quote:Speeldata Europa League
18 september, 21.05 uur: Sevilla - Feyenoord 2-0
2 oktober, 19.00 uur: Feyenoord - Standard Luik 2-1
23 oktober, 19.00 uur: Rijeka - Feyenoord 3-1
6 november, 21.05 uur: Feyenoord - Rijeka 2-0
27 november, 19.00 uur: Feyenoord - Sevilla 2-0
11 december, 21.05 uur: Standard Luik - Feyenoord 0-3
Tweede Ronde:
19 Februari, 19.00uur: AS Roma - Feyenoord
26 Februari, 21.05 uur: Feyenoord - AS Roma
Al gedaan, ze hopen die toezegging voor zaterdag te krijgen zodat er niet een paar duizend seizoenskaarthouders naar de ticketbox gaan voor 100 kaartjes.quote:
Net zoals tegen Monchengladbachquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:40 schreef Scrummie het volgende:
Zou er buiten die 1400 extra nog ruimte zijn voor extra?
Meh. Denk dat je daarna wel redelijk aan de max zit qua animo. Kan het ook mis hebben.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:40 schreef Scrummie het volgende:
Zou er buiten die 1400 extra nog ruimte zijn voor extra?
Zou kunnen natuurlijk. Komen we zaterdag wel achterquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Meh. Denk dat je daarna wel redelijk aan de max zit qua animo. Kan het ook mis hebben.
Die poster heb ik ook nog jaquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
De poster van die hangt nog op mijn kinderkamer/jeugdkamer. Met oa. deze foto:
[ afbeelding ]
Trainingsveld naast het stadionquote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
De poster van die hangt nog op mijn kinderkamer/jeugdkamer. Met oa. deze foto:
[ afbeelding ]
Is nog maar vrij recent verdwenen toch? Het befaamde "werken voor je geld"-filmpje was nog naast dat trainingsveld opgenomen.quote:
Nja, vrij recent.. Geloof in 2009 ofzo? 6 jaar geleden zeg maarquote:Op dinsdag 20 januari 2015 20:36 schreef Merkie het volgende:
[..]
Is nog maar vrij recent verdwenen toch? Het befaamde "werken voor je geld"-filmpje was nog naast dat trainingsveld opgenomen.
Ohja. Tijd vliegtquote:Op dinsdag 20 januari 2015 20:37 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nja, vrij recent.. Geloof in 2009 ofzo? 6 jaar geleden zeg maar
Drugs are bad, mkay.quote:Op woensdag 21 januari 2015 00:53 schreef viagraap het volgende:
Heb ooit nog in een recalcitrante periode tijdens een rondleiding met uitwisselingsstudenten ajaxleuzen gescandeerd toen er op dat veld getraind werd. 2005 ofzo ergens. Vond het toen aan de ene kant mooi dat er gewoon pal naast het stadion getraind werd, maar aan de andere kant ergerde ik me kapot aan al die wannabe's uit mijn klas die zich vertegenwoordigd voelden. Omdat ik niks begreep van clubliefde. Ergens nog steeds niet, maar ik waardeer het ondertussen wel in andere mensen als zij dat zo ervaren.
Denk niet dat de Romeinse autoriteiten zitten te wachten op nog eens extra mensen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Meh. Denk dat je daarna wel redelijk aan de max zit qua animo. Kan het ook mis hebben.
Hoeveel waren er in Milaan, 8000? Dat is wel makkelijker met de auto te bereiken.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Meh. Denk dat je daarna wel redelijk aan de max zit qua animo. Kan het ook mis hebben.
Denk dat die wel wat gewend zijn met de derby daar.quote:Op woensdag 21 januari 2015 01:16 schreef Sked het volgende:
[..]
Denk niet dat de Romeinse autoriteiten zitten te wachten op nog eens extra mensen.
#VilhenaINquote:Op woensdag 21 januari 2015 08:55 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Misplaatste TT, want Lexie is altijd zo mak als een lammetje tijdens de klassiekert.
telegraafquote:De druk rond Bas Nijhuis voor de komende Klassieker wordt flink opgevoerd. De Telegraaf brengt woensdag een uitgebreid artikel over de statistieken van Ajax onder leiding van Bas Nijhuis. Ajax wist slechts een van de laatste tien duels onder Nijhuis te winnen, zeven verloor het er. In het artikel komen onder andere de ex-scheidsrechters Jol en Luinge aan het woord. "Dit zijn natuurlijk geen lekkere statistieken”, aldus Jol in de ochtendkrant. "Uit eigen ervaring weet ik dat hij bij discutabele beslissingen door de Ajax-spelers op de afgelopen reeks zal worden gewezen."
Feyenoord won vier van de laatste tien duels onder Nijhuis en speelde vijf keer gelijk.
extra druk op nijhuis zetten kan je al geslaagd noemenquote:Op woensdag 21 januari 2015 10:08 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Mocht Ajax verliezen ligt het dus sowieso aan Nijhuis.
volgens mij is van te voren zeiken op scheidsrechters zowiezo calimero gedrag...quote:
van tevorenquote:Op woensdag 21 januari 2015 10:37 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
volgens mij is van te voren zeiken op scheidsrechters zowiezo calimero gedrag...
achteraf daarentegen.....
Nee, ik wil niet zeuren.quote:Op woensdag 21 januari 2015 10:42 schreef Calciumdude het volgende:
[..]
niks over de hoofdletters te zeiken ?
doequote:Op woensdag 21 januari 2015 11:15 schreef Keltie het volgende:
[..]
Als je op andere zeikt, de het zelf dan wel goed.
Wat een feest gaat dat worden zeg!!!quote:Op woensdag 21 januari 2015 11:15 schreef Luni het volgende:
Feyenoord krijgt toestemming voor extra kaarten voor Roma-uit
Feyenoord heeft van AS Roma en de Romeinse politie toestemming gekregen om (voorlopig) 900 kaarten extra te verkopen voor AS Roma-Feyenoord op donderdag 19 februari aanstaande. Daarmee komt het totale aantal beschikbare kaarten voor Feyenoord-supporters op 4.500. Een eerder door de club ingediend verzoek om ten minste 5.000 kaarten te kunnen verkopen staat nog steeds uit.
Sinds vorige week kunnen Diamond-, Gold- en Silvercardhouders een kaart kopen. Inmiddels maakten ruim 3.400 supporters gebruik van hun voorrangsrecht. Aanstaande zaterdag start ook de verkoop voor reguliere seizoenkaarthouders. Zijn er daarna nog kaarten beschikbaar, dan komen ook de houders van een Legioen Clubkaart nog aan bod. Feyenoord verwacht dat alle beschikbare kaarten verkocht zullen worden.
Persoonsgebonden
Feyenoord benadrukt dat elke aankoop voor een kaart voor AS Roma – Feyenoord strikt persoonlijk is. In alle communicatie met de Romeinse club wordt hier telkens aandacht voor gevraagd. Alleen supporters die een voucher kopen met een kaart die op hun eigen naam staat zullen worden toegelaten tot het stadion in Rome. Het overdragen van een kaart of het overnemen van een kaart is derhalve niet toegestaan. Bij het betreden van het stadion vindt een controle plaats, waarbij de naam die op de voucher staat vermeld overeen dient te komen met de naam op de seizoen- of Legioen clubkaart en met een identiteitsbewijs of paspoort, dat eveneens getoond dient te worden.
Training
De Romeinse politie heeft Feyenoord laten weten dat het voor supporters niet is toegestaan om op de dag voor de wedstrijd de training in het stadion te bezoeken. Feyenoord had hiertoe verzocht, daar dit bezoek is uitgegroeid tot een supporterstraditie bij Europese uitwedstrijden. Ondanks pogingen van Feyenoord om hen op andere gedachten te brengen wil de politie geen medewerking verlenen. De Feyenoord Business Club mocht de training wel bezoeken, maar van deze mogelijkheid wordt door Feyenoord afgezien.
Uitgebreide informatie over het bezoek aan AS Roma – Feyenoord zal in de week voor de wedstrijd worden verzonden aan alle supporters die een kaart hebben gekocht.
Wooottt!!quote:
Kijk eens naar je zin en bedenk vervolgens of het met een hoofdletter geschreven dient te worden.quote:
quote:
In mijn zin niet, in jouw post wel.quote:Op woensdag 21 januari 2015 11:23 schreef Abed het volgende:
[..]
Kijk eens naar je zin en bedenk vervolgens of het met een hoofdletter geschreven dient te worden.
quote:Op woensdag 21 januari 2015 11:29 schreef Keltie het volgende:
[..]
In mijn zin niet, in jouw post wel.
Ik ben helemaal niet zwartquote:Op woensdag 21 januari 2015 11:32 schreef Smoofie het volgende:
[ afbeelding ]
Come at me niggas, come at me.
Kijk es naar je zin en bedenk vervolgens of hut met un hoofletter geschreven dien te worduhquote:Op woensdag 21 januari 2015 11:23 schreef Abed het volgende:
[..]
Kijk eens naar je zin en bedenk vervolgens of het met een hoofdletter geschreven dient te worden.
Hoofletterquote:Op woensdag 21 januari 2015 11:59 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Kijk es naar je zin en bedenk vervolgens of hut met un hoofletter geschreven dien te worduh
Weer volle bakquote:ADO met 16 volle bussen naar Feyenoord
21 januari 2015
Op de dag dat ADO Den Haag 110 jaar bestaat, reist de club met het maximale aantal fans naar De Kuip.
Alle zestien bussen die ADO mocht mochten vullen voor het uitduel met Feyenoord zijn vol. En daarmee zijn alle 850 kaarten voor deze buscombi uitverkocht, meldt de club.
Voor liefhebbers die nog geen kaart hebben maar wel graag mee willen zet ADO Den Haag een reservelijst op. Viainfo@adodenhaag.nl kan je je melden.
Het duel met de Rotterdammers is op 1 februari. De supporters die meegaan krijgen dan een uniek aandenken. Ook de Raad van Commissarissen is erbij.
Ook tijdens de thuiswedstrijd erna, woensdag 4 februari tegen FC Twente, is er aandacht voor het jubileum.
Volgens mij 1200 als je met een (gedeeltelijke) treincombi komt en 850 met de bus.quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:01 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Weer volle bak
Ik dacht trouwens dat er 1200 kaarten beschikbaar waren in het vernieuwde uitvak? Ik hoorde een Twente-fanm overigens ook al spreken over iets van 850.. Is dat 1200 plaatsen waarvan 350 leeg voor die groene netten oid?
Feyenoord moet een uitvak van 1200 kaarten hebben, volgens de regels van de KNVB. Twente en Ado hebben dus simpelweg niet alle kaarten afgenomen omdat ze niet (gedeeltelijk) met de trein wilden komenquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:01 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Weer volle bak
Ik dacht trouwens dat er 1200 kaarten beschikbaar waren in het vernieuwde uitvak? Ik hoorde een Twente-fanm overigens ook al spreken over iets van 850.. Is dat 1200 plaatsen waarvan 350 leeg voor die groene netten oid?
Kunnen ze nu wel vrolijk in vak G gooien want Feyenoord doet niet aan netten.quote:
Ik zat/stond zondag toevallig in vak G (laatste keer, wat een kut vak) en ik heb wel 10 mensen gezien die een aansteker of muntje tegen hun aan gesmeten kregen vanuit Duitsland.quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Kunnen ze nu wel vrolijk in vak G gooien want Feyenoord doet niet aan netten.
http://www.omroepwest.nl/(...)d&utm_medium=twitterquote:ADO-trainer Henk Fraser ziet Feyenoord-speler Wesley Verhoek maar wat graag terugkomen naar Den Haag. ‘Ik heb een goed gesprek gehad met Wesley en zie in hem een versterking voor de korte termijn’, laat Fraser aan Omroep West weten.
Mag die Chinees wel meteen een flink salaris gaan betalen, Wesley is namelijk niet van plan om in te leveren (wat zijn goed recht is)quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:15 schreef Ajacied422 het volgende:
Kijk eens aan.
[..]
http://www.omroepwest.nl/(...)d&utm_medium=twitter
Het is iedere wedstrijd raak, zelfs als daar kinderen zitten van bevriende amateurclubs krijgen die bekers pis en dergelijke over zich heen. Het is te prijzen dat Feyenoord het geprobeerd heeft zonder net (al vraag ik me af of dat een bewuste keuze was) maar het gaat nu al veel te lang mis zonder dat er iets aan gedaan wordt.quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:14 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Ik zat/stond zondag toevallig in vak G (laatste keer, wat een kut vak) en ik heb wel 10 mensen gezien die een aansteker of muntje tegen hun aan gesmeten kregen vanuit Duitsland.Is wachten tot er in het uitvak een keer een gekkie staat die wat grover geschut inzet om naar beneden te mieteren.
Als je een deal kunt sluiten waar Den Haag een ton of 2/3 over neemt is het al een prima deal. Plekje extra op de training voor iemand waar je in de toekomst nog wat aan kunt hebben is ook niet verkeerd.quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:16 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Mag die Chinees wel meteen een flink salaris gaan betalen, Wesley is namelijk niet van plan om in te leveren (wat zijn goed recht is)
Ah, soort Lex-constructie maar dan anders. Ja, dat zou ook wel wat zijn jaquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:19 schreef Typisch het volgende:
[..]
Als je een deal kunt sluiten waar Den Haag een ton of 2/3 over neemt is het al een prima deal. Plekje extra op de training voor iemand waar je in de toekomst nog wat aan kunt hebben is ook niet verkeerd.
Wel oppassen dat hij niet de winnende maakt bij Feyenoord v ADO Den Haag.quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:19 schreef Typisch het volgende:
[..]
Als je een deal kunt sluiten waar Den Haag een ton of 2/3 over neemt is het al een prima deal. Plekje extra op de training voor iemand waar je in de toekomst nog wat aan kunt hebben is ook niet verkeerd.
Zonder Boulah winnen we nooittwitter:MikosGouka twitterde op woensdag 21-01-2015 om 12:08:09Graafland ziek, Bilal niet topfit, Boulahrouz eerder naar binnen met grieperig gevoel. #Feyenoord klaar met trainen. http://t.co/lbPrT5PE2x reageer retweet
twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 21-01-2015 om 12:43:34Wesley Verhoek vertrekt nog deze week bij #Feyenoord, de buitenspeler op dood spoor heeft wat te kiezen. Zie zo @VI_nl reageer retweet
NEC, NAC of Roda zekerquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:46 schreef Maastoren het volgende:
twitter:Mkrabby twitterde op woensdag 21-01-2015 om 12:43:34Wesley Verhoek vertrekt nog deze week bij #Feyenoord, de buitenspeler op dood spoor heeft wat te kiezen. Zie zo @VI_nl reageer retweet
quote:De verwachting is dat Wesley Verhoek (28) nog deze week vertrekt bij Feyenoord. De rechterspits die al lang niet meer voorkomt in de plannen van trainer Fred Rutten, staat in de belangstelling van drie clubs uit de Eredivisie, waaronder ADO Den Haag.
Het trio heeft zich al officieel gemeld bij Feyenoords technisch directeur Martin van Geel. Verhoek voerde afgelopen vrijdag een twee uur durend gesprek met ADO Den Haag-coach Henk Fraser en hield daaraan een positief gevoel over. Eerder sprak hij ook al met een andere club uit de Eredivisie, terwijl hij daarnaast een afspraak heeft staan met nog een geïnteresseerde partij.
Verhoek wil snel een beslissing nemen en Feyenoord zal meewerken aan zijn vertrek. Daarmee komt een einde aan een mislukt avontuur, al heeft Verhoek geen spijt van zijn overgang naar Feyenoord, dat hem in de zomer van 2012 overnam van FC Twente. De rechterspits wil snel weer speelminuten maken. Zijn laatste officiële wedstrijd was het thuisduel in de voorronde van de Champions League metBesiktas. In competitieverband speelde hij dit seizoen nog geen minuut.
De situatie van de buitenspeler werd helemaal uitzichtloos toen trainer Fred Rutten hem als enige speler uit de selectie niet meenam naar het trainingskamp van Feyenoord in Dubai. Nu willen drie Eredivisie-clubs hem snel verlossen
QFTquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:50 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Zou geweldig zijn als we van die gozer verlost zouden zijn. Dan maar een gedeelte van zijn salaris betalen, als hij maar weg is.
Walgelijke manquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:41 schreef Gert het volgende:
Been: 'Jammer dat Feyenoord huiswerk niet op orde had'
Ongeacht of hij soms wel een puntje heeft: kan Been z'n zure waffel nou eens houden over zijn grote liefde?
Hij benut echt élke mogelijkheid, hoe klein ook, om een sneer uit te delen. Wat heeft die afgedaan zeg, kleinzielig rancuneus mannetje.
Been riep na afloop van FEY-TWE trouwens ook nog dat de uitslag totaal niet in verhouding met het spelbeeld was, dat twente er minstens drie had moeten maken en dat Feyenoord met geluk gewonnen had. De teleurstelling droop van z'n guitige bekkie.![]()
Kan er he-le-maal geen kut van joh. Al zei ik dat zondag ook toen ik Engelaar bezig zag. En serieus, nog geen 10 seconden later tikt hij de 1-1 binnenquote:
Ik vond Engelaar nog niet eens de minste van Twente, die Schilder, die was pas slechtquote:Op woensdag 21 januari 2015 13:01 schreef PIETR het volgende:
[..]
Kan er he-le-maal geen kut van joh. Al zei ik dat zondag ook toen ik Engelaar bezig zag. En serieus, nog geen 10 seconden later tikt hij de 1-1 binnen
Heel dat Twente is gewoon een bij elkaar geraapt zooitje zonder enige balans in het team.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:04 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Ik vond Engelaar nog niet eens de minste van Twente, die Schilder, die was pas slecht
Klopt, terwijl hij bij PEC lekker bezig was. Die Corona zou ik overigens wel graag bij ons zien, heel talentvol spelertje.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Heel dat Twente is gewoon een bij elkaar geraapt zooitje zonder enige balans in het team.
Wel geinig though dat men hier zo massaal aan het janken was voor dit seizoen dat we Mokotjo te makkelijk hadden laten gaan toen. Die laat pas niks zien daar.
Dat viel ook mee. Deed het in 2 of 3 belangrijke wedstrijden goed, maar heeft veel vaker niet dat niveau gehaald.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:09 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Klopt, terwijl hij bij PEC lekker bezig was. Die Corona zou ik overigens wel graag bij ons zien, heel talentvol spelertje.
bekers pis op kinderen gooien is dan ook best heel kansloosquote:Op woensdag 21 januari 2015 12:17 schreef Caland het volgende:
dat Feyenoord het geprobeerd heeft zonder net (al vraag ik me af of dat een bewuste keuze was) maar het gaat nu al veel te lang mis zonder dat er i
Hij heeft nu ook gewoon een punt...quote:Op woensdag 21 januari 2015 12:41 schreef Gert het volgende:
Been: 'Jammer dat Feyenoord huiswerk niet op orde had'
Ongeacht of hij soms wel een puntje heeft: kan Been z'n zure waffel nou eens houden over zijn grote liefde?
Hij benut echt élke mogelijkheid, hoe klein ook, om een sneer uit te delen. Wat heeft die afgedaan zeg, kleinzielig rancuneus mannetje.
Been riep na afloop van FEY-TWE trouwens ook nog dat de uitslag totaal niet in verhouding met het spelbeeld was, dat twente er minstens drie had moeten maken en dat Feyenoord met geluk gewonnen had. De teleurstelling droop van z'n guitige bekkie.![]()
Tuurlijk heeft hij een punt, maar dat Feyenoord te laat aankopen deed is al 200x gezegd.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:49 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Hij heeft nu ook gewoon een punt...
Mijn reactie ging alleen over het artikel. En als ze zijn mening vragen, mag hij die toch geven?quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:55 schreef H.FR het volgende:
[..]
Tuurlijk heeft hij een punt, maar dat Feyenoord te laat aankopen deed is al 200x gezegd.
De mening dat Feyenoord de mindere was deel ik zeker niet.
Nee. Omdat het al 200x is gezegd zou het Mario sieren om dan te gaan zeggen dat ze het prima hebben opgepakt en goed waren voorbereid op de verkoop van Pelle.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Mijn reactie ging alleen over het artikel. En als ze zijn mening vragen, mag hij die toch geven?
Mijn post ging erover dat hij het niet na zal laten om elke mogelijkheid te benutten om een tikkie uit te delen. Sneu figuur. Tuurlijk mag hij zijn mening geven, maar het komt behoorlijk kleinzielig over, zoveel jaar na Het Grote Onrecht dat hem is aangedaan (en waarbij hij nog even een flinke zak geld meekreeg). Maar blijkbaar erger jij je er niet aan, dat kan.quote:Op woensdag 21 januari 2015 13:56 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Mijn reactie ging alleen over het artikel. En als ze zijn mening vragen, mag hij die toch geven?
Tja, als ik me daar druk over zou maken zou ik alleen nog maar Rijnmond Sport kunnen kijken.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:34 schreef Gert het volgende:
[..]
Mijn post ging erover dat hij het niet na zal laten om elke mogelijkheid te benutten om een tikkie uit te delen. Sneu figuur. Tuurlijk mag hij zijn mening geven, maar het komt behoorlijk kleinzielig over, zoveel jaar na Het Grote Onrecht dat hem is aangedaan (en waarbij hij nog even een flinke zak geld meekreeg). Maar blijkbaar erger jij je er niet aan, dat kan.
Hij was afgelopen zondag op Radio 1 samen met Kenneth Perez. Ging het ook weer over die 10-0, volgens Perez zou indien er bij die wedstrijd sprake was van matchfixing een Brinks wagen nodig zijn om de betalingen langs te brengen. Mariootje zei alleen dat hij er nog van wakker schrikt soms.quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:50 schreef MPC60 het volgende:
Bij alles wat uit z'n mond komt denk houd je bek nou maar met je 10-0.
quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:45 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Tja, als ik me daar druk over zou maken zou ik alleen nog maar Rijnmond Sport kunnen kijken.
Wie debuteerde er toen ook al weer?quote:Op woensdag 21 januari 2015 14:50 schreef MPC60 het volgende:
Bij alles wat uit z'n mond komt denk houd je bek nou maar met je 10-0.
Nee dat was bij Twente uit. Auassar geloof ik.quote:
quote:Op woensdag 21 januari 2015 15:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Nee dat was bij Twente uit. Auassar geloof ik.![]()
Je kunt het je zo voorstellen in de krant:quote:Op woensdag 21 januari 2015 15:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Nee dat was bij Twente uit. Auassar geloof ik.![]()
quote:Vanaf het seizoen 2010/2011 stond hij onder contract bij Feyenoord, dat hem transfervrij overnam. Auassar maakte zijn debuut voor de Rotterdammers tijdens de wedstrijd tegen PSV. Bij een 7–0 tussenstand – achterstand – viel hij in. In totaal kwam hij in drie optredens tot slechts 68 minuten.
Volgens mij was dat al bekend, maar bij deze, vers van mkrabby.quote:Feyenoord kan Kazim-Richards voor niets overnemen
Colin Kazim-Richards heeft zijn toekomst in eigen hand. De 28-jarige aanvaller wordt op dit moment door Feyenoord gehuurd van Bursaspor, maar de Rotterdammers kunnen hem komende zomer gratis overnemen.
'Die bepaling staat in de huurovereenkomst', laat Kazim-Richards weten aan Voetbal International. 'Elke andere club moet twee jaar afkopen bij Bursaspor. Of Feyenoord met mij verder wil, weet ik niet.'
Sinds zijn komst naar Feyenoord speelde Kazim-Richards twintig officiële wedstrijden, waarin hij zeven keer scoorde. Die doelpunten maakte hij allemaal in de Eredivisie, waardoor de aanvaller bezig is aan zijn meest productieve seizoen in competitieverband.
Ja, heeft Van Geel al gezegd in augustus.quote:Op woensdag 21 januari 2015 16:48 schreef H.FR het volgende:
[..]
Volgens mij was dat al bekend, maar bij deze, vers van mkrabby.
Ben heel benieuwd of Verhoek een vet salaris op gaat geven voor een lager loon en speeltijd bij een andere club..quote:Update 21 januari 17.00 uur - Drie clubs uit Eredivisie melden zich bij Feyenoord voor Verhoek
Woensdagochtend maakte Voetbal International bekend dat er nog geen clubs waren die hadden aangeklopt bij Feyenoord voor Wesley Verhoek en dat heeft diverse verenigingen blijkbaar aan het denken gezet. Hetzelfde weekblad meldt in de namiddag namelijk dat er inmiddels drie clubs uit de Eredivisie zijn die zich inmiddels officieel hebben gemeld bij Martin van Geel om te praten over de bij Feyenoord overbodige aanvaller. Een van die clubs is ADO Den Haag; het is niet bekend welke twee andere verenigingen zich gemeld hebben.
Ik ook! Ergens moet het toch niet lekker voelen om nie te werrekuh voor da kk geld.quote:Op woensdag 21 januari 2015 20:24 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ben heel benieuwd of Verhoek een vet salaris op gaat geven voor een lager loon en speeltijd bij een andere club..
Weet niet of Van Anholt het niveau is dat Feyenoord moet nastreven. Hoe zit het eigenlijk met die Lopes Cabral?quote:Pelé van Anholt kan zichzelf wel voorstellen in het rood-witte shirt van Feyenoord. De vleugelverdediger van sc Heerenveen werd het afgelopen jaar diverse keren aan de Rotterdammers gelinkt, hoewel technisch directeur Martin van Geel de vermeende interesse kort geleden nog bestempelde als 'onzin'.
''Volgens diverse media zou er tijdens de winterstop een deal gesloten gaan worden tussen Ruben Schaken en mij'', vertelt Van Anholt, die op de hoogte was van de geruchten, tegenover Fox Sports. ''Maar daar weet ik verder ook niets van. Ik denk eerlijk gezegd dat dit ook een beetje onzin is.''
Schaken is inmiddels al getransfereerd naar Inter Baku in Azerbeidzjan. Ondertussen hoopt Van Anholt komende zomer de stap naar een topclub te kunnen maken. Een overstap naar Feyenoord ziet de Fries in ieder geval zitten. ''Feyenoord is natuurlijk wel een erg mooie club en ik denk dat ik wel goed bij die club zou passen.''
K3, Salomon slaat gewoon al die aanbiedingen uit Italië e.d. af om bij ons te komen voetballenquote:Op woensdag 21 januari 2015 20:13 schreef Caland het volgende:
Volgend jaar gewoon K2. Kuyt en Kazim.
Gewoon K3 met Kuyt, Kazim en Kiedetti ja tog niet danquote:Op woensdag 21 januari 2015 22:12 schreef Bombvis het volgende:
[..]
K3, Salomon slaat gewoon al die aanbiedingen uit Italië e.d. af om bij ons te komen voetballenEigen jeugd gewoon weer op de bank, zoals het hoort
Helemaal mee eens, het is ook wel de perfecte stormram a la Bombarda. Weet alleen niet of hij met zo'n rol genoegen neemt. Zo'n type lijkt het me niet iig.quote:Op woensdag 21 januari 2015 22:39 schreef Merkie het volgende:
Als Kazim gratis is kan je hem prima vastleggen toch. Beter dan Te Vrede.
Guidetti is de laatste tijd wisselspeler bij Celtic en staat al tijden op 6 doelpunten. Beetje voorbarig om het nu al te concluderen maar zijn niveau van zijn tijd bij Feyenoord lijkt hij niet meer te halen.quote:Op woensdag 21 januari 2015 22:23 schreef Grifte het volgende:
[..]
Gewoon K3 met Kuyt, Kazim en Kiedetti ja tog niet dan
Klopt, is de opvolger van Vermeulen (Arno, ben jij dat?)quote:
Die hadden we ook moeten halen goftedomme. Die kk van geel zat weer te slapenquote:Op woensdag 21 januari 2015 23:24 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Myaichi waarschijnlijk alweer weg bij Twente...
quote:Feyenoord-trainer Fred Rutten overweegt Bilal Basaçikoglu te straffen, nadat de buitenspeler zich woensdagochtend had verslapen en daardoor te laat kwam voor de training. Dat was niet de eerste keer. Het is onbekend of Basaçikoglu zondag deel uitmaakt van de selectie van Feyenoord voor De Klassieker tegen Ajax.
Feyenoord wil niet reageren. Technisch directeur Martin van Geel spreekt van een 'interne kwestie', maar het is duidelijk dat het gedoe rond de aanvaller de voorbereiding verstoort op het duel met Ajax, dat Feyenoord móet winnen om in de race te blijven voor een topklassering in de Eredivisie.
Basaçikoglu is sowieso bezig aan een moeizaam seizoen. Sinds Feyenoord hem afgelopen zomer voor 2,5 miljoen euro overnam van SC Heerenveen, kan de Turkse jeugd-international zijn draai maar moeilijk vinden. Hij kwam tot slechts acht competitiewedstrijden, waarin hij niet scoorde.
Rutten is woedend op zijn aanvaller, maar de vraag is welke straf hij hem oplegt? Na het wegvallen van Ruben Schaken (Inter Baku), het aanstaande vertrek van Wesley Verhoek en de blessure van Elvis Manu, heeft de trainer van Feyenoord alleen in Jean-Paul Boetius nog één echte buitenspeler. Jens Toornstra vult als middenvelder de positie van rechterspits in. Feyenoord is donderdag vrij, vrijdag traint Rutten besloten, voordat zaterdag de laatste, openbare, sessie is voor de wedstrijd tegen Ajax in de Amsterdam Arena.
Miskoopquote:Op donderdag 22 januari 2015 00:09 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Waar baseer je het op dat zoveel mensen tegen Kazim zijn? Is imho helemaal niet het geval.quote:Op donderdag 22 januari 2015 01:19 schreef Kuiver het volgende:
Waarom zijn zoveel mensen tegen Kazim? zet zich 100% in, strijd door tot de laatste minuut, heeft een echte vechtersmentaliteit en hij wordt elke wedstrijd beter en beter. Hij moet alleen niet om de minuut iemand op zijn bek willen slaan
ideaal als pinch hitter zoals hierboven al aangegeven, maar volgens mij had kazim constant problemen bij zijn andere clubs juist omdat hij wel eens moest banken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 01:26 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Waar baseer je het op dat zoveel mensen tegen Kazim zijn? Is imho helemaal niet het geval.
twitter:MikosGouka twitterde op donderdag 22-01-2015 om 08:11:49#Feyenoord gaat Wesley Verhoek vandaag verhuren. Het heeft er alle schijn van dat hij voor #Go Ahead Eagles kiest. Beslissing valt straks. reageer retweet
Met banken + je geld niet krijgen zou ik ook problemen makenquote:Op donderdag 22 januari 2015 07:15 schreef Cara het volgende:
[..]
ideaal als pinch hitter zoals hierboven al aangegeven, maar volgens mij had kazim constant problemen bij zijn andere clubs juist omdat hij wel eens moest banken.
quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:14 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Verhuren ja, zijn we er godverredomme nog niet vanaf
Niemand zal willen betalen wat Van Geel ervoor wil hebben. Wat kan je er aan doen?quote:
Denk meer dat het ligt aan het salaris van ons Wes. Verhuren waarbij kleine rotclub % overneemt van salaris, Feyenoord de rest nog dokt. Denk ik.quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:31 schreef Happel het volgende:
[..]
[..]
Niemand zal willen betalen wat Van Geel ervoor wil hebben. Wat kan je er aan doen?
Idd, net als Guidetti en Mokotjo terug halen!quote:Op woensdag 21 januari 2015 23:41 schreef Caland het volgende:
[..]
Die hadden we ook moeten halen goftedomme. Die kk van geel zat weer te slapen
Ben blij dat ze beide niet gehaald zijn. Wat faalt Guidetti zeg.quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:39 schreef Typisch het volgende:
[..]
Idd, net als Guidetti en Mokotjo terug halen!
Hoezo?quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:45 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ben blij dat ze beide niet gehaald zijn. Wat faalt Guidetti zeg.
Hoezo?! Goffetomme gewoon voor 4-5 miljoen moeten halen, brengt veel meer dan Kazim!!quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:45 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ben blij dat ze beide niet gehaald zijn. Wat faalt Guidetti zeg.
Omdat ie de laatste wedstrijd moest banken?quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:48 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Hij is niet eens zeker van een basisplek bij celtic.
quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Omdat ie de laatste wedstrijd moest banken?.
Heeft genoeg wedstrijden gespeeld, megapopulair (maar ja, waar niet), goed aantal goals en assists, voor iemand die 2 jaar niet heeft gevoetbald volgens iedereen (nou is dat gelul maar oké), vind ik niet falen, maar juist het ongelijk bewijzen.
Typisch, je kan nu 2 dingen doen. Die knakersmiley in je hol stoppen en je nederige excuses aanbieden, of gewoon je tyfus muil houden en nooit weer 1 woord tegen mij zeggen.quote:
Het was geen woord maar een smiley.quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:53 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Typisch, je kan nu 2 dingen doen. Die knakersmiley in je hol stoppen en je nederige excuses aanbieden, of gewoon je tyfus muil houden en nooit weer 1 woord tegen mij zeggen.
Het laatste dus. Wat jij wil.quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het was geen woord maar een smiley.
twitter:EdwinLugt twitterde op donderdag 22-01-2015 om 08:57:25We gaan het nu toch alvast maar aankondigen: Wesley Verhoek komt naar GAE. reageer retweet
Mooi.quote:Op donderdag 22 januari 2015 08:58 schreef Ajacied422 het volgende:
De voorzitter van GAEtwitter:EdwinLugt twitterde op donderdag 22-01-2015 om 08:57:25We gaan het nu toch alvast maar aankondigen: Wesley Verhoek komt naar GAE. reageer retweet
Voor het grastwitter:Mkrabby twitterde op donderdag 22-01-2015 om 09:03:08Gesprek met Foeke Booy gaf voor #Verhoek de doorslag, plus het feit dat Go Ahead Eagles op gras speelt reageer retweet
Ado ook. Gaat puur om het geld.quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:03 schreef Ajacied422 het volgende:
Voor het grastwitter:Mkrabby twitterde op donderdag 22-01-2015 om 09:03:08Gesprek met Foeke Booy gaf voor #Verhoek de doorslag, plus het feit dat Go Ahead Eagles op gras speelt reageer retweet
Henkie had interesse.quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:04 schreef exile79 het volgende:
[..]
Ado is al lang blij dat ze er vanaf zijn.
Ado zou verkoop zijn, nu bij verhuur vul Fey zijn salaris gewoon aan. Hij speelt dus bij GAE met een Fey-salaris.quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Alsof GAE meer geld dan ADO te bieden heeft. De markt waar GAE uit vist is ook niet om vrolijk van te worden. Ik noem een Fernando Lewis huren, het transfervrij aantrekken van Ajax-afdankertjes..
Dat is een prima beleid.quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:06 schreef Ajacied422 het volgende:
Alsof GAE meer geld dan ADO te bieden heeft. De markt waar GAE uit vist is ook niet om vrolijk van te worden. Ik noem een Fernando Lewis huren, het transfervrij aantrekken van Ajax-afdankertjes..
Zeker, voor het budget wat ze hebben is dat prima. Alleen zonde dat ze niet meer de spelers kunnen scouten die ze vorig seizoen binnen hadden gehaald. Ik moet nog steeds een beetje huilen als ik zie dat Falkenburg naar GAE had gekund terwijl hij nu in een anti-voetbalploeg als NAC speelt.quote:
Wesley: 'He Bartje, wat verdien jij eigenlijk hier?'quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:08 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ado zou verkoop zijn, nu bij verhuur vul Fey zijn salaris gewoon aan. Hij speelt dus bij GAE met een Fey-salaris.
quote:Op donderdag 22 januari 2015 09:09 schreef Sunri5e het volgende:
We komen nu wel dun in de buitenspelers te zitten. Hopelijk kunnen ze nog een goede linksbuiten strikken.
Hoe bedoel je? We hebben maar 2 echte buitenspelers in onze selectie en die zijn allebei ook nog eens rechtsbenig.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Beide posities zijn momenteel gewoon dubbel bezet.
Bilal, Manu, Boëtius.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:02 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? We hebben maar 2 echte buitenspelers in onze selectie en die zijn allebei ook nog eens rechtsbenig.
Allemaal spelers met een rechterbeen. Toornstra en Manu zijn eigenlijk geen buitenspelers. En voetbalt Achahbar nog?quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:03 schreef Typisch het volgende:
[..]
Bilal, Manu, Boëtius.
Toornstra en Achahbar kunnen daar ook spelen.
Jij denkt niet dat we beter kunnen kijken naar een extra back?quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:05 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Allemaal spelers met een rechterbeen. Toornstra en Manu zijn eigenlijk geen buitenspelers. En voetbalt Achahbar nog?
Manu geen buitenspeler?quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:05 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Allemaal spelers met een rechterbeen. Toornstra en Manu zijn eigenlijk geen buitenspelers. En voetbalt Achahbar nog?
Dat is allemaal leuk en aardig maar ik wil Toornstra op 10 zien en dan op recht Boetius en op links een goede buitenspeler met een goede voorzet.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:08 schreef Typisch het volgende:
[..]
Jij denkt niet dat we beter kunnen kijken naar een extra back?
De flanken zijn gewoon goed bezet. Manu is wel een buitenspeler en Toornstra vult het beter in dan elke buitenspeler in lange tijd.
Wat jij wil is niet zo rullevant.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:14 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Dat is allemaal leuk en aardig maar ik wil Toornstra op 10 zien en dan op recht Boetius en op links een goede buitenspeler met een goede voorzet.
Wat ik wil is dat Feyenoord op elke positie een goede speler heeft staan waardoor het elftal beter gaan renderen. Dat is nu niet het geval.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:15 schreef Typisch het volgende:
[..]
Wat jij wil is niet zo rullevant.
Jij voegt wel echt wat toe he.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:22 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam-Zuid. Nog 2 nachtjes slapen en dan.....
weer een teleurstelling....
quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:22 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam-Zuid. Nog 2 nachtjes slapen en dan.....
weer een teleurstelling....
Precies, er is dus een back nodig.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:20 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Wat ik wil is dat Feyenoord op elke positie een goede speler heeft staan waardoor het elftal beter gaan renderen. Dat is nu niet het geval.
Bedankt Hans Iwaniusquote:Op donderdag 22 januari 2015 10:22 schreef Iwanius het volgende:
Morgen Rotterdam-Zuid. Nog 2 nachtjes slapen en dan.....
weer een teleurstelling....
ken je die grap van die hans grap?quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:28 schreef Scrummie het volgende:
Kan iemand mij die hans grap een keer uitleggen?
Ik lig helemaal in een deuk. Haha.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:39 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ken je die grap van die hans grap?
is geen grap
bedankt Hansquote:Op donderdag 22 januari 2015 10:40 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik lig helemaal in een deuk. Haha.
Is een VI dingetje geloof ik.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:28 schreef Scrummie het volgende:
Kan iemand mij die hans grap een keer uitleggen?
Hm oke, dank Don. Aan jou heb ik tenminste wat. Al die achterlijken hier met een IQ van Jetro Willems.quote:
Als Hans Kraaij jr. een heel verhaal afsteekt bij VI wordt dat doorgaans beantwoord met een kort 'ok bedankt Hans' en gaat men weer verder met het oorspronkelijke gesprek. Omdat niemand hem serieus neemt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:28 schreef Scrummie het volgende:
Kan iemand mij die hans grap een keer uitleggen?
probeerde enkel duidelijk te maken dat ik het een slechte grap vind hoor... wist niet dat jij totaal geen vi keek....quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hm oke, dank Don. Aan jou heb ik tenminste wat. Al die achterlijken hier met een IQ van Jetro Willems.
Nog meer uitleg. Top jongens. Ook jij bedankt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Als Hans Kraaij jr. een heel verhaal afsteekt bij VI wordt dat doorgaans beantwoord met een kort 'ok bedankt Hans' en gaat men weer verder met het oorspronkelijke gesprek. Omdat niemand hem serieus neemt.
Bedankt Hans.
Ik kijk elke week VI. Maar Hans is nogal een algemene naam. Ik leg die link niet direct. Maar sorry, ik vind jou niet een Jetro hoor.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:51 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
probeerde enkel duidelijk te maken dat ik het een slechte grap vind hoor... wist niet dat jij totaal geen vi keek....
verder is het überhaupt een unicum als hij mag uitpraten. vaak wordt hij midden in zijn zin afgebroken door Wilfred en komt er van Hans zijn kant de nodige scheldpartijen met vaak woorden als paardenlul etc etcquote:Op donderdag 22 januari 2015 10:51 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nog meer uitleg. Top jongens. Ook jij bedankt.
quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:28 schreef Scrummie het volgende:
Kan iemand mij die hans grap een keer uitleggen?
Aldus Aadje de Mosquote:En het centrum met Sven van Beek en Terence Kongolo vind ik qua wendbaarheid en snelheid ook niet zo sterk.
Aad wordt alleen nog in België serieus genomen en zelfs daar niet meer door iedereen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Aldus Aadje de Mos![]()
Feyenoord gaat zeker verliezen volgens Aadje. Wat een droeftoeter
Als er godverdorie 2 verdedigers snel en best wendbaar zijn (in vergelijking met de rest van de Eredivisie) zijn het Kongolo en van Beek wel.
denk jij echt dat Fey de duidelijke winnaar zal zijn?quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Aldus Aadje de Mos![]()
Feyenoord gaat zeker verliezen volgens Aadje. Wat een droeftoeter
Als er godverdorie 2 verdedigers snel en best wendbaar zijn (in vergelijking met de rest van de Eredivisie) zijn het Kongolo en van Beek wel.
Nee, ik verwacht een verlies eigenlijk. Hoop er niet op, maar verwacht het wel, maar niet zo stellig als die lul. Maar die kritiek op Kongolo en van Beek slaat nergens op, beste centrum van Nederland.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:58 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
denk jij echt dat Fey de duidelijke winnaar zal zijn?
Kongolo wel Van Beek nietquote:Op donderdag 22 januari 2015 10:56 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Aldus Aadje de Mos![]()
Feyenoord gaat zeker verliezen volgens Aadje. Wat een droeftoeter
Als er godverdorie 2 verdedigers snel en best wendbaar zijn (in vergelijking met de rest van de Eredivisie) zijn het Kongolo en van Beek wel.
Van Beek heb ik persoonlijk geen hoge pet van op (al is Aad wel wat te overdreven. Kongolo is wel de beste verdediger in de eredivisie op het moment.quote:Op donderdag 22 januari 2015 10:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, ik verwacht een verlies eigenlijk. Hoop er niet op, maar verwacht het wel, maar niet zo stellig als die lul. Maar die kritiek op Kongolo en van Beek slaat nergens op, beste centrum van Nederland.
Kongoloquote:Op donderdag 22 januari 2015 11:10 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Wie is er beter dan?
Kongolo zonder twijfel, dat vind ik sowieso het grootste talent wat er rondloopt op CV en dan nog linksbenig, dat wordt >100 interlands (geen grap), als hij heel blijft tenminste.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:10 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Wie is er beter dan?
Ik noemde Kongolo al, buiten hem dus.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kongolo zonder twijfel, dat vind ik sowieso het grootste talent wat er rondloopt op CV en dan nog linksbenig, dat wordt >100 interlands (geen grap), als hij heel blijft tenminste.
Van Beek is niet de sterkste verdediger, maar zal niet makkelijk een onvoldoende scoren. Daarnaast heeft hij een fenomenale lange pass in z'n benen. Doet me wat dat betreft een beetje aan Koeman denken.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik noemde Kongolo al, buiten hem dus.
Dan begreep ik je verkeerd maar Van Beek is niet zo goed als wordt beweert, valt ook wel op dat hij altijd naar links opentquote:Op donderdag 22 januari 2015 11:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ik noemde Kongolo al, buiten hem dus.
Eens. Ben heel benieuwd hoe hij over een jaar of 3/4 is. Als ie die verdedigende foutjes eruit weet te slijpen, nog sterker word (want vind hem wel sterk), is het toch wel een top verdediger, met een top mentaliteit.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:48 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Van Beek is niet de sterkste verdediger, maar zal niet makkelijk een onvoldoende scoren. Daarnaast heeft hij een fenomenale lange pass in z'n benen. Doet me wat dat betreft een beetje aan Koeman denken.
Ik vind de rust die ze beiden nu al uitstralen erg indrukwekkend. Ik heb dat bij BMI en De Vrij nooit gehad, die zagen er altijd een stuk zenuwachtiger uit. (Al kan dat ook aan de keeper hebben gelegen)quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens. Ben heel benieuwd hoe hij over een jaar of 3/4 is. Als ie die verdedigende foutjes eruit weet te slijpen, nog sterker word (want vind hem wel sterk), is het toch wel een top verdediger, met een top mentaliteit.
Feyenoord staat nu vrij compact met 2 verdedigende middenvelders, dat vertekent het beeld een beetje dat de verdedigers zo goed lijken, wil je kampioen worden zal je toch offensiever moet gaan spelen en krijg je dus ook weer meer ruimtes achterin en ben benieuwd hoe hij zich dan houdt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Eens. Ben heel benieuwd hoe hij over een jaar of 3/4 is. Als ie die verdedigende foutjes eruit weet te slijpen, nog sterker word (want vind hem wel sterk), is het toch wel een top verdediger, met een top mentaliteit.
Klopt, maar inderdaad, heeft ook met keepertje te maken natuurlijk. Al denk ik niet dat de Vrij veel zekerder gaat ogen. Geen idee hoe dat in Italie gaat. Indi zie ik echt wel naar topclubje gaan ooit. Pakweg 3-4 jaar.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:52 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik vind de rust die ze beiden nu al uitstralen erg indrukwekkend. Ik heb dat bij BMI en De Vrij nooit gehad, die zagen er altijd een stuk zenuwachtiger uit. (Al kan dat ook aan de keeper hebben gelegen)
Ik heb ze genoeg wedstrijden zien spelen waarbij El Ahmadi en Clasie vooral met aanvallende taken bezig waren. Dat kan ook gewoon doordat Van Beek en Kongolo het centrum aardig dicht houden. Het zijn de backs die me zorgen baren. (En het feit dat die smurf van Twente 5 open kopkansen kreeg).quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Feyenoord staat nu vrij compact met 2 verdedigende middenvelders, dat vertekent het beeld een beetje dat de verdedigers zo goed lijken, wil je kampioen worden zal je toch offensiever moet gaan spelen en krijg je dus ook weer meer ruimtes achterin en ben benieuwd hoe hij zich dan houdt.
Na het EK gok ik.quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:00 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Van Beek ben ik wel een erg grote fan van, maar die zie ik nooit een échte topper worden. Daar mist hij toch een beetje dat verfijnde voor. Kongolo vind ik echt veruit het grootste verdedigende talent van Nederland, als die fit blijft kan hij makkelijk een overstap maken naar een topclub over een jaar of 2.
http://www.vi.nl/nieuws/l(...)iner-ook-verteld.htmquote:Leerdam: 'Ik ben boos, dat heb ik de trainer ook verteld'
Zit er dik in ja.quote:
Al die verloren zonen komen wel goed terecht zegquote:Op donderdag 22 januari 2015 12:03 schreef DonRaja het volgende:
We kunnen binnenkort een rechtsbackie oppikken in Arnhem...
[..]
http://www.vi.nl/nieuws/l(...)iner-ook-verteld.htm
De Vrij wel redelijk, blesseerde zich alleen in de wedstrijd tegen Roma.quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:04 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Zit er dik in ja.
Weet iemand die ze een beetje volgt hoe het met BMI en De Vrij gaat? Hoor er betrekkelijk weinig over.
De Vrij paar keer zien spelen, deed het prima. Staan ook gewoon derde.quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:04 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Zit er dik in ja.
Weet iemand die ze een beetje volgt hoe het met BMI en De Vrij gaat? Hoor er betrekkelijk weinig over.
Als rechtsback is ie niet eens zo slecht toch?quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:03 schreef DonRaja het volgende:
We kunnen binnenkort een rechtsbackie oppikken in Arnhem...
[..]
http://www.vi.nl/nieuws/l(...)iner-ook-verteld.htm
Nee klopt, is gewoon een goed backie. Maar bij Vitesse bepaalt de trainer de opstelling niet.quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:24 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Als rechtsback is ie niet eens zo slecht toch?Mag van mij terug komen, als back up. Maar dat wil ie niet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.BFF met GGMM
quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:25 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Nee klopt, is gewoon een goed backie. Maar bij Vitesse bepaalt de trainer de opstelling niet.De SchaakSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
#bless
Een vriend van me hangt weleens met Leerdam. Leerdam is 'stiekem' altijd een 020'er geweest. Die wil je niet in je selectie hebben.quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:03 schreef DonRaja het volgende:
We kunnen binnenkort een rechtsbackie oppikken in Arnhem...
[..]
http://www.vi.nl/nieuws/l(...)iner-ook-verteld.htm
Gewoon maar laten hangen dan?quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:37 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Een vriend van me hangt weleens met Leerdam. Leerdam is 'stiekem' altijd een 020'er geweest. Die wil je niet in je selectie hebben.
quote:Feyenoord verwacht deze maand zelf geen zaken te doen op de transfermarkt. Technisch directeur Martin van Geel heeft aan RTV Rijnmond laten weten dat hij er niet vanuit gaat dat de club nog spelers gaat aantrekken.
Trainer Fred Rutten heeft er de afgelopen maanden geen geheim van gemaakt dat hij er graag nog een speler bij zou willen hebben. De coach meent dat vers bloed de selectie een nieuwe impuls kan geven. Lang werd er gespeculeerd over de komst van een nieuwe spits, maar daar lijkt Van Geel niet mee bezig te zijn.
quote:Varkenoord is al jaren het opleidingscentrum van de Feyenoord Academy en de laatste jaren braken de nodige spelers door, die al vroeg binnenkwamen bij de Rotterdammers. Om ook in de toekomst succesvol te zijn met de opleiding, is er echter wel dringend behoefte aan een vernieuwd of compleet nieuw trainingscomplex. Dat zegt Damiën Hertog, hoofd opleidingen bij de volksclub.
Hertog nam medio 2013 het stokje over van Stanley Brard, die naar Qabala in Azerbeidzjan vertrok om daar de jeugdtak op poten te zetten. Hertog hoopt dat Feyenoord erin slaagt Varkenoord te verbeteren, want hij weet wel wat onderdelen die gemoderniseerd kunnen of zelfs moeten worden. “We lopen op het huidige complex tegen beperkingen op, dat is een understatement”, laat hij weten in gesprek met het Algemeen Dagblad.
Volgens Hertog is de situatie werkbaar, maar kan eigenlijk alles wel beter dan het nu is. Zonder nieuw complex wordt het voor de club moeilijk om in de toekomst serieus mee te strijden om de landstitel, denkt hij. “Het gekke is, dat buitenlandse gasten vrijwel altijd zeggen dat ze hier op Varkenoord nog echt de sfeer van voetbal ruiken. Dat is een compliment en dat moeten we zeker behouden, maar het wordt wel hoog tijd voor een moderner onderkomen om ook in de toekomst voorloper op het gebied van talentontwikkeling te blijven.”
Ach, jij switcht ook van favo club dus waarom hij niet?quote:Op donderdag 22 januari 2015 12:37 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Een vriend van me hangt weleens met Leerdam. Leerdam is 'stiekem' altijd een 020'er geweest. Die wil je niet in je selectie hebben.
Idd. Iedere verdediger wordt para als Mulder achter 'm staat.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt, maar inderdaad, heeft ook met keepertje te maken natuurlijk. Al denk ik niet dat de Vrij veel zekerder gaat ogen. Geen idee hoe dat in Italie gaat. Indi zie ik echt wel naar topclubje gaan ooit. Pakweg 3-4 jaar.
Gecombineerd met alle faciliteiten zodat de talenten zich maximaal kunnen ontwikkelen. De trainingsaccommodatie en de faciliteiten voor de jeugd zijn niet toereikend. Ik zag vorige week foto's van het trainingsveld na die storm. Kan toch niet meer man.quote:Op donderdag 22 januari 2015 13:10 schreef Happel het volgende:
[..]
Daar gaat het allemaal om. de sfeer van echt voetbal.
quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is Miyachi huren geen idee als Twente hem wegstuurt nu hebben we alleen Bilal als vervanger voor rechtsbuiten.
Want Ryo heeft de sterren van de hemel gespeeld?quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
Is Miyachi huren geen idee als Twente hem wegstuurt nu hebben we alleen Bilal als vervanger voor rechtsbuiten.
Bij ons gaat ie weer spelen als van ouds. Dat ze bij Twente niet met talent kunnen omgaan kan hij niks aandoen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Want Ryo heeft de sterren van de hemel gespeeld?
Waarom zou je in godsnaam iemand die niet bij een Twente aan de bak komt gaan huren?
Hij gaat niet spelen want we hebben Bilal, Boetius, Toornstra en Manu.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Bij ons gaat ie weer spelen als van ouds. Dat ze bij Twente niet met talent kunnen omgaan kan hij niks aandoen.
Het lukte toch ook met Verhoek, oh wacht...quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Want Ryo heeft de sterren van de hemel gespeeld?
Waarom zou je in godsnaam iemand die niet bij een Twente aan de bak komt gaan huren?
Manu is geblesseerd Boetiis en Toornstra zijn bassis en Bilal moet je niet willen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Hij gaat niet spelen want we hebben Bilal, Boetius, Toornstra en Manu.
En dat baseer je op? Bij ons heeft hij overigens ook maar een paar potjes leuk gespeeld, daarna viel het heel erg ver terug...quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Bij ons gaat ie weer spelen als van ouds.
Sterker nog, hij redde het bij Jong Twente niet eens.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:41 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Want Ryo heeft de sterren van de hemel gespeeld?
Waarom zou je in godsnaam iemand die niet bij een Twente aan de bak komt gaan huren?
Beter een afgekeurde Jap waar je geen reet hebt in de toekomst er bij nemen dan Bilal een kans gunnen inderdaad. Verder is Manu niet langdurig geblesseerd.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:50 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Manu is geblesseerd Boetiis en Toornstra zijn bassis en Bilal moet je niet willen.
Lachwekkend dusquote:Op donderdag 22 januari 2015 14:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Sterker nog, hij redde het bij Jong Twente niet eens.
Ja, topsucces. Die Verhoek.quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:49 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Het lukte toch ook met Verhoek, oh wacht...
Uh, laten we zijn rol in de Feyenoord sinterklaas filmpjes niet vergeten. In mijn ogen was dat de transfer al waard.quote:Op donderdag 22 januari 2015 15:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja, topsucces. Die Verhoek.
Enige goeie wat die gozer heeft gedaan is dat telefoongesprekje toen wat uitlekte ergens.
Waarheid. Prima aankoop destijds dus, die Verhoek. Heeft zijn waarde bewezen.quote:Op donderdag 22 januari 2015 15:50 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Uh, laten we zijn rol in de Feyenoord sinterklaas filmpjes niet vergeten. In mijn ogen was dat de transfer al waard.
Was geen aankoop, maar een prima ruildeal met Cabral, die zich overigens ook prima heeft laten gelden bij Twente.quote:Op donderdag 22 januari 2015 15:58 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Waarheid. Prima aankoop destijds dus, die Verhoek. Heeft zijn waarde bewezen.
Haha, nee, dat kan ik beter.quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:08 schreef Caland het volgende:
Ach, Verhoek schijnt zijn waarde te hebben gehad in de kleedkamer enzulks. Cabral werd door heel Twente uitgekotst, werd zelfs zijn flat uitgezet wegens overlast daar. Al houdt dat in Enschede en omgeving meestal in dat er zo'n eng'n swerte rondlooooopt.
(Ja, mijn Twentse immitatie is niet erg sterk)
vond hem eigenlijk best goed gedaanquote:Op donderdag 22 januari 2015 16:08 schreef Caland het volgende:
Ach, Verhoek schijnt zijn waarde te hebben gehad in de kleedkamer enzulks. Cabral werd door heel Twente uitgekotst, werd zelfs zijn flat uitgezet wegens overlast daar. Al houdt dat in Enschede en omgeving meestal in dat er zo'n eng'n swerte rondlooooopt.
(Ja, mijn Twentse immitatie is niet erg sterk)
Als vanouds?quote:Op donderdag 22 januari 2015 14:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Bij ons gaat ie weer spelen als van ouds. Dat ze bij Twente niet met talent kunnen omgaan kan hij niks aandoen.
Kwam ook wel omdat ie toen dubbele of driedubbele dekking kreeg omdat de rest van de voorhoede geen enkele vorm van dreiging had...quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:29 schreef Luni het volgende:
[..]
Als vanouds?
Hij begon bij Feyenoord geweldig en zakte daarna ook ver weg.
Hij heeft best wel ernstige blessures gehad en is veel van zijn explosiviteit kwijt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:36 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Kwam ook wel omdat ie toen dubbele of driedubbele dekking kreeg omdat de rest van de voorhoede geen enkele vorm van dreiging had...
Naar het schijnt heeft hij nog steeds geen winterjas en eet nog steevast elke dag bij Vapiano's. Dat komt zijn spel niet ten goede natuurlijk.quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:41 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Hij heeft best wel ernstige blessures gehad en is veel van zijn explosiviteit kwijt.
Guidetti speelt ook de laatste tijd weer waardeloos omdat zijn lichaam niet meer elke week een wedstrijd aan kan
Zou zijn vriendin nog elke dag wiet roken en van die gekke filmpjes maken?quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:43 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Naar het schijnt heeft hij nog steeds geen winterjas en eet nog steevast elke dag bij Vapiano's. Dat komt zijn spel niet ten goede natuurlijk.
Heb je hier bronnen voor?quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:41 schreef Kuiver het volgende:
[..]
Hij heeft best wel ernstige blessures gehad en is veel van zijn explosiviteit kwijt.
Guidetti speelt ook de laatste tijd weer waardeloos omdat zijn lichaam niet meer elke week een wedstrijd aan kan
Met zijn hippe groene patta'squote:
Wat voor Parkinsonfoto is dat nou weer...quote:Op donderdag 22 januari 2015 16:55 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[ afbeelding ]
Bless...
#viesdik.
Z'n bovenlip beweegt ook helemaal niet.quote:Op donderdag 22 januari 2015 17:03 schreef Ajacied422 het volgende:
Wordt Wesley bedreigd dat hij altijd zo haastig en binnenmonds mompelt?
Van de kou, hij heeft geen jas aan.quote:Op donderdag 22 januari 2015 18:35 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Z'n bovenlip beweegt ook helemaal niet.
twitter:Mkrabby twitterde op donderdag 22-01-2015 om 19:00:10Wigan heeft het geld voor Mitchell Te Vrede bij elkaar. Zo meer op @VI_nl #Feyenoord reageer retweet
Ze zien in Te Vrede vast een soort Bonyquote:Op donderdag 22 januari 2015 19:05 schreef Caland het volgende:
Geld bij elkaar sprokkelen om Te Vrede vast te leggen.
De wereld is verziekt.
1 miljoen voor Te Vrede? Ik vind het heel veelquote:
Dat is 1 miljoen meer dan ik verwacht iig.quote:Op donderdag 22 januari 2015 19:47 schreef Bombvis het volgende:
[..]
1 miljoen voor Te Vrede? Ik vind het heel veel
Heerlijk inderdaad om nu Havenaar er straks bij te hebbenquote:Op donderdag 22 januari 2015 19:41 schreef Anosmos het volgende:
Ben totaal geen fan van Hafuna, maar Te Vrede inwisselen voor die Jap én een miljoen toe krijgen zou wel lekker zijn
Haha en dan opbellen en snel ophangen! xDquote:
Het nummer is ook al een paar uur niet meer in gebruikquote:Op donderdag 22 januari 2015 19:56 schreef GGMM het volgende:
[..]
Haha en dan opbellen en snel ophangen! xD
Deed ik toen ik 12 was.
Godverdomme daar gaat m'n volledige avondbesteding.quote:Op donderdag 22 januari 2015 19:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Het nummer is ook al een paar uur niet meer in gebruik
Misschien kan je nog ezeltje prik spelen met Ambrosius.quote:Op donderdag 22 januari 2015 19:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Godverdomme daar gaat m'n volledige avondbesteding.
Dat liep de laatste keer niet zo goed af.quote:Op donderdag 22 januari 2015 20:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Misschien kan je nog ezeltje prik spelen met Ambrosius.
Vandaar dat ik Ambrosius niet zo vaak meer zie.quote:Op donderdag 22 januari 2015 20:03 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dat liep de laatste keer niet zo goed af.
Je zin klopt niet echt.quote:Op donderdag 22 januari 2015 19:55 schreef Kiid het volgende:
[..]
Heerlijk inderdaad om nu Havenaar er straks bij te hebben
Thomas Bosman, staat direct onder de titelquote:Op donderdag 22 januari 2015 19:56 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Welke lamlul schrijft deze onzin toch![]()
"Feyenoord mag hopen"
Ik mag toch hopen dat het een half jaar huur is en dat is het. Alhoewel ik liever zie dat Havenaar ook niet komt, schuif je Achahbar maar door naar de bank. Ook die voldoet niet aan de eisen van Feyenoord, maar die staat toch al op je loonlijstquote:Op donderdag 22 januari 2015 20:13 schreef Caland het volgende:
Maargoed, je gaat Te Vrede dus verkopen. Logisch, goede beslissing ook nu je er nog wat knaken voor mag vangen. Maar in een ideale situatie haal je dan toch een (soortgelijke) jonge spits waarmee je wél verder kan. Nu haal je zo'n Havenaar, misschien iets beter dan Te Vrede, maar toch ook absoluut geen speler waarmee je verder komt. Prima als het doel is om hem max. een half jaar hier te laten spelen maar ik ben er alweer bang voor.
De Leeuwquote:Op donderdag 22 januari 2015 20:13 schreef Caland het volgende:
Maargoed, je gaat Te Vrede dus verkopen. Logisch, goede beslissing ook nu je er nog wat knaken voor mag vangen. Maar in een ideale situatie haal je dan toch een (soortgelijke) jonge spits waarmee je wél verder kan. Nu haal je zo'n Havenaar, misschien iets beter dan Te Vrede, maar toch ook absoluut geen speler waarmee je verder komt. Prima als het doel is om hem max. een half jaar hier te laten spelen maar ik ben er alweer bang voor.
Dan komt die terug hè, of iemand moet hem willen kopenquote:Op donderdag 22 januari 2015 20:14 schreef koosfransoos het volgende:
Hoe zit dat met Verhoek trouwens? Wordt nu voor een halfjaar verhuurd maar heeft een contract tot 2016. Wat gebeurd er met hem in de zomer?
Volgens mij heeft Havenaar op het moment geen club, dus kan ie niet gehuurd wordenquote:Op donderdag 22 januari 2015 20:15 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat het een half jaar huur is en dat is het. Alhoewel ik liever zie dat Havenaar ook niet komt, schuif je Achahbar maar door naar de bank. Ook die voldoet niet aan de eisen van Feyenoord, maar die staat toch al op je loonlijst
Niet het niveau & kost teveel om te halen voor de bank. Althans, ik vind hem niet beter dan Kazim (alhoewel ik best gecharmeerd ben van De Leeuw)quote:
Zit toch bij Cordoba oid?quote:Op donderdag 22 januari 2015 20:16 schreef jaykop het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Havenaar op het moment geen club, dus kan ie niet gehuurd worden
Huren gaat moeilijk worden. Hij is vrij.quote:Op donderdag 22 januari 2015 20:15 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ik mag toch hopen dat het een half jaar huur is en dat is het. Alhoewel ik liever zie dat Havenaar ook niet komt, schuif je Achahbar maar door naar de bank. Ook die voldoet niet aan de eisen van Feyenoord, maar die staat toch al op je loonlijst
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |