Daar begon het allemaal mee....quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:08 schreef Deisyy het volgende:
Dat lichaam vind ik zo lelijk, maar dat zal ook wel al gezegd zijn.
Ik moest er zo nodig ook nog even iets over zeggenquote:
Zonder KT was het voorbij geweest ... Maar ja je grootste vriendquote:Op donderdag 19 februari 2015 17:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik moest er zo nodig ook nog even iets over zeggen
Volgens mij was ik zelf degene die er in het vorige topic over begon omdat Fann mij met die dame vergeleek.quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Zonder KT was het voorbij geweest ... Maar ja je grootste vriend
Denk dat het is dat ie zelf ook een naam-topic heeft met een donkerbruine verwijzingquote:Op donderdag 19 februari 2015 17:22 schreef chufi het volgende:
[..]
Zonder KT was het voorbij geweest ... Maar ja je grootste vriend
Ik denk dat chufi stiekem een beetje verliefd op mij is. Hij noemt mijn naam zeker 10 keer per dag.quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:24 schreef Deisyy het volgende:
Het valt me op dat jij wel vaker de verkeerde conclusie trekt als het op Kingstown aankomt.
Ik was er over begonnen Dees en plaatste het plaatje ... Fann weet niet eens wat langlaufen is bij wijze van spreken...quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Volgens mij was ik zelf degene die er in het vorige topic over begon omdat Fann mij met die dame vergeleek.
Het valt me op dat jij wel vaker de verkeerde conclusie trekt als het op Kingstown aankomt.
Waarom geef je Kingstown er dan de schuld van?quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:27 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik was er over begonnen Dees en plaatste het plaatje ... Fann weet niet eens wat langlaufen is bij wijze van spreken...
Hij begon dit topic , dat bedoel ikquote:Op donderdag 19 februari 2015 17:30 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Waarom geef je Kingstown er dan de schuld van?
Misschien moet je hem inderdaad maar blokkeren, kan je je ook niet meer ergeren aan niets.
MM zit bij de verkeerde club.quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:31 schreef Kingstown het volgende:
Ondertussen is het reuze gezellig in Rome....
http://video.corriere.it/(...)&utm_medium=urlshort
Gelukkig wel...quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:32 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
MM zit bij de verkeerde club.
Plaatsvervangende schaamte.quote:Op donderdag 19 februari 2015 17:32 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
MM zit bij de verkeerde club.
Deze keer zijn het Feyenoorders, volgende keer zijn het Ajacieden. Het is gewoon dom volk.quote:
mooiquote:Op donderdag 19 februari 2015 17:08 schreef Deisyy het volgende:
Het heeft ook een naam
Dat lichaam vind ik zo lelijk, maar dat zal ook wel al gezegd zijn.
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.andere browser🌳♪💻🌳🌳🌲
Peace Love
2c Ondertiteling activeren als deze beschikbaar is. Druk nogmaals op C om de ondertiteling te verbergen.
3. Ambient modern
Halllooooooooooquote:Op donderdag 19 februari 2015 17:24 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Volgens mij was ik zelf degene die er in het vorige topic over begon omdat Fann mij met die dame vergeleek.
quote:Op donderdag 19 februari 2015 15:56 schreef chufi het volgende:
Ik zat net langlaufen te kijken en daar was iemand die me altijd aan Dees doet denken, dus denk ik google dr even ..... Wow de schrik van mn leven
quote:
quote:Op donderdag 19 februari 2015 16:03 schreef FANN het volgende:
[..]
Heeft héél vaag iets weg van Dees, alleen het koppie dan... haarkleur is iets donkerder van deze
dame denk ik ... weet niet zeker...
Was trouwens sowieso de schuld van Sas dus....quote:Op donderdag 19 februari 2015 16:08 schreef FANN het volgende:
[..]
Dees heeft een fobo, kan je zelf oordelenik denk niet dat ze zulke spierballen heeft...
En die krijgt al de verwensingen weer met de post ... Dus de postbode is de pisangquote:Op donderdag 19 februari 2015 18:00 schreef FANN het volgende:
Was trouwens sowieso de schuld van Sas dus....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 19 februari 2015 18:07 schreef Kingstown het volgende:
Rome is verwoest. RIP aan de nabestaanden.
O dat komt wel vaker voor, gewoon nog maar een keer opbouwen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of laten en er een mooi parkje van makenDo not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Ik had even telefoon hoor, ik ga zo naar mijn zus, maar eh... je gaat toch niet écht King of wie dan ookquote:Op donderdag 19 februari 2015 18:05 schreef chufi het volgende:
[..]
En die krijgt al de verwensingen weer met de post ... Dus de postbode is de pisang
Die post van chufi heb ik niet gelezen, dus ik heb per abuis jou de schuld gegeven in plaats van chufi, terwijl het eigenlijk sacha's schuld is. Mea culpaquote:Op donderdag 19 februari 2015 18:00 schreef FANN het volgende:
[..]
Hallloooooooooo![]()
Ik had de boel al aardig ontkracht hoor .....
[..]
[..]
[..]
[..]
Was trouwens sowieso de schuld van Sas dus....
ik durf haar naam niet meer voluit te typen bang dat ik daar ook een foutje inmaak
Nee man maak je niet druk, en maakt niet uit dat je mij een keer de schuld gaf, was alweer eenquote:Op donderdag 19 februari 2015 18:27 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Die post van chufi heb ik niet gelezen, dus ik heb per abuis jou de schuld gegeven in plaats van chufi, terwijl het eigenlijk sacha's schuld is. Mea culpa![]()
Je voelt je blijkbaar nog steeds aangesproken over de fout in een naam, terwijl ik gisteren allang had gezegd dat het hier geen ramp is en als ik zulke dingen al niet meer kan zeggen wordt het hier echt een Libelleforum.
Blijkbaar wil je dat iedereen het hier altijd maar net elkaar eens is en als iemand iets anders beweert ben je beledigd.
King staat geblokkeerd nu, maar dat werkt niet als je refresh uitstaat of een lange interval heeft.. Daarnaast zie je de replies gewoonquote:Op donderdag 19 februari 2015 18:26 schreef FANN het volgende:
[..]
Ik had even telefoon hoor, ik ga zo naar mijn zus, maar eh... je gaat toch niet écht King of wie dan ook
hier blokkeren heh? Ik vind dat écht zo stomdan mis je volgens mij hele stukken uit een conversatie...
Kun jij nu ook sjoefs berichten niet zien?quote:Op donderdag 19 februari 2015 18:45 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Het is tenslotte morgen vrijdag....
Klopt. Ik zie geen enkel bericht meer van chufi. Hij ziet jouw quote met mijn tekst wel, dus win-win.quote:Op donderdag 19 februari 2015 18:54 schreef drakin het volgende:
Kun jij nu ook sjoefs berichten niet zien?
En kan Sjoef wel deze quote van je zien
Heeft ze al ... weggegooid geld iddquote:Op donderdag 19 februari 2015 19:00 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Klopt. Ik zie geen enkel bericht meer van chufi. Hij ziet jouw quote met mijn tekst wel, dus win-win.
Handig zo'n Abo. Zou je ook moeten nemen!
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |