Nee da's een kalende vent met een snorquote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:24 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
True, daarom stuurde ik de postbode, misschien was zij wel cute
Als je dat nou eens zou doen.quote:
Oh nja misschien kan hij wel een keer heel lief jouw post met die van de buuurvrouw verwarren, dan hebben jullie een goed gespreksaanknopingspuntquote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:25 schreef Faxie het volgende:
[..]
Nee da's een kalende vent met een snor
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:25 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Oh mooi, dan gaan we meteen door naar de slaapkamer.
Onze gesprekken zijn meestal maar heel kort en oppervlakkig, als we elkaar al eens spreken.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:25 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Oh nja misschien kan hij wel een keer heel lief jouw post met die van de buuurvrouw verwarren, dan hebben jullie een goed gespreksaanknopingspunt
Roy laat er ook geen gras over groeien.quote:
Fax spuit zelf zijn leidingen maar droog.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:28 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ja maar je hoeft mij niet te helpen maar Fax
Ik wilde de grap net niet maken....quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:28 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Fax spuit zelf zijn leidingen maar droog.
Fax wil niet geholpen wordenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:28 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Ja maar je hoeft mij niet te helpen maar Fax
Ik ben niet te helpenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:30 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Fax wil niet geholpen worden
Iedereen is te helpen. Het is maar net of je zelf inziet dat je die hulp nodig hebt en of je die hulp wiltquote:
Klopt. en dat is nergens voor nodig is wat ik zegquote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:18 schreef Faxie het volgende:
[..]
Op alle andere plekken wordt ook niks gehosseld hoor
Wijze woorden.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:31 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Iedereen is te helpen. Het is maar net of je zelf inziet dat je die hulp nodig hebt en of je die hulp wilt
Ik moet weer gezonder eten, iets te veel recreatief lopen bakken en koken de laatste tijd. En ook iets teveel ervan opgegeten.quote:
Lekker.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 11:35 schreef rival het volgende:
[..]
Ik heb van het weekend een boterkoek gemaakt.
Hij was lekker... Maar niet zoals ik em gewend ben... Ze zullen er nog wel wat bijgooien wat niet in het recept stond ofzo...quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |