dat directe ik heb schijt aan alles en doe lekker mijn ding houding, wordt vaak gewaardeerd, vind haar ook coolquote:Op maandag 2 februari 2015 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik snap die liefde voor Olenna niet hoor. Naar mens vind ik het.
Nu omschrijf je Cerseiquote:Op maandag 2 februari 2015 23:13 schreef Slayage het volgende:
[..]
dat directe ik heb schijt aan alles en doe lekker mijn ding houding, wordt vaak gewaardeerd, vind haar ook cool
Zij was de enige van westeros die Tywin heeft laten blozen. Dat is iets waardquote:Op maandag 2 februari 2015 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik snap die liefde voor Olenna niet hoor. Naar mens vind ik het.
Actrice ken ik verder niet.
Ze is een oude vrouw die tegen de standaard rolverdeling in gaat. Ze heeft macht, ze heeft een visie en een wil om die uit te voeren.quote:Op maandag 2 februari 2015 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik snap die liefde voor Olenna niet hoor. Naar mens vind ik het.
Actrice ken ik verder niet.
Duidelijkquote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:12 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ze is een oude vrouw die tegen de standaard rolverdeling in gaat. Ze heeft macht, ze heeft een visie en een wil om die uit te voeren.
Ze is iemand die je duidelijk laat merken dat je haar niet tegen je in het harnas wilt jagen.
Ze weet hoe ze haar macht, invloed en bezittingen moet gebruiken om meer macht en invloed te verwerven voor haar familie.
Ik vind haar erg tof.
quote:Op maandag 2 februari 2015 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik snap die liefde voor Olenna niet hoor. Naar mens vind ik het.
Actrice ken ik verder niet.
Ex-bond girl uit de jaren '60 ... Op zich wel leuk om die dan nog eens ergens te zien opduiken ...quote:Op maandag 2 februari 2015 23:08 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ik snap die liefde voor Olenna niet hoor. Naar mens vind ik het.
Actrice ken ik verder niet.
Een virusquote:Op maandag 9 februari 2015 15:38 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik kreeg net een torrent binnen genaamd S05E00. Iemand enig idee wat dat is?
Making-of.quote:Op maandag 9 februari 2015 15:38 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik kreeg net een torrent binnen genaamd S05E00. Iemand enig idee wat dat is?
Een porno van Sansa en Hodor.quote:Op maandag 9 februari 2015 15:38 schreef Byzantynixschii het volgende:
Ik kreeg net een torrent binnen genaamd S05E00. Iemand enig idee wat dat is?
Ah ok, nvm, niets gezegdquote:Op maandag 9 februari 2015 16:01 schreef Karstman het volgende:
Deze foto komt uit de film Pompeii van vorig jaar....
quote:Op maandag 9 februari 2015 16:01 schreef Karstman het volgende:
deze foto komt uit de film Pompeii van vorig jaar....
Lol ik zag die foto ook en dacht dat hij uit GoT kwam, maar in ieder geval gaat hij wel een rol krijgen.quote:Op maandag 9 februari 2015 16:01 schreef Karstman het volgende:
Deze foto komt uit de film Pompeii van vorig jaar....
Dat wel maar ik denk dat we in de sfeer van Khaleesi of Bravos moeten denken en niet The North. Deze foto is dus behoorlijk misleidend...quote:Op maandag 9 februari 2015 16:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Lol ik zag die foto ook en dacht dat hij uit GoT kwam, maar in ieder geval gaat hij wel een rol krijgen.
Yep.quote:Op maandag 9 februari 2015 16:03 schreef Karina het volgende:
[..]
Lol ik zag die foto ook en dacht dat hij uit GoT kwam, maar in ieder geval gaat hij wel een rol krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vergeet Dorne niet. Maar als Jon Snow inderdaad op een van die locaties verschijnt zou dat mijn inziens best een spoilertje zijn.quote:Op maandag 9 februari 2015 16:04 schreef Karstman het volgende:
[..]
Dat wel maar ik denk dat we in de sfeer van Khaleesi of Bravos moeten denken en niet The North. Deze foto is dus behoorlijk misleidend...
quote:Op maandag 9 februari 2015 16:05 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Yep.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar hij zou toch wel bij het Khaleesi verhaal passen? Dat leger, zoiets.
Geen idee, nog niet gezien. Kijk hem zou ik zeggenquote:Op maandag 9 februari 2015 15:50 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Check. Van seizoen 5 dan, dus? Een making of voordat de serie is uitgezonden?
Gedoe.quote:Op maandag 9 februari 2015 18:04 schreef MAHL het volgende:
[..]
Geen idee, nog niet gezien. Kijk hem zou ik zeggen
Nu word ik toch wel nieuwsgierig.quote:Op maandag 16 februari 2015 14:05 schreef lord_bono het volgende:
De serie gaat nu definitief een andere richting in slaan dan het bronmateriaal... http://uk.ign.com/article(...)rones-tv-show-deaths
Past in zijn straatje.quote:Op maandag 16 februari 2015 15:59 schreef Poesopstokje het volgende:
GRRM moet z'n werk niet zo laten verkrachten
Ik dacht ooit ergens gelezen te hebben dat dit allang al aan de hand was. Maar ik weet het niet, heb de boeken nog niet gelezen. Lijkt me toch heel logies, zolang het niet om de hoofdpersonages gaat. Niet veel anders dan productionele keuzes om bepaalde bij personages uit de boeken niet in de serie op te nemen (en de plotfucties aan andere personages te geven) of personages samen te voegen en zo een nieuw personage te ontwikkelen. Een bijpersonage die in de boeken geen belangrijke plotfuctie meer heeft, maar in de achtergrond ‘vrolijk’ door leeft, kan prima (in Game Of Thrones stijl) geslacht worden wat mij betreft. Hiermee maken ze weer ruimte om nieuwe personages te introduceren.quote:Op maandag 16 februari 2015 14:05 schreef lord_bono het volgende:
De serie gaat nu definitief een andere richting in slaan dan het bronmateriaal... http://uk.ign.com/article(...)rones-tv-show-deaths
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |