nee dat zijn niet mijn billenquote:
Ja sorry, tis ook nooit goedquote:Op zondag 15 maart 2015 08:11 schreef just me het volgende:
[..]
nee dat zijn niet mijn billen
goedemorgen!
Sjoef wat ben je vroeg
ik vraag me af wat het moet voorstellen, kt weet dit welquote:Op zondag 15 maart 2015 08:11 schreef just me het volgende:
[..]
nee dat zijn niet mijn billen
goedemorgen!
Sjoef wat ben je vroeg
ga eens terug naar bed en stap er met je andere been uitquote:
Nah.... Haal jij die fles wijn nu maar binnen straks.quote:Op zondag 15 maart 2015 08:16 schreef just me het volgende:
[..]
ga eens terug naar bed en stap er met je andere been uit
-Sacha-and-Max-Publicationsquote:Op zondag 15 maart 2015 08:15 schreef Pavement het volgende:
[..]
ik vraag me af wat het moet voorstellen, kt weet dit wel
De billen van Sas, staat er toch onderquote:Op zondag 15 maart 2015 08:15 schreef Pavement het volgende:
[..]
ik vraag me af wat het moet voorstellen, kt weet dit wel
Knapper dan een lijntje snuivenquote:
Ik weet alleen dat ik er vandoor gaquote:
Uurtje of 5 ... Is te doenquote:Op zondag 15 maart 2015 09:41 schreef Doedezemaar het volgende:
Wilde alleen maar melden dat ik wakker ben eigenlijk. Jij hebt een kort nachtje gehad, of niet?
Gisteren heb ik bijna niet geslapen.... Nu iig in een ruk door tot de wekker gingquote:Op zondag 15 maart 2015 09:46 schreef Doedezemaar het volgende:
Dat had ik van donderdag op vrijdag, toen was ik vrijdag helemaal een dweil
quote:Op zondag 15 maart 2015 03:42 schreef ChocoFan het volgende:
Dus ik ga af en toe met mijn muis over het forum knopje want iemand zei ooit iets over dat 40+ daar niet in verscheen, De meeste reacties in de laatste 30 min. En inderdaad, we staan daar niet tussen iedere keer.![]()
Was dat dan, wordt 40+ geboycot of zo. In de actieve topics komt deze wel gewoon naar boven. En wil degene die dit in mijn hoofd heeft gestopt zich later op de dag even melden.![]()
Ik zit nou op onzinnige dingen te letten.
quote:Op zondag 15 maart 2015 03:45 schreef ChocoFan het volgende:
Oh en dat mag diegene doen die dit ooit heeft getikt hier, waardoor ik er soms op let.
Meldt zich. Was ik idd. Ook nog een topic over geopend in BUG eind vorig jaar, maar nog steeds geen antwoord gekregen. Eind van de maand gaf ik het altijd een kickje, maar ook dat hielp niet. Nu boeit het me niet meer.quote:Op zondag 15 maart 2015 03:51 schreef ChocoFan het volgende:
Was jij het?![]()
Volgens mij niet, ik denk eerder KT, met zijn lijstjestic, en als hij het niet was, zal hij vast wel vinden wie het dan wel was, ik vertrouw erop dat hij alles kan vinden en dit ook zoekt voor me.![]()
Neequote:Op zondag 15 maart 2015 09:56 schreef Doedezemaar het volgende:
Morgen Juup. Heb je op de bank geslapen?
Ik kan er niets aan doen helaas, ik zou graag 7 uur per nacht slapen maar dat zit er niet inquote:Op zondag 15 maart 2015 10:25 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik zou echt doordraaien met zulke korte nachtjes. Ik slaap regelmatig ook niet geweldig, maar dat valt mee als ik het met jullie vergelijk
De rest van de week sliep ik prima hoor... Vannacht ook hoop ikquote:Op zondag 15 maart 2015 10:25 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik zou echt doordraaien met zulke korte nachtjes. Ik slaap regelmatig ook niet geweldig, maar dat valt mee als ik het met jullie vergelijk
En wat ga je nu dan bekijken?quote:Op zondag 15 maart 2015 11:12 schreef FANN het volgende:
[..]
één van de beste series die ik ooit heb gezien![]()
maar al gezien dus...
je brengt me op een ideequote:Op zondag 15 maart 2015 12:52 schreef chufi het volgende:
Zo mn hoofd maar weer eens kaal geschoren ..
Ook niet als je smorgens weer in slaap valt?quote:Op zondag 15 maart 2015 10:27 schreef JuupŠ het volgende:
[..]
Ik kan er niets aan doen helaas, ik zou graag 7 uur per nacht slapen maar dat zit er niet in
Als je een slaapprobleem hebt weet je nooit wanneer je wel en niet slaapt en ook niet hoe lang of hoe kort, dat kan dan alle kanten op gaan. Ik had toevallig vandaag een redelijke dag, Juup een van weinig slaap dus.quote:Op zondag 15 maart 2015 12:59 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ook niet als je smorgens weer in slaap valt?
Staat mij ook niet, of die gedachte zit gewoon tussen mijn oren, ik wil het in ieder geval niet. En kaal geschoren lijkt me tevens verdomde koud aan je kop en ik ben nogal een koukleum, dus laat mijn haar maar lekker zitten.quote:Op zondag 15 maart 2015 13:03 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik moet er niet aan denken zeg. Het staat me vast ook niet, kort haar staat me ook niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |