Ik heb het nooit volledig gelezen, maar het is gewoon multi-interpretabel. De één zal er vrede en liefde uithalen, de ander zal het heel vijandig interpreteren. Alleen al het feit dat het niet eenduidig is bewijst al dat religie nonsens is.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:50 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Ben eigenlijk benieuwd wat er nu echt in geshreven staat en hoe..
Zucht. Ik zal het uittekenen:quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:50 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Wat een gelul
Je snapt het gewoon niet en gaat daarom maar uit van je eigen interpretatie.
Hier in Nederland wel wellicht. Maar zou je ook in echt een streng Islamitisch land willen wonen? Waar je echt een stuk stront bent?quote:
Nee, maar de hoogtijdagen van de zwarte bladzijden van het Christendom liggen al een tijdje achter ons.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:50 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Vind je de pure versie van het jodendom of het christendom dan zo ontwikkeld? Reli-fanatiekelingen zijn in elke vorm eng.
Met de nodige beperkende voorwaarden kun je er best christen zijn als buitenlander. De machthebbers zijn wel gek maar niet zo gek dat hun geloof hun geld mag kosten en buitenlandse christenen weren kost geld.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:47 schreef Nielsch het volgende:
Probeer vervolgens eens een biertje te bestellen of Christen te zijn.
Niet op jouw interpretatie van wat er in de Koran staat. En dat is nu net het hele eieren eten met de radicale islam.quote:
quote:Mannen rijden door afzetting bij Frans consulaat
Bij het Franse consulaat aan de Vijzelstraat in Amsterdam zijn twee mannen met hun auto door de
afrastering gereden. Ze werden hierop aangehouden door de politie.
De mannen verklaarden niets af te weten van de demonstratie die er vanavond gehouden wordt en negeerden meerdere stoptekens. De mannen reden op lage snelheid. Er zijn geen gewonden gevallen.
Niks? Ik geloof je alleen niet. Wat jou verder niet moet uitmaken, trouwens.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:52 schreef Strani het volgende:
[..]
Zucht. Ik zal het uittekenen:
1. Ik snap niet waarom mensen zich laten inperken door een religie en er voor kiezen ook anderen die regels op te leggen.
2. Ik snap dat wetenschap belangrijk is hoewel ik de wetenschap zelf niet snap.
Wat wil je nog meer van me weten?
quote:Niet alleen de term #jesuischarlie wordt veelvuldig gebruikt om de aanslag op het satirische magazine Charlie Hebdo te veroordelen. Nederlandse moslims hebben een nieuwe term in het leven geroepen om duidelijk te maken dat ze totaal niet achter de aanslag staan. Met de hashtag #nietmijnislam willen de gelovigen zich uitspreken tegen de extremisten die onder het mom van geloof excessief geweld gebruiken.
“Genoeg is genoeg”, zo valt te lezen op de Facebookpagina van de initiatiefnemers. “Wij weigeren om onze stem niet te laten horen. Wie zijn wij? Wij zijn de meerderheid. Die meerderheid waar vaak over gesproken wordt, maar nooit met. Degenen die niet worden uitgenodigd bij Pauw of De Wereld Draait Door want wij staan voor nuance en harmonie in plaats van extreme standpunten en conflicten."
'SILENT MAJORITY'
De bedenkers noemen zich de 'silent majority', oftewel de meerderheid die stil blijft. "Wij zijn die moslims die onze Nederlandse democratische rechtsorde respecteren en liefhebben.“
De pagina heeft inmiddels vele honderden likes en de hashtag wordt ook op onder meer Twitter overgenomen.
"We hebben genoeg van diegenen die onze religie van vrede hebben gekaapt. Zij die onze religie van harmonie verminken met hun extreme ideeën en interpretaties. Zij die ons, moslims en niet-moslims, bedreigen en kwetsen omdat wij niet willen leven als zij."
#NOTINMYNAME
De bedenkers van het Nederlandse weerwoord hebben zich laten inspireren door #NotInMyName. Met die hashtag werd op internationaal niveau door moslims geprotesteerd tegen de ISIS-fundamentalisten.
Tenzij je homoseksueel bent in bepaalde landen.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Nee, maar de hoogtijdagen van de zwarte bladzijden van het Christendom liggen al een tijdje achter ons.
Wat geloof je er niet aan?quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:52 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Niks? Ik geloof je alleen niet. Wat jou verder niet moet uitmaken, trouwens.
Zeker.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:53 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Tenzij je homoseksueel bent in bepaalde landen.
http://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20150108_01463128quote:88.000 manschappen ingezet
In heel Frankrijk zijn zowat 88.000 leden van de veiligheidsdiensten ingezet na de aanslagen van woensdag en donderdag. Dat meldt het Franse ministerie van Binnenlandse Zaken.
Sharia (gebaseerde) wetgeving heeft niets met islam te maken?quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:49 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Heeft nix met de islam te maken?
De hoop in bange dagen, wat een timing.quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:40 schreef Strani het volgende:
Ah! Geert op NPO1, zendtijd voor de politieke partijen. Da's nog eens snel.
En ISIS dan, een miljoen keer?quote:Op donderdag 8 januari 2015 17:41 schreef Stimorol- het volgende:
Wilders zal vandaag vast 1000x zijn gekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |