Oh bij mij staat ie nog in de lijst omdat ik geïnvesteerd had. Was MotorKledingCenter, projectnummer 4079.quote:
Ja en ja.quote:Op zondag 18 januari 2015 21:00 schreef Horsemen het volgende:
Ik kan hem ook niet inzien. Als hij nu wederom als nieuwe project zou worden aangeboden, zou je hem nu dan ook doen? Zou hij nu wel vol komen denk je?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar verdiep je er eerst even in want veel van wat je zegt klopt niet, maar het zijn vaak ook wel de vragen waar iedereen in het begin mee komt.quote:Op zondag 18 januari 2015 12:19 schreef DieselTank het volgende:
[..]
''Vervuiling van het topic''
Alsof dit stom gepraat niet vervuiling is
quote:Op zondag 18 januari 2015 21:23 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja en ja.
Classificatie:4
Graydon: BB
Bedrag: Eur 175.000,- (waarvan 79k behaald)
Rente: 8,5%
Looptijd: 60 maandenIk dacht dat die al lang vol was gelopen toenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Stond me opzich ook wel aan.Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
Nee dat kun je niet inzien.quote:Op maandag 19 januari 2015 08:37 schreef Tessa1995 het volgende:
Ik ben net begonnen met geldvoorelkaar.nl. Ik heb nog niet heel veel te besteden doordat ik nog student ben, maar heb wel een aardig spaarcentje staan. Daarvan heb ik nu een heel klein gedeelte in geldvoorelkaar gestopt.
Ik heb nu twee projecten die ik betaald heb, kan ik ergens zien hoeveel mensen al betaald hebben of hoelang het nog duurt voordat het project daadwerkelijk start?
Ik denk ook dat hij nu gewoon zou vollopen. Wat ze toen natuurlijk niet handig gedaan hebben is dat als je 175k vraagt en je héél uitgebreid beschrijft waarvoor de 75k gebruikt gaat worden maar geen uitleg geeft waarvoor je precies die 100k nodig hebt. Niet iedereen snapt natuurlijk dat met werkkapitaal en extra te behalen betalingskorting ook veel te verdienen is.quote:Op zondag 18 januari 2015 21:23 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja en ja.
Classificatie:4
Graydon: BB
Bedrag: Eur 175.000,- (waarvan 79k behaald)
Rente: 8,5%
Looptijd: 60 maanden
[
Dat kan je niet zien, in mijn 23 projecten zie je ook veel verschillen.quote:Op maandag 19 januari 2015 08:37 schreef Tessa1995 het volgende:
Ik ben net begonnen met geldvoorelkaar.nl. Ik heb nog niet heel veel te besteden doordat ik nog student ben, maar heb wel een aardig spaarcentje staan. Daarvan heb ik nu een heel klein gedeelte in geldvoorelkaar gestopt.
Ik heb nu twee projecten die ik betaald heb, kan ik ergens zien hoeveel mensen al betaald hebben of hoelang het nog duurt voordat het project daadwerkelijk start?
en met toezegging bedoel je de datum dat jij aangeeft te willen participeren?quote:Op maandag 19 januari 2015 10:15 schreef CaLeX het volgende:
[..]
Dat kan je niet zien, in mijn 23 projecten zie je ook veel verschillen.
Heb eens zitten kijken in mijn data, met de kanttekening dat kolom 'overmaken' de datum pakt van de laatste aanpassing van het contract.
Tussen de toezegging en het overmaken zit gemiddeld 14.6 dagen (met een min van 1 en max van 29).
Tussen voldaan en de eerste betaling zit tussen een 38 en 61 dagen. Wat neerkomt op 13.7 dagen (n=17 projecten waarvan er al een betaling binnen is)
Doorlooptijd van mijn projecten tussen toezegging en het moment dat het project loopt is hier gemiddeld 31 dagen.
Ja, kolom K in de "mijn betaalschema" van GVE.quote:Op maandag 19 januari 2015 10:17 schreef Coelho het volgende:
[..]
en met toezegging bedoel je de datum dat jij aangeeft te willen participeren?
Betalenquote:Op maandag 19 januari 2015 20:49 schreef Horsemen het volgende:
Crowdfunding voorbij de ¤100 miljoen
http://www.telegraaf.nl/d(...)__100_miljoen__.html
Het grootste deel heb ik kunnen kopiëren.quote:
597.800 😉 maar je hebt helemaal gelijk.quote:Op maandag 19 januari 2015 21:27 schreef bleyenburg het volgende:
slechte research: Luxury Suites, Amsterdam haalde 600K op....
Lopen dus blijkbaar al een half jaar achter op schema tov de prognoses in de wervingstekst. Komen ze hun betalingen wel goed na? En krijgen investeerders ook tussentijdse updates (informatieplicht??), of is het betalen en daarna een groot stilzwijgen?quote:Op maandag 19 januari 2015 21:42 schreef bleyenburg het volgende:
Horsemen zit ook in dat hotel dus
(waarvan ik mij afvraag wanneer de openig plaats gaat vinden....)
In dat artikel wordt ook Lendico aangehaald als crowdfunding site. Momenteel staan er alleen particulieren op die met 'zielige verhalen' geld proberen los te peuteren voor privé investeringen. Daar heb ik zelf een minder goed gevoel bij. Zijn er hier mensen die wel in dergelijke projecten investeren en/of ervaringen hebben met genoemde site?quote:Op dinsdag 20 januari 2015 07:47 schreef Qunix het volgende:
Vanochtend gezien in het NOS journaal http://nos.nl/l/746671
Is in deze topicreeks al een paar keer langs gekomen. Volgens mij loopt dat platform nog niet echt, snap niet waarom die genoemd wordt in het NOS artikel.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 12:40 schreef Coelho het volgende:
[..]
In dat artikel wordt ook Lendico aangehaald als crowdfunding site. Momenteel staan er alleen particulieren op die met 'zielige verhalen' geld proberen los te peuteren voor privé investeringen. Daar heb ik zelf een minder goed gevoel bij. Zijn er hier mensen die wel in dergelijke projecten investeren en/of ervaringen hebben met genoemde site?
Sorry, ik loop pas een paar topics mee. Misschien als ik tijd heb ga ik een keer de hele reeks teruglezenquote:Op dinsdag 20 januari 2015 12:44 schreef Graankorrel het volgende:
[..]
Is in deze topicreeks al een paar keer langs gekomen. Volgens mij loopt dat platform nog niet echt, snap niet waarom die genoemd wordt in het NOS artikel.
Ja, dat heb je soms. Het kan zo maar zijn dat je er morgen meerdere hebt.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:30 schreef Piet__Piraat het volgende:
Het is wel karig qua projecten de laatste tijd zeg
Komt mij wel even goed uit.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 17:30 schreef Piet__Piraat het volgende:
Het is wel karig qua projecten de laatste tijd zeg
Ja, dat zeker!quote:Op dinsdag 20 januari 2015 18:36 schreef bleyenburg het volgende:
Wat mij betreft: Kwaliteit vóór kwantiteit.....
Ik participeer in 7 projecten bij Lendico. In geen een project heb ik meer dan 50 euro gestoken en mijn gemiddeld rendement (volgens de site) is 7,12%.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 12:40 schreef Coelho het volgende:
[..]
In dat artikel wordt ook Lendico aangehaald als crowdfunding site. Momenteel staan er alleen particulieren op die met 'zielige verhalen' geld proberen los te peuteren voor privé investeringen. Daar heb ik zelf een minder goed gevoel bij. Zijn er hier mensen die wel in dergelijke projecten investeren en/of ervaringen hebben met genoemde site?
quote:Op dinsdag 20 januari 2015 19:55 schreef Piet__Piraat het volgende:
Is ook. Liever goede projecten dan allemaal bagger. Maar ik was zo'n mooie portefeuille aan het opbouwen en had me voorgenomen te herinvesteren, maar m'n return van januari gaat tot nu toe vooral op aan bier
Hehequote:Op dinsdag 20 januari 2015 20:23 schreef bleyenburg het volgende:
Piet heeft de FUN in crowdFUNding ontdekt.....
Zo te zien heb ik er dus goed aan gedaan om niet te investeren bij Lendico. Vond het aardig dat ze mij persoonlijk belde na mijn aanmelding, maar verder lijkt het geen succes.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 23:20 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
Ik participeer in 7 projecten bij Lendico. In geen een project heb ik meer dan 50 euro gestoken en mijn gemiddeld rendement (volgens de site) is 7,12%.
In het begin heb ik aardig wat suggesties gedaan voor de verbetering van de website. Daar werd snel en positief op gereageerd. Super! Alleen heb ik niet echt de indruk dat het ook tot verbeteringen heeft geleid. Sterker: met Palemoon was de website tot enkele maanden geleden beter te bezoeken dan nu. Op dit moment werkende op het dasbhoard de tabbladen onder 'lopende projecten' niet in deze webbrowser. Ook de grafiek onder 'Uw portfolio' wordt niet getoond. Storender vind ik dat Lendico het verschil tussen 'Investeringen' en 'Verwachte betalingen' niet begrepen lijkt te hebben. Daar staan dezelfde bedragen! Vervelend is ook dat je onder 'Investeringen' wel een lijst ziet van de projecten die je meefinanciert, maar geen informatie vindt over de looptijd of de betaalstatus.
Maar los van deze technische onvolkomenheden, vind ik het ook lastig dat de 'BKR-score' van kredietnemers nog altijd niet op de website wordt getoond. Verder zijn de bedragen onder 'Vrij besteedbaar inkomen' vaak absurd hoog voor mensen die financiering nodig hebben. De website gaat er namelijk vanuit dat 'vrij besteedbaar inkomen' gelijk is aan iemands netto inkomen minus de huur en eventuele financieringskosten. Gas, licht, water, internet, televisie, verzekeringen, huishoudgeld ...? Allemaal onbekenden en blijkbaar kunnen kredietnemers die kosten tot 0 reduceren. Je bent dus eigenlijk afhankelijk van de Lendico-risicoklasse. En als ik dan het project 'Scheiding' bekijk (B - 6,46%), dan moet je daar toch echt mee oppassen.
Anders dan bij GVE en KOM, moet je bij Lendico een machtiging afgeven, zodat zij het toegezegde bedrag van je betaalrekening kunnen halen. Je hebt dus geen invloed op het moment waarop dat gebeurd en persoonlijk vind ik dat niet plezierig. De overeenkomsten komen voor mijn gevoel er ook geen dag eerder door tot stand. En zoals athlonkmf ook al meldde: de terugbetalingen zijn niet te volgen, want alles wordt op één hoop gegooid. Van vier projecten heb ik inmiddels de eerste betaling ontvangen. Deze staan op de website allemaal ingeboekt op 25 december. Ik ontving het geld echter pas op 5 en 20 januari. Waarom de laatste ¤0,02 zo laat is gestort? Geen flauw idee.
Voorlopig ben ik tot dezelfde conclusie als athlonkmf gekomen en ik houd m'n hart vast voor het digitale jaaroverzicht dat ik volgend jaar van deze club hoop te ontvangen. Om eerlijk te zijn stelt me dit erg teleur. Lendico is een internationaal - van oorsprong Duits - platform dat in november 2014 al in zes landen actief was. (Bron) Er zit groot internationaal concern achter. Daar had ik veel meer van verwacht dan dit amateurisme.
Persoonlijk heb ik geld zitten in projecten bij Geld voor Elkaar en in Kapitaal op Maat. Bij beide staan projecten waar je in kunt storten, maar als er niets van je gading bij is, moet je even wachten tot er nieuwe projecten aangeboden worden.quote:Op woensdag 21 januari 2015 08:55 schreef zatoichi het volgende:
Dit topic ook maar eens volgen. Ben vooral mijn geld aan het beleggen, maar wil wat meer spreiding, ook buiten de beurs. Corwdfunding lijkt me een goede hiervoor, en bovenal ook een leuke manier.
Ik wil eerst maar eens dit jaar 10*100,- inleggen en kijken wat dat gaat doen, maar zie dat er nu niet zoveel beschikbaar is. Ben ik al te laat met instappen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |