Ik vind niet bumperkleven een beter alternatief.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:14 schreef DS4 het volgende:
Wat dacht je eens van gewoon niet vertragen?
Geen andere auto's op de weg is nog beter, maar ja...quote:Op maandag 26 januari 2015 22:17 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vind niet bumperkleven een beter alternatief.
Ervaren bumperklevers schrikken daar niet van. Gewoon de snelheid van de auto in de gaten houden.quote:
Ze zijn meestal met andere dingen bezig dan autorijden.quote:Op maandag 26 januari 2015 22:12 schreef Heremeteit het volgende:
Waarom rijden mensen niet gewoon op constante snelheid?
Ben je dan een kutmongool, zegquote:Op maandag 26 januari 2015 22:22 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ervaren bumperklevers schrikken daar niet van. Gewoon de snelheid van de auto in de gaten houden.
Ja. Zelf zou ik niet afremmen als er een bumperklever achter mij zit, ik zou wel overdreven voorzichtig rijden aangezien ik op dat moment weet dat ik niet stevig kan remmen. Dus bij elk kruispunt al ver van tevoren uitbollen zodat ik volledig tot stilstand kan komen voor het kruispunt (of wat voor potentieel gevaarlijke situatie dan ook zoals bij een zebrapad) zonder stevig te hoeven remmen.quote:
Je zal wel moeten, die bumperklever maakt het immers onmogelijk om op een normale manier te remmen. Ik ga echt niet speculeren dat die bumperklever zijn auto net zo goed remt als die van mij en dat hij snel genoeg reageert.quote:Op zondag 25 januari 2015 21:14 schreef DS4 het volgende:
Wat dacht je eens van gewoon niet vertragen?
Wel met licht aan hoop ik? Anders rijd ik je zo overhoop omdat mijn ramen beslagen zijn.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:05 schreef Glazenmaker het volgende:
Vandaag een dagje door de regen gefietst. Ik was bijna de hele dag zeiknat. Gelukkig heb ik dit forum om me door zo'n dag te slepen. Mensen in een overdekte en verwarmde stoel hebben het eigenlijk veel zwaarder, soms is er namelijk iemand die ze 5 seconden vertraagt.
Nee joh geen probleem. Zou nog beter zijn als die bumperklever in die alfa was overledenquote:Op maandag 26 januari 2015 23:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Is het heel erg fout dat ik het mooi vind dat het zo is afgelopen bij deze twee 'dames'?
Ik heb liever dat ze enkel zelf het slachtoffer worden dan dat er anderen bij betrokken zijn. Bij mensen die als een idioot in het verkeer rijden hoop ik stiekem dat ze een keer in een sloot terecht komen of tegen een boom oprijden en dat het dan relatief goed afloopt (geen ernstige onherstelbare schade) zodat de schrik er goed in zit. Als zoiets niet gebeurt dan gaat vroeg of laat een andere verkeersdeelnemer die wel normaal doet het slachtoffer van hen worden.
quote:Op maandag 26 januari 2015 21:52 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Neu. De voorste is een linksklever en de achterste is een bumperklever. Beiden strafbaar.
Bumperkleven is sowieso kansloos. Het is niet dat die automobilist voor je opeens harder gaat rijden. En veel tijd win je er ook niet mee.quote:Op maandag 26 januari 2015 22:17 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ik vind niet bumperkleven een beter alternatief.
Misschien moet je lezen waar ik op reageerde.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:17 schreef Jiang153 het volgende:
![]()
Die was gewoon bezig met een inhaalmanoeuvre hoor![]()
Er is geen slecht weer, alleen slechte kleding. Eigen schuld dus.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:05 schreef Glazenmaker het volgende:
Vandaag een dagje door de regen gefietst. Ik was bijna de hele dag zeiknat. Gelukkig heb ik dit forum om me door zo'n dag te slepen. Mensen in een overdekte en verwarmde stoel hebben het eigenlijk veel zwaarder, soms is er namelijk iemand die ze 5 seconden vertraagt.
Moet ze maar voldoende afstand houden.quote:Op zondag 25 januari 2015 22:51 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Goeie. En dan denkt diegene dat je vol op de rem gaat, gaat zelf vol op de rem en/of wijkt uit en verliest mogelijk controle over het voertuig in de reactie. Denk toch eens na. Rij gewoon lekker stoïcijns door, geef desnoods even gas bij, voeg terug en maak je niet druk. Of geef vol gas als je een oude diesel hebt en graag een statement wil maken. Maar ga geen gevaarlijke dingen uithalen om een statement te maken of om toekomstige gevaarlijke dingen te voorkomen.
Er zijn wel automobilisten die dat doen hoorquote:Op zondag 25 januari 2015 23:25 schreef AchJa het volgende:
[..]
Onzin, ga je ook bumperkleven achter een inhalende vrachtwagen?
Altijd leuk hè, automobilisten die niet rekening houden met de fietser, niet alleen niet eventjes wachten als het kan (als het geen gevaar oplevert) wanneer jij graag wil oversteken door de regen maar ook nog eens door een plas heen rijden met 50 km/u.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:05 schreef Glazenmaker het volgende:
Vandaag een dagje door de regen gefietst. Ik was bijna de hele dag zeiknat. Gelukkig heb ik dit forum om me door zo'n dag te slepen. Mensen in een overdekte en verwarmde stoel hebben het eigenlijk veel zwaarder, soms is er namelijk iemand die ze 5 seconden vertraagt.
Is het je wel eens opgevallen dat mensen dit in rijen bij kassa's ook doen? Hoe langer de rij hoe dichter de persoon achter je op je gaat staan. "Two things are infinite, as far as we know – the universe and human stupidity."quote:Op dinsdag 27 januari 2015 00:22 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Bumperkleven is sowieso kansloos. Het is niet dat die automobilist voor je opeens harder gaat rijden. En veel tijd win je er ook niet mee.
Jij bent niet vaardig in het interpreteren van teksten. Dit was geen 'gejank', het was een oproep om wat rekening met elkaar te houden. Ik weet dat het voor sommige mensen lastig is.quote:
Wat is je punt nu?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 18:03 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Altijd leuk hè, automobilisten die niet rekening houden met de fietser, niet alleen niet eventjes wachten als het kan (als het geen gevaar oplevert) wanneer jij graag wil oversteken door de regen maar ook nog eens door een plas heen rijden met 50 km/u.
Als ze zelf wat vaker zouden fietsen...
Het is te merken dat jij je hoofdzakelijk op een luie manier verplaatst.quote:
Ik zeg altijd 'als je geen geld hebt, moet je geen auto rijden'.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 18:33 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het is te merken dat jij je hoofdzakelijk op een luie manier verplaatst.
Heb jij ooit een paraplu vastgehad terwijl je 20 km/u fietst? Met welk praktisch probleem zal ik beginnen? De onmogelijkheid om dat ding stabiel te houden, het fietsen met 1 hand terwijl het verkeer chaotisch is (met regen snel het geval) of het belemmerde zicht?
Ah jij bent zo'n rijdende hindernis die inhaalt met precies 120 km/h volgens 'de cruise' omdat er voor je iemand reed met 119,9 km/h en je anders 'de cruise' niet kunt aanhouden.quote:Op zondag 25 januari 2015 22:56 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik rij op de cruise. Dus als ik inhaal hou ik snelheid. Als een ander dan gaat kleven tikken we de cc een tandje terug... Dat het inhalen nog langer duurt dus. En dat kan heeeeel lang hoor }:)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |