Het is wel boeiend wanneer het over de hypocrisie gaat, wanneer we de ene groep wel over 1 kam scheren op basis van de daden van enkelen, maar bij de andere groep dat weer niet relevant vinden.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:50 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In het verleden heeft Nederland zich daar ook misdragen, is dat boeiend als de discussie over de islam gaat?
Onder de verzuiling was Nederland ook wel een verstikkend land hoor. Jongeren hebben dat alleen als term meegemaakt, zelfs wat ouderen als ik hebben dat niet helemaal meegemaakt, maar het was uit verhalen van mijn ouders en als je keek hoe je grootouders leefden een verstikkende klamme deken vol hypocrisie.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:50 schreef editoor het volgende:
[..]
Nederlanders doen niet aan oorlogsmisdaden. Die zijn veelste lief daarvoor.
Je switcht van onderwerp.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:51 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Klopt. Slavernij en Apartheid doen we ook niet aan. Ook niet aan NSB'en, fraude, corruptie, het steunen van illegale oorlogen en foute regime's, of het uilokken van burgeroorlogen om een landje bij onze EU te kunnen lokken...
We zijn vrij braaf wat dat betreft...
Volgens mij ging het over de personen op de bank bij Jinek die dagelijks aangekeken worden op de misdaden van een stel extremistische idioten.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:53 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je switcht van onderwerp.
Overigens zijn de Japanners nog minder geliefd bij de Indonesiėrs dan de Nederlanders.
Ik zou willen dat we ook terug kunnen kijken op de islam, in de trant van, vroeger met die onthoofdingen. Mooi dat we dat nu kwijt zijn.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:52 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Het is wel boeiend wanneer het over de hypocrisie gaat, wanneer we de ene groep wel over 1 kam scheren op basis van de daden van enkelen, maar bij de andere groep dat weer niet relevant vinden.
Wanneer je die landen telkens weer terug naar de middeleeuwen bombardeert, dan moet je natuurlijk ook niet vreemd opkijken wanneer ze daar dus ook blijven hangen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:54 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik zou willen dat we ook terug kunnen kijken op de islam, in de trant van, vroeger met die onthoofdingen. Mooi dat we dat nu kwijt zijn.
In de huidige vorm is er geen plek voor werkende moslims. Daar is de afstand tussen moslims en Nederlanders te groot voor. Het is te hopen dat de volgende generatie wel meer kansen krijgt dan de huidige. Ik ben er nog niet optimistisch over.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:47 schreef Cesare-Borgia het volgende:
[..]
Maarja ik dwaal af. Het zorgt in ieder geval voor een kip/ei verhaal over de steeds groter wordende kloof tussen allochtonen en autochtonen.
Zijn ze uitgenodigd om te praten over hun slachtofferschap? Of om te praten over de aanslagen in Parijs op Charlie Hebdo?quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:54 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Volgens mij ging het over de personen op de bank bij Jinek die dagelijks aangekeken worden op de misdaden van een stel extremistische idioten.
Ik ben het er ook niet mee eens hoe Israel handelt in Palestina. Of hoe Assad handelt.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:57 schreef Yi-Long het volgende:
Trouwens, je kunt kritiek hebben op hun barbaarse methoden, maar goed, het is niet alsof ze net als ons 'schone wapens' hebben zoals straaljagers, automatische geweren, lange afstandsraketten, bommen, tanks, etc etc, om hun slachtoffers te maken...
Jij vindt het barbaars dat ze iemand onthoofden. ben ik met je eens. Ik vind het minstens zo barbaars om hele woonwijken plat te bombarderen met toentallen burgerslachtoffers, terwijl je beter weet, en ook de wapens hebt om wel degelijk alleen de schuldigen te kunnen targeten.
Jij vergeet iets, en dat is iets dat men in Nederland nooit zal vergeten, zonder naar zichzelf te kijken, maar de Amerikanen hebben in WO2 een rechtvaardige oorlog gevoerd, zelfs Maarten van Rossem zegt dit.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:57 schreef Yi-Long het volgende:
Trouwens, je kunt kritiek hebben op hun barbaarse methoden, maar goed, het is niet alsof ze net als ons 'schone wapens' hebben zoals straaljagers, automatische geweren, lange afstandsraketten, bommen, tanks, etc etc, om hun slachtoffers te maken...
Jij vindt het barbaars dat ze iemand onthoofden. ben ik met je eens. Ik vind het minstens zo barbaars om hele woonwijken plat te bombarderen met toentallen burgerslachtoffers, terwijl je beter weet, en ook de wapens hebt om wel degelijk alleen de schuldigen te kunnen targeten.
Ze spraken over problemen en niet over oplossingen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:57 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Zijn ze uitgenodigd om te praten over hun slachtofferschap? Of om te praten over de aanslagen in Parijs op Charlie Hebdo?
Er zijn genoeg moslims die zich toch omhoog hebben weten te werken, een prima opleiding hebben gedaan, en nu aan de slag zijn als accountant, of bij een bank, of op een gemeentehuis, of whatever.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:55 schreef editoor het volgende:
[..]
In de huidige vorm is er geen plek voor werkende moslims. Daar is de afstand tussen moslims en Nederlanders te groot voor. Het is te hopen dat de volgende generatie wel meer kansen krijgt dan de huidige. Ik ben er nog niet optimistisch over.
Zoals ik het zag zijn ze uitgenodigd om te praten over hoe er nu tegen hun wordt aangekeken in deze maatschappij, als moslim. En dat is relevant omdat er al jaren een groeiende moslim-haat is, die de afgelopen week natuurlijk alleen maar is toegenomen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:57 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Zijn ze uitgenodigd om te praten over hun slachtofferschap? Of om te praten over de aanslagen in Parijs op Charlie Hebdo?
Als je een nette moslim bent krijg je ook kansen. Dan kan je aan de slag bij de publieke omroep of de politie omdat ze een afspiegeling willen zijn van de samenleving.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:59 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Er zijn genoeg moslims die zich toch omhoog hebben weten te werken, een prima opleiding hebben gedaan, en nu aan de slag zijn als accountant, of bij een bank, of op een gemeentehuis, of whatever.
Het is helaas voor sommigen alleen wel een stuk moeilijker. Waar ik misschien 5 interviews moet doen voor ik een baan of stageplek heb, moeten zij er misschien 25-30 doen. Waar ik er bij misschien 7 of 8 foutjes of problemen uitgegooid wordt, worden zij er misschien na 1 of 2 foutjes al uitgegooid. Daar zit gewoon een verschil in. En dat is kwalijk.
Maarten van Rossem geeft ook aan dat de Amerikanen dat niet deden om onze belangen, maar vooral uit angst dat anders heel Europa in handen zou vallen van de Russenquote:Op woensdag 14 januari 2015 01:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij vergeet iets, en dat is iets dat men in Nederland nooit zal vergeten, zonder naar zichzelf te kijken, maar de Amerikanen hebben in WO2 een rechtvaardige oorlog gevoerd, zelfs Maarten van Rossem zegt dit.
Met een landoffensief kun je veel preciezer te werk gaan. Met bombardementen van vliegtuigen is dat al een heel stuk lastiger, maar het grote voordeel is, is dat het een stuk minder gevaarlijk is dus zal er heel vaak die keuze gemaakt worden. Met vele burgerslachtoffers als gevolg. De drone begint de opvolger te worden van de straaljager. Daar heb je nog minder casualties. De volgende stap zullen robots worden die de boel schoon vegen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:57 schreef Yi-Long het volgende:
Ik vind het minstens zo barbaars om hele woonwijken plat te bombarderen met toentallen burgerslachtoffers, terwijl je beter weet, en ook de wapens hebt om wel degelijk alleen de schuldigen te kunnen targeten.
Dat vond ik dus tegenvallen. Het ging vooral over hun eigen slachtofferschap. Er kon nog net vanaf dat ze het erg vonden.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:01 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Zoals ik het zag zijn ze uitgenodigd om te praten over hoe er nu tegen hun wordt aangekeken in deze maatschappij, als moslim. En dat is relevant omdat er al jaren een groeiende moslim-haat is, die de afgelopen week natuurlijk alleen maar is toegenomen.
Daarnaast zegt men steeds dat men moslims wil horen over dit onderwerp, dus dan krijg je ze ook. En dan geven ze duidelijk aan geen enkele sympathie voor de daders of hun versie van de Islam etc etc te hebben, en dan loopt men hier weer te janken dat ze in een slachtofferrol vervallen.Blijkbaar is het nooit goed, wat ze ook doen of zeggen.
Ik heb het idee dat jij jezelf veel verstandiger vindt dan je in werkelijkheid bent.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:04 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maarten van Rossem geeft ook aan dat de Amerikanen dat niet deden om onze belangen, maar vooral uit angst dat anders heel Europa in handen zou vallen van de RussenEn Van Rossem is er ook duidelijk over dat ook de Amerikanen zich beestachtig hebben gedragen, waaronder onnodige bombardementen op Duitse steden terwijl de strijd eigenlijk al gestreden was.
Maar ik gaf ook al aan dat ik het had over de laatste 70 jaar (ongeveer) van de Amerikanen, dus ik telde eigenlijk al VANAF de 2de WOWant zo sluw en verstandig ben ik wel...
In het geval van Gaza hebben 'de terroristen' nu niet bepaald veel mogelijkheden om ergens te schuilen waar GEEN burgers zijn.... daar heeft het stelselmatige landjepik en de beperkingen qua toevoer van bouwmiddelen wel voor gezorgd. Dat gebied is belachelijk klein terwijl er zeer veel mensen op een kluitje wonen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:58 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik ben het er ook niet mee eens hoe Israel handelt in Palestina. Of hoe Assad handelt.
Hoe pak je dan alleen de schuldigen? Natuurlijk verschuilen terroristen zich ook achter burgers.
Btw dit al gezien: NWS / Amerikanen plannen 3e Golf Oorlog #1quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:04 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Maarten van Rossem geeft ook aan dat de Amerikanen dat niet deden om onze belangen, maar vooral uit angst dat anders heel Europa in handen zou vallen van de RussenEn Van Rossem is er ook duidelijk over dat ook de Amerikanen zich beestachtig hebben gedragen, waaronder onnodige bombardementen op Duitse steden terwijl de strijd eigenlijk al gestreden was.
Maar ik gaf ook al aan dat ik het had over de laatste 70 jaar (ongeveer) van de Amerikanen, dus ik telde eigenlijk al VANAF de 2de WOWant zo sluw en verstandig ben ik wel...
Ik hoop dat het niet zo is, er moeten natuurlijk wel rekeningen betaald worden en monden gevoed.quote:Op woensdag 14 januari 2015 01:55 schreef editoor het volgende:
[..]
In de huidige vorm is er geen plek voor werkende moslims. Daar is de afstand tussen moslims en Nederlanders te groot voor. Het is te hopen dat de volgende generatie wel meer kansen krijgt dan de huidige. Ik ben er nog niet optimistisch over.
Onafhankelijke testen hebben uitgewezen dat ik niet verkeerd zit met dat idee...quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:05 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat jij jezelf veel verstandiger vindt dan je in werkelijkheid bent.
Dan heb jij dat interview anders beleefd dan ik. Dat kan. En ook dat zal misschien te maken hebben met bepaalde vooroordelen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:05 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Dat vond ik dus tegenvallen. Het ging vooral over hun eigen slachtofferschap. Er kon nog net vanaf dat ze het erg vonden.
Nog niet gezien idd. Thanks. Al is het niet verrassend, al vraag ik me af of dat nog onder Obama zal gebeuren, of dat het straks wellicht onder de Republikeinen komt... (als die de verkiezingen winnen).quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:08 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Btw dit al gezien: NWS / Amerikanen plannen 3e Golf Oorlog #1
Grondoorlog tegen ISIS?
Heb je er een bron van dat Israėl doelbewust burgers bombardeert. Dus een doel zonder terroristen en alleen burgers.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:07 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
In het geval van Gaza hebben 'de terroristen' nu niet bepaald veel mogelijkheden om ergens te schuilen waar GEEN burgers zijn.... daar heeft het stelselmatige landjepik en de beperkingen qua toevoer van bouwmiddelen wel voor gezorgd. Dat gebied is belachelijk klein terwijl er zeer veel mensen op een kluitje wonen.
Maar van Israel is wel degelijk bekend, vanuit de VN, dat duidelijk is gecommuniceerd dat in bepaalde gebouwen alleen burgers zaten, alleen vluchtelingen, alleen zieken en gewonden (ziekenhuis), etc etc, en Israel heeft dat willens en wetens genegeerd en toch de boel gebombardeerd.
Ik denk dat jij dat interview inderdaad anders beleefd hebt. Iedereen kan dat teruglezen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:09 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Onafhankelijke testen hebben uitgewezen dat ik niet verkeerd zit met dat idee...
[..]
Dan heb jij dat interview anders beleefd dan ik. Dat kan. En ook dat zal misschien te maken hebben met bepaalde vooroordelen.
Als we het echter over 'slachtofferrol' willen hebben, dan zie ik de xenofobe Nederlanders een stuk vaker in die rol springen, dan de gemiddelde moslim....
Obama kan niet meer herkozen worden, dus hij zal dit wel willen beginnen, denk ik.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:11 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Nog niet gezien idd. Thanks. Al is het niet verrassend, al vraag ik me af of dat nog onder Obama zal gebeuren, of dat het straks wellicht onder de Republikeinen komt... (als die de verkiezingen winnen).
Obama is altijd vrij terughoudend geweest over nieuwe oorlogen (gelukkig maar), dus ik ben benieuwd. Al twijfel ik er niet aan dat er daar wel weer een nieuwe oorlog uitgevochten moet worden door 'ons' tegen welke partij dan ook...
Ja, destijds gewoon de interviews met VN-staff die daar in Gaza werkten en dus in die ziekenhuizen en gebouwen enzo waren, die die telefoontjes zelf gepleegd hebben, keer op keer, waarna ze gebombardeerd werden. Niet de eerste keer trouwens dat Israel bewust VN-gebouwen te grazen neemt. In de oorlog tegen Libanon destijds flikten ze het ook al een keertje.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:13 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Heb je er een bron van dat Israėl doelbewust burgers bombardeert. Dus een doel zonder terroristen en alleen burgers.
[..]
Dat Obama niet herkozen kan worden, dat begrijp ikquote:Op woensdag 14 januari 2015 02:14 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Obama kan niet meer herkozen worden, dus hij zal dit wel willen beginnen, denk ik.
Zal hij wrs nog redelijk populair kunnen afzwaaien, want ik denk wel dat ISIS vrij snel naar de donder gaat. Zal iets taaier zijn dan Irak in 2003, maar erg veel moeilijker is het wrs niet. Moslimmetjes uit het westen haken sws massaal af dan.
Mm, ik denk dat ze toch makkelijk te verslaan zijn. Ze lijken sterk, omdat wat ze tegenover zich hadden vele malen zwakker was. Zelfde als in 1991 en 2003 tegen Irak, ook toen werd gedacht dat het een immense klus zou worden bij boots on de ground. Nou, 1991 heeft paar dagen geduurd, en 2003 heeft 3 weken geduurd. En aangezien ISIS de oorlog verklaarde aan het westen, wat resulteerde in aanslagen in Canada, Parijs en (hostage) Australiė, zal het zijn populariteit wel degelijk ook te goede komen, ik bedoel, wat staat het westen nog meer te wachten? VS en UK are next, volgens ISIS.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:26 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ja, destijds gewoon de interviews met VN-staff die daar in Gaza werkten en dus in die ziekenhuizen en gebouwen enzo waren, die die telefoontjes zelf gepleegd hebben, keer op keer, waarna ze gebombardeerd werden. Niet de eerste keer trouwens dat Israel bewust VN-gebouwen te grazen neemt. In de oorlog tegen Libanon destijds flikten ze het ook al een keertje.
[..]
Dat Obama niet herkozen kan worden, dat begrijp ikIk vraag me alleen af of hij de geschiedenis in wil gaan als een president die tot oorlog overging. Tot dusver heeft hij steeds voor diplomatieke oplossingen gekozen.
Of het goed zal zijn voor zijn populariteit valt te betwijfelen. Afgezien van wat rechte Republikeinse hardcore idioten zijn weinig mensen voor opnieuw een duur conflict waarbij hun jongens en meisjes ingezet worden voor de zoveelste zinloze oorlog.
En ik geloof ook niet dat ISIS makkelijk te verslaan zal zijn. Het is voornamelijk een ideaal, een idee, namelijk het stichten van een onafhankelijke Islamitische staat, waar dus geen puppet-regime voor het westen aan de macht is.
En wanneer je 10 van die gasten kapot bombardeerd, krijg je er meestal 15-20 voor terug. Dat werkt gewoon niet. Je moet dat op andere manieren bestrijden. Het zou al helpen als we gewoon eerst eens zouden luisteren naar wat ze echt willen.
Bin Laden destijds was ook duidelijk over zijn motieven. En als reactie op 9/11 zijn we ons alleen maar meer in dat werelddeel gaan bemoeien en rotzooi trappen. Tja... daar schiet je dus niets mee op.
Een regeringsleger is veel makkelijker te verslaan dan een idee. Helemaal wanneer dat idee niet alleen in een gebied leeft, maar verspreid is over radicale idioten wereldwijd, die datzelfde doel willen nastreven, namelijk het stichten van een onafhankelijke staat en 'het westen' straffen voor hun rol in het M.O.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:34 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, ik denk dat ze toch makkelijk te verslaan zijn. Ze lijken sterk, omdat wat ze tegenover zich hadden vele malen zwakker was. Zelfde als in 1991 en 2003 tegen Irak, ook toen werd gedacht dat het een immense klus zou worden bij boots on de ground. Nou, 1991 heeft paar dagen geduurd, en 2003 heeft 3 weken geduurd. En aangezien ISIS de oorlog verklaarde aan het westen, wat resulteerde in aanslagen in Canada, Parijs en (hostage) Australiė, zal het zijn populariteit wel degelijk ook te goede komen, ik bedoel, wat staat het westen nog meer te wachten? VS en UK are next, volgens ISIS.
Verder is dit ISIS een soort magneet geweest, en heeft veel potentiėlen aangetrokken, versla je ISIS, hou je misschien minder potentiėlen over? Immers de vrij grote meerderheid is vredelievend, toch? Daarmee wordt ik althans altijd geconfronteerd, dan zullen zij dit ook een goede actie vinden tegen ISIS, bijv. die 3 lui op de bank bij Jinek vanavond.
Het idee van de islam is echter vredelievend.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:38 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Een regeringsleger is veel makkelijker te verslaan dan een idee. Helemaal wanneer dat idee niet alleen in een gebied leeft, maar verspreid is over radicale idioten wereldwijd, die datzelfde doel willen nastreven, namelijk het stichten van een onafhankelijke staat en 'het westen' straffen voor hun rol in het M.O.
Ik zeg ook nergens dat het onwenselijk zou zijn om ISIS uit te roeien. Iedere extremist die mensen wilt doden mag van mij afgeschoten worden, ongeacht religie, afkomst, whatever.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:39 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het idee van de islam is echter vredelievend.
Voor de vredelievende moslim is ISIS een doorn in het oog, better get rid of it.
Als die moslims hier, door het uitroeien van ISIS, vatbaarder zullen worden voor radicale ideeėn dan was het toch niet de religie van de vrede.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:44 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat het onwenselijk zou zijn om ISIS uit te roeien. Iedere extremist die mensen wilt doden mag van mij afgeschoten worden, ongeacht religie, afkomst, whatever.
Ik geef alleen aan dat het niet makkelijk zal zijn, en hoogstwaarschijnlijk ook niet haalbaar. En de moslims die hier uitgesloten worden en in de schophoek zitten, die zullen vatbaarder worden voor die radicalere opvattingen, want die voelen zich natuurlijk ook jarenlang benadeeld en aangevallen, en een gedeelte daarvan zal op een gegeven moment daar toch genoeg van hebben en een keer terug willen slaan.
Ze radicaliseren mede omdat ze hier in de schophoek zitten, en ze jarenlang op het nieuws zien hoe het westen, met hun belastingcenten, moslims in arme landen kapot bombardeerd en foute regimes blijft steunen. Ze zien stelselmatig onrecht dat hen en andere moslims wordt aangedaan. Zo voelen ze dat. Daar kunnen we over discusseren over hoe legitiem die klacht is, maar dat doet er niets aan af dat ZIJ dat zo ervaren.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Als die moslims hier, door het uitroeien van ISIS, vatbaarder zullen worden voor radicale ideeėn dan was het toch niet de religie van de vrede.
Na 9/11 was het vooral ISIS die hen een slechte naam bezorgde, sommige dachten zelfs dat het daarom dus een Joods fabrikaat was. Maar als VS met boots on the ground, wrs in vrij korte tijd, korte metten met hen maakt, dan pas zouden ze moeten juichen imho.
Het mag zijn, maar van die gewelddadige islam distantiėren ze zich, terwijl wij ons afvragen of dat wel echt zo is.quote:Op woensdag 14 januari 2015 02:55 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ze radicaliseren mede omdat ze hier in de schophoek zitten, en ze jarenlang op het nieuws zien hoe het westen, met hun belastingcenten, moslims in arme landen kapot bombardeerd en foute regimes blijft steunen. Ze zien stelselmatig onrecht dat hen en andere moslims wordt aangedaan. Zo voelen ze dat. Daar kunnen we over discusseren over hoe legitiem die klacht is, maar dat doet er niets aan af dat ZIJ dat zo ervaren.
En we kunnen heel stoer roepen dat we ISIS bestrijden, zoals we ook riepen dat we Al Qaida bestrijden, en dat we het leger van Saddam bestrijden, maar in de praktijk vallen er natuurlijk honderdduizenden onschuldige slachtoffers...
En dat is allemaal nog even los van het hele Israel verhaal.
BTW, ik ga slapen. Het is 3 uur, ik krijg last van mijn armen, en ik hoop dat ik straks nog even Malika in mijn dromen voorbij zie dansen...![]()
Volgens mij distantieren ze zich altijd al van die extremistische idioten, maar goed, we blijven erom vragen en vervolgens geloven we ze niet, en tegelijkertijd vragen ('eisen') we niet iedere keer van Joden en Christenen om zich uit te spreken wanneer vanuit die 'kant' iets verschrikkelijks gedaan wordt ...quote:Op woensdag 14 januari 2015 03:00 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het mag zijn, maar van die gewelddadige islam distantiėren ze zich, terwijl wij ons afvragen of dat wel echt zo is.
Nu word misschien die gewelddadige islam, of althans het belangrijkste broeinest, opgerold, dan zouden ze blij moeten zijn, zo kunnen ze laten zien, voor eens en voor altijd, dat ze daartoe niet behoren en onze angst dus idd ongegrond was.
Slaap ze..
Ik vond het wel een interessant punt dat er wel een grens is wat betreft antisemitisme, maar dat dat niet bestaat voor andere godsdiensten.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 23:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Was weer een redelijk non-gesprek zonder enige vorm van kritiek van de kant van Jinek. Die moslims kwamen er zelfs mee weg dat ze vonden dat er een grens aan satire zat.
Laten zien hoe de moslimjongeren over de situatie denken misschien?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 23:49 schreef Szura het volgende:
Wat beoogde de redactie met dit gesprek?
Ik had het over Huub, pannenkoekquote:Op woensdag 14 januari 2015 08:47 schreef incoherent het volgende:
[..]
Laten zien hoe de moslimjongeren over de situatie denken misschien?
Dat moet dan ook afgeschaft worden, die uitzonderingen in de wet.quote:Op woensdag 14 januari 2015 08:16 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik vond het wel een interessant punt dat er wel een grens is wat betreft antisemitisme, maar dat dat niet bestaat voor andere godsdiensten.
Geenstijlquote:Op woensdag 14 januari 2015 10:07 schreef NotYou het volgende:
Het was te verwachten: http://www.geenstijl.nl/m(...)_maar_maar_maar.html
Gelovigen wel. Moet jij maar eens proberen, met bedekt gelaat over straat, winkels/gebouwen in.quote:Op woensdag 14 januari 2015 09:40 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat moet dan ook afgeschaft worden, die uitzonderingen in de wet.
Niemand is specialer dan de rest.
Rutte brak daar ooit een lans voor, voor de verbreding van de vrijheid van meningsuiting (bijvoorbeeld ook het ontkennen van de holocaust). Het land was te klein en Rutte heeft sindsdien het hebben van een visie voorgoed afgezworen.quote:Op woensdag 14 januari 2015 09:40 schreef Specularium het volgende:
[..]
Dat moet dan ook afgeschaft worden, die uitzonderingen in de wet.
Niemand is specialer dan de rest.
Laten we vooral niet vergeten wat de oorzaak is van de huidige uittocht der joden..quote:Op woensdag 14 januari 2015 10:10 schreef Yi-Long het volgende:
Ach ja, Geen Stijl.... een aftreksel van de Telegraaf, en die geschiedenis en cultuur kennen we inmiddels wel... ook die van 70 jaar geleden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |