de PVV is vooral een vergaderclub met lullige uitspraken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:54 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Deze onderbuikgevoelens zijn hier in NL toch al gekanaliseerd mbv de PVV en Geert?
Zou daarom denken dat Pegida en de PVV eerder in elkaars vaarwater zullen komen.
Desondanks slechte ontwikkeling.
Lees eens over de situatie in Irak, een groot deel van die Sjiitische strijders is minstens zo geradicaliseerd als ISIS, een groot deel van de dag wordt slechts aan de Islam in die zin besteed, ze hebben veel vechtervaringen, en Westerse zaken zijn uit den boze zo zijn sinds het afzetten van Saddam en het vertrek van de Amerikanen vrijwel alle bioscopen in Irak gesloten, en dan hebben we het niet slechts over ISIS-gebieden, met uitzondering van enkele plekken in Bagdad is het nauwelijks mogelijk om je te vermaken op een dergelijke manier.quote:
Dat nooit meerquote:Op donderdag 22 januari 2015 11:10 schreef byah het volgende:
Heeft wel wat raakvlakken met de jaren 30 dit
Al die demonstranten die er zogenaamd verder weinig mee te maken hadden, met die vlaggen, hielden die extremisten ook niet tegen, je snapt kennelijk niet dat zwijgen ook een vorm van acceptatie kan zijn, het verschil is dat over die neonazi's wel iets wordt gezegd door Pegida-demonstranten dus.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:17 schreef KoosVogels het volgende:
Wat natuurlijk wel opmerkelijk is, is dat bepaalde lieden hier moord en brand schreeuwden toen bij de pro-Palestina demonstraties in Den Haag een handvol figuren meeliep met IS-vlaggen. Zonder pardon werd de groep op een hoop gegooid. Eigenlijk waren het allemaal extremisten, die demonstranten.
Maar nu lopen er neo-nazi's mee met die Pegedi zooi en dan moet daar plots niet zoveel waarde aan worden gehecht.
Rara politiepetje.
Dat laatste is dus niet het geval. De aanwezigheid van nazi's wordt vooral een beetje gebagatelliseerd.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:21 schreef DeParo het volgende:
[..]
Al die demonstranten die er zogenaamd verder weinig mee te maken hadden, met die vlaggen, hielden die extremisten ook niet tegen, je snapt kennelijk niet dat zwijgen ook een vorm van acceptatie kan zijn, het verschil is dat over die neonazi's wel iets wordt gezegd door Pegida-demonstranten dus.
Onthoofdingen zijn hier aan de orde van de dag inderdaad.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:05 schreef DeParo het volgende:
Wat voor Moslims staan vooraan in de strijd tegen ISIS en wat is hun motivatie, veel van hen zijn minstens zo radicaal als ISIS is, dus de vraag is in die zin totaal niet relevant.
Dat laatste is dus wel het geval maar wat betreft die Neonazi's vind ik inderdaad geen fijne groep, ook in Vlaanderen zijn het net iets te rechtse elementen die een dominante rol spelen, in Duitsland valt dat nog enigszins mee.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:22 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat laatste is dus niet het geval. De aanwezigheid van nazi's wordt vooral een beetje gebagatelliseerd.
Oproepen of verheerlijken van dat soort daden, de ernst van de situatie niet inzien en die zorgelijke situatie verergeren, kan minstens zo gevaarlijk genoemd worden.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:22 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Onthoofdingen zijn hier aan de orde van de dag inderdaad.
Als ik de Duitse kranten mag geloven, valt dat dus niet mee. Zelfs BILD is zwaar anti-Pegida.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:25 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat laatste is dus wel het geval maar wat betreft die Neonazi's vind ik inderdaad geen fijne groep, ook in Vlaanderen zijn het net iets te rechtse elementen die een dominante rol spelen, in Duitsland valt dat nog enigszins mee.
Oproepen de islam te haten en uit Europa te verwijderen kan ook minstens zo gevaarlijk genoemd worden.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:26 schreef DeParo het volgende:
[..]
Oproepen of verheerlijken van dat soort daden, de ernst van de situatie niet inzien en die zorgelijke situatie verergeren, kan minstens zo gevaarlijk genoemd worden.
Ja, zijn er ook echt veel die dat doen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:26 schreef DeParo het volgende:
[..]
Oproepen of verheerlijken van dat soort daden, de ernst van de situatie niet inzien en die zorgelijke situatie verergeren, kan minstens zo gevaarlijk genoemd worden.
Dat vond ik wel grappig, BILD met de gebruikelijke letters tegen Pegida, nog dezelfde dag met minstens zo grote zwarte letters hoe ISIS-strijders politieagenten in Irak hadden onthoofd.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:27 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als ik de Duitse kranten mag geloven, valt dat dus niet mee. Zelfs BILD is zwaar anti-Pegida.
Het is toch nooit goed.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, zijn er ook echt veel die dat doen.
Wanneer de Islamitische groep een anti-Westerse groep wordt lijkt me dat minder het geval.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:27 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Oproepen de islam te haten en uit Europa te verwijderen kan ook minstens zo gevaarlijk genoemd worden.
Meer dan je denkt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:28 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Ja, zijn er ook echt veel die dat doen.
Is weinig geks aan.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:30 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat vond ik wel grappig, BILD met de gebruikelijke letters tegen Pegida, nog dezelfde dag met minstens zo grote zwarte letters hoe ISIS-strijders politieagenten in Irak hadden onthoofd.
Mensen niet op hun daden beoordelen maar onder een groep scharen en die groep vervolgens criminaliseren vonden ze een tijdje terug ook zo'n goed idee.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:32 schreef DeParo het volgende:
[..]
Wanneer de Islamitische groep een anti-Westerse groep wordt lijkt me dat minder het geval.
Ga jij nou BILD verdedigen?!quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Is weinig geks aan.
Maar ik denk dat onze breinen net even anders werken en dat jij dat daarom niet ziet.
Het hele begrip anti-westerse groep vind ik maar vreemd. Want het zou impliceren dat het westen een groep is of zo. In elk geval hebben antireligieuze groeperingen die zich richten tegen één geloof nog nooit iets goeds voortgebracht. Ik heb geen aanleiding te denken dat het nu anders gaat aflopen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:32 schreef DeParo het volgende:
[..]
Wanneer de Islamitische groep een anti-Westerse groep wordt lijkt me dat minder het geval.
Vroeger was het een vrij heterogene groep en speelden ook andere idealen een grote rol, Islamisering binnen die groep heeft deze groep meer gehomoniseerd, dat is het geval.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:33 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Mensen niet op hun daden beoordelen maar onder een groep scharen en die groep vervolgens criminaliseren vonden ze een tijdje terug ook zo'n goed idee.
Genoeg om over een groep te kunnen spreken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Want om hoeveel procent gaat het dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |