Denk je dat echt? Zelf vind ik het namelijk totaal onvergelijkbare zaken.quote:Op maandag 12 januari 2015 08:49 schreef snakelady het volgende:
Dezelfde redenen als wanneer mensen tegen homo's zijn.
Ga je vaak opstap?quote:Op maandag 12 januari 2015 08:55 schreef Fixers het volgende:
[..]
Zie ook mijn edit. Dit is vooral mijn ervaring. De enige hater waar ik van weet was een klant die zich achter mijn rug om bij mijn werkgever beklaagde. Die is de deur gewezen.
Ik kom zelden in kroegen of discotheek als je dat soms bedoeld. De keren dat ik ga heb ik nog geen last gehad. Uitgaan is voor mij meestal uit eten of een drankje met vrienden of collega's.quote:
Het probleem zit in de hypothalamus en de hypofyse.quote:Op zondag 11 januari 2015 22:26 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Het maakt voor mij vrij weinig uit dat iemand een ander geslacht wil zijn/worden, maar ik ga iemand die eruitziet en klinkt als een vrouw geen man noemen en andersom ook niet. Gewoon omdat hij/zij dat dus niet is.
[..]
Een bange vrouw, gevangen in een mannenlichaamVoor de hele wereld is ze mannelijk, maar zij weet wel beter!
Allemaal leuk en aardig dat jij vindt dat je een vrouw bent, maar zolang je de kenmerken van een man bent, ben je dus geen vrouw.
Ik kan met grote treurnis melden dat uitgaan bij het uitgaan veel transgenders en homo's slachtoffer zijn van agressie.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:01 schreef Fixers het volgende:
[..]
Ik kom zelden in kroegen of discotheek als je dat soms bedoeld. De keren dat ik ga heb ik nog geen last gehad. Uitgaan is voor mij meestal uit eten of een drankje met vrienden of collega's.
Heb het idee dat het bij homo's steeds minder word, althans hier in de stad, ken veel horecaondernemers en de behoefte aan homo gelegenheden neemt af omdat er steeds meer gemengd uitgegaan word.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:05 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Ik kan met grote treurnis melden dat uitgaan bij het uitgaan veel transgenders en homo's slachtoffer zijn van agressie.
Dat is fijn om te horenquote:Op maandag 12 januari 2015 09:15 schreef Chewie het volgende:
Heb het idee dat het bij homo's steeds minder word, althans hier in de stad, ken veel horecaondernemers en de behoefte aan homo gelegenheden neemt af omdat er steeds meer gemengd uitgegaan word.
homo zijn is ook een aangeboren "afwijking". Alleen niet een die herstelt hoeft te worden gezien er niks mis mee is.quote:Op maandag 12 januari 2015 08:56 schreef Chewie het volgende:
[..]
Denk je dat echt? Zelf vind ik het namelijk totaal onvergelijkbare zaken.
Of je moet homosexualiteit ook een psychische aandoening vinden dan snap ik je vergelijking wel.
En wat doe jij dan? Grijp je in, roep je hulp, of zeg je tegen het slachtoffer dat het hun eigen schuld is omdat ze geaccepteerd willen worden om wie ze zijn?quote:Op maandag 12 januari 2015 09:17 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Dat is fijn om te horen,.. Ik ken de statistieken niet en tegenwoordig ga ik veel minder uit. Maar heb het te vaak mis zien gaan
Biologisch gezien blijft transgender natuurlijk een vreemd fenomeen terwijl dat voor homosexualiteit niet zo is.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:22 schreef snakelady het volgende:
[..]
homo zijn is ook een aangeboren "afwijking". Alleen niet een die herstelt hoeft te worden gezien er niks mis mee is.
Maar anders dan 'goh, vreemd, dat kan ik me niet voorstellen!', wat levert het mensen op om die mensen actief te gaan uitschelden, lastig vallen, al dan niet online?quote:Op maandag 12 januari 2015 09:29 schreef Chewie het volgende:
[..]
Biologisch gezien blijft transgender natuurlijk een vreemd fenomeen terwijl dat voor homosexualiteit niet zo is.
en omdat het vreemd is verdienen die mensen het om zo behandeld te worden? Ik neem aan dat jij het niet zo bedoeld maar er is gewoonweg geen legitieme reden om deze mensen niet te helpen met een aandoening waar ze niks aan kunnen doen en waarmee ze onvrijwillig geboren zijn. En al helemaal niet om ze te behandelen zoals sommige doen.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:29 schreef Chewie het volgende:
[..]
Biologisch gezien blijft transgender natuurlijk een vreemd fenomeen terwijl dat voor homosexualiteit niet zo is.
Ik ook maar dat is wel van jaren geleden, als ik nu op stap ben met o.a. homosexuele vrienden is eigenlijk het enige wat we meemaken dat ze nogal aangestaard kunnen worden bij het zoenen/vrijen in de kroeg of dansvloer vooral als de nieuwe lichting buitenlandse studenten (vooral Chinezen zijn nogal verbaasd dat dit gewoon kan) gearriveerd is en een enkele keer een opmerking van een bezopen domme boer die een keer in de "grote" stad komt.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:17 schreef Kandijfijn het volgende:
[..]
Dat is fijn om te horen,.. Ik ken de statistieken niet en tegenwoordig ga ik veel minder uit. Maar heb het te vaak mis zien gaan
Helemaal niks maar dat geld eigenlijk voor alle groepen, niet specifiek transgenders alleen.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:33 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Maar anders dan 'goh, vreemd, dat kan ik me niet voorstellen!', wat levert het mensen op om die mensen actief te gaan uitschelden, lastig vallen, al dan niet online?
Nee dat zeg ik ook niet, wel vind ik het bijzonder dat ze een behandeling eisen maar dat is eigenlijk een andere discussie en dat past beter in een discussie over gezondheidszorg en de financiering er van.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:33 schreef snakelady het volgende:
[..]
en omdat het vreemd is verdienen die mensen het om zo behandeld te worden?
Waarom zouden ze geen behandeling eisen? er is iets mis met hun lichaam ( eigenlijk hersenen maar daar kunnen ze niks aan doen).quote:Op maandag 12 januari 2015 09:42 schreef Chewie het volgende:
[..]
Nee dat zeg ik ook niet, wel vind ik het bijzonder dat ze een behandeling eisen maar dat is eigenlijk een andere discussie en dat past beter in een discussie over gezondheidszorg en de financiering er van.
Omdat ik vind dat voor dit soort behandelingen hetzelfde zou moeten gelden als voor de meeste plastische en cosmetische chirurgie ingrepen, maar dat past eigenlijk niet in deze discussiequote:Op maandag 12 januari 2015 09:44 schreef snakelady het volgende:
[..]
Waarom zouden ze geen behandeling eisen? er is iets mis met hun lichaam ( eigenlijk hersenen maar daar kunnen ze niks aan doen).
Zou je hetzelfde denken als ze het probleem in de hersenen aan zouden kunnen pakken?
Het past zeker in deze discussie aangezien sommige dus blijkbaar transgenders minachten om deze reden.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:48 schreef Chewie het volgende:
[..]
Omdat ik vind dat voor dit soort behandelingen hetzelfde zou moeten gelden als voor de meeste plastische en cosmetische chirurgie ingrepen, maar dat past eigenlijk niet in deze discussie
Lichaamlijk is er niks mis met mensen die vinden dat ze in een verkeerd lichaam zitten.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:51 schreef snakelady het volgende:
Ik zie geen verschil hierin, medisch is er iets mis, medisch kan het behandeld worden om het leven van deze mensen dragelijker te maken.
Nee, het zit 'm in de hersenen. Maar aan de hersenen kunnen we niets veranderen, het lichaam wel. Oh wacht, er is een Nederlandse psychiater (Joost a Campo) van mening dat de hersenen wel te genezen zijn: met grote hoeveelheden anti-psychotica.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:57 schreef Chewie het volgende:
[..]
Lichaamlijk is er niks mis met mensen die vinden dat ze in een verkeerd lichaam zitten.
Heb je cijfers om die bewering te staven? Ik ken ze niet namelijk. De dingen die ik hoor vanuit de scene zeggen namelijk het tegenovergestelde. Het aantal spijtoptanten ligt volgens het VUmc zo rond de 1-2%, ze zijn er wel, maar het is een minderheid. De meesten hebben na een behandeling een gelukkig en productief leven.quote:En gezien de zelfmoordcijfers en psychische problemen ook na een geslachtsoperatie is het nog maar de vraag of zo'n behandeling werkt.
Nee, er is iets medisch mis met hun hersenen, er is iets medisch mis met de hypothalamus en de hypofyse.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:57 schreef Chewie het volgende:
[..]
Lichaamlijk is er niks mis met mensen die vinden dat ze in een verkeerd lichaam zitten.
En gezien de zelfmoordcijfers en psychische problemen ook na een geslachtsoperatie is het nog maar de vraag of zo'n behandeling werkt.
In de plekken waar ik veel kwam kende ik vrijwel al het barpersoneel/beveiligingspersoneel dus de keren dat het nodig was sprong ik er wel tussen gewoon omdat ik wist dat er snel genoeg back-up was. Als vrienden van mij werden aangevallen of werden lastig gevallen waren we gewoon een blok. En als we lost zouden moeten gaan zouden we dat doen maar dat is gelukkig maar 1 keer nodig geweest.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:23 schreef Fixers het volgende:
[..]
En wat doe jij dan? Grijp je in, roep je hulp, of zeg je tegen het slachtoffer dat het hun eigen schuld is omdat ze geaccepteerd willen worden om wie ze zijn?
Het kan natuurlijk ook zijn dat je zelf veel meer zelfvertrouwen hebt gekregen over je geaardheid en als persoon zelf. Zelfvertrouwen is je eerste schild potentieel geweld.quote:Op maandag 12 januari 2015 09:36 schreef Chewie het volgende:
[..]
Ik ook maar dat is wel van jaren geleden, als ik nu op stap ben met o.a. homoseksuele vrienden is eigenlijk het enige wat we meemaken dat ze nogal aangestaard kunnen worden bij het zoenen/vrijen in de kroeg of dansvloer vooral als de nieuwe lichting buitenlandse studenten (vooral Chinezen zijn nogal verbaasd dat dit gewoon kan) gearriveerd is en een enkele keer een opmerking van een bezopen domme boer die een keer in de "grote" stad komt.
Weet ook niet hoe het elders is maar in mijn stad zie je steeds meer " gemengd" uitgaan, overigens ben ik zelf geen homo, heb wel enkele homo vrienden en kenissen.quote:Op maandag 12 januari 2015 10:23 schreef Kandijfijn het volgende:
Het kan natuurlijk ook zijn dat je zelf veel meer zelfvertrouwen hebt gekregen over je geaardheid en als persoon zelf. Zelfvertrouwen is je eerste schild potentieel geweld.
Maar ik hoop oprecht dat je observatie gewoon klopt en dat het geweld alleen af gaat nemen
http://www.scp.nl/content.jsp?objectid=28918quote:Op maandag 12 januari 2015 10:02 schreef Fixers het volgende:
[..]
Nee, het zit 'm in de hersenen. Maar aan de hersenen kunnen we niets veranderen, het lichaam wel. Oh wacht, er is een Nederlandse psychiater (Joost a Campo) van mening dat de hersenen wel te genezen zijn: met grote hoeveelheden anti-psychotica.
[..]
Heb je cijfers om die bewering te staven? Ik ken ze niet namelijk. De dingen die ik hoor vanuit de scene zeggen namelijk het tegenovergestelde. Het aantal spijtoptanten ligt volgens het VUmc zo rond de 1-2%, ze zijn er wel, maar het is een minderheid. De meesten hebben na een behandeling een gelukkig en productief leven.
Dan doen ze dan alsnog niet. Die klieren zijn onderdeel van de hersenen, er is een reden waarom ze hormonen moeten krijgen na de operatie. Fysiek zijn en blijven ze van binnen onveranderd. Verder blijf je het geslacht bij transgenders bijvoorbeeld altijd aan de handen zien. Genetisch zijn ze dan overigens alsnog van het 'originele' geslacht, alle operaties ten spijt. Je doet net alsof iemand die van geslacht veranderd is voor de volle 100% vergelijkbaar is met mensen die geen transgender zijn.quote:Op maandag 12 januari 2015 10:05 schreef snakelady het volgende:
het lichaam aan te passen zodat lichaam en hersenen tot hetzelfde geslacht behoren.
Nu beter ik lees zie ik idd. de verwijzing naar derde personen :v,.. Las je reactie compleet verkeerd vanwege mijn eigen prejudge :p.quote:Op maandag 12 januari 2015 10:34 schreef Chewie het volgende:
[..]
Weet ook niet hoe het elders is maar in mijn stad zie je steeds meer " gemengd" uitgaan, overigens ben ik zelf geen homo, heb wel enkele homo vrienden en kenissen.
Maar het is wel het hoogst haalbare, en blijkbaar zijn die mensen daar heel gelukkig mee.quote:Op maandag 12 januari 2015 10:49 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dan doen ze dan alsnog niet. Die klieren zijn onderdeel van de hersenen, er is een reden waarom ze hormonen moeten krijgen na de operatie. Fysiek zijn en blijven ze van binnen onveranderd. Verder blijf je het geslacht bij transgenders bijvoorbeeld altijd aan de handen zien. Genetisch zijn ze dan overigens alsnog van het 'originele' geslacht, alle operaties ten spijt. Je doet net alsof iemand die van geslacht veranderd is voor de volle 100% vergelijkbaar is met mensen die geen transgender zijn.
Tja daar verschillen de meningen over, je blijft het toch altijd zien. Wat doe je met je adamsappel? Inslikken? Ik vind het verschrikkelijk om te zeggen maar onder mannen bij elkaar ben je dan ook geen hij of zij maar het.quote:Op maandag 12 januari 2015 11:14 schreef snakelady het volgende:
[..]
grote handen en geen baarmoeder hebben zorgt niet voor een geslacht.
Vrouwen hebben ook een adamsappel, alleen zie je die vaak minder goed.quote:Op maandag 12 januari 2015 11:23 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Tja daar verschillen de meningen over, je blijft het toch altijd zien. Wat doe je met je adamsappel? Inslikken? Ik vind het verschrikkelijk om te zeggen maar onder mannen bij elkaar ben je dan ook geen hij of zij maar het.
Ik wil dat iedereen als mens behandeld wordt, en niet als een tweederangsburger om hoe ze geboren zijn.quote:Je kan wel overdreven proberen iedereen je wil op te leggen en te eisen dat je als vrouw/man behandeld wordt maar je bent het biologisch gezien gewoon niet. Nogmaals je mag van mij met je lichaam doen wat je wil, kijk er alleen niet van op als niet iedereen de vrouw/man in je ziet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |