Van 110 naar 200 naar 100.... Niet echt spotgoedkoop...quote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:24 schreef poiuytr het volgende:
http://cyclewear.eu/castelli-sale-c-85_115.html?page=1&sort=2a
Castelli opruiming bij Cyclewear, winterjacks wat normaal meer dan 200¤ kosten gaan voor 100¤ weg, wel geluk hebben met de maat.
Totaal: 493.15EURquote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:24 schreef poiuytr het volgende:
http://cyclewear.eu/castelli-sale-c-85_115.html?page=1&sort=2a
Castelli opruiming bij Cyclewear, winterjacks wat normaal meer dan 200¤ kosten gaan voor 100¤ weg, wel geluk hebben met de maat.
De eigenaresse van een van de fietskoeriersbedrijven hier in de stad rijdt daar al jaren mee rond.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 06:57 schreef Yozzz het volgende:
Wat de f... Hebben jullie ooit een fietsrokje gezien?
Ach, zo'n rokje is niet heel interessant. Het gaat er meer om wat er onder zit en of het een beetje leuk verpakt is toch?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 06:57 schreef Yozzz het volgende:
Wat de f... Hebben jullie ooit een fietsrokje gezien?
Hier ook niet lekker. Veel mensen in m'n omgeving hebben er last van.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 15:29 schreef forty-two het volgende:
En ik zit al weer op de bank met koorts, gisteren avond net geen 39 graden vandaag iets minder. Voel me echt beroerd, alles doet pijn. Terwijl ik vandaag heerlijk in het zonnetje had willen rijden... Shit.
Heel veel plezier morgen met ivo's 200!
Niet slecht maar konden niet beter. Te hoog tempo aan moeten houden om Vermarcke niet aan te laten sluiten en dus ook niet kunnen demarreren. En wat is die Terpstra toch een viespeuk ik de sprint. Gadver!quote:Op zaterdag 28 februari 2015 16:50 schreef Levitas het volgende:
Nondeju man, slecht van Ettix-Quickstep.. 3 tegen 1 en dan nog niet Stannard eraf kunnen rijden om vervolgens de brit nog te zien winnen ook nog
Ja, mooi dat 'ie 'm verloor want hij week zo van z'n lijn.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 17:06 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Niet slecht maar konden niet beter. Te hoog tempo aan moeten houden om Vermarcke niet aan te laten sluiten en dus ook niet kunnen demarreren. En wat is die Terpstra toch een viespeuk ik de sprint. Gadver!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |