haha je word gew haar gay-bffquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Crips is kei pro-ho hoor
Ze wil altijd dat ik bij hara kom eten.
Wait....Zou ze me willen vergiftigen?
Staat ie al met de witte vlag te zwaaien?quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:53 schreef 16meter het volgende:
[..]
Wat een slappe lul is die Hollande ook.
Dat is wel iets lastiger dan dat je t nu voorsteltquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:53 schreef fathank het volgende:
[..]
Ticket boeken, overnachten bij je scharrel. niet zo moeilijk toch?
Nee Braboquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:53 schreef Weissman het volgende:
[..]
haha je word gew haar gay-bff
hey angel ben je ook limbo
http://nos.nl/livestream/(...)-aanslag-parijs.htmlquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:52 schreef clumsy_clown het volgende:
Peppie en kokkie staat op en ik mag niets anders opzetten. Shoot me
Je hoeft toch niet aan de klok te hangen dat je elkaar in de kont gaat lopen rampetampen? En een nieuw paspoort is zo aangevraagd. Volgende week kun je weg zijn.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Dat is wel iets lastiger dan dat je t nu voorstelt
Dat eerste dus omdat ik met mijn huidige paspoort dat land waarschijnlijk niet zonder problemen in kom.
Dat tweede omdat dat niet kan, want t is daar niet geaccepteerd.
Natuurlijk is er iets aan de hand. Valt ook echt niet meer te ontkennen toch? Waarmee ik niet wil zeggen dat de hele Islam slecht is. Maar de reli-fundi-gekkies wel. En die lijken er steeds meer of steeds hardnekkiger te komen. En ja, die heb je bij iedere religie. Absoluut. Alleen nu hebben we last van deze.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:53 schreef Sapstengel het volgende:
Inderdaad en het engste is nog dat er allerlei volk is wat het gevaar blijft ontkennen. De linkse clubjes als Joop.nl bijvoorbeeld, daar kan ik dus echt met m'n hoofd niet bij. Blijf maar ontkennen inderdaad, ben bang hoe Europa er dan over 10 jaar uit gaat zien.
Als je op het punt waarop ook moslims deze aanslagen gewoon veroordelen je als blanke autochtoon nog blijft roepen dat er niks aan de hand is, moet je misschien je hoofd eens uit die linkse anus trekken en om je heen kijken.
Stream loopt vastquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:56 schreef Champy het volgende:
[..]
http://nos.nl/livestream/(...)-aanslag-parijs.html
Knap stukje journalistiek jaquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:59 schreef Klokov het volgende:
"De daders roepen ook Allah Akbar, dat zou erop kunnen wijzen dat het om moslimfundamentalisten gaat"
Inderdaad, ik heb geen probleem met de Islam of met moslims, maar wel met extremisme in wat voor vorm dan ook. En het moslimextremisme is gewoon erg aanwezig en gevaarlijk de laatste tijd.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Natuurlijk is er iets aan de hand. Valt ook echt niet meer te ontkennen toch? Waarmee ik niet wil zeggen dat de hele Islam slecht is. Maar de reli-fundi-gekkies wel. En die lijken er steeds meer of steeds hardnekkiger te komen. En ja, die heb je bij iedere religie. Absoluut. Alleen nu hebben we last van deze.
Dat valt echt niet meer te ontkennen. T is alleen dat haatzaaiers daar lekker op in kunnen spelen, en steeds meer aanhangers krijgen, omdat de rest te schijterig is om er iets aan te doen. En dat vind ik erg jammer.
Mja normaal volg ik alle streams met dit soort dingen, maar gaat op OK toch lastiger.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:56 schreef Champy het volgende:
[..]
http://nos.nl/livestream/(...)-aanslag-parijs.html
Buddhisme wellicht dan. En verder?quote:
Kopje thee in 't buurtcentrum en de lucht is weer geklaard. Niks aan de hand. Voortaan wel weer PvdA stemmen he.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:00 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Inderdaad, ik heb geen probleem met de Islam of met moslims, maar wel met extremisme in wat voor vorm dan ook. En het moslimextremisme is gewoon erg aanwezig en gevaarlijk de laatste tijd.
Durf gewoon het probleem te benoemen en doe dat ook, voor de toekomst van ons land. Niet er omheen blijven draaien, want dan zit je straks met de gebakken peren.
Eeuwig zonde van Fortuyn. Niet dat hij een held was in discussiëren, maar het zette meer zoden aan dijk dan de ellende die we nu hebben.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:01 schreef Klokov het volgende:
Wel jammer dat er geen eloquent persoon de PVV leidt.
Nee ik heb bij de laatste landelijke verkiezingen niet gestemd en bij de gemeentelijke op PvdDquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:02 schreef fathank het volgende:
[..]
Kopje thee in 't buurtcentrum en de lucht is weer geklaard. Niks aan de hand. Voortaan wel weer PvdA stemmen he.
Eensquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:03 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Eeuwig zonde van Fortuyn. Niet dat hij een held was in discussiëren, maar het zette meer zoden aan dijk dan de ellende die we nu hebben.
De PVV drijft gewoon puur en alleen op de onrust die er is en de onvrede van de mens dat er niets aan die onrust gedaan wordt door de huidige partijen en er zelfs niet eens naar geluisterd wordt (lijkt t, want NL heeft inmiddels wel 1 van de strengste immigrantenbeleiden van Europa). Die partij zelf is gewoon bagger natuurlijk.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:01 schreef Klokov het volgende:
Wel jammer dat er geen eloquent persoon de PVV leidt.
Nope. Zie post hierboven.quote:
Ze maken het toch zwart op het meest schokkende momentquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:04 schreef Klokov het volgende:
Wtf, ze laten ook gewoon hetzelfde filmpje doet dat op Dumpert staat. Dat doe je toch niet op tv man
Plus dat die niet anti-moslim was. Hij had genoeg jonge Marokkaantjes op schootquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:03 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Eeuwig zonde van Fortuyn. Niet dat hij een held was in discussiëren, maar het zette meer zoden aan dijk dan de ellende die we nu hebben.
Media zoals TV en kranten worden ook steeds meer sensatie-wolven.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:04 schreef Klokov het volgende:
Wtf, ze laten ook gewoon hetzelfde filmpje doet dat op Dumpert staat. Dat doe je toch niet op tv man
Preciesquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:08 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Media zoals TV en kranten worden ook steeds meer sensatie-wolven.
De foto's die af en toe in kranten staan of op internet...
Moet dat nou? Ik snap t ook wel zonder een opengereten hoofd te zien.
Sensatie.
En toch is er behoefte aan. Mensen klikken niet voor niets al die filmpjes en sites e.d. aan. Dat soort ellende en shock fascineert de mensheid. De vraag is alleen: Hoort zoiets ook op nieuwssites en op t NOS journaal thuis? Ik vind van niet.quote:
Mja, de klootzak die hem afgemaakt heeft, heeft de deur opengezet voor Wilders en aanhang. De held.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:05 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Plus dat die niet anti-moslim was. Hij had genoeg jonge Marokkaantjes op schoot
Hij benoemde alleen een probleem. Wilders is echter wel duidelijk een ongefundeerd anti-figuur.
Ik op die van Deuce wel, hopende dat t een dickpic isquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:11 schreef Weissman het volgende:
Daarom klik ik nooit op de linkjes/plaatjes van Sap of Deuce, alleen maar sensatie
Daar zijn hele complottheorietjes over.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Mja, de klootzak die hem afgemaakt heeft, heeft de deur opengezet voor Wilders en aanhang. De held.
Een reactie om van te kotsenquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Mja, de klootzak die hem afgemaakt heeft, heeft de deur opengezet voor Wilders en aanhang. De held.
Ik geloof niet dat de LPF daadwerkelijk het verschil had kunnen maken. Daarvoor had ie gewoon te weinig kwaliteit binnen de partij.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:11 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Mja, de klootzak die hem afgemaakt heeft, heeft de deur opengezet voor Wilders en aanhang. De held.
quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:14 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Klok, schat, zie de sarcastische PI.
quote:
Hier een grap over makenquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:14 schreef Weissman het volgende:
Klokov zou een note moeten krijgen voor elke grap die hij niet begrijpt.
Ja dat is waar. Dit soort partijen trekken echt de stront van de maatschappij aan. Er is ook gewoon echt geen fatsoenlijke partij die wél normale standpunten inneemt. VVD komt nog het meest in het buurt, maar dat zijn ook een stel meewaaiende graaiers.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:14 schreef fathank het volgende:
[..]
Ik geloof niet dat de LPF daadwerkelijk het verschil had kunnen maken. Daarvoor had ie gewoon te weinig kwaliteit binnen de partij.
Alsof Fortuyn of Wilders nodig zijn. Mensen die geloven in de politiek missen een paar schakels. Dit soort problemen los je niet op door te stemmen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:16 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
Ja dat is waar. Dit soort partijen trekken echt de stront van de maatschappij aan. Er is ook gewoon echt geen fatsoenlijke partij die wél normale standpunten inneemt. VVD komt nog het meest in het buurt, maar dat zijn ook een stel meewaaiende graaiers.
Echt niet te vertrouwen, die meid.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:52 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Crips is kei pro-ho hoor
Ze wil altijd dat ik bij hara kom eten.
Wait....Zou ze me willen vergiftigen?
Dit kan je niet maken manquote:Op woensdag 7 januari 2015 14:20 schreef Champy het volgende:
http://www.speld.nl/2015/01/07/geen-doden-bij-satirische-aanval/
Klokov heeft er 1?quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:21 schreef Weissman het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen een kettlebell en een note?
quote:Op woensdag 7 januari 2015 14:20 schreef Weissman het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen een note en geld?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |