Telefoon zegt -6, brrquote:Op vrijdag 23 januari 2015 06:32 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Best koud vanochtend. Extra moeilijk om nu uit bed te gaan.
Ah, je bent me voor. Maar die -6 hier in Assen klopt dus wel. Lekker met je bek in de kou op de bus staan wachtenquote:
Lekker mistig ook in Assen.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 07:00 schreef bondage het volgende:
[..]
Ah, je bent me voor. Maar die -6 hier in Assen klopt dus wel. Lekker met je bek in de kou op de bus staan wachten
Dan kan het nog lang koud blijven, als die mist hardnekkig is.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 07:38 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Lekker mistig ook in Assen.
Volgens mij is die kans 0.0 nuquote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:15 schreef Infection het volgende:
Hoe zit het nou met de sneeuw morgen? Ik lees veel over gladheid, maar over sneeuw wordt niet veel gemeldt.
Volgens het KNMI krijgen het oosten en zuidoosten nog wel wat sneeuw. Voor de rest van het land zal het wel ijsregen worden.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:44 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Volgens mij is die kans 0.0 nu
quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:15 schreef Infection het volgende:
Hoe zit het nou met de sneeuw morgen? Ik lees veel over gladheid, maar over sneeuw wordt niet veel gemeldt.
Dan worden de wegen 1 grote ijsbaan.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:46 schreef Infection het volgende:
[..]
Volgens het KNMI krijgen het oosten en zuidoosten nog wel wat sneeuw. Voor de rest van het land zal het wel ijsregen worden.
Het grote voordeel is wel dat ik niet persé de deur uit hoef morgen. Als ik dat wel doe, zal waarschijnlijk zelfs lopen onmogelijk zijn. Ik heb nou niet de meest ideale schoenen voor gladheid.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:46 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dan worden de wegen 1 grote ijsbaan.
Ik moet sowieso de deur uit maar woon aan de kust, dus het zal wel meevallen hier.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 09:48 schreef Infection het volgende:
[..]
Het grote voordeel is wel dat ik niet persé de deur uit hoef morgen. Als ik dat wel doe, zal waarschijnlijk zelfs lopen onmogelijk zijn. Ik heb nou niet de meest ideale schoenen voor gladheid.
RIP Randstad.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:09 schreef Frutsel het volgende:
03.00 uur
[ afbeelding ]
05.00 uur
[ afbeelding ]
07.00 uur
[ afbeelding ]
09.00 uur
[ afbeelding ]
Kan vannacht nog wel link worden met dat ijzelfrontje
En een uur later zet de dooi in, waarna alles weer verdwijnt.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 10:33 schreef Blik het volgende:
Lekker, eerst wat ijzel voor een glad laagje en dan wat sneeuw eroverheen zodat je de gladde plekken niet ziet...
Om 10 uur vertrek ik met auto uit Twente richting Groningen stad.quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:22 schreef Ajaxfan het volgende:
Stervenskoude wind en levensgevaarlijke situatie op de weg. Wat een genot toch weer.
Zoiets?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:26 schreef Koelkastje het volgende:
[..]
Om 10 uur vertrek ik met auto uit Twente richting Groningen stad.
Even de dashcam opzoeken!
Dankje.. nu weer gauw naar binnen gevlucht met een bak koffie.. het voelt ook niet een beetje koud aan met die mist ofzo...quote:
Wees blij dat je tenminste nog even 'strakblauw' hebt mogen ervaren. Hier is het al vierhonderd jaar achter elkaar grijsquote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:39 schreef alors het volgende:
In tien minuten van strakblauw en zonnig naar grijs en mistig
Heel mooi!quote:Op vrijdag 23 januari 2015 11:32 schreef Snowballed het volgende:
Groningen at the moment...
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ook Assenaar?quote:Op vrijdag 23 januari 2015 07:38 schreef LeTourdeFrance het volgende:
[..]
Lekker mistig ook in Assen.
Nee, gladheidquote:Op vrijdag 23 januari 2015 08:41 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Gevolg van de mist?
http://nos.nl/artikel/201(...)-rotonde-gieten.html
Toppie! Ook Marsdijk toevallig?quote:
Echt koud is het ook niet. Het is het gewoon niet. Precies hetzelfde weer als van de afgelopen weken maar nu wat kouder. Yayquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:38 schreef LTVDK het volgende:
Het is tenminste weer eens "koud"
'Eerste officiële ijsdag sinds maart 2013'
Maar nog steeds deprimerend grijs
quote:Waarschuwing voor extreem weer: Winterse neerslag
Waarschuwing
Komende nacht en ochtend in het hele land gladheid door ijzel
Toelichting
Komende nacht trekt een gebied met winterse neerslag van west naar oost over het land. Op veel plaatsen wordt het glad als gevolg van ijzel. Daarnaast is er in het oostelijke helft van het land naast ijzel ook sneeuw mogelijk. In de westelijke helft van het land verdwijnt de gladheid aan het begin van de ochtend. In het oosten van het land kan de gladheid nog aanhouden tot aan het einde van de ochtend.
Prima weer dus om morgen lekker uit te slapen en pas 's middags de boodschappen te gaan doenquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
Code oranje voor vannacht en morgenochtend
[..]
Wintor... snil..quote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:55 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
Code oranje voor vannacht en morgenochtend
[..]
Nog niet eens een halve dagquote:
Woensdag en donderdag was het prima. Gisteren heerlijk zonnig winterweerquote:Op vrijdag 23 januari 2015 15:34 schreef Straatcommando. het volgende:
Kerel, het is hier al weken grijs, kil en kut. Doe me dan maar de wind en de hogere temperaturen erbij, dit is écht bagger![]()
![]()
Dan was vorig jaar beter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |