I like your style.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:50 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
De dingen opensnijden, het vieze sap en de pitjes eruit lepelen, en volstoppen met roomkaas of mozzerella ofzo
Maar hun zal aanschrijven, dat zij zich onthouden van de dingen, die door de afgoden besmet zijn, en van hoererij, en van het verstikte, en van bloed.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:49 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dan doe je het verkeerd als het niet lekker voelt en fout voelt.
Ik dacht dat jij van de vrouwen was?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:51 schreef tijnbrein het volgende:
Niks mis met een lekkere piemel.
Dat andere daar wil ik helemaal niet over nadenken
Why not both?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:52 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij van de vrouwen was?
Kapsalonquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:50 schreef aeque het volgende:
Het gaat zowaar niet over kapsalon.
[ afbeelding ]
Whateverquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:51 schreef artelligence het volgende:
[..]
Maar hun zal aanschrijven, dat zij zich onthouden van de dingen, die door de afgoden besmet zijn, en van hoererij, en van het verstikte, en van bloed.
Read more at https://ebible.com/staten(...)#K6uLid4ZMptfIL4Y.99
Dan kan ik nog wel van een lekkere piemel genietenquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:52 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij van de vrouwen was?
Je bent je vriendin wel echt zat he?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:51 schreef tijnbrein het volgende:
Niks mis met een lekkere piemel.
Dat andere daar wil ik helemaal niet over nadenken
Als het een lekkere piemel is maakt het toch niet uit?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:52 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij van de vrouwen was?
Dat heeft hier niets mee te maken.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:53 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Je bent je vriendin wel echt zat he?
en wat zijn de andere 2?quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:49 schreef rival het volgende:
Goedenavond!
Tomaat staat in mijn top 3, van dingen die ik absoluut niet waardeer
LOLquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:50 schreef aeque het volgende:
Het gaat zowaar niet over kapsalon.
[ afbeelding ]
Beetje lullig G. :$quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:53 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Je bent je vriendin wel echt zat he?
Daar hoort ook geen kaas bij.quote:Op donderdag 8 januari 2015 20:54 schreef Lokasenna het volgende:
Lekkere piemel klinkt echt best heel vies.
Met paprika, tomaat en komkommerquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:54 schreef Lokasenna het volgende:
Lekkere piemel klinkt echt best heel vies.
Was goddomme een inkoppertjequote:
Ik moet dan meteen aan een hotdog denken op een of andere manierquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:54 schreef Lokasenna het volgende:
Lekkere piemel klinkt echt best heel vies.
Gelukkig kan ik altijd als excuus voor mijn redenaties aanvoeren dat ik een vrouw ben daarquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:55 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ik vergeet altijd dat op Amerikaanse fora zoveel mensen van die waardeloze huilies zijn die hun problemen en onkunde afschuiven op blanke mannen.
Zombiecaafsquote:Op donderdag 8 januari 2015 20:51 schreef CherryLips het volgende:
M'n cavia's krijgen zo'n bloedbadbek van tomaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |