Nou het is meer dat een spel mij echt moet interesseren en boeien wil ik door willen spelen. Daarbij vind ik sowieso al niet elk spel/genre meer leuk Eigenlijk vind ik survival horror/post-apocalyptisch en RPG/open wereld games nog het leukste om te spelen. De rest kan me niet echt meer boeien om eerlijk te zijn. Soms een uitzondering zoals Bioshock, Mass Effect of iets in die richtingquote:Op zondag 15 maart 2015 06:50 schreef Pheno het volgende:
[..]
dat is het ongeduld van de generatie lijkt het wel: het moet meteen pakken anders hup weer op marktplaats.
Helemaal waarquote:Op zondag 15 maart 2015 13:25 schreef lel86 het volgende:
[..]
In het ergste geval krijg je je geld terug.. Niets te verliezen toch?
quote:Op zondag 15 maart 2015 14:04 schreef StateOfMind het volgende:
Mijn mountainbike is zojuist verkocht, dus morgen of dinsdag kan ik eindelijk een PS4 halen![]()
![]()
Voor veel spellen heb je het ook nodig voor de leaderboards of andere functies. En met de gratis PS+ games is het zijn geld sowieso ruim waard.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:26 schreef StateOfMind het volgende:
Oh ja, en 3 maanden PSN. Eerst maar eens even kijken of dat wat is voor mij (ben niet zo'n die hard multiplayer player).
Nope, ben benieuwd hoor.quote:
" Alleen was het denk ik niet de bedoeling dat hij openbaar werd"quote:Op zondag 15 maart 2015 14:41 schreef mtchel112 het volgende:
Alleen was het denk ik niet de bedoeling dat hij openbaar werd
Okee, ik zal morgen of dinsdag eens kijken als ik in de winkel ben. Wellicht dat als ik én een PS4 én een aantal games én PSN kom kopen dat ze dan een mooi prijsje kunnen maken.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Voor veel spellen heb je het ook nodig voor de leaderboards of andere functies. En met de gratis PS+ games is het zijn geld sowieso ruim waard.
Vooral erg lompe fout, elk beetje moderne webshop heeft gepersonaliseerde coupons met opties hoevaak die gebruikt mag worden etc.quote:Op zondag 15 maart 2015 14:43 schreef Disker91 het volgende:
[..]
" Alleen was het denk ik niet de bedoeling dat hij openbaar werd"
Daarom dus. Een fout die gecorrigeerd kan/mag worden.
Had ik gister gemist, maar het werkt nogsteedsquote:Op zaterdag 14 maart 2015 17:46 schreef Disker91 het volgende:
Zo, veel plezier
[ afbeelding ]
Edit: Waarde producten moet boven de 80 uitkomen btw.
stuk of 20 andere redenen, maar geen zin om dat allemaal uit te typenquote:Op zondag 15 maart 2015 14:41 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Nope, ben benieuwd hoor.
Waarom zouden zij btw een bestelling annuleren (afgezien van die op meerdere accounts zelfde adres)?
Het is een werkende coupon, legit. Alleen was het denk ik niet de bedoeling dat hij openbaar werd.
Ja dat sowieso, maar deze blunder is echt rete lomp ook gewoonquote:Op zondag 15 maart 2015 14:49 schreef Jimbo het volgende:
[..]
stuk of 20 andere redenen, maar geen zin om dat allemaal uit te typen
als ze leveren is dat puur omdat ze baas zijn en een gigantisch wit voetje halen halen hier en op andere plekken.
Ze hebben daarentegen elke recht om deze bestellingen te annuleren.
https://www.alternate.nl/(...)/html/product/409180 + Een pakje batterijenquote:Op zondag 15 maart 2015 14:52 schreef Dagger87 het volgende:
Wat bestellen jullie om zo min mogelijk te betalen voor de actie?
mwah blunder...quote:Op zondag 15 maart 2015 14:50 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Ja dat sowieso, maar deze blunder is echt rete lomp ook gewoon
Ja dus nu ik besteld heb kan mijn zusje niet meer bestellenquote:Op zondag 15 maart 2015 14:41 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Nope, ben benieuwd hoor.
Waarom zouden zij btw een bestelling annuleren (afgezien van die op meerdere accounts zelfde adres)?
Het is een werkende coupon, legit. Alleen was het denk ik niet de bedoeling dat hij openbaar werd.
2e account makenquote:Op zondag 15 maart 2015 15:11 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Ja dus nu ik besteld heb kan mijn zusje niet meer bestellen
Zou toch nog fifa met een tandenborstel etc willen
Ja maar je kan het niet bestellen..quote:Op zondag 15 maart 2015 15:11 schreef defokkingfoker het volgende:
Er staat bij mn tweede bestelling:
ingevoerde cadeaubon
Tweakers abonnee actie Toshiba
Cadeaubon code: TWEAKERS80
Deze cadeaubon is al ingewisseld.
Maar het bedrag wordt wel afgeschreven...
ALTERNATE![]()
hier staatquote:Op zondag 15 maart 2015 15:11 schreef defokkingfoker het volgende:
Er staat bij mn tweede bestelling:
ingevoerde cadeaubon
Tweakers abonnee actie Toshiba
Cadeaubon code: TWEAKERS80
Deze cadeaubon is al ingewisseld.
Maar het bedrag wordt wel afgeschreven...
ALTERNATE![]()
Zag ikquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 9% gewijzigd door defokkingfoker op 15-03-2015 15:23:03 ]Ik ben geil
Heb je in de OP gezet. Mezelf er ook maar meteen een keer ingezetquote:Op zondag 15 maart 2015 14:05 schreef StateOfMind het volgende:
Kan iemand mij in de OP toevoegen?
Mijn PSN is: StateOfMind1976
Hij heeft het over hetzelfde adres.quote:
quote:Op zondag 15 maart 2015 15:21 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Heb je in de OP gezet. Mezelf er ook maar meteen een keer ingezet
Je staat erquote:Op zondag 15 maart 2015 15:40 schreef Jay_Snake het volgende:
Ook maar eens de actie geprobeerd bij de zaak in R'kerk. Witcher 3, Battlefield Hardline en Final Fantasy Type 0 HD. We zullen zien of het lukt
Mn PSN mag trouwens ook wel in de OP; Jay_Snake
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben geil
TLOU mulitplayer is echt heel gaaf. Daarnaast krijg je met PS+ iedere maand sowieso 2 games, en dat worden ook steeds betere gamesquote:
Uhm, je weet dat je spellen weer kunt deinstalleren als je ze niet meer speelt? Maar goed, als je dat niet wil leveren ze iig de mogelijkheid om eenvoudig te upgraden.quote:Op zondag 15 maart 2015 07:21 schreef Gh0stface het volgende:
[..]
Ja joh zo logisch met dat zielige 500gb waar je zo doorheen zit. Het is geen WiiU waar die het spel helemaal vanaf de disk leest inplaats van het op de hdd te installen en zelfs WiiU ondersteunt het, dus nee. Niet logisch, en al helemaal met hoe groot die spellen zijn.
hoezo batterijen? Met verzendkosten zat je al boven de 80 euquote:Op zondag 15 maart 2015 14:55 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
https://www.alternate.nl/(...)/html/product/409180 + Een pakje batterijen![]()
En zo nog ff the wither 3 en fifa 15 halen
Kun je trouwens die code meerdere keren gebruiken?
Uhm, je weet dat die sony servers niet voor eeuwig online zijn? Stel je delete je game en wil het installeren jaren later in een tijd dat de servers nooit meer omhoog gaan omdat je ze wel moest verwijderen vanwege die kleine hdd? en je dus geen patches binnen krijgt en dus eindigt met een way inferior game. Externe hdd wel handig dan.......quote:Op zondag 15 maart 2015 16:17 schreef Pheno het volgende:
[..]
Uhm, je weet dat je spellen weer kunt deinstalleren als je ze niet meer speelt? Maar goed, als je dat niet wil leveren ze iig de mogelijkheid om eenvoudig te upgraden.
Hoe wil je dat Sony ondersteuning biedt voor andere schijven. Stel die 2TB gaat kapot. Moeten zij dan een nieuwe sturen? Lijkt me niet, dat is tussen jou en de verkoper van de schijf, niet Sony's probleem. Nintendo/Microsoft levert ook geen ondersteuning voor derdepartij-schijven. Dus ja, logisch, het einde zou zoek zijn.
Ik kan alle games voor ps3 nog downloaden, dus ik zie geen probleem. Over twintig jaar hebben we weer remakes voor PS6.quote:Op zondag 15 maart 2015 16:29 schreef Gh0stface het volgende:
[..]
Uhm, je weet dat die sony servers niet voor eeuwig online zijn? Stel je delete je game en wil het installeren jaren later in een tijd dat de servers nooit meer omhoog gaan omdat je ze wel moest verwijderen vanwege die kleine hdd? en je dus geen patches binnen krijgt en dus eindigt met een way inferior game. Externe hdd wel handig dan.......
Nee wat heeft dat ermee te maken? Ze moeten gewoon toestaan dat je die externe hdd's kan gebruiken, dat het kapot gaat heeft er niks mee te maken, dan heb je namelijk pech tenzij je nog 1 hebt voor double backup. Het moet gewoon kunnen zodat jij je library fatsoenlijk kan uitbreiden en niet gedwongen wordt dingen te verwijderen(patches, dlc etc), simpel als dat.
Ja nu kan je ze nog downloaden en patchen, uiteindelijk niet meer, it won't last forever.quote:Op zondag 15 maart 2015 16:36 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik kan alle games voor ps3 nog downloaden, dus ik zie geen probleem. Over twintig jaar hebben we weer remakes voor PS6.
Ze staan het toch toe? Ze willen alleen het origineel erin als jij het opstuurt om te repareren, dat is namelijk het product waar ze garantie op geven. Als jouw eigen 2TB schijf problemen geeft kunnen zij daar niets mee. Wat je thuis ermee doet zal ze een worst wezen.
Hij installed sowieso je hele game naar de HDD, maar je moet de disc in de tray hebben ivm verificatie.quote:Op zondag 15 maart 2015 18:55 schreef Evertjan het volgende:
misschien een gekke vraag maar kan ik een game ook kopiëren naar mijn harde schijf van de PS4? Zodat ik niet iedere keer een schijfje moet wisselen als ik een andere game wil spelen
samequote:Op zondag 15 maart 2015 17:41 schreef l0lownkill het volgende:
Prop mij ook maar eens in de op, naam is vanderploeg38
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hmmm anders, de soundtrack van deel 1 is misschien iets meer een geheel, die van 2 heeft wat meer variatie en is op sommige momenten wat donkerder en trager misschien, maar staan nog steeds ontzettend dikke tracks op.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |