abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148478723


quote:
Wat weten we over de aanslag op Charlie Hebdo? Een overzicht

Op de burelen van het Franse satirische blad Charlie Hebdo is rond half twaalf een schietpartij losgebarsten. In elk geval hoofdredacteur Stéphane ‘Charb’ Charbonnier en de controversiële cartoonist Cabu kwamen daarbij om het leven. De daders, bewapend met Kalasjnikovs, zijn nog niet gepakt. Wat weten we nu?
Het parket van Parijs spreekt van zeker twaalf doden. Volgens persbureau Reuters zijn ten minste tien mensen gewond, van wie vijf ernstig.

De Franse politie is op zoek naar drie daders, schrijft persdienst ANP. Eerder werd gesproken van twee, maar volgens minister Cazeneuve van Binnenlandse Zaken zijn het er drie.

De daders, gemaskerd, zwart gekleed en bewapend met Kalasjnikovs, zouden tegen ooggetuigen hebben gezegd: “Zeg maar tegen de media dat we van Al-Qaeda Jemen zijn”, meldt 20 Minutes. Volgens de politie riepen ze verder: “Wij wreken de profeet”.

Volgens The Guardian zijn drie aanvallers in een ontsnappingswagen gesprongen, een vierde man zat achter het stuur. Hun auto, een zwarte Citroën, is teruggevonden in het centrum van Parijs. De daders zouden richting het noordoosten van Parijs zijn gevlucht.

De Franse krant Le Parisien spreekt van een goed voorbereide aanslag. De daders vielen binnen tijdens een redactievergadering, waardoor veel redacteuren en tekenaars van Charlie Hebdo (hier een kort profiel) in één ruimte waren. Ook zouden ze slachtoffers bij hun voornaam hebben genoemd.

Volgens Le Monde zijn in het plaatje rechts beelden van de vluchtende daders.

Charlie Hebdo zou de laatste weken zijn beveiligd wegens nieuwe bedreigingen. Eerder kreeg de redactie bedreigingen nadat het blad controversiële columns en spotprenten over de profeet Mohammed publiceerde.

Cartooniste Corinne ‘Coco’ Rey van Charlie Hebdo zou de schutters onder bedreiging hebben binnengelaten. Volgens Rey spraken de daders perfect Frans en zeiden ze dat ze “van Al-Qaeda” waren. De schietpartij zou vijf minuten hebben geduurd.

In de laatste (wrange) cartoon van hoofdredacteur Charb stond de tekst: “Nog steeds geen aanslagen in Frankrijk.” “Wacht eens! We hebben nog tot het eind van januari om onze beste wensen over te brengen.

In de Charlie Hebdo van vandaag, de laatste uitgave, stond een artikel over de Franse schrijver Michel Houellebecq. In zijn boek Soumission beschrijft hij het jaar 2022 onder een eerste islamitische president. De laatste tweet van het blad ging over IS-leider al-Baghdadi.
quote:
Charlie Hebdo, satirisch blad met heel wat vijanden

De aanslag op het redactiekantoor van het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo in Parijs, waarbij vandaag doden vielen, staat niet op zichzelf. Het provocerende blad wordt al lang achtervolgd door processen en bedreigingen. Wat voor blad is Charlie Hebdo?

Het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo publiceerde in 2012, midden in de golf van protest tegen de anti-islam film Innocence of Muslims, spotprenten van de profeet Mohammed. 'De beelden zullen degenen choqueren die gechoqueerd willen worden', liet hoofdredacteur Charb weten.

Op de cover van de editie van 19 september 2012 staat een moslim in een rolstoel afgebeeld die wordt voortgeduwd door een orthodoxe jood, met de titel Intouchables 2, verwijzend naar de film Intouchables, de Franse inzending voor de Oscars dat jaar.

Franse humor
Het blad staat in een lange Franse traditie. De wortels daarvan liggen bij maandblad Hara-Kiri, in 1960 opgericht door François Cavanna. Hara-Kiri kende God noch gebod, en liet zich ook aan politiek niets gelegen liggen. Na een lange reeks processen en verschijningsverboden legde het blad in 1985 het loodje. Intussen had Charlie Hebdo zich al warmgelopen. Het nam de rol van satirische voorpost moeiteloos over.

Franse humor valt uiteen in twee uitersten. Je hebt de zeer zorgvuldig uitgewerkte grap die is gebaseerd op gewone types die uit de rails lopen; filmmakers Jacques Tati en Louis de Funès beheersten de finesses daarvan. Dany Boon - van de film Bienvenue chez les ch'tis- is hun verre nazaat. Haaks daarop staat een inktzwarte variant, waarvoor niets heilig is. Dat is zeg maar de lijn Céline, Houellebecq en Hara-Kiri. Bij de presentatie van een boek over Hara-Kiri werd het een jaar geleden nog eens uitgelegd. 'Kun je lachen om een kind dat sterft', vroeg de een. 'Ja, maar het gaat beter als het er meer zijn', was het antwoord.

Humor buiten alle perken dus. Die lijn wordt in Charlie Hebdo voortgezet, even scherp, nietsontziend en bruut soms als in Hara-Kiri. Net als Hara-Kiri moet het blad zien rond te komen zonder advertenties - adverteerders denken dat je idioot bent, had Cavanna gedicteerd. Charlie Hebdo verkeert met zijn oplage van ongeveer 50 duizend exemplaren financieel dan ook doorgaans in de gevarenzone.

Blad van tekenaars
Maar er zijn ook verschillen. Anders dan Hara-Kiri, dat veel fotografie en collages bevatte, is Charlie Hebdo een blad van tekenaars. Zij maken er de dienst uit. Dat begint al met de naam: Charlie is een verwijzing naar Charlie Brown, het Amerikaanse stripfiguurtje dat wordt bewonderd door oprichters Wolinski en Cabu (Hebdo staat trouwens voor hebdomodaire - weekblad).

En Charlie Hebdo is een politiek blad. Het kiest positie op de linkerzijde, bestrijdt kerncentrales lang voordat het woord ecologie gemunt is en heeft een deskundige in de gelederen die extreem rechts met argusogen volgt. 'Maar we zijn vrijdenkers', vult Coma aan. 'Als links ons op de zenuwen werkt, tikken we ze net zo hard op de vingers.'

Met die dwarse stellingname maakt het blad heel wat vijanden. Al in 1993 wordt een editie met koning Boudewijn op de omslag in België verboden, het nummer van 19 september 2001 mag de Verenigde Staten niet in. Veruit de grootste klap komt op 8 februari 2006, als Charlie Hebdo de Deense Mohammed-cartoons afdrukt, en er zelf nog een paar aan toevoegt.

Processen
Een regen van processen daalt op de redactie neer, hoofdredacteur Philippe Val krijgt intensieve beveiliging. Het eind van het liedje is dat Charlie Hebdo door de rechter wordt vrijgesproken. 'Dan zie je wat onze rol is', zei destijds tekenaar en redactiechef Riss (de tekenaars van Charlie Hebdo hebben allemaal een geuzennaam). 'De andere Franse media durfden het niet aan de cartoons af te drukken. Ze hebben van onze houding iets opgestoken. Dit keer is de solidariteit daardoor groter.'

Blijft de vraag waarom een blad dat al zo lang achtervolgd wordt door processen en bedreigingen geen beveiliging in de arm neemt als het een Sharia Hebdo uitbrengt. 'Daar raak je de kern van Charlie Hebdo', zegt Coma. 'Als redactie deelden we de euforie rond de Arabische opstanden en waren we diep teleurgesteld door het vervolg. Toen zei iemand - ik weet niet eens meer wie - we maken een Sharia Hebdo. Nooit hebben we gedacht dat dit de reactie kon zijn.'

Molotovcocktail
De beveiliging van het kantoor van Charlie Hebdo is inmiddels opgevoerd. Vorig jaar moest de redactie van het blad op zoek naar een andere werkplek, nadat in november een molotovcocktail naar binnen werd gegooid. De redactielokalen brandden uit, computers en archieven gingen verloren. Dat allemaal omdat het weekblad een nummer aankondigde met Mohammed als gasthoofdredacteur en zich voor de gelegenheid omdoopte tot Sharia Hebdo.

'Wij gaan door waar anderen halt houden', zei tekenaar en redactiechef Riss. 'Als een soort verkenners zoeken we de grenzen op. Dat wij dat doen, maakt voor de andere media het speelveld groter; het voorkomt dat ze te voorzichtig worden. We tekenen niet alleen om te amuseren, maar ook om die vrijheid te bevechten.'

'We weten nu weer precies waarom we het blad maken', zei Riss, die er sinds de oprichting in 1992 werkt. Hij is opgeleid als jurist. Het opzoeken van de grenzen van de vrijheid van meningsuiting was voor hem een belangrijke reden om hier te gaan werken. 'We willen de mechanismen blootleggen die mensen dom kunnen houden. Dat kan religie zijn, maar ook media, politiek en economie. En daarbij nemen we inderdaad risico's.'
quote:
Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen
Het door een terroristische aanslag getroffen weekblad Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen.
Dat meldt een journalist van het Franse persbureau AFP, die zegt zich te baseren op een medewerker van Charlie Hebdo.

Eerder gaven enkele grote Franse mediabedrijven aan, de handen ineen te slaan om de toekomst van het weekblad veilig te stellen. Woensdag werden onder meer tien werknemers van het Franse satireblad doodgeschoten, tijdens een terroristische aanslag op de hoofdredactie van Charlie Hebdo.

Steun

Radio France, France Televisions (beiden onderdeel van de Franse publieke omroep) en de krant Le Monde hebben een gezamenlijke verklaring naar buiten gebracht, waarin de media aangeven het blad persoonlijke en materiële steun te verlenen.

Er werd in de verklaring niet in detail uitgelegd welke goederen er klaar zouden staan.

Het satirische weekblad Charlie Hebdo is oorspronkelijk opgericht in 1969. Het linkse blad ageert met behulp van spotprenten, humor, tirades, essays en nieuwsverhalen tegen extreemrechts, religies en de traditionele politiek
Linkjes
Twaalf doden door aanslag in Parijs
Moslims spreken zich massaal uit tegen terreur
Daders aanslag bekend
Liveblog NRC
Liveblog NOS
Liveblog Volkskrant
Wat is Charlie Hebdo?
Beelden van beschietingen (Klik niet als je maag gevoelig is)
Fotoreeks De Morgen
Fotoreeks NRC
(Extra) uitzendingen NOS gemist?

Voor de complotbespeurders is er een topic in BNW
BNW / de aanslag op Charlie Hebdo
pi_148478733
Rutte afkappen. :')
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:33:28 #3
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_148478734
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:31 schreef superniger het volgende:
Wollt ihr den totalen Krieg?

gr gr Rutte.
_O- _O-
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:33:29 #4
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_148478738
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:30 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Geef dan eens wat voorbeelden van vooraf ingevulde aangiftes.
En ook wat voorbeelden van mensen die zijn aangeklaagd uitsluitend vanwege het aantal aangiftes.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_148478739
Bespotten van gezag, iedere manager wil dat ook verbieden idd...
I´m back.
pi_148478741
gaat er in als zoete koek
pi_148478757
Nog geen VVD praat tot zover. Valt mij mee.
pi_148478760
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:32 schreef Glazenmaker het volgende:

[..]

Dit tijdschrift was links. Nekschot een populistisch rechts boefje.
Nee dat kan niet, links heeft geen kritiek op de islam die verdedigen het alleen maar.
pi_148478766
quote:
5s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:32 schreef NotYou het volgende:

[..]

Hoe kom je erbij?
Wie zou je anders als MP willen zien?

Roemer, Buma, Samsom? :')
pi_148478767
Ik kan niet meer fatsoenlijk luisteren naar die man.
pi_148478768
Goeden toespraak Mark. _O_
(she/her)
pi_148478788
quote:
2s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:34 schreef Fokker89 het volgende:
Ik kan niet meer fatsoenlijk luisteren naar die man.
Knop.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_148478792
Mark Rutte kent als vrijgezel alleen maar vrijheid ofc
pi_148478794
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Wie zou je anders als MP willen zien?

Roemer, Buma, Samsom? :')
Geen hiervan. Maar een premier die zijn speeches laat schrijven door Jort - bij ons in de PC/hoe heurt het eigenlijk - Kelder is er niet één van alle Nederlanders. Weg met die vent. :r
Je suis Charlie Sheen
pi_148478799
Handen af van onze vrijheid!
(she/her)
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:34:59 #16
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148478805
Terroristen sidderen. Ga door Mark _O_
Maar diep van binnen lach ik.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:35:01 #17
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_148478806
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Wie zou je anders als MP willen zien?

Roemer, Buma, Samsom? :')
Wat dacht je van een echte liberaal?
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_148478807
quote:
2s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:34 schreef Evertjan het volgende:
Mark Rutte kent als vrijgezel alleen maar vrijheid ofc
:')
Op donderdag 9 juli 2015 14:53 schreef Yvie_lu: Gelukkig. Paniek om niks :)
Op donderdag 9 juli 2015 14:57 schreef HeatWave: Deze post is universeel toepasbaar bij haar B-).
Op woensdag 8 juli 2015 15:09 schreef El_Thijs:"Inolvidable. Staat voor duidelijkheid en directheid."
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:35:14 #19
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_148478815
Het komt allemaal zo geforceerd over bij Markie Mark. :')
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
pi_148478820
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Wat dacht je van een echte liberaal?
Die hebben we niet in Nederland.
pi_148478824
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:34 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Terroristen sidderen. Ga door Mark _O_
:D
pi_148478827
Geen spotprenten meer in de OP?
pi_148478828
Waarom schreeuwt dat mens zo?
pi_148478833
Feit is gewoon dat vrijheid van meningsuiting niet bestaat, je kan niet alles zeggen wat je wil zonder consequenties. En nu weer geschokt gaan doen na de zoveelste aanslag door mensen die het niet met ze eens waren.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:35:42 #25
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_148478835
freiheit macht frei
graag op anoniem
pi_148478837
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

Wat dacht je van een echte liberaal?
Mannetje Pechtold?
pi_148478838
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:34 schreef Fylax het volgende:
Goeden toespraak Mark. _O_
Mwah...
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_148478845
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:33 schreef Wespensteek het volgende:

[..]

Nee dat kan niet, links heeft geen kritiek op de islam die verdedigen het alleen maar.
Dit blad is uit de jaren 60 en toen was links de grote afzeiker van bijgeloof en religie. Dit blad heeft die nobele traditie volgehouden.
pi_148478847
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef SuicideErrorist het volgende:
Geen spotprenten meer in de OP?
Ben je ook wakker?
pi_148478850
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:33 schreef Opa2012 het volgende:

[..]

En ook wat voorbeelden van mensen die zijn aangeklaagd uitsluitend vanwege het aantal aangiftes.
Wilders is niet aangeklaagd vanwege het aantal aangiftes.
quote:
Dit vanwege zijn uitlatingen over Marokkanen op 12 en 19 maart 2014 in Den Haag, naar aanleiding waarvan ruim 6400 aangiften zijn binnengekomen.
https://www.om.nl/actueel(...)58/vervolgt-wilders/

Ze geven dus aan hoeveel aangiftes er zijn binnengekomen maar dat is niet de reden van vervolging dat zijn de uitlatingen die men strafbaar vindt.
pi_148478853
Toch mis ik een stevig geluid uit de islamitische hoek
pi_148478861
Timmerfrans is toch de man van de toespraken.
Aan deze tekst kunnen geen rechten worden ontleend.
Ik ben geen robot.
niet bang voor ban
I stand with (the) Netherlands. w/
pi_148478867
Het komt nu een beetje over alsof we bezig zijn met The Passion.
Op donderdag 9 juli 2015 14:53 schreef Yvie_lu: Gelukkig. Paniek om niks :)
Op donderdag 9 juli 2015 14:57 schreef HeatWave: Deze post is universeel toepasbaar bij haar B-).
Op woensdag 8 juli 2015 15:09 schreef El_Thijs:"Inolvidable. Staat voor duidelijkheid en directheid."
pi_148478869
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef SuicideErrorist het volgende:
Geen spotprenten meer in de OP?
chanant
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:36:32 #35
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_148478870
komt dat irritante wijf weer :')
graag op anoniem
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:36:32 #36
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148478871
Kwetsbaarheid is kracht! En dan 5 mensen die klappen. Dat had ze anders voorzien denk ik.
Maar diep van binnen lach ik.
pi_148478872
quote:
2s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Evertjan het volgende:

[..]

Mannetje Pechtold?
Wat?
pi_148478873
Kom we houden met z'n allen een pen omhoog, dat helpt :')
U MAD?
pi_148478876
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Toch mis ik een stevig geluid uit de islamitische hoek
Doe maar niet, een boem zou niet goed zijn daar
pi_148478877
Hohoho, Eberhard zag al spotprenten toen jullie nog in de luiers zaten.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_148478881
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Timmerfrans is toch de man van de toespraken.
Niet meer
pi_148478884
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Nober het volgende:
Feit is gewoon dat vrijheid van meningsuiting niet bestaat, je kan niet alles zeggen wat je wil zonder consequenties. En nu weer geschokt gaan doen na de zoveelste aanslag door mensen die het niet met ze eens waren.
Onzin. Op de dag dat we rekening gaan houden met gekkies die al dan niet geprovoceerd raken is onze democratie failliet.
pi_148478891
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Nober het volgende:
Feit is gewoon dat vrijheid van meningsuiting niet bestaat, je kan niet alles zeggen wat je wil zonder consequenties. En nu weer geschokt gaan doen na de zoveelste aanslag door mensen die het niet met ze eens waren.
Vind het ook hypocriet. Fortuyn deed z'n mond open en was een racist. Dat had heel wat consequenties. Nu staat de regering te schreeuwen dat iedereen moet kunnen zeggen wat ie vindt. Dat kon Pim destijds overduidelijk niet.
pi_148478892
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:35 schreef Nober het volgende:
Feit is gewoon dat vrijheid van meningsuiting niet bestaat, je kan niet alles zeggen wat je wil zonder consequenties. En nu weer geschokt gaan doen na de zoveelste aanslag door mensen die het niet met ze eens waren.
Eens, hier op fok wordt van alles geroepen. Doe je het openbaar dan zijn velen hun baan kwijt. Beledig je de islam openbaar, kan je je leven vrezen.
pi_148478914
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:37 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Eens, hier op fok wordt van alles geroepen. Doe je het openbaar dan zijn velen hun baan kwijt. Beledig je de islam openbaar, kan je je leven vrezen.
Zelfs hier op FOK! is het geen recht
pi_148478917
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Toch mis ik een stevig geluid uit de islamitische hoek
Ik niet. Zit niet op dat slechte Nederlands te wachten eigenlijk.
pi_148478918
Van der Laan komt ook op me over als een voorleesopa. Had meer verwacht.
pi_148478921
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Doe maar niet, een boem zou niet goed zijn daar
:') :D
pi_148478925
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:37 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Vind het ook hypocriet. Fortuyn deed z'n mond open en was een racist. Dat had heel wat consequenties. Nu staat de regering te schreeuwen dat iedereen moet kunnen zeggen wat ie vindt. Dat kon Pim destijds overduidelijk niet.
Fortuyn was ook niet de eerste.
Je suis Charlie Sheen
pi_148478926
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:37 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Vind het ook hypocriet. Fortuyn deed z'n mond open en was een racist. Dat had heel wat consequenties. Nu staat de regering te schreeuwen dat iedereen moet kunnen zeggen wat ie vindt. Dat kon Pim destijds overduidelijk niet.
Dat waren vooral z'n politieke tegenstanders die hem op die manier monddood probeerden te maken.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:38:06 #51
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148478927
1 manvrouw?
Maar diep van binnen lach ik.
pi_148478941
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:38 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
1 manvrouw?
waar? :o
Je suis Charlie Sheen
pi_148478957
quote:
2s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:37 schreef Fokker89 het volgende:

[..]

Zelfs hier op FOK! is het geen recht
Je mag elkaar uitschelden, maar geen modje uitschelden.
pi_148478967
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef Wijnand_Bierenstein het volgende:
Toch mis ik een stevig geluid uit de islamitische hoek
Die hebben ze gisteren al gegeven met 800 m/s.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:39:09 #55
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148478972
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:38 schreef NotYou het volgende:

[..]

waar? :o
Dat zei de burgermeester. Dat wij als 1 manvrouw achter... blijven staan.
Maar diep van binnen lach ik.
pi_148478975
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Dat waren vooral z'n politieke tegenstanders die hem op die manier monddood probeerden te maken.
demoniseren kun je leren
pi_148478976
quote:
9s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:36 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ben je ook wakker?
Ik ben vandaag helemaal niet op het forum geweest, heb ik iets gemist? :P
pi_148478978
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:37 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Vind het ook hypocriet. Fortuyn deed z'n mond open en was een racist. Dat had heel wat consequenties. Nu staat de regering te schreeuwen dat iedereen moet kunnen zeggen wat ie vindt. Dat kon Pim destijds overduidelijk niet.
Fortuyn was net zo'n prins carnaval als Wilders en le Pen. Daar kwam geen zinnig woord uit.
Dit, dus.
pi_148478979
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:38 schreef luxerobots het volgende:

[..]

Je mag elkaar uitschelden, maar geen modje uitschelden.
Nja uitschelden is nou ook weer niet echt vrijheid van meningsuiting.
pi_148478981
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:39 schreef Bittere_Ernst. het volgende:

[..]

Dat zei de burgermeester. Dat wij als 1 manvrouw achter... blijven staan.
Iedereen transseksueel! _O_
Je suis Charlie Sheen
pi_148478984
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:38 schreef Arthur_Spooner het volgende:

[..]

Dat waren vooral z'n politieke tegenstanders die hem op die manier monddood probeerden te maken.
Klopt. Wel een heel verkeerd signaal richting iedereen die vond dat elke anti-islam uitspraak racistisch was. Blijft letterlijk en figuurlijk doodzonde, vind ik.
pi_148478991
The joker is nu ook op televisie
pi_148478992
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:39 schreef SuicideErrorist het volgende:

[..]

Ik ben vandaag helemaal niet op het forum geweest, heb ik iets gemist? :P
IS op het FOK! Hoofdkantoor.
pi_148478994
Het wordt pas echt "lachen" als dalijk blijkt dat tussen een van die grote demonstraties in Parijs een zelfmoordterrorist met een bomgordel staat en aan zn koortje trekt.

Dan is het hek van de spreekwoordelijke dam denk ik :X

Voor terroristen lijkt me dit een uitgelezen kans :X

:{
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
pi_148479002
Ik ben helemaal geen Charlie goftedomme
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_148479012
quote:
2s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:39 schreef Geralt het volgende:
Het wordt pas echt "lachen" als dalijk blijkt dat tussen een van die grote demonstraties in Parijs een zelfmoordterrorist met een bomgordel staat en aan zn koortje trekt.

Dan is het hek van de spreekwoordelijke dam denk ik :X

Voor terroristen lijkt me dit een uitgelezen kans :X

:{
Bedankt Hans.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_148479013
Rotterdam is al afgelopen :')
Zonder wrijving geen glans
pi_148479016
Kunnen we niet beter gewoon met z'n alle in dat bos gaan zoeken?
Op donderdag 9 juli 2015 14:53 schreef Yvie_lu: Gelukkig. Paniek om niks :)
Op donderdag 9 juli 2015 14:57 schreef HeatWave: Deze post is universeel toepasbaar bij haar B-).
Op woensdag 8 juli 2015 15:09 schreef El_Thijs:"Inolvidable. Staat voor duidelijkheid en directheid."
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:40:25 #69
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_148479019
zshe shoei sharlie :')
graag op anoniem
pi_148479020
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:39 schreef Caland het volgende:
Ik ben helemaal geen Charlie goftedomme
Je suis Hans
Je suis Charlie Sheen
pi_148479031
Was dit het? Ik wil mijn geld terug.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:40:42 #72
22565 asco
Los in deze tent
pi_148479032
:')
pi_148479034
Ze kondigt die burgemeester af alsof het een artiest is :')

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2015 19:40:55 ]
pi_148479036
Oh god :') ____________!
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:40:48 #75
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_148479039
Wij zijn Charlie :') klinkt echt heel slecht _O-
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:40:50 #76
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148479041
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Rotterdam is al afgelopen :')
Stond na 25 minuten alweer in de metro _O-
Maar diep van binnen lach ik.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:40:52 #77
306743 Opa2012
© 2010..2017
pi_148479044
quote:
14s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:39 schreef Buitendam het volgende:

[..]

Fortuyn was net zo'n prins carnaval als Wilders en le Pen. Daar kwam geen zinnig woord uit.
Zeker familie.
Hans Spekman (PvdA): 'Nivelleren is een feest!' [38 11 9 zetels]
pi_148479047
Je suis van de Duyvis en ik hoorde dat er hier een fuif is.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:41:22 #79
434283 topdeck
graag op anoniem
pi_148479059
:')______
graag op anoniem
pi_148479060
Gaat u allemaal rustig slapen
pi_148479061
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wij zijn Charlie :') klinkt echt heel slecht _O-
Charlie's Angels.
pi_148479062
De Belgische kranten _O_
pi_148479063
Wij zijn charlie, fakkels ontbreken :')
pi_148479067
Dit___________
pi_148479068
Iedereen riep door elkaar, erg indrukwekkend.
pi_148479070
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wij zijn Charlie :') klinkt echt heel slecht _O-
Ik vond het wel tenenkrommend, roep dan je suis Charlie
pi_148479074
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef Bittere_Ernst. het volgende:

[..]

Stond na 25 minuten alweer in de metro _O-
Indrukwekkend, sprakeloos ben ik er van..
Zonder wrijving geen glans
pi_148479075
Wij zijn debieltjes.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:41:54 #89
22565 asco
Los in deze tent
pi_148479078
De oorlog is al afgelopen en we hebben verloren.
pi_148479079
Wel gevaarlijk al die pennen in de menigte.
pi_148479084
Gaat u allemaal veilig naar huis, tot de volgende keer...
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_148479091
quote:
14s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef Caland het volgende:
Je suis van de Duyvis en ik hoorde dat er hier een fuif is.
_O-
Zonder wrijving geen glans
pi_148479095


[ Bericht 100% gewijzigd door luxerobots op 08-01-2015 19:55:14 ]
pi_148479100
Je suis was bij mijn SO's van Frans nooit 'wij zijn'.
Dit, dus.
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:42:21 #95
330618 MrvanTrapZ
Facta, non verba
pi_148479101
quote:
1s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:41 schreef Jano9 het volgende:

[..]

Ik vond het wel tenenkrommend, roep dan je suis Charlie
Ze hadden beter helemaal niks kunnen roepen want er deden volgens mij maar 50 man mee.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone
pi_148479102
Beter hadden ze Liberte van Parla et Pardoux gedraaid op de dam 8-)
pi_148479104
wij zijn charlie
pi_148479112
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Wij zijn Charlie :') klinkt echt heel slecht _O-
Samenwerkingsverband Vietnamezen in Nederland zometeen boos in de uitzending :')
pi_148479114
quote:
14s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:40 schreef Caland het volgende:
Je suis van de Duyvis en ik hoorde dat er hier een fuif is.
:')
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:43:05 #100
435923 Bittere_Ernst.
Ik ben verbitterd!
pi_148479138
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 19:42 schreef MrvanTrapZ het volgende:

[..]

Ze hadden beter helemaal niks kunnen roepen want er deden volgens mij maar 50 man mee.
Dat gebeurt vaker in Amsterdam

Sorry, dit was off-topic.
Maar diep van binnen lach ik.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')