Omdat hij nodig moest pissen? Koude handen kreeg? Batterij leeg was? Voor donker bij de hutjes wilde zijn? Wel gefilmd maar niet gemonteerd heeft? Vraag het hem zelf?quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom zou Edwin nog 3 uur verder (en dus 3 uur langer terug) gaan lopen zonder te filmen, waar hij dat eerst bijna constant deed?
Dat denk ik ook niet maar 542 is duidelijk met deze afbeelding.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:17 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Dat niet. Die stenen zijn te donker van kleur en bemost. Die van 550 krijgt denk ik meer lucht en zonlicht, ligt in opener gebied. Dat donkere, dicht begroeide ligt volgens mij ook niet achter het hutje.
Snoopy! Dat we daar niet eerder aan hebben gedacht. Ik zat nog met Pino in m'n hoofd.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:31 schreef vronie het volgende:
[..]
Dat denk ook niet maar 542 is duidelijk met deze afbeelding.
https://www.google.nl/sea(...)K&sqi=2&ved=0CCAQsAQ.
Zo zie ik het
Sorry ik bedoelde dit niet als een grap.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:34 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Snoopy! Dat we daar niet eerder aan hebben gedacht. Ik zat nog met Pino in m'n hoofd.
Verkeerde link geplakt?quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:40 schreef vronie het volgende:
[..]
Sorry ik bedoelde dit niet als een grap.
Ik mis m.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:40 schreef vronie het volgende:
[..]
Sorry ik bedoelde dit niet als een grap.
Ik krijg 6000 Snoopy's te zienquote:Op woensdag 18 februari 2015 01:48 schreef vronie het volgende:
[..]
Dat niet maar de afbeelding op foto 542 kwam wel overeen.
Dit is inderdaad als hut 13 benoemd.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:27 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Als het 3 a 3,5 km is dan doen ze daar door te lopen in open gebied toch geen 3 uur over?
Kris en Lisanne lopen ruim 5 km bergopwaarts in minder dan 2 uur en dan zullen deze zeer jonge jongens daar dan bergafwaarts veel langer over doen?
BTW dit is dan volgens Matteo hut 13 op deze kaart?
http://i.imgur.com/Ub5jPGa.jpg
Deze jongen knipt maar 5 minuten film voor een wandeling van 4 - 5 uur. Leuk montagewerk en beelden wat extra spannend gemaakt.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:28 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Omdat hij nodig moest pissen? Koude handen kreeg? Batterij leeg was? Voor donker bij de hutjes wilde zijn? Wel gefilmd maar niet gemonteerd heeft? Vraag het hem zelf?
De zoekroute van sinaproc loopt langs de locatie. Ik denk dat ze er geweest zijn en overal hebben rondgekeken. Mogelijk met honden (?).quote:Op woensdag 18 februari 2015 00:07 schreef Poekje01 het volgende:
Als ik de dames zo inschat, lijkt de kans me bijzonder klein dat zij 'in de buitenlucht' zijn gaan slapen, als er ergens van deze hutjes te vinden zijn. Zeker gezien hun ontoereikende kleding. In de bergen in Frankrijk of Spanje bv zijn soms van dit soort hutjes 'open' voor gestrande wandelaars. Iedereen kan er overnachten in een noodsituatie, of schuilen voor een hoosbui bv. (en aangezien telefoon en camera blijkbaar droog zijn gebleven, is een verblijf onder een dak voor al die weken/dagen m.i. zeker niet ondenkbeeldig te noemen).
Deze hutjes lijken mij ook voor zo een soort doel bestemd: voor veehoeders op weg naar het slachthuis, en daarna weer op weg naar huis. Is op de een of andere manier te achterhalen van wie die hutjes nog meer zijn, naast die ene van Sarracin? En waarom de politie/Sinaproc daar blijkbaar niet zijn geweest?
De honden ook niet dan? Vind dat vreemd. Zou toch denken dat je daar als eerste gaat zoeken.
Ook vreemd dat niemand terug is gegaan naar dat gebied van die zoete parfum en geluid van blik en schreeuw. Niet echt logisch toch? Is dat wel echt gebeurd? Is er alsnog navraag over te doen? Wie waren die onderzoekers toen? Wie weet dat? En is aan te geven op een kaartje waar dat was? Kan de FOK! expeditie daar dan straks ook naar toe gaan?
of zijn de dode lichamen soms toch wel al ooit gevonden (zoals toen die melding in de MSM)
en vervolgens weggemoffeld plus wat botten naderhand verspreid, en kan het daarom niemand meer wat schelen?
https://i.imgur.com/WDm6HZW.jpgquote:
Sorry ik begrijp echt niet wat je bedoelt.quote:
Ik denk dat je gelijk hebt met je vondst .quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:55 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Deze jongen knipt maar 5 minuten film voor een wandeling van 4 - 5 uur. Leuk montagewerk en beelden wat extra spannend gemaakt.
In "jouw" scenario wordt die 4-5 uur ineens 10-11 uur, dat is het probleem...quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:55 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Deze jongen knipt maar 5 minuten film voor een wandeling van 4 - 5 uur. Leuk montagewerk en beelden wat extra spannend gemaakt.
In 1,5 uur naar die verre Huis13-paddock? Lijkt me bits. Maar dan nog; waarom niets ertussen filmen?quote:Op woensdag 18 februari 2015 02:33 schreef jackie12 het volgende:
Als die jongens om 9 uur beginnen aan de Pianista
11 uur top
12 uur 1e quebrada
1230 paddock
1330 hut 13
1400 weer terug
1500 weer paddock
1630 top
1830 weer thuis
kan prima denk ik
Het in kaart brengen en het trachten te begrijpen van de keuzes die Kris en Lisanne gemaakt moeten hebben lijkt me nuttiger en interessanter dan het zoveelste kringetje dat herhaald wordt.quote:Op woensdag 18 februari 2015 02:38 schreef jackie12 het volgende:
Maar voor alle verdwalers: waatom is deze locatie zo belangrijk voor jullie?
Verandert deze open paddock met hutjes koeien rivier en een weids uitzicht iets aan jullie gedachtes?
Serieuze vraag.
Je ziet hem zelf zowat alles op zijn weg filmen.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:28 schreef 11en30 het volgende:
[..]
Omdat hij nodig moest pissen? Koude handen kreeg? Batterij leeg was? Voor donker bij de hutjes wilde zijn? Wel gefilmd maar niet gemonteerd heeft? Vraag het hem zelf?
Het laatste beeld van de video TAMF zou de omgeving van de nachtlocatie kunnen voorstellen. Dus ergens in de buurt van de huisjes/hutjes.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:09 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Ik denk dat t m wel is.
Aan het eind van de video van Edwin (na 5.11 min) wordt geeindigd met beelden van een rivier.
Als ze alles van A naar B naar C filmen dan zou dit heel goed de rivier achter t laatste hutje kunnen zijn.
En als ik kijk naar de rotsen een goede mogelijkheid van de foto takjes met zakjes
Staat op mijn lijstje als ik ga. Contact gezocht via fb met Marcia S. del R. Hoop op antwoord.quote:Op woensdag 18 februari 2015 01:57 schreef matteo_111 het volgende:
Ook vreemd dat niemand terug is gegaan naar dat gebied van die zoete parfum en geluid van blik en schreeuw. Niet echt logisch toch? Is dat wel echt gebeurd? Is er alsnog navraag over te doen? Wie waren die onderzoekers toen? Wie weet dat? En is aan te geven op een kaartje waar dat was? Kan de FOK! expeditie daar dan straks ook naar toe gaan?
Denk wel dat de hutjes uit de video betrokken kunnen worden bij het gehele gebeuren, welk gebeuren dat dan ook mag zijn.quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:07 schreef agter het volgende:
Wat denk je:
Zijn ze in een van die hutjes verbleven, al dan niet vrijwillig?
Dat heb ik ook op WS gevraagd:quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:08 schreef jackie12 het volgende:
Ben toch erg benieuwd waar de koeien in AFK vandaan komen.
Het is 7.45 uur als ze Hans en Roelie passeren. (Hans en Roelie zitten dan een kwartier onder top van de Pianista)
Om 6.15 uur begint de zon op te komen dus neem ik aan dat de boeren toen ook op zn vroegst zijn begonnen met lopen.
Anderhalf uur vanaf een kwartier onder de Pianista kom ik niet verder dan ergens tussen de 1e en de 2e quebrada??
Waar komen die koeien vandaan en waar hebben de boeren eventueel overnacht??
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Begonnen ze vóór zonsopgang aan de tocht? Of toch niet?
05.30 is niet overdreven vroeg in Latijnsamerika
Als ze vrijwillig in de hutjes zijn geweest, dan zullen ze toch wel een merkteken hebben achtergelaten? Kris Kilroy was here, bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:07 schreef agter het volgende:
Wat denk je:
Zijn ze in een van die hutjes verbleven, al dan niet vrijwillig?
quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:24 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Dat heb ik ook op WS gevraagd:Oke dank je maar ik kan me niet voorstellen dat ze al voor zonsopgang zijn gaan lopen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Begonnen ze vóór zonsopgang aan de tocht? Of toch niet?
05.30 is niet overdreven vroeg in Latijnsamerika
De koeien zien dan ook niks.
Pata de macho..tja waar loopt dat pad? Deze zou dan ook op de mirador moeten uitkomen?
Deze?quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:49 schreef StaceySinger het volgende:
Kan iemand dit kaartje /download posten zonder al die kermis poespas erop ? TIA
http://i7.minus.com/iHBdeAd1XmBCJ.jpg
Dat plaatje heb ik volgens mij gepost na de uitzending met MF. Er werd hier gezegd dat de foto's één en dezelfde waren. Door op allebei deze lijn tussen 2 objecten te trekken dacht ik dat het om verschillende foto's (van dezelfde lokatie) gaat.quote:Op woensdag 18 februari 2015 02:00 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Sorry ik begrijp echt niet wat je bedoelt.
Foto rechts is dezelfde als links?
En waarom het pijltje/streepje op het (papiertje?)
Niet als ze dachten dat ze de volgende dag gewoon weer naar het hostel zouden terugwandelen.quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:26 schreef Dr.Kloothommel het volgende:
[..]
Als ze vrijwillig in de hutjes zijn geweest, dan zullen ze toch wel een merkteken hebben achtergelaten? Kris Kilroy was here, bijvoorbeeld.
Toevallig gisteren gelezen in archief van WS:quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:05 schreef jackie12 het volgende:
Er staan ccordinaten bij de gevonden resten en spullen.
Zijn deze zo door de instanties naar buiten gebracht?
Dan kan ik de vraag beter stellen aan El Matador:quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:15 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Toevallig gisteren gelezen in archief van WS:
http://www.websleuths.com/forums/archive/index.php/t-253641.html
Zoek op Torero, hij legt de herkomst van de coordinaten uit.
Het gaat niet alleen om de kleur van de daken. Kijk ook naar de landschapselementen, die zichtbaar worden door de schaduwen mee te nemen. De zon staat laag, alle schaduwen zijn lang, waarschijnlijk langer dan het object hoog is. Dan blijkt alles te kloppen. Hellingen, taluds, heuveltjes, bosranden, het riviertje en de positie van de huizen ten opzichte van elkaar en de kraal. Struiken kun je kappen (machete) en daken vervangen, maar er wordt niet zo heel veel afgegraven.quote:Op woensdag 18 februari 2015 08:52 schreef RapaNui het volgende:
Buenos dias, ik wil niet vervelend zijn, maar bij nader inzien (nadat het mij gisteravond duidelijk werd dat de hutjes van Edwin dezelfde als H13 zouden zijn) ben ik tot de conclusie gekomen dat Matteo's locatie toch niet klopt.
- verkeerde kleur daken (nou goed, ze kunnen vervangen zijn)
- te ver vanaf de 2e Q
- het mini-paddockje naast / achter het achterste huis+kraal in de film van Edwin, heeft een ronde vorm. Is omgeven door hoge vegetatie. In Bing zie je die mini paddock niet. Je ziet een groot "banaanvormig" open stuk. Dat kan niet in 1 jaar tijd zijn dichtgegroeid.
- waarom gaat Edwin helemaal naar de finca van Serracin?
- Edwin is misschien familie van Laureano. Laureano heeft vee en schuilplaats* ergens vlakbij dé paddock. Lijkt mij logischer dat Edwin daarheen loopt. *Op AFK komt L. 's morgens vroeg naar beneden. Heeft dus ergens boven geslapen bij zijn vee.
- argumenten van Mata
Ik vermoed dat de finca van de Vrienden dichterbij de 2eQ / dé paddock ligt. Het probleem is dat juist daar veel bewolking hangt in Bing.
Volgens mij zit het zo. De vindplaatsen die op dit forum circuleren berusten op schattingen die zijn gemaakt aan de hand van de berichten die in de pers zijn verschenen. De coördinaten zijn dan ook niet bedoeld als exacte locaties (zoals je die b.v. van de taalschool kunt geven) maar als globale aanduidingen, "hier ongeveer".quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:05 schreef jackie12 het volgende:
Er staan ccordinaten bij de gevonden resten en spullen.
Zijn deze zo door de instanties naar buiten gebracht?
Het pad Pata de Macho staat op de koffiekaart aangegeven. Enkele km. ten oosten van Pianista.quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:29 schreef jackie12 het volgende:
[..]
Oke dank je maar ik kan me niet voorstellen dat ze al voor zonsopgang zijn gaan lopen.
De koeien zien dan ook niks.
Pata de macho..tja waar loopt dat pad? Deze zou dan ook op de mirador moeten uitkomen?
Gewoon wilde dieren dus. De koeien zagen er ook gezond en gespierd uit, met horens. Heel wat anders dan die weideolifantjes in NL.quote:Op woensdag 18 februari 2015 11:35 schreef ootjekatootje het volgende:
Koeien zijn vaak vanaf 04:00 uur actief, vooral buiten. Ik heb het dan niet over stalkoeien.
welk nummer heeft die post? Zoek me nu rot. Ben hier erg benieuwd naar. Maar denk dat het dezelfde (baru) 1 bron komt. ...hoe betrouwbaar sommige hem ook inschatten hier, ik blijf mijn twijfels houden over de juiste coördinaten van de quebrada's.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:15 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Toevallig gisteren gelezen in archief van WS:
http://www.websleuths.com/forums/archive/index.php/t-253641.html
Zoek op Torero, hij legt de herkomst van de coordinaten uit.
Ik begrijp je argumenten over schaduwen ed. Echter, voor mij geeft de ronde mini-paddock achter de kraal de doorslag. In combinatie met de kleur van de daken, het niet logische dat de jongens helemaal naar Serracin lopen en andere zaken, doet mij sterk vermoeden dat deze hutjes veel dichterbij de 2eQ/dé paddock staan en niet zo ver naar het oosten.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:44 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Het gaat niet alleen om de kleur van de daken. Kijk ook naar de landschapselementen, die zichtbaar worden door de schaduwen mee te nemen. De zon staat laag, alle schaduwen zijn lang, waarschijnlijk langer dan het object hoog is. Dan blijkt alles te kloppen. Hellingen, taluds, heuveltjes, bosranden, het riviertje en de positie van de huizen ten opzichte van elkaar en de kraal. Struiken kun je kappen (machete) en daken vervangen, maar er wordt niet zo heel veel afgegraven.
Tamelijk speculatief is de vraag waarom ze tussen de paddock en hut 13 (ca 2 uur lopen m.i.) geen opnamen zouden hebben gemaakt. Dat weet je niet. Het enige dat je weet is dat ze ze niet gemonteerd hebben.
Eigenaardig vind ik dat ze elementen hebben gemonteerd na de mirador die ook in de AFK video markant zijn. De holle wegen en de mistige boom op de paddock. Wel weer andere stroompjes. Is er sprake van een vorm van 'dialoog', willen ze iets zeggen via beeld? Of zijn het gewoon de markante plaatsen die ze weergeven?
Het heeft geen nummer. Het snelste is ctrl-F en torero invullen, dan kom er heel snel. Is van 03:23 PM.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:53 schreef ToniB het volgende:
[..]
welk nummer heeft die post? Zoek me nu rot. Ben hier erg benieuwd naar. Maar denk dat het dezelfde (baru) 1 bron komt. ...hoe betrouwbaar sommige hem ook inschatten hier, ik blijf mijn twijfels houden over de juiste coördinaten van de quebrada's.
Locaties van hutten en quebrada's waren inderdaad gebaseerd op de schattingen van Baru. Ook als Baru een betrouwbare persoon is (en daar ga ik nog steeds van uit), moet je er rekening mee houden dat het maar schattingen zijn. Op de luchtfoto's van het gebied is weinig anders te zien dan bomen. Het lijkt me lastig om de diverse locaties exact aan te geven, ook al ken je het gebied.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:53 schreef ToniB het volgende:
[..]
welk nummer heeft die post? Zoek me nu rot. Ben hier erg benieuwd naar. Maar denk dat het dezelfde (baru) 1 bron komt. ...hoe betrouwbaar sommige hem ook inschatten hier, ik blijf mijn twijfels houden over de juiste coördinaten van de quebrada's.
De ronde kraal ligt op de rand van een mini-afgrond. Die halfronde paddock ligt er gewoon nog achter, in de diepte, maar is uit beeld op de still uit de video omdat je er vanaf de camerapositie overheen kijkt.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:54 schreef RapaNui het volgende:
[..]
Ik begrijp je argumenten over schaduwen ed. Echter, voor mij geeft de ronde mini-paddock achter de kraal de doorslag.
Juist, volgens mij. Er zijn nooit origineel gemeten GPS coördinaten van vondsten en objecten gepubliceerd voor zover ik weet.quote:Op woensdag 18 februari 2015 12:50 schreef Gorraay het volgende:
[..]
Volgens mij zit het zo. De vindplaatsen die op dit forum circuleren berusten op schattingen die zijn gemaakt aan de hand van de berichten die in de pers zijn verschenen. De coördinaten zijn dan ook niet bedoeld als exacte locaties (zoals je die b.v. van de taalschool kunt geven) maar als globale aanduidingen, "hier ongeveer".
De locaties van de vindplaatsen en kabelbruggen zijn (globaal) aangegeven door Feliciano, per email aan miura.quote:Op woensdag 18 februari 2015 13:08 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Juist, volgens mij. Er zijn nooit origineel gemeten GPS coördinaten van vondsten en objecten gepubliceerd voor zover ik weet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |