quote:Op woensdag 7 januari 2015 12:40 schreef Slaap_Zak het volgende:
Mijn god...
Het zat er al een tijd aan te komen... maar ik ben geschokt. Kijk je kan vinden wat je wil, maar het plaatsen van een cartoon staat in geen verhouding tot het doden van mensen...
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)ag-op-redactie.dhtml
Klacht: disproportionele represailes om een tekeningetje
Die zijn er ook zeker, ik heb een hele poos opgetrokken met een super vriendelijk en lief Marokkaans gezin.. Maar het punt is dat de vriendelijke bevolking niet in het nieuws komt, je hoort alleen maar de negatieve islamieten/moslims in het nieuws, en die jongeren in die cultuur die zo graag begrepen willen worden en zo graag gerespecteerd willen worden maken het er ook niet beter om door oude vrouwtjes te beroven, of mensen zonder pardon en zonder reden in elkaar te slaan en dergelijk. Dan is het in mijn ogen logisch dat je respect naar die mensen toe automatisch minder word, want als het nou 1x per zoveel jaar zou gebeuren dan is dat discutabel, maar het gebeurd tegenwoordig wel bijna dagelijks, dit soort aanslagen gebeuren maandelijks... Maar nee hoor, het ligt niet aan de moslims, wij begrijpen hun cultuur gewoon niet.....quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:23 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat is nog steeds het merendeel, gelukkig, dat moet je niet vergeten.
Welke debiel heeft jou dit wijsgemaakt? De koran hamert juist op godsdienst- en gewetensvrijheid.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef Ixnay het volgende:
Zij hangen een heilig boek aan waarin staat dat ongelovigen dood moeten.
Dan vind de alcoholist dat nog steeds geen probleem, dat vinden zijn buren dan het probleem. Je kan tegen de alcoholist nog zo vaak roepen dat wat hij doet slecht is, en fout is en hij hulp moet zoeken maar dit zal hij dan wegwuiven en jou voor gek verklaren.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Maar je moet het probleem kunnen zien om het aan te pakken of oplossingen te verzinnen, zo vind een alcohol verslaafde zijn alcoholisme geen probleem. Totdat de buren zien dat hij zijn vrouw onder de blauwe plekken slaat.
Klopt maar alcoholist kan worden aangeklaagd voor huiselijk geweld of wat dan niet, en moet dan gewoon de bak in. Als iedereen zijn ogen open hield voor extremisme.... Kun je op tijd aan de bel trekken, ik vind dan ook dat een Imam of zo daar een duidelijke rol in moet gaan spelen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:30 schreef Stratman het volgende:
[..]
Dan vind de alcoholist dat nog steeds geen probleem, dat vinden zijn buren dan het probleem. Je kan tegen de alcoholist nog zo vaak roepen dat wat hij doet slecht is, en fout is en hij hulp moet zoeken maar dit zal hij dan wegwuiven en jou voor gek verklaren.
Ach ja, hoort erbij.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Heuj NEtsplitter! Je bent maar druk bezig zo
Diplomatiek blijven tenzij het echt niet anders kan de wapens pakken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:31 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Wat zou Optimus Prime doen met zulke problemen vraag ik me vaak af...
Dat je geen respect voor de daders hebt snap ik natuurlijk, maar je moet (vind ik) nooit een religie met wereldwijd meer dan een miljard mensen in zijn geheel verantwoordelijk stellen. Dat leidt vaak tot nog veel ergere taferelen en het maakt het er sowieso niet beter op allemaal.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Stratman het volgende:
[..]
Die zijn er ook zeker, ik heb een hele poos opgetrokken met een super vriendelijk en lief Marokkaans gezin.. Maar het punt is dat de vriendelijke bevolking niet in het nieuws komt, je hoort alleen maar de negatieve islamieten/moslims in het nieuws, en die jongeren in die cultuur die zo graag begrepen willen worden en zo graag gerespecteerd willen worden maken het er ook niet beter om door oude vrouwtjes te beroven, of mensen zonder pardon en zonder reden in elkaar te slaan en dergelijk. Dan is het in mijn ogen logisch dat je respect naar die mensen toe automatisch minder word, want als het nou 1x per zoveel jaar zou gebeuren dan is dat discutabel, maar het gebeurd tegenwoordig wel bijna dagelijks, dit soort aanslagen gebeuren maandelijks... Maar nee hoor, het ligt niet aan de moslims, wij begrijpen hun cultuur gewoon niet.....
De alcoholist zal dan ook vast wel worden aangeklaagd en de bak in gaan, dan zal hij een programma gaan volgen waardoor hij van zijn verslaving af komt waarschijnlijk.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:30 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
[..]
Klopt maar alcoholist kan worden aangeklaagd voor huiselijk geweld of wat dan niet, en moet dan gewoon de bak in. Als iedereen zijn ogen open hield voor extremisme.... Kun je op tijd aan de bel trekken, ik vind dan ook dat een Imam of zo daar een duidelijke rol in moet gaan spelen.
Waarom zit jouw familie eigenlijk in de criminaliteit. Is George ook een moslim?quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Stratman het volgende:
Die zijn er ook zeker, ik heb een hele poos opgetrokken met een super vriendelijk en lief Marokkaans gezin.. Maar het punt is dat de vriendelijke bevolking niet in het nieuws komt, je hoort alleen maar de negatieve islamieten/moslims in het nieuws, en die jongeren in die cultuur die zo graag begrepen willen worden en zo graag gerespecteerd willen worden maken het er ook niet beter om door oude vrouwtjes te beroven, of mensen zonder pardon en zonder reden in elkaar te slaan en dergelijk. Dan is het in mijn ogen logisch dat je respect naar die mensen toe automatisch minder word, want als het nou 1x per zoveel jaar zou gebeuren dan is dat discutabel, maar het gebeurd tegenwoordig wel bijna dagelijks, dit soort aanslagen gebeuren maandelijks... Maar nee hoor, het ligt niet aan de moslims, wij begrijpen hun cultuur gewoon niet.....
Waar was je 15 jaar geleden?quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
En het wordt wel tijd dat dit probleem erkent wordt, het ligt niet aan alle moslims uiteraard.
Fixed.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:28 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Maar er zit dus een probleem in de kern van het moslim mens zijn dat mensen naar extremisme kunnen gaan, of neigen.
Daar heb je zeker een punt, wat ook zo is is dat ik niet weet hoe de islamitische bevolking is in hun eigen land en hoe ze daar hun leven leiden dus het is ook respectloos van mij om dit zo`n naam te geven en iedereen verantwoordelijk te stellen, maar dit is helaas het merendeel van wat ik zie/hoor op het nieuws/lees in de kranten en dergelijk.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:32 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat je geen respect voor de daders hebt snap ik natuurlijk, maar je moet (vind ik) nooit een religie met wereldwijd meer dan een miljard mensen in zijn geheel verantwoordelijk stellen. Dat leidt vaak tot nog veel ergere taferelen en het maakt het er sowieso niet beter op allemaal.
En dit ja. Jarenlang wordt er al uitgebreid over dit soort zaken gesproken, maar "het mag nog steeds niet gezegd worden allemaal!!1"quote:
Ik snap het ook wel hoor, iedereen wordt beïnvloed door het nieuws en het is soms moeilijk om dan toch nog enigszins genuanceerd te blijven denken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:35 schreef Stratman het volgende:
[..]
Daar heb je zeker een punt, wat ook zo is is dat ik niet weet hoe de islamitische bevolking is in hun eigen land en hoe ze daar hun leven leiden dus het is ook respectloos van mij om dit zo`n naam te geven en iedereen verantwoordelijk te stellen, maar dit is helaas het merendeel van wat ik zie/hoor op het nieuws/lees in de kranten en dergelijk.
Ik heb overigens verder geen contact met buitenlandse gezinnen meer dus mijn oordeel is puur gebaseerd op wat ik hoor en lees.
Nee je mag het niet zien want je bent dan een racist. Om een probleem te zien moet je het probleem erkennen. NIET IEDEREEN in de islam heeft zo'n probleem, maar er zijn daar mensen die gevoelig zijn voor extremisme. Zoveel zijn het er niet voor ieder land, toch als je gaat kijken wat zich allemaal aansluit bij ISIS. Dan zie je wel wereldwijd het probleem, dat er toch een paar duizend heen gaan.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:32 schreef Stratman het volgende:
[..]
De alcoholist zal dan ook vast wel worden aangeklaagd en de bak in gaan, dan zal hij een programma gaan volgen waardoor hij van zijn verslaving af komt waarschijnlijk.
Dit moet inderdaad ook gebeuren voor de slechtere types uit de islam, alleen is dáár het punt bij dat je het daar niet bij ziet, totdat het al te laat is vaak...
Zo is het helaas, er zijn echt genoeg vriendelijke moslims maar ja.. je blijft tóch die oordelen houden en het genuanceerd denken word ook steeds lastiger.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:37 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik snap het ook wel hoor, iedereen wordt beïnvloed door het nieuws en het is soms moeilijk om dan toch nog enigszins genuanceerd te blijven denken.
Ik heb een aantal islamitische buren. Onwijs vriendelijke mensen, maar ik heb het nooit met ze over de islam.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:35 schreef Stratman het volgende:
[..]
Daar heb je zeker een punt, wat ook zo is is dat ik niet weet hoe de islamitische bevolking is in hun eigen land en hoe ze daar hun leven leiden dus het is ook respectloos van mij om dit zo`n naam te geven en iedereen verantwoordelijk te stellen, maar dit is helaas het merendeel van wat ik zie/hoor op het nieuws/lees in de kranten en dergelijk.
Ik heb overigens verder geen contact met buitenlandse gezinnen meer dus mijn oordeel is puur gebaseerd op wat ik hoor en lees.
Dat was een grote aanslag op grote schaal die beantwoord werd met een oorlog.quote:
Zeker dat is waar, alleen in de context van dit topic en de problemen op dit moment, mag je de focus wel leggen op de moslim en waar het probleem zit binnen de moslim gemeenschap. Door weer te gaan roepen dat iedere mens dit heeft ga je het probleem niet oplossen. Dit probleem van extremisme zit zeker in iedere mens, zelfs blanken kunnen moslim extremiste worden, maar het gebeurt dan in een moslim gemeenschap. Ik kom niet in die wereld en zal nooit een moslim extremist worden. Als je begrijpt wat ik bedoel?quote:
Dat komt niet door mij, dat komt door mensen die de racisme kaart heel gauw trekken. Je mag best eens iets stevig aan de tand voelen, minder leuk is dat wel. Maar hoe ga je het probleem ontdekken als je ontkent dat er een probleem is of dat het racisme is om zo te denken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:35 schreef deadprez het volgende:
[..]
En dit ja. Jarenlang wordt er al uitgebreid over dit soort zaken gesproken, maar "het mag nog steeds niet gezegd worden allemaal!!1"
Dat had je een topic geleden al moeten posten speedy gonzales.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:02 schreef ntm het volgende:
inb4 alle moslims zijn slecht blabla. Lekker iedereen over 1 kam scheren toch, arme mensen.
Ja ehh ik zit niet 24/7 op FOK!quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:04 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Dat had je een topic geleden al moeten posten speedy gonzales.
ja laten we lekker gaan provoceren, achterlijke lul dat je bentquote:Op woensdag 7 januari 2015 15:16 schreef VarkensHart het volgende:
Hier, een cartoon van Mohammed in je islamitische bakkes
[ afbeelding ]
Geenstijl ookquote:Op woensdag 7 januari 2015 17:06 schreef hoink581 het volgende:
Het is maar goed dat je niet in NWS komt. Allemachtig, wat een kortzichtige mongolen hopen zich daar op.
Allemaal hun best doen om twittercomments van gefrustreerde, achterlijke moslims te zoeken die deze daden goedpraten en aanmoedigen.
Nee, eerlijk gezegd kan ik weer eens niet heel veel maken van je posts. Maar dat kan ook aan mij liggen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:40 schreef Sneeuw-Leeuw het volgende:
Zeker dat is waar, alleen in de context van dit topic en de problemen op dit moment, mag je de focus wel leggen op de moslim en waar het probleem zit binnen de moslim gemeenschap. Door weer te gaan roepen dat iedere mens dit heeft ga je het probleem niet oplossen. Dit probleem van extremisme zit zeker in iedere mens, zelfs blanken kunnen moslim extremiste worden, maar het gebeurt dan in een moslim gemeenschap. Ik kom niet in die wereld en zal nooit een moslim extremist worden. Als je begrijpt wat ik bedoel?
Die Argo is dan ook niet helemaal fris Deadprezquote:Op woensdag 7 januari 2015 17:11 schreef deadprez het volgende:
[..]
Nee, eerlijk gezegd kan ik weer eens niet heel veel maken van je posts. Maar dat kan ook aan mij liggen.
Ja ik zit het ook al te lezen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:06 schreef hoink581 het volgende:
Het is maar goed dat je niet in NWS komt. Allemachtig, wat een kortzichtige mongolen hopen zich daar op.
Allemaal hun best doen om twittercomments van gefrustreerde, achterlijke moslims te zoeken die deze daden goedpraten en aanmoedigen.
Dat stond op het internet, dus is het waarquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:29 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Welke debiel heeft jou dit wijsgemaakt? De koran hamert juist op godsdienst- en gewetensvrijheid.
Ik vind het zo jammer voor de normale moslims dit.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:13 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Hier valt toch eigenlijk helemaal niets over te zeggen?
Het generaliseren is gewoon raar. Wat ik ook vaak hoor is dat mensen vinden dat de moslimgemeenschap zich er niet over uit en het niet afkeurt of zelfs excuses aanbiedt ervoor. Echt wtf, ik ga als moslim geen excuses aanbieden om wat 1 of andere mongool in Frankrijk heeft geflikt. Ik vraag toch ook geen excuses aan mijn NL'se vrienden als er een blanke man ergens random mensen gaat lopen beschietenquote:
Wat gaat er precies gebeuren dan met de normale moslims?quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:14 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik vind het zo jammer voor de normale moslims dit.
Dit gaat een staartje krijgen hoor
haha precies dit. Slaat nergens op.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:15 schreef ntm het volgende:
[..]
Het generaliseren is gewoon raar. Wat ik ook vaak hoor is dat mensen vinden dat de moslimgemeenschap zich er niet over uit en het niet afkeurt of zelfs excuses aanbiedt ervoor. Echt wtf, ik ga als moslim geen excuses aanbieden om wat 1 of andere mongool in Frankrijk heeft geflikt. Ik vraag toch ook geen excuses aan mijn NL'se vrienden als er een blanke man ergens random mensen gaat lopen beschieten
Toch zijn er alleen op FOK! al een paar duizend reacties geplaatst, vele zijn dan wel inhoudsloos of hebben we al tig jaren geleden gezienquote:Op woensdag 7 januari 2015 17:13 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Hier valt toch eigenlijk helemaal niets over te zeggen?
Ik denk dat de haat gaat toenemen, Wilders zal wel weer een onderbuikspeech gaan houden morgenquote:Op woensdag 7 januari 2015 17:16 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
Wat gaat er precies gebeuren dan met de normale moslims?
Denk dat dit wel mee gaat vallen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:14 schreef haan33 het volgende:
[..]
Ik vind het zo jammer voor de normale moslims dit.
Dit gaat een staartje krijgen hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |