Belgie kan het al.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 00:45 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ow sorry dan begreep ik m verkeerd, heb zelf ooit met model 47 geschoten maar nooit met een 74, Ik zou niet echt kunnen vertellen of die ergere terugslag heeft!
Die van de AK47 valt heel erg mee, daar verbaasde ik me heel erg over, een pistool was veel moeilijker.
In veel oost europese landen kon je in het verleden dit gewoon doen op een schietbaan, geen idee of het nu ook zo is, en voor mij was het pak en beet 10 jaar geleden,
Dat is inderdaad heel erg lastig om te zien op zo'n filmpje.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 00:46 schreef beetotheizzo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Het gaat om de type kogels, 5 of 7. Maakt nogal wat verschil aangezien veel mensen vallen over de bloed of bloedspatten bij de agent die wordt doodgeschoten.
Heb je gezien wat er onder de foto staat?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 00:51 schreef theguyver het volgende:
volgens wikipedia een AK47 maar exacte model staat er niet bij..
http://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Hebdo_shooting
http://www.ibtimes.com/ch(...)s-weapons-eu-1779070
Hier 1 van de wapens.. foto.. zo te zien een smallere loop dus neig naar 5.45 mm
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat is een 47, zie je aan het missen van dat dikke stuk op het eind van de loop. Dat is de muzzle (flam) breaker die de recoil juist verlaagt.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 00:51 schreef theguyver het volgende:
volgens wikipedia een AK47 maar exacte model staat er niet bij..
http://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Hebdo_shooting
http://www.ibtimes.com/ch(...)s-weapons-eu-1779070
Hier 1 van de wapens.. foto.. zo te zien een smallere loop dus neig naar 5.45 mm
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 31% gewijzigd door Lavenderr op 13-01-2015 11:18:24 ]In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
Oh ja- IS en AQ (e.a.)zijn nu dikke vrienden tegen de big bad West natuurlijk.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 01:03 schreef beetotheizzo het volgende:
Weet je wat net in mij opkomt. Ik las iets van iemand die zei dat zijn (dader in supermarkt) handen waren samengebonden toen hij naar buiten kwam rennen.
Er is ook iemand ontsnapt die eerst mensen in een koelcel heeft gezet en daarna zelf naar buiten is gegaan, ook een moslim toevallig. Wat nou als hij er bij hoort op de ene of andere manier?
Zomaar een gedachte.
Wat ik wel raar vind is dat de twee broers zeiden van al quaida te zijn en de supermarkt dude van IS?
Dankje wel ook als 't jou was die heeft de link naar embed video geposte.quote:Op maandag 12 januari 2015 14:16 schreef Nia het volgende:
Ik volg dit topic ook: http://www.reactorbreach.com/showthread.php?tid=4194
quote:Op dinsdag 13 januari 2015 01:32 schreef Tingo het volgende:
AK-74 headshot - Warning - not for the faint-hearted!Op basis van dit filmpje kunnen we toch besluiten dat het filmpje waarin de agent doodgeschoten wordt, niet getrukeerd hoeft te zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door Lavenderr op 13-01-2015 11:19:04 ]
En als dat filmpje nou niet bestond?quote:Op dinsdag 13 januari 2015 04:52 schreef Supertolll het volgende:
[..]
Op basis van dit filmpje kunnen we toch besluiten dat het filmpje waarin de agent doodgeschoten wordt, niet getrukeerd hoeft te zijn.
Ja, dat is zelfs héél raar: intolerante mensen, die het onderling niet eens zijn.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 01:03 schreef beetotheizzo het volgende:
Weet je wat net in mij opkomt. Ik las iets van iemand die zei dat zijn (dader in supermarkt) handen waren samengebonden toen hij naar buiten kwam rennen.
Er is ook iemand ontsnapt die eerst mensen in een koelcel heeft gezet en daarna zelf naar buiten is gegaan, ook een moslim toevallig. Wat nou als hij er bij hoort op de ene of andere manier?
Zomaar een gedachte.
Wat ik wel raar vind is dat de twee broers zeiden van al quaida te zijn en de supermarkt dude van IS?
Je wil echte crime scenes..m.a.w. dit vind je geen echte crime scene? Waarom niet?quote:Op maandag 12 januari 2015 22:42 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ze ziet wel 'n beetje fake uit,vind ik.
Kan je geen andere fotos van onbekenden,echte crime scene fotos,zonder bloed vinden?
Edit: En ik bedoel scenes met 'n AK47 headshot (of nekschot dan)?
Outline of history – with links to content belowquote:Op dinsdag 13 januari 2015 01:22 schreef theguyver het volgende:
't is alweer laat he, plus heb mijn bril niet op.
ben weer eens aan het klungelen![]()
Veel leden van al quaida zijn naar is overgegaan via syrie opstand, het beginsel van IS was al quaida..
Vandaar de verwarring ook telkens nadat zowel IS als al-quaida de aanslag opeisten..
Ze kenden elkaar al ergens anders, van ben even te lam om dat nog te gaan uitzoeken..
Truste![]()
En tegenwoordig worden ze door steeds meer anderen "Daesh" genoemd, aldus http://www.washingtonpost(...)te-a-name-they-hate/quote:Op dinsdag 13 januari 2015 11:14 schreef DuTank het volgende:
[..]
Outline of history – with links to content below
As Jama'at al-Tawhid wal-Jihad (Organization of Monotheism and Jihad) (1999–2004)
As Tanzim Qaidat al-Jihad fi Bilad al-Rafidayn (al-Qaeda in Iraq) (2004–2006)
As Mujahideen Shura Council (2006)
As Islamic State of Iraq (2006–2013)
As Islamic State of Iraq and the Levant (2013–2014)
As self-proclaimed "Islamic State" (June 2014–present)
Wiki
quote:Swapping one acronym for another may not seem like too big a deal. But there's an interesting detail here: According to multiple reports, the Islamic State loathes the name. There have been reports of the Islamic State threatening to cut out the tongues of anyone who used the phrase publicly, perhaps due to the word's similarity to another Arabic word, دعس, or Das, which means to trample down or crush. The word "Daeshi" is used as an insult by anti-Islamic State groups.
Dat is inderdaad meerdere keren gezegd bij die uitzending op NPO2.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 12:21 schreef kalinhos het volgende:
Volgens mij is ook in alle media redelijk kenbaar gemaakt dat die regeringsleiders niet met dé stoet meeliepen, maar dat ze eigenlijk maar een stukje voor de buhne hebben gelopen.
Begrijpelijk ook wel hoorquote:Op dinsdag 13 januari 2015 12:14 schreef Nibb-it het volgende:
Hoezo? Dat is gewoon uit veiligheidsoverwegingen gedaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |