quote:Speeldata Europa League
18 september, 21.05 uur: Sevilla - Feyenoord 2-0
2 oktober, 19.00 uur: Feyenoord - Standard Luik 2-1
23 oktober, 19.00 uur: Rijeka - Feyenoord 3-1
6 november, 21.05 uur: Feyenoord - Rijeka 2-0
27 november, 19.00 uur: Feyenoord - Sevilla 2-0
11 december, 21.05 uur: Standard Luik - Feyenoord 0-3
Tweede Ronde:
19 Februari, 19.00uur: AS Roma - Feyenoord
26 Februari, 21.05 uur: Feyenoord - AS Roma
En toch heeft hij de afgelopen weken herrie lopen maken binnen Feyenoord. Je proefde aan de opmerkingen en de sneren van Rutten dat daar wel wat dingen zijn gebeurd.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:08 schreef Maver24 het volgende:
Ben altijd wel fan geweest van Schaken. Sympatieke kerel met een goede instelling. #bless
Eigenlijk sinds hij kritiek had op Van Geel dat de aankopen achterwege bleven is hij compleet uit beeld geraakt.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:11 schreef Muto het volgende:
[..]
En toch heeft hij de afgelopen weken herrie lopen maken binnen Feyenoord. Je proefde aan de opmerkingen en de sneren van Rutten dat daar wel wat dingen zijn gebeurd.
Ach, trainingskamp zelf is gratiesch, dan maakt zo'n vluchtje weinig uit.quote:
Aha.. dus net zo'n soort constructie als bij trainers die een ontslagvergoeding krijgen voor de resterende looptijd van hun contract, die ophoudt wanneer ze een nieuwe club vinden.. Lowie bleef daarom na Bayern een tijdje werkloos geloof ik.. anders had hem dat teveel geld gekost.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Stel dat hij bij een nieuwe club 2 ton gaat verdienen dan vult Feyenoord de rest aan, bespaart je toch weer die 2 ton. Gebeurt eigenlijk ook vooral bij spelers die echt een uitzichtloze situatie hebben.
Rond de 9 ton inderdaad. Maar ben ik heel benieuwd, straks duikt die bij een Heerenveen op en scoort die er 2quote:Op maandag 5 januari 2015 17:15 schreef Muto het volgende:
Maar Schaken verdiende rond 800.000 volgens mij
Zeker jammer maar wel begrijpelijk. Hij had Toornstra en Bilal voor zich in de pikorde.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:22 schreef H.FR het volgende:
[..]
Rond de 9 ton inderdaad. Maar ben ik heel benieuwd, straks duikt die bij een Heerenveen op en scoort die er 2
Toch jammer dat hij zo weg gaat vind ik. Toch een tijd heel bruikbaar geweest.
liever dit dan tribune.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:22 schreef H.FR het volgende:
[..]
Rond de 9 ton inderdaad. Maar ben ik heel benieuwd, straks duikt die bij een Heerenveen op en scoort die er 2
Toch jammer dat hij zo weg gaat vind ik. Toch een tijd heel bruikbaar geweest.
Dit soort opmerkingen..quote:Op maandag 5 januari 2015 17:22 schreef H.FR het volgende:
Maar ben ik heel benieuwd, straks duikt die bij een Heerenveen op en scoort die er 2
Gebruikelijk fenomeen hoor.quote:
Die schijnt niet mee te willen werken aan ontbinding. En dan kan zoiets een dure aangelegenheid worden.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:45 schreef Caland het volgende:
Vraag ik me ook wel af ja, zo'n contract van Schaken wordt per direct ontbonden en over Verhoek hoor je niks.
Die is goed voor de sfeer in de kleedkamer.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:45 schreef Caland het volgende:
Vraag ik me ook wel af ja, zo'n contract van Schaken wordt per direct ontbonden en over Verhoek hoor je niks.
Dat zegt wel genoeg eigenlijk. Volgens mij had hij pas kans op speelminuten gehad als Toornstra, Bilal, JPB, Manu, Wilkshire, Karsdorp, Immers en Vilhena tegelijk geblesseerd waren geweest.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:12 schreef Caland het volgende:
[..]
Eigenlijk sinds hij kritiek had op Van Geel dat de aankopen achterwege bleven is hij compleet uit beeld geraakt.
Die heeft de grootste lol met Immers en krijgt daar nog een paar ton voor betaaldquote:Op maandag 5 januari 2015 17:46 schreef Sked het volgende:
[..]
Die is goed voor de sfeer in de kleedkamer.
Lijkt er op dat die geen enkele zin heeft om op te rotten, omdat hij voor 0,0 een mooi salaris vangt en nog 1,5 jaar tegoed heeft. Feyenoord zal hem naar zijn zin te weinig mee willen geven. Van mij mag hij de touwtyfus krijgen. Meest Feyenoord-onwaardige speler sinds Leonard.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:44 schreef Pokkelmans het volgende:
Toen ik de titel "Feijenoord per direct verlost van overbodige aanvaller" las, hoopte ik dat het over Verhoek zou gaan.
Geef hem groot gelijk.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:58 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Lijkt er op dat die geen enkele zin heeft om op te rotten, omdat hij voor 0,0 een mooi salaris vangt en nog 1,5 jaar tegoed heeft. Feyenoord zal hem naar zijn zin te weinig mee willen geven. Van mij mag hij de touwtyfus krijgen. Meest Feyenoord-onwaardige speler sinds Leonard.
Van Beukering kwam nog na Leonard, maar Verhoek is inderdaad met afstand de meest waardeloze speler van de afgelopen 4 seizoenen. Het is echter de schuld van Feyenoord dat ze hem zo'n lang contract hebben aangeboden.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:58 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Lijkt er op dat die geen enkele zin heeft om op te rotten, omdat hij voor 0,0 een mooi salaris vangt en nog 1,5 jaar tegoed heeft. Feyenoord zal hem naar zijn zin te weinig mee willen geven. Van mij mag hij de touwtyfus krijgen. Meest Feyenoord-onwaardige speler sinds Leonard.
Die fout hebben ze wel vaker gemaakt helaasquote:Op maandag 5 januari 2015 18:00 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Van Beukering kwam nog na Leonard, maar Verhoek is inderdaad met afstand de meest waardeloze speler van de afgelopen 4 seizoenen. Het is echter de schuld van Feyenoord dat ze hem zo'n lang contract hebben aangeboden.
Uiteraard. Desalniettemin mag hij de tyfus genieten.quote:
Hoezo via de achterdeur?quote:Op maandag 5 januari 2015 18:09 schreef Kiid het volgende:
Ik vind dit overigens niet netjes. Het beste aan Schaken is er wel 1.5 seizoen eraf, maar heeft toch leuke dingen laten zien tot zelfs het Nederlands elftal en dan zo via de achterdeur eruit. Komt vast omdat hij weigerde als rechtsback misbruikt te worden, zou ik ook doen
Aannames aannames. Vind t wel sjiek dat t zo opgelost kan worden. Hij had ook nog een half seizoen op de bank kunnen doorbrengen à 400k. Een salaris wat de gem. eredivisie club niet eens meer kan ophoesten.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:11 schreef Muto het volgende:
[..]
En toch heeft hij de afgelopen weken herrie lopen maken binnen Feyenoord. Je proefde aan de opmerkingen en de sneren van Rutten dat daar wel wat dingen zijn gebeurd.
Na 4,5 jaar mag het ook wel netjes worden opgelost.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:18 schreef CylonNL het volgende:
[..]
Aannames aannames. Vind t wel sjiek dat t zo opgelost kan worden. Hij had ook nog een half seizoen op de bank kunnen doorbrengen à 400k. Een salaris wat de gem. eredivisie club niet eens meer kan ophoesten.
Hij verdient wel wat krediet. Jammer dat hij weg gaat, maar zo gaat t in de voetballerij. Heeft echt wel wat voor Feyenoord betekend de afgelopen seizoenen, niet in het veld dan wel in de groep. Gun hem t allerbeste.
Valt best mee, Schaken heeft nog gespeeld tegen Dordrechtquote:Op maandag 5 januari 2015 17:55 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Dat zegt wel genoeg eigenlijk. Volgens mij had hij pas kans op speelminuten gehad als Toornstra, Bilal, JPB, Manu, Wilkshire, Karsdorp, Immers en Vilhena tegelijk geblesseerd waren geweest.
Ligt eraan op wat voor een manier het gaat, vind dat hier echt totaal niet van toepassing. Schaken gaat ongetwijfeld een mooi afscheid krijgen. Nooit mijn favoriete speler geweest, maar wel respect dat iemand met zoveel beperkingen toch nog een redelijk niveau heeft kunnen halen voor een vrij lange tijd.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:59 schreef Kiid het volgende:
[..]
Het ontbinden van iemand zijn contract is nou niet bepaald een mooi afscheid, wel?
Als Schaken dat zelf ook zo wil, is het ook netjes om hem dan te laten gaan Je kan hem ook tegenhouden en voorkomen dat hij straks voor Heerenveen de winnende scoort tegen Feyenoord. Dan is het minder netjesquote:Op maandag 5 januari 2015 18:59 schreef Kiid het volgende:
[..]
Het ontbinden van iemand zijn contract is nou niet bepaald een mooi afscheid, wel?
idd ja , zo'n clubicoon kan nooit vergeten wordenquote:Op maandag 5 januari 2015 21:16 schreef Elan het volgende:
Wtf gelijk contract gelijk ontbinden komt er nog wel een fatsoenlijk afscheid
Heb het over een afscheid niet een standbeeld mongoolquote:Op maandag 5 januari 2015 21:18 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
idd ja , zo'n clubicoon kan nooit vergeten worden
snap ik, ik had het ook over afscheid!quote:Op maandag 5 januari 2015 21:22 schreef Elan het volgende:
[..]
Heb het over een afscheid niet een standbeeld mongool
Toch 100+ wedstrijden in het eerste.
Prima speler geweest, altijd al een held gevonden. Hoeveel spelers van dit elftal hebben Oranje gehaald?quote:Op maandag 5 januari 2015 19:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Ligt eraan op wat voor een manier het gaat, vind dat hier echt totaal niet van toepassing. Schaken gaat ongetwijfeld een mooi afscheid krijgen. Nooit mijn favoriete speler geweest, maar wel respect dat iemand met zoveel beperkingen toch nog een redelijk niveau heeft kunnen halen voor een vrij lange tijd.
Nelom bijvoorbeeld.quote:Op maandag 5 januari 2015 21:40 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Prima speler geweest, altijd al een held gevonden. Hoeveel spelers van dit elftal hebben Oranje gehaald?
Die zal nooit zo'n topic van mij krijgen en ontbeert ook de internationale allure van een Schaken.quote:
Geplukt van Lunatic, iig wat (mogelijks) interessants om de voetballoze zondag door te komenquote:Zondag 11 januari
A.s. zondag op Radio Rijnmond: Een LIVE radio uitzending over het (huidige) stadiondossier van De Kuip. De uitzending start om 14.00 uur en duurt tot 17.00 uur.
Tijdens de uitzending komen onder leiding van presentator Frank Vijg en verslaggever Jan Dirk Stouten diverse betrokkenen bij het stadionproject aan het woord. Zo hebben hoofdverkenner Hans Vervat en diverse politici toegezegd aanwezig te zullen zijn.
Ook het publiek krijgt de kans mee te praten. Oftewel: RTV Rijnmond is momenteel flink supporters en architecten fanatici aan het ronselen voor de radio uitzending van a.s zondag. De uitzending biedt dan ook een podium voor de (felle) voor en tegenstanders van nieuwbouw, vernieuwbouw en renovatie. ‘The Never Ending Story’ zeg maar. Iets wat ook voortkomt uit de (gecreëerde) onzekerheid over het stadionplan.
twitter:RubenSchaken twitterde op maandag 05-01-2015 om 19:30:25Wil iedereen bij #Feyenoord bedanken met name de supporters! 4,5 jaar voor de mooiste club van NL gespeeld. Wens de club veel suk6 Bless... reageer retweet
twitter:raemonsluiter twitterde op maandag 05-01-2015 om 21:26:49@RubenSchaken Geweldig gedaan man. Hoop dat je een mooie nieuwe uitdaging vindt. Of een mooie financiële klapper. Of allebei. Dank en Bless! reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |