Typisch gevalletje van.....quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:14 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tuurlijk joh, we scoren ruim het beste op de prestatie-indicatoren en we geven met grofweg 12% van het BNP niet heel significant meer uit dan het gemiddelde van de landen die ook redelijk goed scoren.
Alles is hier kut BV draait weer eens op volle toeren op Fok.
Oh.. ja je hebt gelijkquote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:19 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dan betaal je wel inkomensafhankelijke bijdrage (premie zorgverzekering) over je inkomen. Dat bedoel ik.
Mijn man heeft een Duitse zorgverzekeraar en betaald voor hemzelf alleen vijf keer zoveel aan premie als ik bij zilveren kruis (ik heb een Nederlandse verzekeraar omdat in voor een NL bedrijf werk)quote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:57 schreef DeJori het volgende:
Mooi die discussie hier over de hoogte van zorgpremies. Als de auto stuk is lappen we zonder te mopperen honderden euro's om hem te repareren, maar als we ziek zijn moet het opeens allemaal gratis.
Verder goed nieuws natuurlijk. Geeft ook maar weer eens aan dat de overgedramatiseerde anekdotische nieuwsuurfilmpjes geen goed beeld van de werkelijkheid geven.
Omdat door de concurrentie van de zorgverzekeraars de kosten worden gedrukt. Dat uit zich gedeeltelijk in premiedalingen en gedeeltelijk in het aandikken van de reserves (zoals verplicht door DNB). In 2015 gaat je zorgpremie weer omhoog omdat een deel van de zorg zich verplaatst van de AWBZ naar de ZVW.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:17 schreef maaria1990 het volgende:
Maar hoe kan het dat de zorg in Nederland zogezegd onbetaalbaar is, terwijl zorgverzekeraars samen miljarden winst maken? Kan iemand dat uitleggen?
Ja, want sri lanka heeft ook echt een betere gezondheidszorg dan Nederland. Of turkije. Goeie lijst.quote:
quote:1. United Kingdom
2. Switzerland
3. Sweden
4. Australia
5. Germany & Netherlands (tied)
7. New Zealand & Norway (tied)
9. France
10. Canada
11. United States
http://www.commonwealthfu(...)rror_mirror_2014.pdf
Sowieso zwakzinnig commentaar in dat geenstijl stuk. De EU wordt er weer aan de haren bijgesleept en daarom is het onbetrouwbaar en komen we er beter af dan dat het eigenlijk is. Ja want de EU is een Nederlandse instelling en heeft geen belangen bij de rest van de landen.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:29 schreef DeJori het volgende:
[..]
Ja, want sri lanka heeft ook echt een betere gezondheidszorg dan Nederland. Of turkije. Goeie lijst.
Ik kan ook ergens weer een totaal andere lijst vandaan halen:
[..]
Juist de index waar geenstijl mee komt is dus echt veel minder goed dan die van dit topic. Kijk maar eens naar de criteria waar op gemeten wordt (ga je niet doen, want dat is teveel werk natuurlijk, lekker van geenstijl overnemen joh, dat is een betrouwbare bron).quote:
Van Rossem plaatst wel vaker regelrechte bullshit. Trapte laatst ook al in een excel grafiekje over de zorgkosten van twitter waaraan je meteen kon zien dan het een hoax was.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:38 schreef -0- het volgende:
[..]
Sowieso zwakzinnig commentaar in dat geenstijl stuk. De EU wordt er weer aan de haren bijgesleept en daarom is het onbetrouwbaar en komen we er beter af dan dat het eigenlijk is. Ja want de EU is een Nederlandse instelling en heeft geen belangen bij de rest van de landen.
Waarom zou je Nederland dan op nummer 1 zetten en Roemenie wel op nummer 35 (van 35) plaatsen?
Om over de methode van dataverzameling nog maar te zwijgen:quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:44 schreef WJMW het volgende:
de index die vandaag gepubliceerd is, met een zeer diepgravende variabelen
http://www.healthpowerhou(...)_matrix_A3_sheet.pdf
VS
de index waar geenstijl mee komt:
Skill and competency of medical staff
Speed in completing examination and reports
Equipment for modern diagnosis and treatment
Accuracy and completeness in filling out reports
Friendliness and courtesy of the staff
Responsiveness (waitings) in medical institutions
Convenience of location for you
Wat een een waardeloze variabelen, als hier toch onze gehele gezondheidszorg op gebouwd zou moeten zijn.
Maar goed een leuk webprojectje met vrijwillig gerapporteerde data is natuurlijk vele malen betrouwbaarder dan een uitgebreid onderzoek met een gedegen methodiek.quote:Numbeo is the world’s largest database of user contributed data about cities and countries worldwide. Numbeo provides current and timely information on world living conditions including cost of living, housing indicators, health care, traffic, crime and pollution.
Je zou ook even het topic kunnen lezen. De paar posts boven je bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 17:15 schreef Manke het volgende:
Wat tegengeluid van onze vrienden
www.geenstijl.nl/mt/archi(...)beste_gezondhei.html
Zie voorgaande posts.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 17:15 schreef Manke het volgende:
Wat tegengeluid van onze vrienden
www.geenstijl.nl/mt/archi(...)beste_gezondhei.html
ah, had ik over het hoofd gezienquote:Op dinsdag 27 januari 2015 17:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Je zou ook even het topic kunnen lezen. De paar posts boven je bijvoorbeeld.
"Dit onderzoek is onzin, want een hobbyprojectje op internet beweert iets anders" aangevuld met wat onderbuikretoriek is niet bijzonder steekhoudend.
En dat is zelfs voor Geenstijl van extreem laag niveau.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 17:15 schreef Manke het volgende:
Wat tegengeluid van onze vrienden
www.geenstijl.nl/mt/archi(...)beste_gezondhei.html
Gelukkig maar dat je dit volledig zelf in de hand hebt! Gelukkig dat jaren achter een goede gezondheid garant staat voor een goede gezondheid voor de rest van je leven!quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:29 schreef Zith het volgende:
[..]
zolang je niet het type bent die elk jaar ziek is
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |