En een uur later zet de dooi in, waarna alles weer verdwijnt.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:33 schreef Blik het volgende:
Lekker, eerst wat ijzel voor een glad laagje en dan wat sneeuw eroverheen zodat je de gladde plekken niet ziet...
Om 10 uur vertrek ik met auto uit Twente richting Groningen stad.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:22 schreef Ajaxfan het volgende:
Stervenskoude wind en levensgevaarlijke situatie op de weg. Wat een genot toch weer.
Zoiets?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:26 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Om 10 uur vertrek ik met auto uit Twente richting Groningen stad.
Even de dashcam opzoeken!
Dankje.. nu weer gauw naar binnen gevlucht met een bak koffie.. het voelt ook niet een beetje koud aan met die mist ofzo...quote:
Wees blij dat je tenminste nog even 'strakblauw' hebt mogen ervaren. Hier is het al vierhonderd jaar achter elkaar grijsquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:39 schreef alors het volgende:
In tien minuten van strakblauw en zonnig naar grijs en mistig
Heel mooi!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:32 schreef Snowballed het volgende:
Groningen at the moment...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ook Assenaar?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 07:38 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Lekker mistig ook in Assen.
Nee, gladheidquote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:41 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Gevolg van de mist?
http://nos.nl/artikel/201(...)-rotonde-gieten.html
Toppie! Ook Marsdijk toevallig?quote:
Echt koud is het ook niet. Het is het gewoon niet. Precies hetzelfde weer als van de afgelopen weken maar nu wat kouder. Yayquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:38 schreef LTVDK het volgende:
Het is tenminste weer eens "koud"
'Eerste officiële ijsdag sinds maart 2013'
Maar nog steeds deprimerend grijs
quote:Waarschuwing voor extreem weer: Winterse neerslag
Waarschuwing
Komende nacht en ochtend in het hele land gladheid door ijzel
Toelichting
Komende nacht trekt een gebied met winterse neerslag van west naar oost over het land. Op veel plaatsen wordt het glad als gevolg van ijzel. Daarnaast is er in het oostelijke helft van het land naast ijzel ook sneeuw mogelijk. In de westelijke helft van het land verdwijnt de gladheid aan het begin van de ochtend. In het oosten van het land kan de gladheid nog aanhouden tot aan het einde van de ochtend.
Prima weer dus om morgen lekker uit te slapen en pas 's middags de boodschappen te gaan doenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
Code oranje voor vannacht en morgenochtend
[..]
Wintor... snil..quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
Code oranje voor vannacht en morgenochtend
[..]
Woensdag en donderdag was het prima. Gisteren heerlijk zonnig winterweerquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:34 schreef Straatcommando. het volgende:
Kerel, het is hier al weken grijs, kil en kut. Doe me dan maar de wind en de hogere temperaturen erbij, dit is écht bagger![]()
![]()
Dan was vorig jaar beter
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |