*Meldt* .quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:01 schreef MadMaster het volgende:
Is er hier ook iemand die niet onder de medicatie zit?
Pfff, gelukkig...quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:02 schreef Kingstown het volgende:
[..]
*Meldt* .
Afgezien van wat vitaminesupplementen, maar dat tel ik niet als medicatie.
ow... dan zal die Vitamine D/Calcium tablet ook wel vitamine D3 zijn, maar snap ik niet jullie kunnen toch gewoon de zon in? Misschien moeten jullie dat vaker doen dan?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:01 schreef Juup© het volgende:
[..]
Ik heb al veel op Fok! staan maar zet er niet alles op, en het tekort kan hiertoe leiden zeg maar:
[..]
Een paar klachten had ik al.
Hoe lang ben jij dan?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:02 schreef FANN het volgende:
Ik slik wel ieder dag één vitame D/Calcium tablet, vanwege te weinig daglicht en de prednison natuurlijk
dan moet je calcium tabletten slikken anders ga je schrompelenword ik nog kleiner
Ik kan niet goed tegen de zon, dus ben ik bleek en ben vergroeid met mijn zonnebril.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:05 schreef FANN het volgende:
[..]
ow... dan zal die Vitamine D/Calcium tablet ook wel vitamine D3 zijn, maar snap ik niet jullie kunnen toch gewoon de zon in? Misschien moeten jullie dat vaker doen dan?
Mooie lengte, kom je precies tot onder mijn kin.quote:
ik ben echt veel buiten, maar mijn lijf doet het kennelijk qua vitamines enzo niet zo goed. En nee, die tekorten aan Bvitamines worden bij mij niet door alcohol veroorzaakt.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:05 schreef FANN het volgende:
[..]
ow... dan zal die Vitamine D/Calcium tablet ook wel vitamine D3 zijn, maar snap ik niet jullie kunnen toch gewoon de zon in? Misschien moeten jullie dat vaker doen dan?
Wat krijg je dan van de zon, uitslag? Maar een half uurtje per dag kan toch wel?quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:05 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Ik kan niet goed tegen de zon, dus ben ik bleek en ben vergroeid met mijn zonnebril.
Als je een grote kin hebt, loop ik wel lekker in de schaduwquote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:06 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Mooie lengte, kom je precies tot onder mijn kin.
Ooit een griepprik gekregen, maar daar ben ik toen zo ziek van geworden, dat ik besloten heb dat het ook meteen de laatste keer was. Incidenteel eens een paracetamol, maar een stripje per jaar haal ik niet.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:03 schreef MadMaster het volgende:
Pfff, gelukkig...
Ik krijg per jaar 1 injectie Depomedrol tegen de hooikoorts en verder slik ik niks...
Nee, geen uitslag ik heb dan vooral last van mijn ogen, tranen enzo.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:07 schreef FANN het volgende:
[..]
Wat krijg je dan van de zon, uitslag? Maar een half uurtje per dag kan toch wel?
Dat is al genoeg voor de vitamine D
ik wist niet eens da een tekort aan vit B door alcohol werd veroorzaakt dus daar dacht ik niet aan hoorquote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:07 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
ik ben echt veel buiten, maar mijn lijf doet het kennelijk qua vitamines enzo niet zo goed. En nee, die tekorten aan Bvitamines worden bij mij niet door alcohol veroorzaakt.
Ik kreeg ooit van een meid te horen dat ik een vastberaden kin heb, ik lag dubbel toen.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:07 schreef FANN het volgende:
[..]
Als je een grote kin hebt, loop ik wel lekker in de schaduw
Het is wel een feit, dat eerste dan.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:09 schreef FANN het volgende:
[..]
ik wist niet eens da een tekort aan vit B door alcohol werd veroorzaakt dus daar dacht ik niet aan hoor
ik denk bij jou elemaal niet aan iemand die veel drinkt trouwens
kleurtje is ook niet belangrijk, dat je lekker buiten kan zijn wél, kleurtje is meegenomen, maarquote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:08 schreef just me het volgende:
Ik moet het zonnen heel langzaam opbouwen, het eerst dat rood wordt is mijn neusdoor het golfen ben ik veel buiten en dan krijg ik wel een kleurtje maar ik vind het niet zo belangrijk
ow bij jou kan ik me dat wel weer voorstellen, maar bij doediemaar niet....quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:10 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Het is wel een feit, dat eerste dan.
Het is een feit, dat zei ik.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:13 schreef FANN het volgende:
[..]
ow bij jou kan ik me dat wel weer voorstellen, maar bij doediemaar niet....
Neem nog een borrel je bent jezelf aan het kwotenquote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:14 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dan heb je dus toch goed opgelet.
Ik ben nuchter joh, al dagen.quote:Op dinsdag 17 februari 2015 18:14 schreef FANN het volgende:
[..]
Neem nog een borrel je bent jezelf aan het kwoten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |