Kloons.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:39 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
goeie uitleg erbij ook.. 8000 wat in 2011?
Nee, daar ben ik zeker van. Alleen nog niet helemaal zeker van wie.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:37 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Suggereer je nou dat ik een kloon ben?
Respect als je het raadt.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:40 schreef paarse_paashaas het volgende:
Nee, daar ben ik zeker van. Alleen nog niet helemaal zeker van wie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Volgens mij is er bijna niemand van voor pakweg 2005 die nog onder z'n originele account post.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:47 schreef Moppieee het volgende:
Ik ben ook een kloon.
Tegenwoordig toch bijna iedereen wel?
Zie ze toch wel regelmatig.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:48 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Volgens mij is er bijna niemand van voor pakweg 2005 die nog onder z'n originele account post.
*ahem*.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:48 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Volgens mij is er bijna niemand van voor pakweg 2005 die nog onder z'n originele account post.
Dit is mijn enige account.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:47 schreef Moppieee het volgende:
Ik ben ook een kloon.
Tegenwoordig toch bijna iedereen wel?
Klopt, klopt, Ik word ook wel Jurassic HeatWave genoemdquote:
Ja, ik ken je nog wel van jaaaaren geleden.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:54 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Dit is mijn enige account.Oké ik ben jaren terug ooit zo stom geweest om een roosjeroosje1988_2 aan te maken omdat al mijn linkjes in mijn fobo niet in 1 fobo pasten.
Maar dat was zo'n gedoe met in en uitloggen.
Verder ook niets meer met dat account gedaan.
Oh echt, dat weet ik niet meer gelukkig.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:56 schreef Moppieee het volgende:
[..]
Ja, ik ken je nog wel van jaaaaren geleden.
Toen heb ik je nog flink afgezeikt geloof ik.
Ben wel lief geworden eigenlijk.
quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:48 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Volgens mij is er bijna niemand van voor pakweg 2005 die nog onder z'n originele account post.
bijna, maar niet allemaalquote:Op woensdag 4 maart 2015 10:48 schreef quinoahipster het volgende:
[..]
Volgens mij is er bijna niemand van voor pakweg 2005 die nog onder z'n originele account post.
Je ziet spoken en hebt waanbeelden, zoek hulp.quote:Op woensdag 4 maart 2015 10:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Eigenlijk moet iedereen die als sinds hij/zij lid is er alles aan doet om FOK! zwart te maken en kapot te maken permanent gebanned worden,maar dat doen we ook niet he?
Echt, jij moet je hier echt buiten houden.
Jij hebt notes en aantoonbaar bewezen een hekel aan FOK! en alles eromheen te hebben, zoek een leven.quote:Op woensdag 4 maart 2015 11:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Je ziet spoken en hebt waanbeelden, zoek hulp.
Ja, daarom kom ik er ook zovaak. Er klopt zoveel niet in je redenering. Maar misschien kun je nog wat notes erbij plaatsen zodat ik nog sneller gepermbanned word.quote:Op woensdag 4 maart 2015 11:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij hebt notes en aantoonbaar bewezen een hekel aan FOK! en alles eromheen te hebben, zoek een leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |