abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 5 januari 2015 @ 16:32:04 #1
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148359955
Nikola Tesla de Legende, de Mythe, de Mad Scientist.

Want Tesla mogen we, zonder blikken of blozen, gerust een van de grootste uitvinders aller tijden noemen.
Leonardo da Vinci zou geen schaamte voelen door in een adem met Nikola te worden genoemd
en Benjamin Franklin zou een diepe buiging voor hem moeten maken.



Nikola Tesla werd geboren in het toenmalige Oostenrijkse Keizerrijk op 9 of 10 juli 1856.
Zijn geboorteplaats Smeljin ligt in het huidige Kroati. Hij overleed in de tweede wereldoorlog op 7 Januari 1943.
Tesla bracht zijn laatste jaren door in het New Yorker Hotel in Manhattan.
Er is nog een complottheorie over de verdwijning van zijn aantekeningen die hij in een kluisje in zijn hotelkamer bewaarde

Een Gigantisch inbeeldingsvermogen

Nikola Tesla heeft elke uitvinding die hij ooit gebouwd heeft eerst in zijn gedachten ontworpen. Zijn brein ging zo ver,
dat hij een drie-dimensionale afbeelding kon maken. Onderdelen kon hij in gedachten vervangen of aanpassen.
Hij kon zelfs testen of de nog te bouwen machine zou gaan werken. Als het concept in zijn hoofd was goedgekeurd, bouwde hij vrij snel het daadwerkelijke apparaat. In de meeste gevallen werkten de apparaten precies zoals hij ze verzonnen had



Nikola Tesla heeft meer dan 700 patenten op zijn naam staan.

En is de grondlegger van bijna alle hedendaagse technieken.
Een aantal van zijn uitvindingen:
- Draadloze communicatie en ongelimiteerde gratis energie
- Afstandsbediening
- Licht, (hij ontdekte hoe je licht kunt vergaren en kunt verspreiden)
- Neon verlichting
- Laser
- Rntgenstralen
- Robotica
- Elektrische motor - De Inductiemotor
- Wisselstroom
- Radio
- De Tesla-eenheid (T), De natuurkundige term staat voor de magnetische fluxdichtheid.
Het is een natuurkundige eretitel.

Enkele van zijn projecten:

1895 Niagara Falls Powerplant.
De eerste waterkrachtcentrale ter wereld werd uitgevonden en gebouwd door Tesla samen met George Westinghouse.
1882 Roterend magnetisch veld. Deze ontdekking werd gedaan terwijl hij in een park in Budapest wandelde.
De ontdekking staat in de top tien van de grootste ontdekkingen aller tijden
1901-1905 De Wardenclyffe Tower.
n van zijn grootste uitvindingen, maar nooit in de praktijk gebracht. Via de toren was Tesla in staat om elektriciteit over te brengen, zonder gebruikt te maken van een netwerk.

Het werk van Tesla is te veelomvattend om in zijn geheel samen te vatten in een OP.

Tesla beweerde ook dat de relativiteitstheorie van Einstein niet klopte.
Volgens Einstein bestaat de Ether niet.
Maar Nikola Tesla beweerde van wel, hij ging uit van het bestaan van de Ether.
En baseerde zijn dynamische theorie der zwaartekracht hier op.
http://www.bovendien.com/(...)an-de-aarde-de-ether
http://www.bovendien.com/(...)OiJhc2NlbnRpZSI7fQ==

Tesla heeft enige apparaten nagelaten, die werken volgens onbegrijpelijke principes voor de natuurkunde, zoals de ether-electronen-generator (een mealen bol die onophoudelijk stroom produceert) en een motor die werkt op zwaartekrachtgolven afkomstig van planeten in ons zonnestelsel, wanneer deze een bepaalde constellatie hebben.

Deze apparaten bevestigen de mogelijkheden om vrije energie te maken, dat wil zeggen energie die niet via brandstoffen omgezet hoeven te worden in energie, die op hun beurt weer vervuiling in de lucht brengen, of in geval van kernenergie levensgevaarlijk kunnen zijn. T. Henry Moray, een andere uitvinder, bouwde een apparaat waarmee hij een vermogen van 50 kilowatt uit de ether trok.

Terug naar Tesla. De Multiple-Wave-Oscillator (MWO), is bedacht door Lakhovsky en met behulp van Tesla gebouwd. Het is hoogfrequente hoogspanning. Het bestaat uit een zender en een ontvangen resonator, welke beide dusdanig zijn opgeteld dat in het nabijheid een elektromagnetisch veld wordt gecreerd. Toepassingen voor waterzuivering en behandeling van ziekten.

Bijna alle uitvindingen van Nikola Tesla zijn geheim en niet publiekelijk toegankelijk. Waarom?
Heel veel geheime technologien die heden ten dage in complottheorien voorkomen
stammen af van de ideen en uitvindingen van Nikola Tesla.
Zoals HAARP - Mindcontrol - Weermodificatie.
http://www.anarchiel.com/(...)e_technische_middele
http://martinvrijland.com(...)ding-en-mindcontrol/


Tesla ontwikkelde de Death Ray,
In the 1930s, Tesla claimed to have invented a particle beam weapon, or, as some called it, a "peace ray." The device was, in theory, capable of generating an intense, targeted beam of energy and sending it across great distances to demolish warplanes, foreign armies, or anything else you'd rather didn't exist. Tesla shopped the plans around to various national militaries, but never found anyone to finance its construction. It isn't known if Tesla ever developed a working prototype, and the plans for his death ray were never found after his death.

Het Philadelphia-experiment is een vermeend Amerikaans marine-experiment in de marinehaven van Philadelphia uit 1943 om (radar)onzichtbaarheid van een marineschip te bewerkstelligen door manipulatie van magnetische velden. Er zouden allerlei vreemde effecten opgetreden zijn zoals verdwijning van bemanningsleden, tijdreis-effecten en zelfs teleportatie van het schip.
Aan Project rainbow zouden o.a. Albert Einstein en Nikola Tesla hun geheime medewerking hebben verleend

Hij had zou zelfs een technologie hebben ontwikkeld waarmee hij planeten kon verplaatsen.

De lijst is eindeloos en roept vele vragen op.
-Zijn de uitvindingen van Tesla gebruikt door het leger en overheden om geheime wapens
mee te maken en om de gedachtes en gemoedstoestand van mensen mee te benvloeden?
-Mogen we het bestaan van de Ether niet weten?
http://mindbendingtruth.com/tag/the-aether/
-Hoe kan het dat een wetenschapper van dit kaliber niet besproken wordt in het onderwijs?

Enkele links naar websites over Nikola Tesla:
http://www.anarchiel.com/dossiers/tesla
https://dennisboots.wordp(...)en-van-nikola-tesla/
http://aetherforce.com/?s=tesla
http://www.evawaseerst.be/tesla.htm
http://www.ufowijzer.nl/tekstpagina/NikolaTesla.html
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  Moderator maandag 5 januari 2015 @ 16:39:56 #2
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148360171
Ik denk dat er weinig natuurkundigen uit die tijd direct het werk van einstein voor waarheid aannamen, dat is gelukkig ook niet nodig in de wetenschap. Inmiddels zijn er al wel experimenten gedaan waaruit blijkt dat einsteins theorien veel natuur verschijnselen kunnen verklaren. Over het al dan niet bestaan van ether zijn er veel meer bewijzen voor het niet bestaan van ether dan het wel bestaan van ether, de claims van het wel bestaan van ether zijn ook grondig weerlegd.

Het geheim zijn van de uitvindingen van tesla lijkt me vreemd, die 700 waar hij een patent voor heeft gekregen zijn sowieso niet geheim, en diegene waarvoor hij een patent heeft aangevraagd maar niet heeft gekregen moeten ook bekend zijn. Dat ligt aan de basis van een patent dat het openbaar is voor de buitenwereld.

Hij zal misschien wel een aantal uitvindingen gedaan hebben die hij niet gepatenteerd heeft maar wie is die dan aan het geheimhouden?
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  maandag 5 januari 2015 @ 16:42:40 #3
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148360256
De Russen hebben ermee gexperimenteerd:


Nog een interessante quote:

"Ere many generations pass, our machinery will be driven by a power obtainable at any point of the universe. This idea is not novel. Men have been led to it long ago by instinct or reason; it has been expressed in many ways, and in many places, in the history of old and new. We find it in the delightful myth of Antheus, who derives power from the earth; we find it among the subtle speculations of one of your splendid mathematicians and in many hints and statements of thinkers of the present time. Throughout space there is energy. Is this energy static or kinetic! If static our hopes are in vain; if kinetic — and this we know it is, for certain — then it is a mere question of time when men will succeed in attaching their machinery to the very wheelwork of nature."
- Nikola Tesla, "Experiments With Alternate Currents Of High Potential And High Frequency" (February 1892)
  Moderator maandag 5 januari 2015 @ 16:45:30 #4
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148360354
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:42 schreef Manke het volgende:
De Russen hebben ermee gexperimenteerd:
[ afbeelding ]

Nog een interessante quote:

"Ere many generations pass, our machinery will be driven by a power obtainable at any point of the universe. This idea is not novel. Men have been led to it long ago by instinct or reason; it has been expressed in many ways, and in many places, in the history of old and new. We find it in the delightful myth of Antheus, who derives power from the earth; we find it among the subtle speculations of one of your splendid mathematicians and in many hints and statements of thinkers of the present time. Throughout space there is energy. Is this energy static or kinetic! If static our hopes are in vain; if kinetic — and this we know it is, for certain — then it is a mere question of time when men will succeed in attaching their machinery to the very wheelwork of nature."
- Nikola Tesla, "Experiments With Alternate Currents Of High Potential And High Frequency" (February 1892)
Tja bomen en plantjes doen het al jaren, en wij zijn ook wel op een punt beland dat het ons redelijk lukt :)
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
pi_148360365
TESLA! _O_.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  maandag 5 januari 2015 @ 16:54:35 #6
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148360620
Hier was ik al bang voor... Het is in ieder geval wel volledig in de spirit van BNW. Lekker in het wilde weg speculeren en fantaseren zonder een anker in de realiteit.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 5 januari 2015 @ 16:55:15 #7
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148360646
quote:
2s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:39 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik denk dat er weinig natuurkundigen uit die tijd direct het werk van einstein voor waarheid aannamen, dat is gelukkig ook niet nodig in de wetenschap. Inmiddels zijn er al wel experimenten gedaan waaruit blijkt dat einsteins theorien veel natuur verschijnselen kunnen verklaren. Over het al dan niet bestaan van ether zijn er veel meer bewijzen voor het niet bestaan van ether dan het wel bestaan van ether, de claims van het wel bestaan van ether zijn ook grondig weerlegd.

Het geheim zijn van de uitvindingen van tesla lijkt me vreemd, die 700 waar hij een patent voor heeft gekregen zijn sowieso niet geheim, en diegene waarvoor hij een patent heeft aangevraagd maar niet heeft gekregen moeten ook bekend zijn. Dat ligt aan de basis van een patent dat het openbaar is voor de buitenwereld.

Hij zal misschien wel een aantal uitvindingen gedaan hebben die hij niet gepatenteerd heeft maar wie is die dan aan het geheimhouden?
Er zijn ook heel veel wetenschappers die twijfelen aan de theorie van Einstein en beweren
dat er veel fouten in zitten, alleen de mainstream natuurkunde houdt vast aan zijn theorie.
Ook wordt beweert dat de experimenten die zijn gedaan om de relativiteitstheorie te bevestigen
niet correct zijn.
Het bestaan van de Ether kan ook bewust geheimgehouden worden.
Mocht dit zo zijn dan lijkt het me logisch dat ze daarom alleen experimenten openbaar maken
die het bestaan ervan ontkrachten, er zijn al een aantal wetenschappers "verdwenen" die het
bestaan ervan bekrachtigden
De patenten zijn niet geheim,
maar zoals ik in de OP aangaf zijn er wel geheime al dan niet bestaande technologien zoals HAARP e.d.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 16:57:54 #8
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148360732
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:54 schreef ATuin-hek het volgende:
Hier was ik al bang voor... Het is in ieder geval wel volledig in de spirit van BNW. Lekker in het wilde weg speculeren en fantaseren zonder een anker in de realiteit.
Mooi h, daar is BNW voor.
Maar om te stellen dat alle uitvindingen van Tesla buiten de realiteit staan is nonsense.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 16:59:07 #9
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148360779
Even meegenomen uit het andere topic.

quote:
0s.gif Op zondag 4 januari 2015 21:11 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Grappig, er zijn heel veel wetenschappers die dit experiment de grootste hoax in de
geschiedenis van de wetenschap noemen.

Oh ja joh? Wie dan zoal, en met welke redenen? En hoe zit het met al de steeds nauwkeuriger wordende herhalingen sindsdien?

quote:
Nogmaals licht heeft geen massa.
Zwaartekracht is "een kracht" tussen 2 massa's die elkaar aantrekken.
Space (Dark Matter) bestaat voor 80% uit dark energy, het universum breid zich uit met een
steeds grotere snelheid. Dit is alleen mogelijk als de kracht van dark energy groter is dan de
zwaartekracht. (ook zwaartekracht wordt door een aantal wetenschappers omschreven als
niet bestaand)
Artikel over de buiging van licht door elektromagnetische krachten:
http://phys.org/news/2014(...)netic-field.html#jCp
Ja in een waveguide, en geen daadwerkelijke demonstratie van het effect :') Dat is iets heel anders dan licht af laten buigen door een EM veld. Dat licht geen massa heeft is juist een prachtig bewijs dat je zwaartekracht niet simpelweg als een aantrekking tussen twee massa's kan zien.

quote:
Laser is ook uitgevonden door Nikola Tesla, niet door Einstein, en Tesla geloofde niet in de
theorie van Einstein.
Ik zeg ook niet dat Einstein de laser uit heeft gevonden. Dat wordt doorgaans aan Gould toegewezen, hoewel ook bij deze uitvinding meerdere mensen te identificeren zijn die tegelijkertijd aan iets vergelijkbaars werken. Ik heb Tesla nooit daar in langs zien komen, dus hoe kom je precies bij deze bewering?

quote:
Ik las ergens dat jij gespecialiseerd bent in FMRI?
Dan zou ik verwachten dat je toch wel enigzins vertrouwen zou hebben in Tesla.
Hij heeft namelijk ook MRI uitgevonden :9

[ afbeelding ]

En hoe zou dat precies het geval zijn dan? Of denk je dat simpelweg het feit dat het een "3 Tesla MRI scanner" is genoeg bewijs is?

quote:
Leuk dat het je het een keer met me eens bent.
Voor uitleg over GPS verwijs ik je naar deze 2 willekeurige artikelen:
http://www.physicsmyths.org.uk/gps.htm
http://sci.tech-archive.n(...)009-02/msg00022.html
Sorry hoor, maar dat is veel te kort door de bocht :) Je hebt welliswaar een drift van maar 0.8cm per dag, het is per dag! Dan zit je binnen niet al te lange tijd over de huidige grensen van precisie, om nog maar niet te spreken over de andere functie van GPS, zeer nauwkeurige tijdsbepaling. En wat ook nog eens het mooie is van Einsteins relativiteit, deze heeft de benodigde correctie correct voorspeld!
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 5 januari 2015 @ 16:59:38 #10
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148360800
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:57 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Mooi h, daar is BNW voor.
Maar om te stellen dat alle uitvindingen van Tesla buiten de realiteit staan is nonsense.
Dat stel ik ook niet. Stellen dat Tesla alles uit heeft gevonden gaat echter ook weer veel te ver.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148360920
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:57 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Mooi h, daar is BNW voor.
Maar om te stellen dat alle uitvindingen van Tesla buiten de realiteit staan is nonsense.
De werkelijke uitvindingen van Tesla niet. Maar heel veel uitvindingen die aan hem worden toegeschreven wel.

Ik blijf het toch apart vinden dat Tesla zo populair blijft in BNW type discussies.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 17:03:56 #12
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148360934
Tesla zei dat het model en theorie van elektromagnetische golven niet klopt, maar met dat model hebben we perfect werkende toepassingen.
pi_148361722
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:32 schreef Izzy73 het volgende:
Volgens Einstein bestaat de Ether niet.
En daar had hij gelijk in, leert de geschiedenis ons. Of heb je bewijs voor het bestaan van de ether?
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:32 schreef Izzy73 het volgende:
Tesla heeft enige apparaten nagelaten, die werken volgens onbegrijpelijke principes voor de natuurkunde, zoals de ether-electronen-generator (een mealen bol die onophoudelijk stroom produceert) en een motor die werkt op zwaartekrachtgolven afkomstig van planeten in ons zonnestelsel, wanneer deze een bepaalde constellatie hebben.

Heb je daar (fatsoenlijke) bronnen van?

[ Bericht 18% gewijzigd door P8 op 05-01-2015 17:46:08 ]
Extremistisch gematigd.
pi_148361995
quote:
2s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:39 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik denk dat er weinig natuurkundigen uit die tijd direct het werk van einstein voor waarheid aannamen, dat is gelukkig ook niet nodig in de wetenschap. Inmiddels zijn er al wel experimenten gedaan waaruit blijkt dat einsteins theorien veel natuur verschijnselen kunnen verklaren. Over het al dan niet bestaan van ether zijn er veel meer bewijzen voor het niet bestaan van ether dan het wel bestaan van ether, de claims van het wel bestaan van ether zijn ook grondig weerlegd.

Het geheim zijn van de uitvindingen van tesla lijkt me vreemd, die 700 waar hij een patent voor heeft gekregen zijn sowieso niet geheim, en diegene waarvoor hij een patent heeft aangevraagd maar niet heeft gekregen moeten ook bekend zijn. Dat ligt aan de basis van een patent dat het openbaar is voor de buitenwereld.

Hij zal misschien wel een aantal uitvindingen gedaan hebben die hij niet gepatenteerd heeft maar wie is die dan aan het geheimhouden?
De Fbi.

quote:
When Tesla died on January 7, 1943 at the age of 86, representatives of the Office of Alien Property, at the request of the FBI, went to the Hotel New Yorker and seized all of Tesla's belongings. Two truckloads of papers, furniture and artifacts were sent under seal to the Manhattan Storage and Warehouse Company.

This load was added to the almost thirty barrels and bundles that had been in storage since the 1930's, and the entire collection was sealed under orders from the OAP
http://www.bibliotecapley(...)s/lostjournals01.htm

Wat inmiddels is vrijgegeven:
http://vault.fbi.gov/nikola-tesla
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148362386
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 17:03 schreef Molurus het volgende:

[..]

De werkelijke uitvindingen van Tesla niet. Maar heel veel uitvindingen die aan hem worden toegeschreven wel.

Ik blijf het toch apart vinden dat Tesla zo populair blijft in BNW type discussies.
Omdat velen waaronder ik het opmerkelijk vinden dat hij min of meer uit de geschiedenisboeken is gehouden. De inbeslagname van al zijn spullen komt daar ook nog eens bij.
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  Moderator maandag 5 januari 2015 @ 18:12:44 #16
249559 crew  Lavenderr
pi_148362576
BNW-topic _O_
pi_148363221
Tom Bearden, iemand die het werk van Tesla uitwerkt.
Heeft aantal uitspraken gedaan die goed in bnw topics passen.
http://www.cheniere.org/toc.html
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 5 januari 2015 @ 18:34:24 #18
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148363224
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:12 schreef Lavenderr het volgende:
BNW-topic _O_
Een echte :P
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 5 januari 2015 @ 18:35:52 #19
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_148363273
Nav van dit topic ook eens gaan spitten.


Scheikunde en natuurkunde is niet mijn sterkste punt dus het fijne weet ik er echt niet van. Heb wel eens gelezen dat Edison dieren elektrocuteerde, ook nog naar gezocht kwam ik Topsy tegen ;(

http://deathpenalty.proco(...)hp?resourceID=003749
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_148363293
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:04 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Omdat velen waaronder ik het opmerkelijk vinden dat hij min of meer uit de geschiedenisboeken is gehouden.
Hoe kom je daarbij?

Ik kom hem in zo'n beetje alle wetenschapshistorische werken tegen. Onlangs kwam hij nog uitgebreid aan bod in de (geweldige) serie Cosmos.

En "eruit gehouden"? Door wie en waarom? Illuminati enzo?
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 18:39:48 #21
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148363630
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:36 schreef Molurus het volgende:

[..]

Hoe kom je daarbij?

Ik kom hem in zo'n beetje alle wetenschapshistorische werken tegen. Onlangs kwam hij nog uitgebreid aan bod in de (geweldige) serie Cosmos.

En "eruit gehouden"? Door wie en waarom? Illuminati enzo?
Omdat ik hem buiten de naar hem genoemde eenheid niet tegenkwam tijdens mijn school en studie. Dus in zoverre ga ik op mijn eigen ervaringen af. Newton, einstein, farraday, lorentz etc. Ik kende ze allemaal maar hem niet.

Door big oil.

Deze docu is imo een must see:

The Missing Secrets - Nikola Tesla - Must SEE!:
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148363710
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:46 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Omdat ik hem buiten de naar hem genoemde eenheid niet tegenkwam tijdens mijn school en studie.
Op de middelbare school zijn er zoveel grote wetenschappers die niet of nauwelijks ter sprake komen. Ik zie daarin geen beleidsmatige censuur. :) Noch een specifieke afkeer van Tesla.

quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:46 schreef Resonancer het volgende:

Dus in zoverre ga ik op mijn eigen ervaringen af. Newton, einstein, farraday, lorentz etc. Ik kende ze allemaal maar hem niet.
Sja, ik ken ze allemaal wel. En ik zou denk ik wel een rijtje grote namen kunnen bedenken die jij eveneens niet op school hebt gehoord.

quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:46 schreef Resonancer het volgende:

Door big oil.
Hier past alleen :'), sorry.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  Moderator maandag 5 januari 2015 @ 18:49:40 #24
45833 crew  Fogel
pi_148363760
Uit de OP "1895 Niagara Falls Powerplant.
De eerste waterkrachtcentrale ter wereld werd uitgevonden en gebouwd door Tesla samen met George Westinghouse."

Volgens http://no.wikipedia.org/wiki/Vannkraftverk#Vannkraftverk_i_Norge gebruikten ze in Noorwegen al waterkracht om electriciteit op te wekken sinds 1883.
Laugstol Bruk in Skien leverde sinds 1885 electriciteit van waterkracht aan abonnees, gebruik makende van een Francisturbine (een ontwerp uit 1849). En in Hammerfest kregen ze in 1891 een gemeentelijke waterkrachtcentrale om de electiciteit van de straatverlichting te genereren.

Ergens klopt er blijkbaar iets niet, vast een definitieprobleem.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroati, Sloveni, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  maandag 5 januari 2015 @ 18:51:58 #25
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_148363838
Tja Einstein scheen ook Free Mason te zijn geweest dus wie weet.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_148363975
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:48 schreef Molurus het volgende:

[..]

Op de middelbare school zijn er zoveel grote wetenschappers die niet of nauwelijks ter sprake komen. Ik zie daarin geen beleidsmatige censuur. :) Noch een specifieke afkeer van Tesla.

[..]

Sja, ik ken ze allemaal wel. En ik zou denk ik wel een rijtje grote namen kunnen bedenken die jij eveneens niet op school hebt gehoord.

[..]

Hier past alleen :'), sorry.
Tesla had denkbeelden die helemaal niet passen in de (christelijke) schoolcultuur. Ik zeg ook ik ga van mijn eigen ervaringen uit heb ook mts ers en hts ers gesproken die nog nooit van hem als persoon gehoord hebben.

Tja, wrom zo nare smiley?
Is het echt zo'n vreemde gedachte dat big oil, free energie niet zo zag zitten.



We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 5 januari 2015 @ 18:59:25 #27
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148364120
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:59 schreef ATuin-hek het volgende:
Even meegenomen uit het andere topic.

[..]

Oh ja joh? Wie dan zoal, en met welke redenen? En hoe zit het met al de steeds nauwkeuriger wordende herhalingen sindsdien?

[..]

Ja in een waveguide, en geen daadwerkelijke demonstratie van het effect :') Dat is iets heel anders dan licht af laten buigen door een EM veld. Dat licht geen massa heeft is juist een prachtig bewijs dat je zwaartekracht niet simpelweg als een aantrekking tussen twee massa's kan zien.

[..]

Ik zeg ook niet dat Einstein de laser uit heeft gevonden. Dat wordt doorgaans aan Gould toegewezen, hoewel ook bij deze uitvinding meerdere mensen te identificeren zijn die tegelijkertijd aan iets vergelijkbaars werken. Ik heb Tesla nooit daar in langs zien komen, dus hoe kom je precies bij deze bewering?

[..]

En hoe zou dat precies het geval zijn dan? Of denk je dat simpelweg het feit dat het een "3 Tesla MRI scanner" is genoeg bewijs is?

[..]

Sorry hoor, maar dat is veel te kort door de bocht :) Je hebt welliswaar een drift van maar 0.8cm per dag, het is per dag! Dan zit je binnen niet al te lange tijd over de huidige grensen van precisie, om nog maar niet te spreken over de andere functie van GPS, zeer nauwkeurige tijdsbepaling. En wat ook nog eens het mooie is van Einsteins relativiteit, deze heeft de benodigde correctie correct voorspeld!
Ik ga niet beweren dat ik veel verstand heb van wetenschap.
Lijkt me zinloos om daarover met je in discussie te gaan om die rede.
Maar hoe meer ik lees over Tesla, des te mysterieuzer en interessanter het wordt.

Over dat onderzoek wat de grootste wetenschappelijke hoax zou zijn volgens sommigen
hoef je alleen maar even te googlen naar dat onderzoek en er het woordje hoax er achter te zetten.

Ook dat Tesla laser heeft uitgevonden word op zeer veel websites beweert.

Als licht geen massa bevat hoe is het dan te verklaren dat het wordt afgebogen door de zwaartekracht van planeten.
Zo heel sterk is de zwaartekracht niet lijkt me, een magneet is doodeenvoudig op te tillen
door er een andere magneet boven te houden.

Ook ben ik niet bekwaam om de theorie van Einstein te ontkrachten,
maar ook daar is genoeg over te vinden op internet waarin wordt beweert dat de experimenten
die zijn gedaan om de relativiteits theorie te bevestigen vol met fouten zit.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  Moderator maandag 5 januari 2015 @ 19:00:00 #28
249559 crew  Lavenderr
pi_148364147
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:34 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Een echte :P
Een echte echte :Y
  maandag 5 januari 2015 @ 19:03:57 #29
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148364320
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:04 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Omdat velen waaronder ik het opmerkelijk vinden dat hij min of meer uit de geschiedenisboeken is gehouden. De inbeslagname van al zijn spullen komt daar ook nog eens bij.
Dat niet het is meer dat andere wetenschappers meer credit kregen dan hij, wat ik me afvraag als ik die plaatjes reeks hier zo boven zie, andere Wetenschapper streken met de eer, maar houd het niet gewoon in dat Tesla het idee ook niet gewoon had maar gewoon verder niet beter had uitgewerkt en patent op had genomen.

Zelfde, Philips uitvinder van electrische scheer apparaat de casette en de CD TL lamp etc,
http://www.upcoming.nl/ro(...)ven-hebben-veranderd
Er staat nog een vraag voor u open!!
  maandag 5 januari 2015 @ 19:07:14 #30
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148364456
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 17:36 schreef P8 het volgende:

[..]

En daar had hij gelijk in, leert de geschiedenis ons. Of heb je bewijs voor het bestaan van de ether?

[..]

Heb je daar (fatsoenlijke) bronnen van?
Wat als de Ether een bron is van kennis en energie?
En bewust wordt ontkent om die rede en daarvoor de theorie van Einstein is bedacht om alsnog
een natuurkundige verklaring te kunnen geven voor wetenschappelijke vragen?

Dan is er ook geen volgens jou (fatsoenlijke) bron voor te vinden die de Ether bevestigd.
Maar genoeg alternatieve bronnen die het mogelijk achten.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:07:18 #31
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_148364463
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:59 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik ga niet beweren dat ik veel verstand heb van wetenschap.
Lijkt me zinloos om daarover met je in discussie te gaan om die rede.
Maar hoe meer ik lees over Tesla, des te mysterieuzer en interessanter het wordt.

Over dat onderzoek wat de grootste wetenschappelijke hoax zou zijn volgens sommigen
hoef je alleen maar even te googlen naar dat onderzoek en er het woordje hoax er achter te zetten.

Ook dat Tesla laser heeft uitgevonden word op zeer veel websites beweert.

Als licht geen massa bevat hoe is het dan te verklaren dat het wordt afgebogen door de zwaartekracht van planeten.
Zo heel sterk is de zwaartekracht niet lijkt me, een magneet is doodeenvoudig op te tillen
door er een andere magneet boven te houden.

Ook ben ik niet bekwaam om de theorie van Einstein te ontkrachten,
maar ook daar is genoeg over te vinden op internet waarin wordt beweert dat de experimenten
die zijn gedaan om de relativiteits theorie te bevestigen vol met fouten zit.
Ik denk dat er heel veel mensen zijn die nog nooit van Tesla hebben gehoord en dat in het onderwijs ook niet op de man gewezen wordt ook nu nog steeds niet. Er wordt veel in onze geschiedenisboekjes herschreven, verdraaid en gelogen zelfs. Als ik kinderen zou hebben zou ik me grote zorgen maken over het soort onderwijs wat ze zouden gaan krijgen mn. geschiedenis wordt er wat afgelogen.
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_148364473
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:56 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Tesla had denkbeelden die helemaal niet passen in de (christelijke) schoolcultuur.
Turing was homo, dat kon ook echt niet. Marie Curie was vrouw, dat was natuurlijk al helemaal fout. En Hubble zegt zijn Nobelprijs te danken te hebben aan het werk van een vrouw (wier naam ik even kwijt ben - sowieso een naam die je niet tegenkomt op scholen), en dat zij die Nobelprijs eigenlijk meer verdient dan hij.

Of wat te denken van de vele wetenschappers die het aan de stok hadden met de kerk?

Er is wel meer dat niet paste in de cultuur. )


quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:56 schreef Resonancer het volgende:

Tja, wrom zo nare smiley?
Is het echt zo'n vreemde gedachte dat big oil, free energie niet zo zag zitten.
'Free energy' is op zichzelf al die smiley waard. Voor de complottheorie kun je eventueel een tweede toevoegen.

[ Bericht 3% gewijzigd door Molurus op 05-01-2015 19:17:01 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:07:36 #33
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148364478
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:12 schreef Lavenderr het volgende:
BNW-topic _O_
^O^
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148364592
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:07 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Wat als de Ether een bron is van kennis en energie?
Ja, dan wel.

Dubieuze bronnen ter ondersteuning van je pleidooi mogen ook wel, hoor.
Extremistisch gematigd.
pi_148364860
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:07 schreef Molurus het volgende:

[..]

Turing was homo, dat kon ook echt niet. Marie Curie was vrouw, dat was natuurlijk al helemaal fout. En Hubble zegt zijn Nobelprijs te danken te hebben aan het werk van een vrouw (wier naam ik even kwijt ben - sowieso een naam die je niet tegenkomt op scholen), en dat zij die Nobelprijs eigenlijk meer verdient dan hij.

Of wat te denken van de vele wetenschappers die het aan de stok hadden met de kerk?

Er is wel meer dat niet paste in de cultuur. )

[..]

'Free energy' is op zichzelf al die smiley waard.
Tesla was sexloos en praatte met aliens. Verder denk ik maar niet teveel woorden meer aan je vuil te maken als je zo over het stokpaardje van het gespreksonderwerp spreekt.



Tja, het blijt bij dromen...
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:16:53 #36
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148364873
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:07 schreef controlaltdelete het volgende:

[..]

Ik denk dat er heel veel mensen zijn die nog nooit van Tesla hebben gehoord en dat in het onderwijs ook niet op de man gewezen wordt ook nu nog steeds niet. Er wordt veel in onze geschiedenisboekjes herschreven, verdraaid en gelogen zelfs. Als ik kinderen zou hebben zou ik me grote zorgen maken over het soort onderwijs wat ze zouden gaan krijgen mn. geschiedenis wordt er wat afgelogen.
Tesla is op zich wel redelijk bekend maar niet in het algemeen.
Fascinerend is hij in ieder geval wel.
Heb je het filmpje uit de OP gezien?
En deze theorie?
http://www.bovendien.com/(...)an-de-aarde-de-ether
Het gaat ver, maar Tesla gaf aan dat hij zijn ideen kreeg in zijn slaap.
De Ether wordt beweerd, is een eindeloze bron van kennis.
Mocht dit waar zijn is het misschien bewust verborgen voor de mensheid.
Zijn werk is niet zomaar vernietigt en geheimgehouden.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148364969
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:16 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Tesla was sexloos en praatte met aliens. Verder denk ik maar niet teveel woorden meer aan je vuil te maken als je zo over het stokpaardje van het gespreksonderwerp spreekt.
Betwisten dat Tesla 'free energy' heeft uitgevonden zal vermoed ik not done zijn hier. Daar is het tenslotte BNW voor. Anders stond het wel in W&T. :D (Waar je deze claim dus ook nooit ziet. Er is namelijk niets wetenschappelijk aan die claim.)
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148365010
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:03 schreef theguyver het volgende:

[..]

Dat niet het is meer dat andere wetenschappers meer credit kregen dan hij, wat ik me afvraag als ik die plaatjes reeks hier zo boven zie, andere Wetenschapper streken met de eer, maar houd het niet gewoon in dat Tesla het idee ook niet gewoon had maar gewoon verder niet beter had uitgewerkt en patent op had genomen.

Zelfde, Philips uitvinder van electrische scheer apparaat de casette en de CD TL lamp etc,
http://www.upcoming.nl/ro(...)ven-hebben-veranderd
Wat ik erover lees :
Patenten e.d. intereseerden hem niet echt. Geld zag hij alleen als middel om meer ideeen uit te werken.

We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:21:13 #39
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148365040
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:00 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Een echte echte :Y
Waar mensen zich vooral niet tegen laten houden door een gebrek aan kennis :Y
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 5 januari 2015 @ 19:24:49 #40
189978 controlaltdelete
Ik reageer niet op trollen
pi_148365165
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:16 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Tesla is op zich wel redelijk bekend maar niet in het algemeen.
Fascinerend is hij in ieder geval wel.
Heb je het filmpje uit de OP gezien?
En deze theorie?
http://www.bovendien.com/(...)an-de-aarde-de-ether
Het gaat ver, maar Tesla gaf aan dat hij zijn ideen kreeg in zijn slaap.
De Ether wordt beweerd, is een eindeloze bron van kennis.
Mocht dit waar zijn is het misschien bewust verborgen voor de mensheid.
Zijn werk is niet zomaar vernietigt en geheimgehouden.
Bedankt, ik zal het op een rustiger moment eens doorlezen. Als vrouw zijnde kan ik iig wel zeggen dat Tesla er een stuk knapper uitzag dan Einstein :o
Als je in discussie gaat met een trol, wint hij. Als je een trol beledigt, wint hij. Als je tekeer gaat tegen een trol, wint hij. Het enige waar trollen niet tegen kunnen, is te worden genegeerd.
pi_148365173
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:54 schreef ATuin-hek het volgende:
Hier was ik al bang voor... Het is in ieder geval wel volledig in de spirit van BNW. Lekker in het wilde weg speculeren en fantaseren zonder een anker in de realiteit.
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:34 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Een echte :P
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:21 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Waar mensen zich vooral niet tegen laten houden door een gebrek aan kennis :Y
Je bijdrage is weer geweldig... :O
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148365237
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:25 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Je bijdrage is weer geweldig... :O
Want dit is beter?

quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:16 schreef Resonancer het volgende:

Verder denk ik maar niet teveel woorden meer aan je vuil te maken als je zo over het stokpaardje van het gespreksonderwerp spreekt.
;)
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:30:51 #43
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148365406
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:20 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Wat ik erover lees :
Patenten e.d. intereseerden hem niet echt. Geld zag hij alleen als middel om meer ideeen uit te werken.

[ afbeelding ]
Daarom inderdaad!

Zie Xerox en andere bedrijven die op deze manier erg rijk hadden kunnen worden.
Als er patent op kwam hadden ze schatrijk kunnen worden en een grotere spil in de techniek, de wereld had er anders uit gezien..

Nou moet ik zeggen veel uitvindingen van Tesla hebben ze later nog eens uitgebreid uitgetetst.

De aardbeving machine bijvoorbeeld, werkt alleen niet zoals geplanned was, dit apparaat word ook verantwoordelijk gehouden voor instorten van het WTC door middel van het apparaat de zelfde frequentie van trillingen uit te oefenen op een gebouw zou het moeten instorten.
Maar verder dan lichte trilling voelen in het gebouw kan het niet het gebwou doen instorten.
ook deze is eens uitvoerig uitgetets bij mythbusters.
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_148365682
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:26 schreef Molurus het volgende:

[..]

Want dit is beter?

[..]

;)
Dat lijkt me wel ja, moet je maar niet met die klote smileys beginnen over (nogmaals) het stokpaardje van het gespreksonderwerp. Mij goed recht om te meldden dat ik daar niet teveel energie in wil steken toch ?
Ik snap gewoon die inhoudsloze sneren tussendoor niet. Waar is het voor nodig?
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:41:12 #45
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148365870
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:59 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik ga niet beweren dat ik veel verstand heb van wetenschap.
Lijkt me zinloos om daarover met je in discussie te gaan om die rede.
Maar hoe meer ik lees over Tesla, des te mysterieuzer en interessanter het wordt.
Je doet nogal sterke beweringen, waarschijnlijk dan door dat gebrek aan kennis :)

quote:
Over dat onderzoek wat de grootste wetenschappelijke hoax zou zijn volgens sommigen
hoef je alleen maar even te googlen naar dat onderzoek en er het woordje hoax er achter te zetten.
Oh dus nu moet ik jouw werk voor je gaan doen? :P Dat geeft zo te zien best wel weinig resultaten die relevant lijken. De voornaamste lijkt deze paper te zijn:
http://www.tandfonline.co(...)0806591#.VKrX0SvF98E

In the journal of experimental education. Dan moeten er eigenlijk al meerdere waarschuwingsvlaggen omhoog gaan. Waarom is dit niet in een journal meer op statistiek gericht gepubliceerd? De eerste zin laat al zien waarom:

"At present, too many research results in education are blatantly described as significant, when they are in fact trivially small and unimportant. "

Waarna ze een soort case proberen te maken om statistiek in publicaties af te schaffen. Dat lijkt mij om heel veel redenen een zeer slecht idee. Ze laten ook zien dat ze de verschillen tussen een statistisch significant effect, en de effect size hiervan niet heel helder in hun hoofd hebben. Schijnbaar hebben ze verderop een statistische analyse gedaan van de Michelson-Morley data. Ik heb geen toegang, en hiervoor betalen lijkt mij onzinnig, gezien het lage niveau van hun statistische kennis.

quote:
Ook dat Tesla laser heeft uitgevonden word op zeer veel websites beweert.
Nou nee. Wat vaak genoemd wordt is zijn idee van een death ray, waarbij grote hoeveelheden EM straling naar een doelwit gestraald wordt. Dat is een zeer vage omschrijving van wat een radio versie van een laser zou kunnen zijn. Verre van genoeg om te rechtvaardigen dat Tesla de laser uit zou hebben gevonden. Ik kan nu ook best zeggen dat het toch leuk zou zijn om een warp drive te maken, of een relativistische slingshot om ons te verdedigen tegen asteroiden, aliens etc. Als iemand dan tig jaren later daadwerkelijk uitvogelt hoe je dit moet maken, en een praktisch werkend prototype maakt, heb ik het dan eigenlijk uitgevonden omdat ik zei dat het leuk zou zijn om zoiets te maken?

quote:
Als licht geen massa bevat hoe is het dan te verklaren dat het wordt afgebogen door de zwaartekracht van planeten.
Zo heel sterk is de zwaartekracht niet lijkt me, een magneet is doodeenvoudig op te tillen
door er een andere magneet boven te houden.
Dat is dus door die buiging van de ruimte :)

quote:
Ook ben ik niet bekwaam om de theorie van Einstein te ontkrachten,
maar ook daar is genoeg over te vinden op internet waarin wordt beweert dat de experimenten
die zijn gedaan om de relativiteits theorie te bevestigen vol met fouten zit.
Simpele vraag: waarom geloof je de mensen die dit beweren?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148365911
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:36 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Dat lijkt me wel ja, moet je maar niet met die klote smileys beginnen over (nogmaals) het stokpaardje van het gespreksonderwerp. Mij goed recht om te meldden dat ik daar niet teveel energie in wil steken toch ?
Ik snap gewoon die inhoudsloze sneren tussendoor niet. Waar is het voor nodig?
Dus ik mag in een topic dat gaat over Tesla's free energy niet zeggen dat het idee dat Tesla free energy zou hebben uitgevonden lachwekkende onzin is? Want dat is het namelijk.

Probeer die claim anders eens te onderbouwen? Wellicht is dat constructiever.

En dan bedoel ik een wetenschappelijke onderbouwing. Niet een vaag verhaal over hoe het plan voor een free energy centrale tot op de dag van vandaag geheim is gehouden door een oliesjeik, want dan krijg je nog zo'n nare smiley.

[ Bericht 4% gewijzigd door Molurus op 05-01-2015 19:48:44 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:43:41 #47
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148365977
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:25 schreef Resonancer het volgende:

[..]

[..]

[..]

Je bijdrage is weer geweldig... :O
Je zoekt het maar lekker uit :W
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148366173
quote:
Tesla heeft enige apparaten nagelaten, die werken volgens onbegrijpelijke principes voor de natuurkunde, zoals de ether-electronen-generator (een mealen bol die onophoudelijk stroom produceert) en een motor die werkt op zwaartekrachtgolven afkomstig van planeten in ons zonnestelsel, wanneer deze een bepaalde constellatie hebben.
Ik wil daar een bron van zien. Sterker nog, ik wil die bol in actie zien en die motor ook.
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 5 januari 2015 @ 19:51:52 #49
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148366328
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:10 schreef P8 het volgende:

[..]

Ja, dan wel.

Dubieuze bronnen ter ondersteuning van je pleidooi mogen ook wel, hoor.
Het is niet mijn pleidooi, maar verzamelde info op het web ;)
Deze o.a.
http://majestic122.hubpages.com/hub/teslagenerators
Even googlen naar: (tesla electron generator) en je komt van alles tegen.

Een uitleg over de Ether:
http://www.bovendien.com/(...)an-de-aarde-de-ether
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:56:50 #50
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148366514
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:42 schreef Molurus het volgende:

[..]

Dus ik mag in een topic dat gaat over Tesla's free energy niet zeggen dat het idee dat Tesla free energy zou hebben uitgevonden lachwekkende onzin is? Want dat is het namelijk.

Probeer die claim anders eens te onderbouwen? Wellicht is dat constructiever.

En dan bedoel ik een wetenschappelijke onderbouwing. Niet een vaag verhaal over hoe het plan voor een free energy centrale tot op de dag van vandaag geheim is gehouden door een oliesjeik.
Hij had er wel ideeen over om free energy te maken, maar Tesla had vaak te veel ideeen en geen of te weinig geld om het uit te voeren, alles wat hij zo'n beetje bedacht heeft kan je wel terug vinden.
Alleen of het kost te veel om te testen, of het gaat al ergen mis doordat ze op een fout stuiten, wat mijnheer Tesla niet had gezien of gewoon niet verder over nagedacht heeft!

Als hij nu had gezorgd dat hij meer geld kreeg voor zijn vindingen had hij misschien wel veel meer kunnen maken, we zullen het nooit weten.

In het geval van vrije energie zaten er te veel fouten in zijn ideeen mensen hebben het geprobeerd na te bootsen maar het koste alleen energie in plaats van dat het opleverd.

http://www.activistpost.c(...)dern-tesla-free.html
In dit verhaaltje staat het technische schema, succes! ^O^
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_148366560
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:41 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Je doet nogal sterke beweringen, waarschijnlijk dan door dat gebrek aan kennis :)

Misschien 'n paar van je grote dikke wetenschappelijk boeken zijn niet correct.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_148366613
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:56 schreef theguyver het volgende:

[..]

In het geval van vrije energie zaten er te veel fouten in zijn ideeen mensen hebben het geprobeerd na te bootsen maar het koste alleen energie in plaats van dat het opleverd.

http://www.activistpost.c(...)dern-tesla-free.html
In dit verhaaltje staat het technische schema, succes! ^O^
De crux is in dit verhaal is natuurlijk dat dit idee eenvoudig geen energie oplevert. En derhalve heeft niemand echt een goed motief om deze 'not so free after all energy' geheim te houden. :)

Lawrence Krauss noemt het idee dat vacum een enorme hoeveelheid energie zou bevatten "de grootste rekenfout uit de geschiedenis van de wetenschap".

[ Bericht 3% gewijzigd door Molurus op 05-01-2015 20:13:00 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
  maandag 5 januari 2015 @ 19:59:44 #53
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148366618
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:58 schreef Tingo het volgende:

[..]

Misschien 'n paar van je grote dikke wetenschappelijk boeken niet correct.
Dat zou best wel eens kunnen ja. Dat moet je dan wel kunnen bewijzen.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148366984
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:51 schreef Izzy73 het volgende:
Even googlen naar: (tesla electron generator) en je komt van alles tegen.
Ja en waar kan ik dat ding in actie zien waarbij die metalen bol oneindige stroom opwekt?
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 5 januari 2015 @ 20:16:00 #55
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148367222
quote:
7s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:10 schreef Geralt het volgende:

[..]

Ja en waar kan ik dat ding in actie zien waarbij die metalen bol oneindige stroom opwekt?
Haha, wie wil dat ding niet in actie zien? Ben al aan het zoeken op internet.
Maar het lijkt erop dat mensen nog steeds op zoek zijn naar de manier waarop zo'n ding te maken.
It's classified!
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 20:17:02 #56
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148367265
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:16 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Haha, wie wil dat ding niet in actie zien? Ben al aan het zoeken op internet.
Maar het lijkt erop dat mensen nog steeds op zoek zijn naar de manier waarop zo'n ding te maken.
It's classified!
Hoe weet je dan dat deze bestaat en echt werkt? ;)
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148367279
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:16 schreef Izzy73 het volgende:
Maar het lijkt erop dat mensen nog steeds op zoek zijn naar de manier waarop zo'n ding te maken.
Jij stelde dat hij apparaten heeft nagelaten. Die werken. Hier is je quote:
quote:
Tesla heeft enige apparaten nagelaten, die werken volgens onbegrijpelijke principes voor de natuurkunde, zoals de ether-electronen-generator (een mealen bol die onophoudelijk stroom produceert) en een motor die werkt op zwaartekrachtgolven afkomstig van planeten in ons zonnestelsel, wanneer deze een bepaalde constellatie hebben.
Dus ik vraag waar die zijn en dan moet men nog een manier zoeken om ze te maken?! Terwijl Tesla ze nagelaten heeft zeg je?!

8)7
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"
  maandag 5 januari 2015 @ 20:24:35 #58
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148367616
quote:
7s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:17 schreef Geralt het volgende:

[..]

Jij stelde dat hij apparaten heeft nagelaten. Die werken. Hier is je quote:

[..]

Dus ik vraag waar die zijn en dan moet men nog een manier zoeken om ze te maken?! Terwijl Tesla ze nagelaten heeft zeg je?!

8)7
Sorry, het was nogal wat werk om een OP samen te stellen.
Dat stukje tekst heb ik van deze website overgenomen.
http://onderdejampotbril.(...)nergie-nikola-tesla/
En verwijst naar deze website.
http://teslalein.helpt.nl/homepage/show/pagina.php?paginaid=82514

Ik zal de OP gaande weg wat aanpassen. Excuus
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148367625
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 19:42 schreef Molurus het volgende:

[..]

Dus ik mag in een topic dat gaat over Tesla's free energy niet zeggen dat het idee dat Tesla free energy zou hebben uitgevonden lachwekkende onzin is? Want dat is het namelijk.

Probeer die claim anders eens te onderbouwen? Wellicht is dat constructiever.

En dan bedoel ik een wetenschappelijke onderbouwing. Niet een vaag verhaal over hoe het plan voor een free energy centrale tot op de dag van vandaag geheim is gehouden door een oliesjeik, want dan krijg je nog zo'n nare smiley.
Nou dat is niet wat ik beweerde maar soit.
Met gevaar weer zo'n smiley te gaan lezen post ik nogmaals deze link:
http://www.cheniere.org/index.html

Ben er al lang in aan het lezen, maar hoop details ben ik nog niet uit. (tijd)
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148367808
Ik begrijp niet dat het zo'n lastig concept is... Free energy, laat de rekening vervallen en we zijn er. Daar heb je toch geen genie voor nodig!

Daarbij, free energy bestaat niet, per definitie! Alleen omzetting van energiestaten.. Als we zouden kunnen tappen uit 'The Source' zonder een hoop houtkap, radioactiviteit of andere rommel, dan zou dat een ware revolutie zijn! Ik hoop het nog mee te maken.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
  maandag 5 januari 2015 @ 20:35:53 #61
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148368097
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:16 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Haha, wie wil dat ding niet in actie zien? Ben al aan het zoeken op internet.
Maar het lijkt erop dat mensen nog steeds op zoek zijn naar de manier waarop zo'n ding te maken.
It's classified!
Ik poste net een linkje naar zijn PDFje.
hier nog 1
http://www.wakingtimes.co(...)-generator-released/
gewoon opensource, want zie discussie hierboven, Tesla deed het m niet om het grote geld weet je nog?
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_148368119
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:24 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Nou dat is niet wat ik beweerde maar soit.
Met gevaar weer zo'n smiley te gaan lezen post ik nogmaals deze link:
http://www.cheniere.org/index.html

Ben er al lang in aan het lezen, maar hoop details ben ik nog niet uit. (tijd)
Ja, dat is dus precies wat Lawrence Krauss 'the worst prediction in all of phsyics' noemt. :) (En dan bedoelt hij de mate waarin die voorspelling naast de werkelijkheid zit.)

Het sneue is dat veel mensen die eigenlijk geen enkel verstand van natuurkunde hebben het vandaag de dag nog steeds serieus nemen, terwijl de natuurkunde inmiddels heel veel verder is. ;)

Edit:

Hier dus... vanaf 20:20 -->



[ Bericht 10% gewijzigd door Molurus op 05-01-2015 20:48:16 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148368791
Daar gaat onze warpdrive..
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
  maandag 5 januari 2015 @ 20:58:01 #64
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148368999
quote:
9s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:52 schreef I-care het volgende:
Daar gaat onze warpdrive..
http://full-timewhistle.c(...)-his-garage-784.html

Nee hoor daar word nog steeds aan gewerkt! *O* als die maar in 2063 klaar is!
Er staat nog een vraag voor u open!!
  maandag 5 januari 2015 @ 21:01:31 #65
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148369138
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:24 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Nou dat is niet wat ik beweerde maar soit.
Met gevaar weer zo'n smiley te gaan lezen post ik nogmaals deze link:
http://www.cheniere.org/index.html

Ben er al lang in aan het lezen, maar hoop details ben ik nog niet uit. (tijd)
denk dat je bearden niet serieus kan namen, kijk hoeveel materiaal hij verkoopt en niet 1x heeft hij de kennis toegepast. Hij heeft een patent op een free energy apparaat (Motionless Electromagnetic Generator), maar nooit is die werkend gezien.

Wat wel interessant is, is het verkorten van Maxwell's originele quaternion vergelijkingen tot 4 vergelijkingen door Heaviside, wat energie uit de omgeving onmogelijk maakt.
http://www.cheniere.org/books/aids/ch4.htm

Hij steunt Bedini, die wel heel veel apparaten heeft gemaakt, maar niet 1 keer wordt er moeite in gestoken om te kijken of de output meer is dan de input, dus daar heb je ook niks aan.

en dit :') http://www.bedini.com/clarifier.htm :P
pi_148369160
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:58 schreef theguyver het volgende:

[..]

http://full-timewhistle.c(...)-his-garage-784.html

Nee hoor daar word nog steeds aan gewerkt! *O* als die maar in 2063 klaar is! [ afbeelding ]
We willen de boot niet missen natuurlijk!
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
  maandag 5 januari 2015 @ 21:05:15 #67
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148369305
dit is ook wel interessant, nog meer demonstraties van onbekende effecten van Tesla

  maandag 5 januari 2015 @ 21:08:15 #68
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148369435
quote:
10s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:02 schreef I-care het volgende:

[..]

We willen de boot niet missen natuurlijk!
Er zijn behalve deze garage uitvinder, ook vele anderen nog mee bezig! Zo ook NASA.
http://www.dailymail.co.u(...)-travel-reality.html

Ze noemen het de Alcubierre drive.
Mocht je geen reet te doen hebben en een grote garage hebben, ook deze techniek valt gewoon online te vinden, dus mocht je nog een paar honderd miljoen op je bank hebben staan.
http://ntrs.nasa.gov/arch(...).gov/20110015936.pdf
Er staat nog een vraag voor u open!!
pi_148369484
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:05 schreef Manke het volgende:
dit is ook wel interessant, nog meer demonstraties van onbekende effecten van Tesla



Is het nu de bedoeling dat energie als het ware een kanaal krijgt, single point energy portal zeg maar, het puntje van de draaikolk als voorbeeld.
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
pi_148369534
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:08 schreef theguyver het volgende:

[..]

Er zijn behalve deze garage uitvinder, ook vele anderen nog mee bezig! Zo ook NASA.
http://www.dailymail.co.u(...)-travel-reality.html

Ze noemen het de Alcubierre drive.
Mocht je geen reet te doen hebben en een grote garage hebben, ook deze techniek valt gewoon online te vinden, dus mocht je nog een paar honderd miljoen op je bank hebben staan.
http://ntrs.nasa.gov/arch(...).gov/20110015936.pdf
Ik heb geen reet te doen, maar geen miljoenen, en ook geen brein alla Tesla, dus helaas, aan mij heb je niet veel!
Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
  maandag 5 januari 2015 @ 21:19:06 #71
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148369860
sorry, even geen tijd om overal op in te gaan en barstende koppijn 8)7
Hier wel 2 mooie filmpjes die de techniek van de Tesla Coil gebruiken.


[ Bericht 0% gewijzigd door Izzy73 op 05-01-2015 21:40:37 ]
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 5 januari 2015 @ 21:27:00 #72
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148370176
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:19 schreef Izzy73 het volgende:
sorry, even geen tijd om overal op in te gaan en barstende koppijn 8)7
Hier wel 2 mooie filmpje die de techniek van de Tesla Coil gebruiken.
ArcAttack _O_
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148370277
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:01 schreef Manke het volgende:

[..]

denk dat je bearden niet serieus kan namen, kijk hoeveel materiaal hij verkoopt en niet 1x heeft hij de kennis toegepast. Hij heeft een patent op een free energy apparaat (Motionless Electromagnetic Generator), maar nooit is die werkend gezien.

Wat wel interessant is, is het verkorten van Maxwell's originele quaternion vergelijkingen tot 4 vergelijkingen door Heaviside, wat energie uit de omgeving onmogelijk maakt.
http://www.cheniere.org/books/aids/ch4.htm

Hij steunt Bedini, die wel heel veel apparaten heeft gemaakt, maar niet 1 keer wordt er moeite in gestoken om te kijken of de output meer is dan de input, dus daar heb je ook niks aan.

en dit :') http://www.bedini.com/clarifier.htm :P
Best leuk zo.n live wave filter. Veel te veel geld.
Mooi afgewerkt. Lol.
Bearden biedt veel gratis leesvoer. Niet alleen over free energy.
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148371158
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 20:36 schreef Molurus het volgende:

[..]

Ja, dat is dus precies wat Lawrence Krauss 'the worst prediction in all of phsyics' noemt. :) (En dan bedoelt hij de mate waarin die voorspelling naast de werkelijkheid zit.)

Het sneue is dat veel mensen die eigenlijk geen enkel verstand van natuurkunde hebben het vandaag de dag nog steeds serieus nemen, terwijl de natuurkunde inmiddels heel veel verder is. ;)

Edit:

Hier dus... vanaf 20:20 -->


Thx voor film.
Maar misschien is dat elementje wat Krauss zoekt wel wat Tesla net als Einstein benoemde als the Aether?
Beetje in begrijpelijke taal voor mij:
http://www.visionair.nl/w(...)art-donkere-energie/
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148371271
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:46 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Thx voor film.
De rest van die film is ook wel het kijken waard. Leuk stukje kosmologie voor beginners.

quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 21:46 schreef Resonancer het volgende:

Maar misschien is dat elementje wat Krauss zoekt wel wat Tesla net als Einstein benoemde als the Aether?
Beetje in begrijpelijke taal voor mij:
http://www.visionair.nl/w(...)art-donkere-energie/
Nee, de ether was als ik het me goed herinner het medium dat licht (en elektromagnetische straling) nodig zou hebben om zich te kunnen verplaatsen. (Want elk golfverschijnsel verplaatst zich in een medium, zo dacht men toen.)

Dat idee is ergens begin 20e eeuw naar de prullenbak verwezen. :)

Zie ook: ether.

Interessant linkje trouwens, waarvoor mijn dank. Straks even lezen!

[ Bericht 16% gewijzigd door Molurus op 05-01-2015 22:07:27 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 09:03:03 #76
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_148381231
Toch nog even een kleine opmerking over 'de hypocrisie van BNW'.

Als een arts een vaccin tegen Ebola ontwikkeld doet hij/ zij dat om de bevolking uit te roeien? Als een uitvinder zegt dat geboortebeperking, selective breeding en gedwongen sterilisatie nog te tamme opties zijn, worden deze woorden genegeerd omdat hij (misschien wel) voor vrije energie wou zorgen en altijd het beste met de mensheid voorhad?..

Waarom is dat? :)
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 09:08:50 #77
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148381294
quote:
15s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 09:03 schreef SicSicSics het volgende:
Toch nog even een kleine opmerking over 'de hypocrisie van BNW'.

Als een arts een vaccin tegen Ebola ontwikkeld doet hij/ zij dat om de bevolking uit te roeien? Als een uitvinder zegt dat geboortebeperking, selective breeding en gedwongen sterilisatie nog te tamme opties zijn, worden deze woorden genegeerd omdat hij (misschien wel) voor vrije energie wou zorgen en altijd het beste met de mensheid voorhad?..

Waarom is dat? :)
Omdat underdog
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  dinsdag 6 januari 2015 @ 10:04:39 #78
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_148382212
Hier heb je een lezing die Einstein in 1922 gehouden heeft over de ether. Ik ben benieuwd of een van zijn tegenstanders er iets zinnigs over kan zeggen.

http://www-history.mcs.st-and.ac.uk/Extras/Einstein_ether.html
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
pi_148382298
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:04 schreef TitusPullo het volgende:
Hier heb je een lezing die Einstein in 1922 gehouden heeft over de ether. Ik ben benieuwd of een van zijn tegenstanders er iets zinnigs over kan zeggen.

http://www-history.mcs.st-and.ac.uk/Extras/Einstein_ether.html
Einstein's werk heeft nou juist aangetoond dat de ether niet bestaat. :)

"De relativiteitstheorien van Einstein toonden aan dat de ether niet bestond: het vacum kan kennelijk licht geleiden, de leegte kreeg de functie van de vroegere ether." (bron)
Niet meer aanwezig in dit forum.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 10:17:43 #80
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_148382491
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:08 schreef Molurus het volgende:

[..]

Einstein's werk heeft nou juist aangetoond dat de ether niet bestaat. :)

"De relativiteitstheorien van Einstein toonden aan dat de ether niet bestond: het vacum kan kennelijk licht geleiden, de leegte kreeg de functie van de vroegere ether." (bron)
Dat weet ik: ik zou graag zien dat de tegenstanders van Einstein op deze lezing reageren, zodat we kunnen zien wat hun argumenten nu precies zijn.
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
pi_148382552
quote:
7s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:17 schreef TitusPullo het volgende:

[..]

Dat weet ik: ik zou graag zien dat de tegenstanders van Einstein op deze lezing reageren, zodat we kunnen zien wat hun argumenten nu precies zijn.
Ah, zo. :) Ja, ik ben ook wel benieuwd.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 10:32:57 #82
249559 crew  Lavenderr
pi_148382772
quote:
15s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 09:03 schreef SicSicSics het volgende:
Toch nog even een kleine opmerking over 'de hypocrisie van BNW'.

Als een arts een vaccin tegen Ebola ontwikkeld doet hij/ zij dat om de bevolking uit te roeien? Als een uitvinder zegt dat geboortebeperking, selective breeding en gedwongen sterilisatie nog te tamme opties zijn, worden deze woorden genegeerd omdat hij (misschien wel) voor vrije energie wou zorgen en altijd het beste met de mensheid voorhad?..

Waarom is dat? :)
Daar ben ik ook best benieuwd naar.
En wat betreft energie: de blauwe energie is op komst!

http://www.cmo.nl/euforum(...)/bron-blauwe-energie
  dinsdag 6 januari 2015 @ 10:35:12 #83
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_148382824
Daarbij: Einstein was bepaald niet minder non-conformist dan Tesla, dus dat Tesla zou worden doodgezwegen omdat hij zo eigenaardig was is onzin.
En als Einstein onterecht als groot wetenschapper wordt beschouwd, waarom doet dan niemand of zijn pogingen om de natuurkunde te unificeren geslaagd zijn? Kennelijk is er een verschil tussen zijn vroege werk en zijn latere.
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
pi_148383146
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:32 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Daar ben ik ook best benieuwd naar.
En wat betreft energie: de blauwe energie is op komst!

http://www.cmo.nl/euforum(...)/bron-blauwe-energie
Dit klinkt best wel ok. :) Niet heel grootschalig, maar alle beetjes helpen.

Voor mij is dit een nieuwe.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 10:58:51 #85
249559 crew  Lavenderr
pi_148383265
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:53 schreef Molurus het volgende:

[..]

Dit klinkt best wel ok. :) Niet heel grootschalig, maar alle beetjes helpen.

Voor mij is dit een nieuwe.
En zo simpel he? Zout en zoet water mengen.
300% effectiever.

[ Bericht 0% gewijzigd door Lavenderr op 06-01-2015 11:08:51 ]
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:02:00 #86
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148383321
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:58 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

En zo simpel he? Zoet en zoet water mengen.
300% effectiever.
Is dat dan hetzelfde zoete water? Of zoet water dat net iets anders is?
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:04:17 #87
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148383356
Trouwens denk ik dat daar het grote probleem de reiniging gaat worden, die membranen kunnen namelijk ook verstoppen, en het is niet persee het schoonste water wat er in de zee zit. Maar wel een tof idee.
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:05:41 #88
249559 crew  Lavenderr
pi_148383374
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:02 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Is dat dan hetzelfde zoete water? Of zoet water dat net iets anders is?
Dit staat in wiki;

Wanneer zoet en zout water van elkaar gescheiden zijn door een membraan dat wel water, maar geen opgeloste stoffen zoals zout doorlaat, stroomt zoet water door het membraan naar de zoute kant. Daar wordt zodoende een druk opgebouwd die benut kan worden als energiebron. De druk, bij 10 C en 3,5 % zoutconcentratieverschil, loopt op theoretisch tot 28 bar. Door de optredende verdunning is de feitelijke druk lager. Deze techniek wordt PRO genoemd, voor het Engelse Pressure Retarded Osmosis.

Met de ontstane druk kan een turbine worden aangedreven en elektriciteit worden opgewekt. Als afvalproduct ontstaat brak water, dus niets anders dan wat zou zijn ontstaan als het rivierwater ongehinderd de zee had bereikt.

Een tweede methode maakt gebruik van omgekeerde elektrodialyse, ((en) Reverse Electro Dialysis, RED).
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:06:44 #89
27682 crew  Bosbeetle
terminaal verdwaald
pi_148383397
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:05 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dit staat in wiki;

Wanneer zoet en zout water van elkaar gescheiden zijn door een membraan dat wel water, maar geen opgeloste stoffen zoals zout doorlaat, stroomt zoet water door het membraan naar de zoute kant. Daar wordt zodoende een druk opgebouwd die benut kan worden als energiebron. De druk, bij 10 C en 3,5 % zoutconcentratieverschil, loopt op theoretisch tot 28 bar. Door de optredende verdunning is de feitelijke druk lager. Deze techniek wordt PRO genoemd, voor het Engelse Pressure Retarded Osmosis.

Met de ontstane druk kan een turbine worden aangedreven en elektriciteit worden opgewekt. Als afvalproduct ontstaat brak water, dus niets anders dan wat zou zijn ontstaan als het rivierwater ongehinderd de zee had bereikt.

Een tweede methode maakt gebruik van omgekeerde elektrodialyse, ((en) Reverse Electro Dialysis, RED).
Ja maar jij zei zoet en zoet water mengen ;)
En mochten we vallen dan is het omhoog. - Krang (uit: Pantani)
My favourite music is the music I haven't yet heard - John Cage
Water: ijskoud de hardste - Gehenna
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:07:34 #90
249559 crew  Lavenderr
pi_148383412
quote:
2s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:06 schreef Bosbeetle het volgende:

[..]

Ja maar jij zei zoet en zoet water mengen ;)
Dat stond in De Telegraaf, dus daar kan ik niks aan doen :P
Oh wacht, ik schreef het fout . Zout en zoet moest het zijn :@
pi_148383436
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:07 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Dat stond in De Telegraaf, dus daar kan ik niks aan doen :P
Wie leest er dan ook Telegraaf? :P

Als het gaat om wetenschappelijke onderwerpen weet je zeker dat de betrokken journalist geen idee heeft waar hij over schrijft. :D
Niet meer aanwezig in dit forum.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 11:09:39 #92
249559 crew  Lavenderr
pi_148383455
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:08 schreef Molurus het volgende:

[..]

Wie leest er dan ook Telegraaf? :P

Als het gaat om wetenschappelijke onderwerpen weet je zeker dat de betrokken journalist geen idee heeft waar hij over schrijft. :D
Ik lees graag de Telegraaf. Zoals heel veel mensen in Nederland :6
pi_148384572
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:09 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ik lees graag de Telegraaf. Zoals heel veel mensen in Nederland :6
+1 note :6
Extremistisch gematigd.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 12:08:41 #94
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_148384815
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:09 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ik lees graag de Telegraaf. Zoals heel veel mensen in Nederland :6
Typisch Telegraaf-argument.
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 12:21:53 #95
249559 crew  Lavenderr
pi_148385260
quote:
10s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 11:59 schreef P8 het volgende:

[..]

+1 note :6
oO<
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 12:22:29 #96
249559 crew  Lavenderr
pi_148385277
quote:
6s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 12:08 schreef TitusPullo het volgende:

[..]

Typisch Telegraaf-argument.
:6
pi_148386162
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 10:04 schreef TitusPullo het volgende:
Hier heb je een lezing die Einstein in 1922 gehouden heeft over de ether. Ik ben benieuwd of een van zijn tegenstanders er iets zinnigs over kan zeggen.

http://www-history.mcs.st-and.ac.uk/Extras/Einstein_ether.html
Ben absoluut geen tegenstander, maar aan " sneller dan het licht kan niet "gaat volgens mij vroeg of laat een einde komen.

quote:
Robert Ehrlich van de George Mason University in Virginia heeft zes waarnemingen beschreven die er op lijken te wijzen dat neutrino’s een imaginaire massa hebben, dus sneller dan het licht bewegen. Wat betekent dit precies?
http://www.visionair.nl/w(...)en-imaginaire-massa/
Gaat men dan weer hierop verder :

http://peswiki.com/index.(...)ic_Theory_of_Gravity
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 13:01:11 #98
249559 crew  Lavenderr
pi_148386323
Voor de volledigheid het artikel uit de Telegraaf:

Stroom door blauwe energie

Blauwe energiecentrales gaan een aanzienlijk belangrijkere rol spelen als alternatieve energiebron door een ogenschijnlijk simpele uitvinding van de Universiteit Utrecht.

Als gevolg van deze innovatie, het voorverwarmen van het inkomende zoete water, wordt het in theorie straks mogelijk om bijna een derde van onze energiebehoefte te dekken met deze revolutionaire installaties. En daarmee wordt de blauwe energiecentrale plotseling een serieuze concurrent voor andere alternatieve energiebronnen.
De werking van een blauwe energiecentrale berust op het natuurkundige verschijnsel dat bij het mengen van zoet water met zout water een spanningsverschil ontstaat. Bij de Universiteit Utrecht heeft men nu ontdekt dat door het voorverwarmen van het zoete water tot driemaal meer energie kan worden opgewekt dan tot nu toe is gelukt.

http://www.telegraaf.nl/b(...)lauwe_energie__.html
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 13:11:03 #99
45833 crew  Fogel
pi_148386562
Jammer dat er niet bijstaat hoeveel energie je in het water kwijt moet en hoeveel je er uiteindelijk voor terugkrijgt.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroati, Sloveni, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 13:18:15 #100
249559 crew  Lavenderr
pi_148386762
quote:
1s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 13:11 schreef Fogel het volgende:
Jammer dat er niet bijstaat hoeveel energie je in het water kwijt moet en hoeveel je er uiteindelijk voor terugkrijgt.
Voor het voorverwarmen wordt ook energie gebruikt. Het is de vraag hoeveel.
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 14:02:11 #101
45833 crew  Fogel
pi_148388186
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 13:18 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Voor het voorverwarmen wordt ook energie gebruikt. Het is de vraag hoeveel.
Ja, dat bedoel ik. 100kW in het water proppen om er 60 uit te krijgen is niet handig, zelfs al is die 60 dan 300% meer dan zonder verwarming.
Zonder dat soort 'details' is het weinig spannend :P
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroati, Sloveni, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  dinsdag 6 januari 2015 @ 18:22:44 #102
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_148397154
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 12:54 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Ben absoluut geen tegenstander, maar aan " sneller dan het licht kan niet "gaat volgens mij vroeg of laat een einde komen.

[..]

Gaat men dan weer hierop verder :

http://peswiki.com/index.(...)ic_Theory_of_Gravity
Bedankt. Ik ben ook bepaald geen natuurkundige, maar twee van mijn vrienden zijn dat wel en ik sprak hierover regelmatig met ze. Ik zal het bekijken.
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
pi_148399388
Tesla pronkt ook mooi op mijn FOK!profiel.

Deze kan hier natuurlijk niet missen.

Who wins?!
You decide!
Tesla 8-)
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  Moderator dinsdag 6 januari 2015 @ 21:55:55 #104
249559 crew  Lavenderr
pi_148406776
quote:
17s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 19:24 schreef schommelstoel het volgende:
Tesla pronkt ook mooi op mijn FOK!profiel.

Deze kan hier natuurlijk niet missen.

Who wins?!
You decide!
Tesla 8-)
Ben je Tesla-fan Schommel?
pi_148428262
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 21:55 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Ben je Tesla-fan Schommel?
Jazeker, Tesla is voor mij een voorbeeld van hoe uitvinders/wetenschappers 'moeten' zijn.

Tesla deed het omdat het mogelijk was, niet om het geld, een pure uitvinder die genoot van zijn ontdekkingen.
En daarbij komt ook nog eens dat hij van mening was dat dit voor iedereen beschikbaar moest zijn, net zoals wij ademhalen voor nop, dacht hij ook over bepaalde ontdekkingen.
Tis ons gegeven(natuur, god, hoe je het ook wil zien), dus wie denken die gene wel niet wie ze zijn om te bepalen dat zij er geld voor moeten ontvangen.


Tesla verdient als je het mij zou vragen een veel grotere plaatst in de geschiedenis boeken dan die mafkees van een Edison die als een mak hondje achter J.P Morgen aan huppelde voor het geld en de roem.


Tesla boeide het niet dat ie een onbekende bleef, als de mensen maar op een eerlijke manier gebruik konden maken van uitvindingen.


Verder heel die discussie over vrije energie en dergelijke, te veel vage gebeurtenissen om te kunnen zeggen het is onzin, of juist andersom.

Verder geen zin meer in het wellis niettus hier.

*moet wel even stellen dat sommige users weer meer bezig zijn met hun gelijk halen, dan een discussie te voeren, aan beide kampen. Alleen zijn de non-aluhoedjes daar laatste weken iets erger in geworden*


(Hoop dat het een beetje te lezen is, typen op mobiel is niet mijn sterkste punt. Maar dit topic is wel weer leuk leesvoer tijdens het ttreinreizen :-) )

[ Bericht 0% gewijzigd door schommelstoel op 07-01-2015 14:53:59 (typegriep) ]
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  woensdag 7 januari 2015 @ 15:15:17 #106
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148429300
Van die laatste link, een quote van Tesla:
There is no energy in matter other than that received from the environment.


Best een interessante statement.
  woensdag 7 januari 2015 @ 15:17:10 #107
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148429381
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:15 schreef Manke het volgende:
Van die laatste link, een quote van Tesla:
There is no energy in matter other than that received from the environment.

Best een interessante statement.
Nogal ja :) Ook nogal in strijd met waarnemingen.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148429404
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:15 schreef Manke het volgende:
Van die laatste link, een quote van Tesla:
There is no energy in matter other than that received from the environment.

Best een interessante statement.
Interessant, en ook incorrect zo weten we nu.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  Moderator woensdag 7 januari 2015 @ 15:20:59 #109
249559 crew  Lavenderr
pi_148429580
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 14:52 schreef schommelstoel het volgende:

[..]

Jazeker, Tesla is voor mij een voorbeeld van hoe uitvinders/wetenschappers 'moeten' zijn.

Tesla deed het omdat het mogelijk was, niet om het geld, een pure uitvinder die genoot van zijn ontdekkingen.
En daarbij komt ook nog eens dat hij van mening was dat dit voor iedereen beschikbaar moest zijn, net zoals wij ademhalen voor nop, dacht hij ook over bepaalde ontdekkingen.
Tis ons gegeven(natuur, god, hoe je het ook wil zien), dus wie denken die gene wel niet wie ze zijn om te bepalen dat zij er geld voor moeten ontvangen.

Tesla verdient als je het mij zou vragen een veel grotere plaatst in de geschiedenis boeken dan die mafkees van een Edison die als een mak hondje achter J.P Morgen aan huppelde voor het geld en de roem.

Tesla boeide het niet dat ie een onbekende bleef, als de mensen maar op een eerlijke manier gebruik konden maken van uitvindingen.

Verder heel die discussie over vrije energie en dergelijke, te veel vage gebeurtenissen om te kunnen zeggen het is onzin, of juist andersom.

Verder geen zin meer in het wellis niettus hier.

*moet wel even stellen dat sommige users weer meer bezig zijn met hun gelijk halen, dan een discussie te voeren, aan beide kampen. Alleen zijn de non-aluhoedjes daar laatste weken iets erger in geworden*

(Hoop dat het een beetje te lezen is, typen op mobiel is niet mijn sterkste punt. Maar dit topic is wel weer leuk leesvoer tijdens het ttreinreizen :-) )
Prima te lezen hoor, en ja, dat hou je toch dat mensen hun gelijk willen halen. Zeker als het over wetenschap gaat . Of politiek . Of geloof. Of eigenlijk alles :D
pi_148430009
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:20 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Prima te lezen hoor, en ja, dat hou je toch dat mensen hun gelijk willen halen. Zeker als het over wetenschap gaat . Of politiek . Of geloof. Of eigenlijk alles :D
Precies, zit in het aard van het beestje.
Begint al bij kinderen, en bij sommigen blijft het hardnekkig aanwezig :P

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
You have to stop the Q-tip when there's resistance!
  woensdag 7 januari 2015 @ 16:17:23 #111
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148431801
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:17 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Nogal ja :) Ook nogal in strijd met waarnemingen.
Hij bedoelt dat (oa) straling, elektrostatische, magnetische en nucleaire wordt veroorzaakt door de omgeving, potentialen zijn een soort gaten naar de omgeving waardoor omgevingsenergie inkolkt en straalt naar onze dimensie. (broken symmetry. www.cheniere.org/references/brokensymmetry.htm )

Welke waarnemingen spreekt dit tegen? (oorzaak van straling)
pi_148432239
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:17 schreef Molurus het volgende:

[..]

Interessant, en ook incorrect zo weten we nu.
Zegt wie? Denk eerder dat de factoren in die uitspraak verkeerde waarden zijn toegekend. Materie is geen energie, materie bevat energie.
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  woensdag 7 januari 2015 @ 16:27:19 #113
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148432250
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef Manke het volgende:

[..]

Hij bedoelt dat (oa) straling, elektrostatische, magnetische en nucleaire wordt veroorzaakt door de omgeving, potentialen zijn een soort gaten naar de omgeving waardoor omgevingsenergie inkolkt en straalt naar onze dimensie. (broken symmetry. www.cheniere.org/references/brokensymmetry.htm )

Welke waarnemingen spreekt dit tegen? (oorzaak van straling)
Bijvoorbeeld de waarneming dat je massa in energie om kan zetten en vice versa.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 16:30:14 #114
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148432373
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 16:27 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Zegt wie? Denk eerder dat de factoren in die uitspraak verkeerde waarden zijn toegekend. Materie is geen energie, materie bevat energie.
Energie kan je omzetten in materie. Dat laat al zien hoe gebrekkig het is.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 16:30:57 #115
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148432407
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 16:27 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Bijvoorbeeld de waarneming dat je massa in energie om kan zetten en vice versa.
aha ok, ja die waarneming klopt wel, het zegt alleen niks over de afkomst van de energie, of is massa energie in een andere vorm?
pi_148433814
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 16:27 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Zegt wie? Denk eerder dat de factoren in die uitspraak verkeerde waarden zijn toegekend. Materie is geen energie, materie bevat energie.
Waar denk je dat E=MC^2 voor staat?

Materie *is* energie. Dat is letterlijk wat daar staat.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148434078
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 17:09 schreef Molurus het volgende:

[..]

Waar denk je dat E=MC^2 voor staat?

Materie *is* energie. Dat is letterlijk wat daar staat.
Ja en dat is dan ook de theorie die Tesla verwerpt.
Zover waren we al toch?
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148434327
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 17:17 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Ja en dat is dan ook de theorie die Tesla verwerpt.
Zover waren we al toch?
Met dien verstande dat de gehele wetenschap Einstein gelijk geeft en Tesla ongelijk. En met dien verstande dat dingen zoals atoombommen en kerncentrales geheel niet zouden werken als Tesla wel gelijk had.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 18:55:55 #119
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148437757
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 17:17 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Ja en dat is dan ook de theorie die Tesla verwerpt.
Zover waren we al toch?
Wat dus weer niet klopt met al de waarneming die in overeenkomst zijn met die formule.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148437948
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 17:24 schreef Molurus het volgende:

[..]

Met dien verstande dat de gehele wetenschap Einstein gelijk geeft en Tesla ongelijk. En met dien verstande dat dingen zoals atoombommen en kerncentrales geheel niet zouden werken als Tesla wel gelijk had.
Waarom niet. Het verschil is of je energie creert uit massa, of energie vrijmaakt uit massa.
Wel een verschil toch?
Een foton heeft geen massa maar wel energie (zegt men, ik neem dat ook niet voor absolute waarheid aan). Die twee kunnen imo dus wel los van elkaar gezien worden.
De hele wetenschap weet nog niet hoe massa ontstaat.

Wat kijk en leesvoer:
Nikola Tesla's Faster than Light (V = Pie/2 X C) …:
http://milesmathis.com/tesla.html

Tesla technieken in de praktijk.

Exploring Tesla's Wireless Power Transmission Sys:
http://www.meyl.eu/go/index.php?dir=10_Home&page=1&sublevel=0

[ Bericht 7% gewijzigd door Resonancer op 07-01-2015 19:52:35 ]
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  woensdag 7 januari 2015 @ 19:52:20 #121
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148440591
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:15 schreef Manke het volgende:
Van die laatste link, een quote van Tesla:
There is no energy in matter other than that received from the environment.

Best een interessante statement.
Bliksemflitsen lijken me daar een geweldig voorbeeld van.
Alles is energie.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 19:54:56 #122
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148440725
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 15:17 schreef Molurus het volgende:

[..]

Interessant, en ook incorrect zo weten we nu.
Waar haal jij je energie dan vandaan om te blijven functioneren?
Het stopcontact?
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 19:56:06 #123
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148440785
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 17:24 schreef Molurus het volgende:

[..]

Met dien verstande dat de gehele wetenschap Einstein gelijk geeft en Tesla ongelijk. En met dien verstande dat dingen zoals atoombommen en kerncentrales geheel niet zouden werken als Tesla wel gelijk had.
De mainstream wetenschap ja.
Er zijn ook experimenten uitgevoerd die niet waren te verklaren met de theorie van Einstein.
Alleen zijn die niet gepubliceerd.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 19:59:27 #124
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148440947
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:56 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

De mainstream wetenschap ja.
Er zijn ook experimenten uitgevoerd die niet waren te verklaren met de theorie van Einstein.
Alleen zijn die niet gepubliceerd.
Heb je daar voorbeelden van?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 20:16:08 #125
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148441624
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:59 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Heb je daar voorbeelden van?
Het Dayton Miller experiment
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148441912
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:16 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het Dayton Miller experiment
Wiki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Dayton_Miller#Shankland_analysis

quote:
In 1955, Robert S. Shankland, S. W. McCuskey, F. C. Leone, and G. Kuerti performed a re-analysis of Miller's results. Shankland, who led the report, noted that the "signal" that Miller observed in 1933 is actually composed of points that are an average of several hundred measurements each, and the magnitude of the signal is more than 10 times smaller than the resolution with which the measurements were recorded. Miller's extraction of a single value for the measurement is statistically impossible, the data is too variable to say "this" number is any better than "that" -- the data, from Shankland's position, supports a null result as equally as Miller's positive.

Shankland concluded that Miller's observed signal was partly due to statistical fluctuations and partly due to local temperature conditions and, also, suggested that the results of Miller were due to a systematic error rather than an observed existence of aether.
Het lijkt er dus op dat het signaal dat hij zou hebben gemeten beneden de nauwkeurigheid van de metingen ligt. Bovendien is dit experiment nooit meer met succes herhaald.

Allebei sterke indicaties dat dit experiment niets heeft opgeleverd.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148441950
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:54 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Waar haal jij je energie dan vandaan om te blijven functioneren?
Het stopcontact?
Diverse vormen van vetten en suikers, net als jij. :P
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148442083
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:00 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Waarom niet. Het verschil is of je energie creert uit massa, of energie vrijmaakt uit massa.
Wel een verschil toch?
Ja, in het ene geval neemt de massa af, in het andere geval niet. En dat de massa afneemt is een feit. Daarmee is het een correct, en het ander incorrect.

quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:00 schreef Resonancer het volgende:

Een foton heeft geen massa maar wel energie (zegt men, ik neem dat ook niet voor absolute waarheid aan).
En dat is maar goed ook. De rustmassa van een foton is 0, maar dat geldt niet voor een bewegend foton. :) De massa van een bewegend foton hangt direct samen met de energie van dat foton.

quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 19:00 schreef Resonancer het volgende:

Die twee kunnen imo dus wel los van elkaar gezien worden.
Nee, dat kan dus nog steeds niet.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 20:28:35 #129
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148442202
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:21 schreef Molurus het volgende:

[..]

Wiki:

http://en.wikipedia.org/wiki/Dayton_Miller#Shankland_analysis

[..]

Het lijkt er dus op dat het signaal dat hij zou hebben gemeten beneden de nauwkeurigheid van de metingen ligt. Bovendien is dit experiment nooit meer met succes herhaald.

Allebei sterke indicaties dat dit experiment niets heeft opgeleverd.
Dat is toch een heel andere conclusie en verhaal dan dat ik gelezen heb.

"Galactic Drift

In addition to the Earth’s revolution about the Sun, our entire solar system has a galactic velocity component.
A very sensitive and precise aether drift experiment might be able to detect this component if conducted at higher altitudes to lessen the slowing effects to a partially entrained aether. Although it is not reported in the textbooks, such an experiment was performed by Dayton Miller18 during the mid-1920s on a mountain top near the Mt. Wilson observatory. The experiment was an utter marvel of science, performed with exquisite care and precision over a period of several years. (See the excellent article by James DeMeo in IE #38 describing the Miller interferometry experiment.)

Miller concluded that the Earth was drifting towards an apex in the Southern Celestial Hemisphere, towards Dorado, the swordfish, right ascension 4 hrs. 54 min., declination of –70 33’, in the middle of the Great Magellanic Cloud and 7 from the southern pole of the ecliptic. He measured an aether-drift of about 10 km/sec at the location of his interferometer. From this he assumed the Earth was moving through a partially entrained aether which reduced its velocity from 200 km/sec in space, to about 10 km/sec nearer to the surface. This experimental result agrees with the concept of a partially entrained aether.
More importantly, this is the tie-breaking experiment that relativity theory cannot explain."

It is believed that Miller’s careful work over a period of some twenty years cast a shadow of doubt over Einstein’s relativity theory and prevented Einstein from receiving a Nobel Prize for his work on relativity. (Einstein did receive a Nobel Prize, but it was for his work on the photoelectric effect.)

But is the Miller experiment correct? Have his results been duplicated in recent times? The answer is both yes and no. Experiments were performed by Silvertooth19-21 starting in 1985. He pointed out that interferometer experiments average the round-trip speed of light—they do not measure the one-way speed of light. If there is a change in the forward and backward velocities of light such that it is exactly (c + v) in one direction and (c – v) in the other, then the values will simply average out to c. This will occur regardless of interferometer orientation, and after all, it is the one-way speed of light that we really want to know"
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148442865
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:28 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Zelf maar even de bron erbij gezocht... www.infinite-energy.com... serieus? :D
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 20:48:45 #131
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148443136
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:42 schreef Molurus het volgende:

[..]

Zelf maar even de bron erbij gezocht... www.infinite-energy.com... serieus? :D
Wikipedia? Serieus? :D
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 21:08:08 #132
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148444001
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:48 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Wikipedia? Serieus? :D
We hebben tegenwoordig veel betere statistische methoden. Dan kan het inderdaad zo blijken te zijn dat een oud meetresultaat niet significant afwijkt van 0. In dit geval zou een resultaat wat ruim binnen de nauwkeurigheid van de instrumenten valt al veel meer alarmbellen af moeten laten gaan.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148444154
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:48 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Wikipedia? Serieus? :D
Wat jij wil, hier is de publicatie van Shankland (die niet wordt vermeld door infinite-energy.com of course :D )

http://journals.aps.org/rmp/abstract/10.1103/RevModPhys.27.167

quote:
Abstract 

For nearly thirty years the results of the Michelson-Morley experiment obtained by Dayton C. Miller on Mount Wilson have stood at variance with all other trials of this experiment. As interest in Miller's results has continued to the present time, and since the original data sheets are available to the present writers, it has seemed appropriate that the observations be subjected to a new analysis. It is now shown that the small periodic fringe displacements found by Miller are due in part to statistical fluctuations in the readings of the fringe positions in a very difficult experiment. The remaining systematic effects are ascribed to local temperature conditions. These were much more troublesome at Mount Wilson than those encountered by experimenters elsewhere, including Miller himself in his work done at Case in Cleveland. As interpreted in the present study, Miller's extensive Mount Wilson data contain no effect of the kind predicted by the aether theory and, within the limitations imposed by local disturbances, are entirely consistent with a null result at all epochs during a year.
Enjoy. (scholar.google.nl is je vriend.)

[ Bericht 2% gewijzigd door Molurus op 07-01-2015 21:29:01 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148445118
En hier nog meer:

quote:
Dayton Miller was a prisoner of his time. In the 1920s and 30s digital signal processing was unknown, and the serious flaws of the data reduction algorithm used by all such experiments went unnoticed. Also, the use of errorbars and quantitative error analyses were in their infancy. These aspects of the state of scientific knowledge combined to permit him to be fooled into thinking his interferometer measurements did indeed determine the “absolute motion of the earth”.
An Explanation of Dayton Miller’s Anomalous “Ether Drift” Result - Thomas J. Roberts.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 21:52:49 #135
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148446183
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:12 schreef Molurus het volgende:

[..]

Wat jij wil, hier is de publicatie van Shankland (die niet wordt vermeld door infinite-energy.com of course :D )

http://journals.aps.org/rmp/abstract/10.1103/RevModPhys.27.167

[..]

Enjoy. (scholar.google.nl is je vriend.)
Hou die links naar scholar google aub voor je.
Het Michelson-Morley experiment wordt wel vernoemd op die website. (lezen)

Hier is het officiele document van het 1e Michelson-Morley experiment.

Foutieve claim:
Het experiment werd Null:

Het meest voorkomende afkappunt gebruikt in verschillende gebieden van het wetenschappelijk onderzoek is in het gebied van 5%.
Michelson, zijn analyse toonde niet minder dan een zesde tot een kwart van de verwachte effect.
Dit is 16-25% en tot ver buiten de aanvaarde normen voor "null".
Alleen de herhaalde verkondiging van Arthur Eddington in gesproken en geschreven media veroorzaakt de foutieve herhaling van de MMX als "null"

http://www.anti-relativity.com/MM_Paper.pdf
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 21:53:45 #136
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148446232
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:08 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

We hebben tegenwoordig veel betere statistische methoden. Dan kan het inderdaad zo blijken te zijn dat een oud meetresultaat niet significant afwijkt van 0. In dit geval zou een resultaat wat ruim binnen de nauwkeurigheid van de instrumenten valt al veel meer alarmbellen af moeten laten gaan.
Dit experiment doe je dus af als onbetrouwbaar
maar het Michelson-Morley experiment uit die tijd is wel betrouwbaar?
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 21:57:10 #137
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148446393
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:53 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Dit experiment doe je dus af als onbetrouwbaar
maar het Michelson-Morley experiment uit die tijd is wel betrouwbaar?
Dat doe ik met een goede reden ja. Statistiek :Y
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 21:59:46 #138
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148446529
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:52 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Hou die links naar scholar google aub voor je.
Het Michelson-Morley experiment wordt wel vernoemd op die website. (lezen)

Hier is het officiele document van het 1e Michelson-Morley experiment.

Foutieve claim:
Het experiment werd Null:

Het meest voorkomende afkappunt gebruikt in verschillende gebieden van het wetenschappelijk onderzoek is in het gebied van 5%.
Michelson, zijn analyse toonde niet minder dan een zesde tot een kwart van de verwachte effect.
Dit is 16-25% en tot ver buiten de aanvaarde normen voor "null".
Alleen de herhaalde verkondiging van Arthur Eddington in gesproken en geschreven media veroorzaakt de foutieve herhaling van de MMX als "null"

http://www.anti-relativity.com/MM_Paper.pdf
En statistiek is duidelijk iets waar de schrijver hiervan weinig van begrijpt.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:00:01 #139
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148446541
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:57 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Dat doe ik met een goede reden ja. Statistiek :Y
Het Michelson-Morley experiment is nogmaals herhaald in 1986 gesponsord door
de US airforce en daaruit bleek dat de ether wel bestaat.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148446559
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 21:52 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Hou die links naar scholar google aub voor je.
Het Michelson-Morley experiment wordt wel vernoemd op die website. (lezen)
Ik had het over de analyse van Shankland. (Lezen wat ik schrijf.)
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:03:07 #141
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148446721
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:00 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het Michelson-Morley experiment is nogmaals herhaald in 1986 gesponsord door
de US airforce en daaruit bleek dat de ether wel bestaat.
Link naar de paper?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:04:09 #142
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148446769
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148446785
De analyse van Thomas J. Roberts is in elk geval uit 2006. Dat is wel ff recenter dan 1986. :D
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148446861
quote:
Heb je dit gelezen?
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:06:49 #145
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148446883
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:04 schreef Molurus het volgende:
De analyse van Thomas J. Roberts is in elk geval uit 2006. Dat is wel ff recenter dan 1986. :D
Alleen al het feit dat er zoveel verschillende resultaten zijn zegt genoeg toch.
De resultaten wijken telkens af.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148446992
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:06 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Alleen al het feit dat er zoveel verschillende resultaten zijn zegt genoeg toch.
De resultaten wijken telkens af.
De resultaten zijn telkens niet significant.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:09:01 #147
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148447000
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:06 schreef Molurus het volgende:

[..]

Heb je dit gelezen?
Niet helemaal, ben nogal moe op het moment en kan me effe niet goed concentreren.
Maar heb uit verschillende bronnen vernomen dat dit experiment aantoont dat er
een gedeeltelijke ether zou zijn.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148447186
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:09 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Niet helemaal, ben nogal moe op het moment en kan me effe niet goed concentreren.
Maar heb uit verschillende bronnen vernomen dat dit experiment aantoont dat er een gedeeltelijke ether zou zijn.
Laat me de eerste alinea daarvan even quoten:

quote:
Abstract Michelson-Morley type experiments are shown to be non-sequitors because their logic fails to take into account the relationship between wavelength and propagation velocity. An experimental demonstration of anisotropy in wavelength is described.
In andere woorden: deze paper is niet bepaald een goed argument voor je standpunt.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:18:16 #149
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148447625
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:11 schreef Molurus het volgende:

[..]

Laat me de eerste alinea daarvan even quoten:

[..]

In andere woorden: deze paper is niet bepaald een goed argument voor je standpunt.
Ik ga me er nog wel eens wat meer in verdiepen, en kom er later nog wel op terug.
Wat ik sowieso vreemd vind is dat er verschillende theorien zijn en heel veel
wetenschappers die beweren dat de experimenten die gedaan zijn om de relativiteits theorie
te bewijzen ook zeer onnauwkeurig zijn gedaan.
Op het internet wemelt het van dat soort beweringen, en ja ook in gewone mensen taal uitgelegd.
Als er zoveel twijfel is en verschillende theorien dan is het toch idioot dat al 100 jaar wordt vast
gehouden aan de theorie van Einstein.
Een objectieve Natuurkunde zou toch resultaten moeten toetsen aan verschillende theorien
om een onafhankelijk en zo accuraat mogelijke uitkomst te verkrijgen?
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148448533
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:18 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Ik ga me er nog wel eens wat meer in verdiepen, en kom er later nog wel op terug.
Wat ik sowieso vreemd vind is dat er verschillende theorien zijn en heel veel
wetenschappers die beweren dat de experimenten die gedaan zijn om de relativiteits theorie
te bewijzen ook zeer onnauwkeurig zijn gedaan.
Op het internet wemelt het van dat soort beweringen, en ja ook in gewone mensen taal uitgelegd.
Als er zoveel twijfel is en verschillende theorien dan is het toch idioot dat al 100 jaar wordt vast
gehouden aan de theorie van Einstein.
Een objectieve Natuurkunde zou toch resultaten moeten toetsen aan verschillende theorien
om een onafhankelijk en zo accuraat mogelijke uitkomst te verkrijgen?
Ik kan je alleen maar dit advies geven:


Een handige checklist die ik van harte kan aanbevelen. Ik gebruik hem zelf ook. :)

Als die wetenschappers die beweren dat de relativiteitstheorie niet zou kloppen clean door deze checklist heen komen dan zou ik wel willen weten wie dat dan zijn. Maar controleer dat dan ook eerst zelf even, scheelt ons weer een hoop zoekwerk. :D

PS:

Als je in het bezit bent van een navigatiesysteem dan test je de relativiteitstheorie in de praktijk elke keer dat je hem gebruikt. Want als men daar niet voor corrigeert zit een navigatiesysteem er per dag zo'n 30 km naast. Daarmee ga je vanzelfsprekend nooit op je bestemming aankomen. :)

Dit heeft te maken met het verschil van de perceptie van tijd hier op aarde en aan boord van die navigatiesatellieten. En de relativiteitstheorie voorspelt dit verschil dusdanig nauwkeurig dat een navigatiesysteem jou kan vertellen door welke straat jij rijdt. Dat is vrij nauwkeurig!

[ Bericht 4% gewijzigd door Molurus op 07-01-2015 23:11:21 ]
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 22:46:11 #151
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148449183
quote:
Knullig geschreven, geen foutanalyse of dingen als afwijkingen rond de meetwaarde. Ik heb het idee dat de wiskunde ook behoorlijk dodgy is, maar daar moet ik zelf wat wakkerder voor zijn. De journal stelt iig niets voor.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 7 januari 2015 @ 23:15:41 #152
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_148450475
quote:
1s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:04 schreef Resonancer het volgende:
Omdat velen waaronder ik het opmerkelijk vinden dat hij min of meer uit de geschiedenisboeken is gehouden.
Dat dus, hij krijgt no way het krediet wat hij verdient, de man zou een voetstuk, hulde en glorie moeten krijgen en postuum geerd, te weinig mensen kennen zijn naam.
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  woensdag 7 januari 2015 @ 23:20:17 #153
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148450670
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:46 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Knullig geschreven, geen foutanalyse of dingen als afwijkingen rond de meetwaarde. Ik heb het idee dat de wiskunde ook behoorlijk dodgy is, maar daar moet ik zelf wat wakkerder voor zijn. De journal stelt iig niets voor.
Ben in ieder geval blij dat je er naar gekeken hebt en je hersens hebt laten kraken ;)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 23:22:44 #154
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148450767
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 23:15 schreef YuckFou het volgende:

[..]

Dat dus, hij krijgt no way het krediet wat hij verdient, de man zou een voetstuk, hulde en glorie moeten krijgen en postuum geerd, te weinig mensen kennen zijn naam.
Dat is inderdaad al een hele goede rede om aan te nemen dat hij iets ontdekt heeft wat verzwegen
moest worden. Waarom anders zijn laboratorium vernietigen en alle documenten in het
geheim bewaren. Er is wel een heleboel publiekelijk nu.
Maar vermoed dat de kern van zijn werk en ideen nog steeds geheim zijn.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148451267
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 23:22 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Dat is inderdaad al een hele goede rede om aan te nemen dat hij iets ontdekt heeft wat verzwegen
moest worden. Waarom anders zijn laboratorium vernietigen en alle documenten in het
geheim bewaren. Er is wel een heleboel publiekelijk nu.
Maar vermoed dat de kern van zijn werk en ideen nog steeds geheim zijn.
Welk motief kan er zijn om dat werk geheim te houden?

De wetenschap is nu veel verder dan Tesla ooit kan zijn geweest. Dus zo spannend kan het nooit zijn.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  woensdag 7 januari 2015 @ 23:35:59 #156
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148451306
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:33 schreef Molurus het volgende:

[..]

Ik kan je alleen maar dit advies geven:


Een handige checklist die ik van harte kan aanbevelen. Ik gebruik hem zelf ook. :)

Als die wetenschappers die beweren dat de relativiteitstheorie niet zou kloppen clean door deze checklist heen komen dan zou ik wel willen weten wie dat dan zijn. Maar controleer dat dan ook eerst zelf even, scheelt ons weer een hoop zoekwerk. :D

PS:

Als je in het bezit bent van een navigatiesysteem dan test je de relativiteitstheorie in de praktijk elke keer dat je hem gebruikt. Want als men daar niet voor corrigeert zit een navigatiesysteem er per dag zo'n 30 km naast. Daarmee ga je vanzelfsprekend nooit op je bestemming aankomen. :)

Dit heeft te maken met het verschil van de perceptie van tijd hier op aarde en aan boord van die navigatiesatellieten. En de relativiteitstheorie voorspelt dit verschil dusdanig nauwkeurig dat een navigatiesysteem jou kan vertellen door welke straat jij rijdt. Dat is vrij nauwkeurig!
Bedankt voor de tip. ^O^
Ik ga het zeker gebruiken, zocht nog naar een quote over GPS maar kan die niet vinden.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  woensdag 7 januari 2015 @ 23:42:47 #157
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148451549
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 23:35 schreef Molurus het volgende:

[..]

Welk motief kan er zijn om dat werk geheim te houden?

De wetenschap is nu veel verder dan Tesla ooit kan zijn geweest. Dus zo spannend kan het nooit zijn.
Tsja, is de reguliere wetenschap verder?
Weten we dat zeker? Dit is BNW h, geen W&T.
Als de technieken van Tesla nu gebruikt worden voor HAARP, en een energyweapen?
Of technieken als anti-gravity, cold fusion en mind control.
Alles heeft een resonantie, de aarde, mensen, onze hersenenen.
Ik acht het niet onmogelijk dat ze door middel van verschillende frequenties en resonanties
gekke dingen kunnen doen met mensen en de planeet.
Klint voor jou misschien als alu-hoedje, maar wie weet.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148451955
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 23:35 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Bedankt voor de tip. ^O^
Ik ga het zeker gebruiken, zocht nog naar een quote over GPS maar kan die niet vinden.
Hier bijvoorbeeld:

http://www.astronomy.ohio-state.edu/~pogge/Ast162/Unit5/gps.html

quote:
The combination of these two relativitic effects means that the clocks on-board each satellite should tick faster than identical clocks on the ground by about 38 microseconds per day (45-7=38)! This sounds small, but the high-precision required of the GPS system requires nanosecond accuracy, and 38 microseconds is 38,000 nanoseconds. If these effects were not properly taken into account, a navigational fix based on the GPS constellation would be false after only 2 minutes, and errors in global positions would continue to accumulate at a rate of about 10 kilometers each day.
:)
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148452108
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 23:42 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Tsja, is de reguliere wetenschap verder?
Weten we dat zeker? Dit is BNW h, geen W&T.
Als de technieken van Tesla nu gebruikt worden voor HAARP, en een energyweapen?
Of technieken als anti-gravity, cold fusion en mind control.
Alles heeft een resonantie, de aarde, mensen, onze hersenenen.
Ik acht het niet onmogelijk dat ze door middel van verschillende frequenties en resonanties
gekke dingen kunnen doen met mensen en de planeet.
Klint voor jou misschien als alu-hoedje, maar wie weet.
Het tegendeel is natuurlijk nooit te bewijzen, maar dat geldt ook voor heel veel nog veel gekkere claims. :D

Zoals Shermer zegt... "you have to keep your mind open enough to accept radical new ideas, but not so open that your brains fall out."
Niet meer aanwezig in dit forum.
  donderdag 8 januari 2015 @ 00:01:45 #160
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148452367
quote:
Die bedoelde ik niet, deze wel :)
What does one of the world’s foremost experts on GPS have to say
about relativity theory and the Global Positioning System?
Ronald R. Hatch is the Director of Navigation Systems at NavCom Technology and a former president
of the Institute of Navigation. As he describes in his article for this issue.
GPS simply contradicts Einstein’s theory of relativity. His Modified Lorentz Ether Gauge Theory (MLET) has been proposed as an alternative to Einstein’s relativity. It agrees at first order with relativity but corrects for certain astronomical anomalies not explained by relativity theory.

Maar ja daar zal jij wel weer een weerwoord voor hebben.
False Quote?
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148452584
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 00:01 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Maar ja daar zal jij wel weer een weerwoord voor hebben.
False Quote?
Nog niet, maar klinkt interessant!

Ik zal die morgen eens door de checklist heen halen, maar heb nu wel weer even genoeg gegoogled. ;)

Weltrusten!
Niet meer aanwezig in dit forum.
  donderdag 8 januari 2015 @ 00:10:03 #162
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148452672
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 00:07 schreef Molurus het volgende:

[..]

Nog niet, maar klinkt interessant!

Ik zal die morgen eens door de checklist heen halen, maar heb nu wel weer even genoeg gegoogled. ;)

Weltrusten!
Ok, laat het antwoord maar tot je komen via de ether als je slaapt. Tesla style :Y Truste
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_148456335
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 00:01 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Die bedoelde ik niet, deze wel :)
What does one of the world’s foremost experts on GPS have to say
about relativity theory and the Global Positioning System?
Ronald R. Hatch is the Director of Navigation Systems at NavCom Technology and a former president
of the Institute of Navigation. As he describes in his article for this issue.
GPS simply contradicts Einstein’s theory of relativity. His Modified Lorentz Ether Gauge Theory (MLET) has been proposed as an alternative to Einstein’s relativity. It agrees at first order with relativity but corrects for certain astronomical anomalies not explained by relativity theory.

Maar ja daar zal jij wel weer een weerwoord voor hebben.
False Quote?
Boek uit '92, dit staat er op gps.gov:

quote:
Ron Hatch is an expert in the use of GPS for precision farming, as well as other applications. Currently a consultant to John Deere, he was formerly the Director of Navigation Systems Engineering and Principal and co-founder of NavCom Technology, Inc., a John Deere company. That company provides a commercially operated differential GPS augmentation service to the agriculture industry and other high accuracy users.

Throughout his 30-year career in satellite navigation systems with companies such as Boeing and Magnavox, Hatch has been noted for his innovative algorithm design for Satellite Navigation Systems. He has consulted for a number of companies and government agencies developing dual-frequency carrier-phase algorithms for landing aircraft, multipath mitigation techniques, carrier phase measurements for real time differential navigation at the centimeter level, algorithms and specifications for Local Area Augmentation System, high-performance GPS and communication receivers, and Kinematic DGPS. In addition to the Hatch-Filter Technique, Hatch has obtained numerous patents and written many technical papers involving innovative techniques for navigation and surveying using the TRANSIT and GPS navigation satellites, authored Escape From Einstein in which he challenges competing relativity and other theories, and contributed significantly to the advancement of satellite navigation
en zijn boek:
http://www.amazon.com/Esc(...)-Hatch/dp/0963211307
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  donderdag 8 januari 2015 @ 14:13:00 #164
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148466695
Goed stuk

http://www.cheniere.org/t(...)s_of_permissible.htm

quote:
We develop the major principles of emerging overunity EM power systems as open systems far from thermodynamic equilibrium, freely receiving excess energy from the active vacuum. Such systems were arbitrarily omitted from Maxwell's theory by curtailment. Heaviside's reinterpretation and simplification of Maxwell's equations did retain such overunity EM systems as one major subset. Lorentz then regauged the Maxwell-Heaviside equations by arbitrary symmetrical regauging to provide still simpler equations and a further reduced subset of permissible Maxwell-Heaviside systems. Lorentz regauging erroneously discarded the entire class of Maxwellian EM systems not in thermodynamic equilibrium with the active vacuum.
Dus Lorentz is de schuldige :o

De Nobel prijs winaars

http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/nobelguide_phy.pdf
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_148468353
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 20:25 schreef Molurus het volgende:

[..]

Ja, in het ene geval neemt de massa af, in het andere geval niet. En dat de massa afneemt is een feit. Daarmee is het een correct, en het ander incorrect.

[..]

En dat is maar goed ook. De rustmassa van een foton is 0, maar dat geldt niet voor een bewegend foton. :) De massa van een bewegend foton hangt direct samen met de energie van dat foton.

[..]

Nee, dat kan dus nog steeds niet.
Op het wetenschapsforum lees ik dat niet iederen daar even zeker van is:
http://www.wetenschapsfor(...)n-foton-in-beweging/
Ga er straks verder op in maar de QM en de Relativiteitstheorie bijten elkaar ook, in zoverre is dat dus niet waterdicht.

Leuke artikelen in voor mij begrijpbare taal geschreven:
http://johannez.nl/oud/content/theorie/theoriefinal2.htm

http://www.ninefornews.nl/de-puinhopen-van-96-jaar-relativiteit/

Wat ingewikkelder:
http://www.tuks.nl/wiki/i(...)rsEinsteinRelativity

Tesla aan het woord o.a. over "de kromming van de ruimte ":

http://www.tfcbooks.com/tesla/1932-09-11.htm
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148469759
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 14:54 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Op het wetenschapsforum lees ik dat niet iederen daar even zeker van is:
http://www.wetenschapsfor(...)n-foton-in-beweging/
Ga er straks verder op in maar de QM en de Relativiteitstheorie bijten elkaar ook, in zoverre is dat dus niet waterdicht.
Ik moet hier nog iets dieper in duiken, het is complexe materie. :)

Voor het moment is dit wel interessant:

http://en.wikipedia.org/wiki/Mass%E2%80%93energy_equivalence

"In a similar manner, even photons (light quanta), if trapped in a container space (as a photon gas or thermal radiation), would contribute a mass associated with their energy to the container. Such an extra mass, in theory, could be weighed in the same way as any other type of rest mass. This is true in special relativity theory, even though individually photons have no rest mass. The property that trapped energy in any form adds weighable mass to systems that have no net momentum is one of the characteristic and notable consequences of relativity. It has no counterpart in classical Newtonian physics, in which radiation, light, heat, and kinetic energy never exhibit weighable mass under any circumstances."

Of dit ook zo werkt bij zwaartekrachtlenzen durf ik niet te zeggen:

http://nl.wikipedia.org/wiki/Zwaartekrachtlens
Niet meer aanwezig in dit forum.
  donderdag 8 januari 2015 @ 16:07:44 #167
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148471419
Een demonstratie rechtstreeks uit Tesla's patenten en readings:

Power transmissie doen we vandaag de dag helemaal verkeerd, Tesla wou de technologie invoeren, maar het energieverbruik kon (nog) niet gemeten worden bij de klant thuis, dus JP heeft de financiering gestopt.


www.tfcbooks.com/tesla/1893-02-24.htm

[ Bericht 7% gewijzigd door Manke op 08-01-2015 16:21:13 ]
pi_148472367
quote:
1s.gif Op donderdag 8 januari 2015 16:07 schreef Manke het volgende:
Een demonstratie rechtstreeks uit Tesla's patenten en readings:

Power transmissie doen we vandaag de dag helemaal verkeerd, Tesla wou de technologie invoeren, maar het energieverbruik kon (nog) niet gemeten worden bij de klant thuis, dus JP heeft de financiering gestopt.


[ afbeelding ] www.tfcbooks.com/tesla/1893-02-24.htm
http://globalenergytransm(...)ciple-of-tesla-tower

Met dank aan Demolay voor de link.
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  donderdag 8 januari 2015 @ 16:36:54 #169
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148472757
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 16:28 schreef Resonancer het volgende:

[..]

http://globalenergytransm(...)ciple-of-tesla-tower

Met dank aan Demolay voor de link.
thanks, later even lezen.
Dat filmpje demonstreert het op kleine schaal in het lab. Ipv energie door de aarde, wereldwijd af te tappen, door een 35awg koperdraadje.

[ Bericht 0% gewijzigd door Manke op 08-01-2015 17:47:10 ]
  donderdag 8 januari 2015 @ 18:48:46 #170
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148477070
het is rense ik weet ...maar wel iets gecimplificeerd

http://www.rense.com/general75/simpl.htm

Victor Schauberger was hier in princiepe ook mee bezig
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  donderdag 8 januari 2015 @ 19:22:22 #171
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148478301
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 18:48 schreef DeMolay het volgende:
het is rense ik weet ...maar wel iets gecimplificeerd

http://www.rense.com/general75/simpl.htm

Victor Schauberger was hier in princiepe ook mee bezig
"The so-called "static" field or potential from any dipolarity is comprised of a steady flow of real photons, whose energy has been directly extracted from the seething virtual state vacuum by the asymmetry of that dipole."

Vraag me af of dat zo is en of dat bewezen kan worden.

Deze professor (Turtur) doet een poging: m.youtube.com/watch?v=IiC2IGLl90Q
  donderdag 8 januari 2015 @ 20:40:45 #172
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148481540
deze russen claime van wel

http://globalenergytransm(...)ciple-of-tesla-tower

sommerfield intergraal zou het bewijzen

http://en.wikipedia.org/wiki/Free_electron_model

[ Bericht 8% gewijzigd door DeMolay op 08-01-2015 20:49:17 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  donderdag 8 januari 2015 @ 20:59:02 #173
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148482407
Voor de liefhebbers:
Een boekwerk met alle Nikola Tesla patenten.
Volledig met uitgewerkte technische tekeningen.
Originele documenten.

https://archive.org/strea(...)la#page/n15/mode/2up
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  donderdag 8 januari 2015 @ 22:26:00 #174
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148485813
quote:
0s.gif Op donderdag 8 januari 2015 20:40 schreef DeMolay het volgende:
deze russen claime van wel

http://globalenergytransm(...)ciple-of-tesla-tower

sommerfield intergraal zou het bewijzen

http://en.wikipedia.org/wiki/Free_electron_model
Wat heeft de free electron model met de tesla toren te maken? De aarde is geen metaal en geen kristal.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148489881
quote:
Op donderdag 8 januari 2015 16:07 schreef Manke het volgende:
Een demonstratie rechtstreeks uit Tesla's patenten en readings:

Power transmissie doen we vandaag de dag helemaal verkeerd, Tesla wou de technologie invoeren, maar het energieverbruik kon (nog) niet gemeten worden bij de klant thuis, dus JP heeft de financiering gestopt.


[ afbeelding ] www.tfcbooks.com/tesla/1893-02-24.htm
Het stoort wel als een dolle. :X
  vrijdag 9 januari 2015 @ 00:02:11 #176
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148490053
quote:
Wat heeft de free electron model met de tesla toren te maken? De aarde is geen metaal en geen kristal.
nee sorry dat spelletje doe ik niet meer
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 9 januari 2015 @ 00:05:03 #177
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148490179
quote:
Het stoort wel als een dolle. :X
is het de big bang ?...of een colpased wave field wat hoorbaar is in onze dimensie

[ Bericht 2% gewijzigd door DeMolay op 09-01-2015 00:14:57 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 9 januari 2015 @ 00:24:22 #178
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148490787
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 00:02 schreef DeMolay het volgende:

[..]

nee sorry dat spelletje doe ik niet meer
Geen spelletje, gewoon een serieuze vraag.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  vrijdag 9 januari 2015 @ 00:29:18 #179
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148490930
met jou niet meer dus stop met vragen je bent vanaf nu weer op ignore modus
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 9 januari 2015 @ 08:27:33 #180
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148494082
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 00:29 schreef DeMolay het volgende:
met jou niet meer dus stop met vragen je bent vanaf nu weer op ignore modus
Tsja, als je niet tegen kritiek kan zit je niet op de juiste plek op een discussie forum. Kom met onzin, en je kan tegengas verwachten.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  vrijdag 9 januari 2015 @ 14:56:23 #181
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148507853
Die Tesla golven gaan trouwens sneller dan het licht volgens zijn en recente observaties :P

Het zijn geen Hertz golven, ze hebben geen magnetisch component, daarom wordt dat dunne draad niet warm in dat filmpje.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 15:35:49 #182
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148509633
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 9 januari 2015 @ 16:03:52 #183
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_148510801
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 00:29 schreef DeMolay het volgende:
met jou niet meer dus stop met vragen je bent vanaf nu weer op ignore modus
Echt heel flauw dit.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 16:23:53 #184
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_148511557
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 14:56 schreef Manke het volgende:
Die Tesla golven gaan trouwens sneller dan het licht volgens zijn en recente observaties :P

Het zijn geen Hertz golven, ze hebben geen magnetisch component, daarom wordt dat dunne draad niet warm in dat filmpje.
Misschien heb ik het gemist, maar wat zijn 'Tesla golven'?

En waaruit blijkt dat die zich sneller dan het licht voort zouden planten?
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148515870
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:23 schreef Molurus het volgende:

[..]

Misschien heb ik het gemist, maar wat zijn 'Tesla golven'?

En waaruit blijkt dat die zich sneller dan het licht voort zouden planten?
http://users.beotel.net/~gmarjanovic/Tesla_waves.pdf
http://pesn.com/2011/03/2(...)ed_by_Steve_Jackson/
http://www.cheniere.org/books/part1/starting%20pages.htm
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 18:10:28 #186
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148516288
Longitudinaal reizende elektrostatische golven zonder magnetisch component. Tesla deed experimenten bij bliksem, hij nam toen deze golven waar, ook berekende hij dat het sneller dan het licht reist.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 18:32:26 #187
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_148516979
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 18:49 schreef Fogel het volgende:
Uit de OP "1895 Niagara Falls Powerplant.
De eerste waterkrachtcentrale ter wereld werd uitgevonden en gebouwd door Tesla samen met George Westinghouse."

Volgens http://no.wikipedia.org/wiki/Vannkraftverk#Vannkraftverk_i_Norge gebruikten ze in Noorwegen al waterkracht om electriciteit op te wekken sinds 1883.
Laugstol Bruk in Skien leverde sinds 1885 electriciteit van waterkracht aan abonnees, gebruik makende van een Francisturbine (een ontwerp uit 1849). En in Hammerfest kregen ze in 1891 een gemeentelijke waterkrachtcentrale om de electiciteit van de straatverlichting te genereren.

Ergens klopt er blijkbaar iets niet, vast een definitieprobleem.
Gelukkig ik ben niet de enige die dit gelijk op viel :)
En toch wordt het klakkeloos in de op gezet en wordt bovenstaande post de rest van het topic genegeerd.
Dus, Izzy ik ben wel benieuwd naar je bron die je gebruikt hebt voor je uitvindingenlijst.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 18:51:44 #188
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_148517787
quote:
Zijn er ook gedegen onafhankelijke wetenschappelijke experimenten gedaan?

Want dat je met google bronnen kunt vinden voor elke stelling geloof ik zo. (Weer die Bearden. Niet verrassend, wel ongeloofwaardig.)

Ik kan er verder nauwelijks iets over vinden namelijk. En als wisselwerkingen die de lichtsnelheid overschrijden kunnen worden aangetoond zou dat voorpaginanieuws moeten zijn in alle wetenschappelijke journals.

Tip: BNW / Nikola Tesla en de Ether
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148519012
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 18:51 schreef Molurus het volgende:

[..]

Zijn er ook gedegen onafhankelijke wetenschappelijke experimenten gedaan?

Want dat je met google bronnen kunt vinden voor elke stelling geloof ik zo. (Weer die Bearden. Niet verrassend, wel ongeloofwaardig.)

Ik kan er verder nauwelijks iets over vinden namelijk. En als wisselwerkingen die de lichtsnelheid overschrijden kunnen worden aangetoond zou dat voorpaginanieuws moeten zijn in alle wetenschappelijke journals.

Tip: BNW / Nikola Tesla en de Ether
De Nasa:https://www.google.nl/url(...)ArPeaCxW7h1uV9GxqtSw
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 19:32:25 #190
167383 Molurus
ex-FOK!ker
pi_148519444
quote:
Hoe moet ik dit artikel precies lezen?

Ik zie twee keer het woord 'superluminal', 1 keer is een quote uit een ander artikel, het ander betreft een verwijzing naar Tesla.

'Faster than light': 1 keer... maar daar wordt niet veel meer gezegd dat "instantaneous propagation" impliceert dat golven zich sneller dan het licht verplaatsen. Lijkt me nogal een open deur, was het niet dat "instantaneous propagation" algemeen als onzin wordt gezien.

Waar is nou het onderzoek? Welk experiment is er nu werkelijk uitgevoerd dat dit zou bevestigen? Of komen we gewoon via een enorm doolhof aan verwijzen uit bij een ongefundeerde claim van Tesla?

Ten overvloede: googlen kan ik ook. Dat was niet mijn vraag.
Niet meer aanwezig in dit forum.
pi_148519868
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 22:33 schreef Molurus het volgende:

[..]

Ik kan je alleen maar dit advies geven:


Een handige checklist die ik van harte kan aanbevelen. Ik gebruik hem zelf ook. :)

Als die wetenschappers die beweren dat de relativiteitstheorie niet zou kloppen clean door deze checklist heen komen dan zou ik wel willen weten wie dat dan zijn. Maar controleer dat dan ook eerst zelf even, scheelt ons weer een hoop zoekwerk. :D

PS:

Als je in het bezit bent van een navigatiesysteem dan test je de relativiteitstheorie in de praktijk elke keer dat je hem gebruikt. Want als men daar niet voor corrigeert zit een navigatiesysteem er per dag zo'n 30 km naast. Daarmee ga je vanzelfsprekend nooit op je bestemming aankomen. :)

Dit heeft te maken met het verschil van de perceptie van tijd hier op aarde en aan boord van die navigatiesatellieten. En de relativiteitstheorie voorspelt dit verschil dusdanig nauwkeurig dat een navigatiesysteem jou kan vertellen door welke straat jij rijdt. Dat is vrij nauwkeurig!
Heb je dit artikel als eens gelezen?
http://www.ninefornews.nl/de-puinhopen-van-96-jaar-relativiteit/
Met name de opmerking over de maxwell vgl valt mij op.
Waar gaat deze auteur in de fout?
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_148520023
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 19:32 schreef Molurus het volgende:

[..]

Hoe moet ik dit artikel precies lezen?

Ik zie twee keer het woord 'superluminal', 1 keer is een quote uit een ander artikel, het ander betreft een verwijzing naar Tesla.

'Faster than light': 1 keer... maar daar wordt niet veel meer gezegd dat "instantaneous propagation" impliceert dat golven zich sneller dan het licht verplaatsen. Lijkt me nogal een open deur, was het niet dat "instantaneous propagation" algemeen als onzin wordt gezien.

Waar is nou het onderzoek? Welk experiment is er nu werkelijk uitgevoerd dat dit zou bevestigen? Of komen we gewoon via een enorm doolhof aan verwijzen uit bij een ongefundeerde claim van Tesla?

Ten overvloede: googlen kan ik ook. Dat was niet mijn vraag.
Veel meer dan dit vind ik niet.
http://www.scribd.com/mobile/doc/242235228?width=360
Het is te hopen dat er meer experimenten gaan plaatsvinden.
De reguliere wetenschap heeft ook niet overal bewijs voor. Indien vgl niet kloppen verzint men een nieuw deeltje. Deze b.v.
http://nl.m.wikipedia.org/wiki/Tachyon
Of het higgs deeltje.
Geen bewijs voor maar zonder dat deeltje kloppen een hoop theorien niet.

[ Bericht 4% gewijzigd door Resonancer op 09-01-2015 20:00:37 ]
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 20:01:26 #193
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148520595
It was on the third of July--the date I shall never forget--when I obtained the first decisive experimental evidence of a truth of overwhelming importance for the advancement of humanity. A dense mass of strongly charged clouds gathered in the west and towards the evening a violent storm broke loose which, after spending much of its fury in the mountains, was driven away with great velocity over the plains. Heavy and long persisting arcs formed almost in regular time intervals. My observations were now greatly facilitated and rendered more accurate by the experiences already gained. I was able to handle my instruments quickly and I was prepared. The recording apparatus being properly adjusted, its indications became fainter and fainter with the increasing distance of the storm, until they ceased altogether. I was watching in eager expectation. Surely enough, in a little while the indications again began, grew stronger and stronger and, after passing through a maximum, gradually decreased and ceased once more. Many times, in regularly recurring intervals, the same actions were repeated until the storm which, as evident from simple computations, was moving with nearly constant speed, had retreated to a distance of about three hundred kilometers. Nor did these strange actions stop then, but continued to manifest themselves with undiminished force. Subsequently, similar observations were also made by my assistant, Mr. Fritz Lowenstein, and shortly afterward several admirable opportunities presented themselves which brought out, still more forcibly, and unmistakably, the true nature of the wonderful phenomenon. No doubt, whatever remained: I was observing stationary waves.

Toen begon hij dit te onderzoeken, kan die claim van 'sneller dan het licht' ff niet vinden, maar die maakte hij wel.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 20:14:26 #194
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148520952
Helaas is mijn technische kennis niet voldoende om dit te beoordelen.
Maar deze jongen geeft aan dat hij met deze proef aantoont dat sneller dan licht mogelijk is
Gebaseerd op de ideen van Eric P. Dollard.
Kan 1 van onze experts hier een mening over geven?
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  vrijdag 9 januari 2015 @ 22:06:53 #195
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148525463
quote:
Ten overvloede: googlen kan ik ook. Dat was niet mijn vraag.
kijk die lezing die ik gaf (waarom Einstein het mis had komt ook aan bod )
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zaterdag 10 januari 2015 @ 14:28:32 #196
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148540377
Dit is ook cool, heeft alleen niks met tesla te maken

pi_148540468
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 14:28 schreef Manke het volgende:
Dit is ook cool, heeft alleen niks met tesla te maken

Helemaal 'free' is deze energie natuurlijk niet, aangezien de omgeving ervan afkoelt. :)

Leuk experiment though.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 14:34:15 #198
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148540528
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 14:28 schreef Manke het volgende:
Dit is ook cool, heeft alleen niks met tesla te maken

Leuk ding maar je moet water en hitte toevoegen anders werkt het niet.
Er staat nog een vraag voor u open!!
  zaterdag 10 januari 2015 @ 14:40:39 #199
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148540688
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 14:34 schreef theguyver het volgende:

[..]

Leuk ding maar je moet water en hitte toevoegen anders werkt het niet.
Is gewoon een vorm van heat engine ja, net zoals stoommachines en Stirling engines dat zijn.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  zaterdag 10 januari 2015 @ 15:00:33 #200
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148541174
Het schijnt dat nitinol in beugels wordt gebruikt om het gebit recht te trekken dmv lichaamswarmte, nooit geweten.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 16:51:02 #201
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148543932
Tesla was in 1914 niet de eerste noch de uitvinder van Radar. Christian Hlsmeyer, melde er in 1904 al een patent voor aan
http://nl.wikipedia.org/wiki/Christian_Hlsmeyer
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 17:31:50 #202
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148544879
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 14:34 schreef theguyver het volgende:

[..]

Leuk ding maar je moet water en hitte toevoegen anders werkt het niet.
de kracht waarmee het terug buigt is groter dan wat het warm water kan doen, lijkt me.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:03:05 #203
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_148546985
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 17:31 schreef Manke het volgende:

[..]

de kracht waarmee het terug buigt is groter dan wat het warm water kan doen, lijkt me.
Maar het opwarmen van het water kost weer meer energie.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:09:21 #204
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148547144
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 19:03 schreef Erasmo het volgende:

[..]

Maar het opwarmen van het water kost weer meer energie.
niet als het afval warmte is.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:13:06 #205
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_148547244
Verrassing afvalwarmte wordt nu al ingezet om energie mee te produceren.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:22:47 #206
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148547465
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 19:13 schreef Erasmo het volgende:
Verrassing afvalwarmte wordt nu al ingezet om energie mee te produceren.
Of nog beter, om dingen mee te verwarmen :Y
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148547562
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 19:22 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Of nog beter, om dingen mee te verwarmen :Y
Dit soort dingen bijvoorbeeld:

http://www.energymatters.(...)dbei-en-asperge.aspx

Zo simpel, en werkt uitstekend.
Niet meer aanwezig in dit forum.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:29:05 #208
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148547606
Zijn er eigenlijk warmte motoren (geen stoom)? Ken alleen de Stirling motor.
  zaterdag 10 januari 2015 @ 19:35:33 #209
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148547734
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 19:29 schreef Manke het volgende:
Zijn er eigenlijk warmte motoren (geen stoom)? Ken alleen de Stirling motor.
Als je het over de thermodynamische warmte motor hebt zijn heel veel dingen een warmte motor, inc de interne verbrandings motor.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  zaterdag 10 januari 2015 @ 21:42:12 #210
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148551325
goh hoe toevallig dat hij eerder was dan de stirling engine (schauberger ook )
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zaterdag 10 januari 2015 @ 21:44:56 #211
373277 IsaacCuenca
Alles was hetzelfde
pi_148551406
m.a.w dit was de slimste man ooit

maar zijn shine
werd gepakt door einstein
  zaterdag 10 januari 2015 @ 21:47:08 #212
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148551482
ok
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zaterdag 10 januari 2015 @ 23:33:18 #213
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148554673
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 21:42 schreef DeMolay het volgende:
goh hoe toevallig dat hij eerder was dan de stirling engine (schauberger ook )
Over heat engines bedoel je? So what, stoommachines zijn weer veel ouder dan dat. Zijn ook heat engines.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 12 januari 2015 @ 16:25:16 #214
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_148608749
Opvallend bericht:

Canadese oud-minister: “Wereld moet vrije energie uit de kosmos benutten”

De Canadese oud-minister van Defensie Paul Hellyer zegt dat er een einde kan komen aan de problemen op aarde door de grote banken hun macht te ontnemen en vrije energie uit het universum te benutten.

http://www.ninefornews.nl(...)-de-kosmos-benutten/
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  maandag 12 januari 2015 @ 16:58:35 #215
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148609691
quote:
0s.gif Op maandag 12 januari 2015 16:25 schreef Izzy73 het volgende:
Opvallend bericht:

Canadese oud-minister: “Wereld moet vrije energie uit de kosmos benutten”

De Canadese oud-minister van Defensie Paul Hellyer zegt dat er een einde kan komen aan de problemen op aarde door de grote banken hun macht te ontnemen en vrije energie uit het universum te benutten.

http://www.ninefornews.nl(...)-de-kosmos-benutten/
Ah ja, de exotische energie uit het universum benutten.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  maandag 12 januari 2015 @ 17:07:11 #216
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148609935
Hadden wij niet een vooraanstaand politica die zo voor homeopathie was?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_148610446
quote:
1s.gif Op zaterdag 10 januari 2015 16:51 schreef Pietverdriet het volgende:
Tesla was in 1914 niet de eerste noch de uitvinder van Radar. Christian Hlsmeyer, melde er in 1904 al een patent voor aan
http://nl.wikipedia.org/wiki/Christian_Hlsmeyer
Mee eens maar...
Hij heeft iig een belangrijke bijdrage geleverd aan de verder ontwikkeling
http://invention.yukozimo.com/who-invented-the-raadar/
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 12 januari 2015 @ 17:47:23 #218
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_148611273
quote:
14s.gif Op donderdag 8 januari 2015 20:59 schreef Izzy73 het volgende:
Voor de liefhebbers:
Een boekwerk met alle Nikola Tesla patenten.
Volledig met uitgewerkte technische tekeningen.
Originele documenten.

https://archive.org/strea(...)la#page/n15/mode/2up
8-) 8-)
Focking vet...nu ff kijken of er wat bruikbaars tussenzit B-)
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  maandag 12 januari 2015 @ 18:46:31 #219
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148613971
quote:
0s.gif Op maandag 12 januari 2015 17:23 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Mee eens maar...
Hij heeft iig een belangrijke bijdrage geleverd aan de verder ontwikkeling
http://invention.yukozimo.com/who-invented-the-raadar/
Het is trouwens een mythe dat de Duitsers tijdens WO2 geen of een inferieure radar hadden. De Duitse Radar was zeer geavanceerd en men werkte zelfs met passieve radar.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_148614340
quote:
1s.gif Op maandag 12 januari 2015 18:46 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Het is trouwens een mythe dat de Duitsers tijdens WO2 geen of een inferieure radar hadden. De Duitse Radar was zeer geavanceerd en men werkte zelfs met passieve radar.
Wiki denkt daar anders over, kwam pas echt goed van de grond toen men in 43 een Britse bommenwerper neerhaalde.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Radar_in_World_War_II
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  maandag 12 januari 2015 @ 19:02:49 #221
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148614650
quote:
1s.gif Op maandag 12 januari 2015 18:55 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Wiki denkt daar anders over, kwam pas echt goed van de grond toen men in 43 een Britse bommenwerper neerhaalde.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Radar_in_World_War_II
Daar staat dat het geen hoge prioriteit kreeg van het opperbevel.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_148616543
quote:
1s.gif Op maandag 12 januari 2015 19:02 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Daar staat dat het geen hoge prioriteit kreeg van het opperbevel.
Ook ja.
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 00:23:14 #223
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148629184
Heeft iemand al nagedacht waarvan het woord "RF" vandaan komt ?
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_148631474
quote:
Op dinsdag 13 januari 2015 00:23 schreef DeMolay het volgende:
Heeft iemand al nagedacht waarvan het woord "RF" vandaan komt ?
Nee sorry, dat spelletje doe ik niet meer.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 16:02:31 #225
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148643699
Ooit gehoord van de EV Gray motor?
Deze zou de 'statische' elektriciteit afkomstig van elektrische ontladingen van groot vermogen gebruiken om bv de motor (100hp) te poweren.
Statische elektrische velden zouden dus helemaal niet statisch zijn, maar kunnen arbeid verrichten, hier zit de fout van de huidige elektrodynamyca (volgens onderzoekers). Er is een boek met de titel "has the last word been said on electrodynamics?".


www.rexresearch.com/evgray/1gray.htm
  dinsdag 13 januari 2015 @ 16:12:32 #226
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148643981
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 16:02 schreef Manke het volgende:
Ooit gehoord van de EV Gray motor?
Deze zou de 'statische' elektriciteit afkomstig van elektrische ontladingen van groot vermogen gebruiken om bv de motor (100hp) te poweren.
Statische elektrische velden zouden dus helemaal niet statisch zijn, maar kunnen arbeid verrichten, hier zit de fout van de huidige elektrodynamyca (volgens onderzoekers). Er is een boek met de titel "has the last word been said on electrodynamics?".


www.rexresearch.com/evgray/1gray.htm
Als een betere electromotor zou zijn met 100Bhp, denk je niet dat die al op de markt zou zijn?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 16:38:53 #227
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148644872
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 16:12 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

Als een betere electromotor zou zijn met 100Bhp, denk je niet dat die al op de markt zou zijn?
wel als het een conventionele elektromotor is. Als er claims worden gemaakt dat het geleverd vermogen hoger is dan wat erin gestopt wordt, dan wordt er niet serieus naar gekeken en ben je een crackpot, omdat de wetten van elektrodynamyca een afgeronde zaak zijn en het gewoon onmogelijk is.
pi_148644909
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 16:38 schreef Manke het volgende:

[..]

wel als het een conventionele elektromotor is. Als er claims worden gemaakt dat het geleverd vermogen hoger is dan wat erin gestopt wordt, dan wordt er niet serieus naar gekeken en ben je een crackpot, omdat de wetten van elektrodynamyca een afgeronde zaak zijn en het gewoon onmogelijk is.
Kwestie van een werkend model maken en tonen toch? Zou niet zo moeilijk moeten zijn als het zo goed uitgedacht is.
Daarna een kickstarter opzetten en de markt openbreken.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  dinsdag 13 januari 2015 @ 16:43:31 #229
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148645009
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 16:38 schreef Manke het volgende:

[..]

wel als het een conventionele elektromotor is. Als er claims worden gemaakt dat het geleverd vermogen hoger is dan wat erin gestopt wordt, dan wordt er niet serieus naar gekeken en ben je een crackpot, omdat de wetten van elektrodynamyca een afgeronde zaak zijn en het gewoon onmogelijk is.
Stel ik heb een 100Bhp electromotor bedacht die 223% efficient is, de extra energie haalt deze uit hatseflatsvelden. Denk je dat die onverkoopbaar is? Onzin, VAG heb ik dat zo verkocht, en ik heb meer orders dan ik kan produceren.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 16:55:49 #230
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148645391
Ik kwam wel een keer een kickstarter project tegen voor een 'free energy' apparaat, geen idee hoe het verder is verlopen.

Zit wat in wat je zegt Piet, ik denk dat je geen financierders zal vinden om het op de markt te kunnen krijgen. Sluit niet uit dat het een hoax is, maar kan wel. Staan hele oude video's op youtube met de uitvinder die z'n apparaat demonstreert, ik denk niet dat hij zijn miljoenen weg heeft gegooid aan iets onmogelijks. http://youtube.com/results?q=ev%20gray&sm=1
pi_148646304
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 16:55 schreef Manke het volgende:
I. Staan hele oude video's op youtube met de uitvinder die z'n apparaat demonstreert, ik denk niet dat hij zijn miljoenen weg heeft gegooid aan iets onmogelijks. http://youtube.com/results?q=ev%20gray&sm=1
Uhuh... net als de man die het onderwerp was van dit boek:

Genoeg idioten die proberen te cashen met iets wat niet bestaat en/of niet werkt (zie homeopathie bijv ;) )
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:30:14 #232
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148646450
Dat compressieverhaal is gewoon onzin, hier op fok uitgebreid besproken.
Een dergelijke electromotor is heel gemakkelijk te verkopen, zet er een in een auto en ga er mee rijden. Mensen uit de industrie een liftje geven, veel kilometers rijden.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_148646554
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Dat compressieverhaal is gewoon onzin, hier op fok uitgebreid besproken.
Dat was precies mijn punt ;)
Die gast met z'n compressie heeft ook tonnen gekregen om het door te ontwikkelen, maar kon nooit een blik achter de schermen geven.. als reactie op geld weggooien aan iets wat onmogelijk is.

quote:
Een dergelijke electromotor is heel gemakkelijk te verkopen, zet er een in een auto en ga er mee rijden. Mensen uit de industrie een liftje geven, veel kilometers rijden.
En dit idd, indien mogelijk koppel je het met de patenten van Tesla die vorig jaar open zijn gegooid en je hebt publiciteit (en funding waarschijnlijk) waar je 'u' tegen zegt. Met de huidige race naar goede electromotren zou je op een goudmijn zitten.
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:35:09 #234
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148646588
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:25 schreef Ceased2Be het volgende:

[..]

Uhuh... net als de man die het onderwerp was van dit boek: [ afbeelding ]

Genoeg idioten die proberen te cashen met iets wat niet bestaat en/of niet werkt (zie homeopathie bijv ;) )
ow ja, die is ook leuk :P maar dat is gewoon cht onmogelijk

Al die vrije energie apparaten zijn op het zelfde gebaseerd. (Stan Meyer, EV Gray, Avramenko)

Die laatste is ook wel interessant:
http://alexfrolov.narod.ru/s-wire.htm
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:36:45 #235
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148646626
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:30 schreef Pietverdriet het volgende:
Dat compressieverhaal is gewoon onzin, hier op fok uitgebreid besproken.
Een dergelijke electromotor is heel gemakkelijk te verkopen, zet er een in een auto en ga er mee rijden. Mensen uit de industrie een liftje geven, veel kilometers rijden.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:39:09 #236
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148646685
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:36 schreef Manke het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
En je punt is?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:42:08 #237
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148646771
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:39 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

En je punt is?
de auto stond in de planning, toen stierf hij dacht ik.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:45:46 #238
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148646850
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:42 schreef Manke het volgende:

[..]

de auto stond in de planning, toen stierf hij dacht ik.
En?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  dinsdag 13 januari 2015 @ 17:48:35 #239
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148646925
quote:
1s.gif Op dinsdag 13 januari 2015 17:45 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

En?
en dat was het einde van zijn uitvinding.
Z'n spullen zijn wel gevonden:
  dinsdag 13 januari 2015 @ 19:14:53 #240
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148649863
It was clear to me many years ago that a new and better source of power had to be discovered to meet the ever increasing demands of mankind. In a lecture delivered before the American Institute of Electrical Engineers at Columbia University May 20, 1891, I said: —We are whirling through endless space with inconceivable speed, all around us everything is spinning, everything is moving, everywhere is energy. There must be some way of availing ourselves of this energy more directly. Then, with the light obtained from the medium, with the power derived from it, with every form of energy obtained without effort, from the store forever inexhaustible, humanity will advance with giant strides.—

I have thought and worked with this object in view unremittingly and am glad to say that I have sufficient theoretical and experimental evidence to fill me with hope, not to say confidence, that my efforts of years will be rewarded and that we shall have at our disposal a new source of power, superior even to the hydro-electric, which may be obtained by means of simple apparatus everywhere and in almost constant and unlimited amount.


Uit: www.tfcbooks.com/tesla/1931-12-00.htm
OUR FUTURE MOTIVE POWER
  woensdag 14 januari 2015 @ 22:58:29 #241
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148694124
vonkenzender

quote:
In het begin van het radiotijdperk komt de apparatuur niet uit een fabriek maar veelal uit de werkkamer van de enthousiaste onderzoeker/ radioamateur. In Nederland is Jan Corver in Den Haag bezig met het bouwen van een der eerste zend-ontvangtoestellen. Met enkele radio-enthousiastlingen doet Jan Corver in het voorjaar van 1914 proeven in de Haagse duinen. Later beschrijft hij zijn ervaringen in “Het draadloos zendstation voor de amateur”.

De eerste generatie radiozender is een zogenaamde vonkzender. Hij bestaat uit een condensator en een spoel die samen een “kring” vormen. De kring is niet geheel gesloten want op een punt is deze onderbroken. Over deze opening laat Corver een vonk overspringen. Met behulp van een trillerbobine wordt een condensator opgeladen die zich door middel van een vonk ontlaadt over de opening. Wanneer de vonk overspringt, wordt de lucht geoniseerd en dus geleidend. De vonk werkt als een schakelaar.

De frequentie van de kring, en daarmee de golflengte van het opgewekte signaal, wordt bepaald door de capaciteit van de condensator en de spoeleigenschappen. De vonk zorgt ervoor dat de sterkte, de amplitude, van de draaggolf afneemt. Hier is dus sprake van amplitude modulatie, AM.. De trilling wordt gedempt. De frequentie van de vonk, hoe vaak deze per seconde overspringt, is dus waarneembaar door met een ontvangtoestel dat is afgestemd op de frequentie van de zender deze amplitude gemoduleerde draaggolf te detecteren. Dit gebeurt aanvankelijk met een kristalontvanger. Later wordt de kristaldetector vervangen door een dubbelroosterlamp.

Aanvankelijk heeft het zendsignaal een maximaal bereik van 2500 meter. De antenne en aarddraden worden over de grond uitgelegd. Met dit toestel kunnen telegrafie- en morsesignalen over een afstand van enkele kilometers worden overbrugd. Het enige onderdeel dat niet door de amateur thuis gemaakt kan worden is de trillerbobine die destijds in de ontsteking van automobielen wordt gebruikt.

Naarmate de reikwijdte van meer krachtige zenders groeit neemt de toepassing van deze zenders toe. Op schepen is dankbaar gebruik gemaakt van vonkzenders. De bediener, de
ook wel het dielectrium gedrag genoemd (Non-Hertzian Waves )
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  woensdag 14 januari 2015 @ 23:04:18 #242
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148694350
Manke ik heb dit "boekje" ook liggen erg interesant

http://www.tfcbooks.com/tesla/1900-06-00.htm
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  woensdag 14 januari 2015 @ 23:56:57 #243
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148696373
quote:
0s.gif Op woensdag 14 januari 2015 22:58 schreef DeMolay het volgende:
vonkenzender

[..]

ook wel het dielectrium gedrag genoemd (Non-Hertzian Waves )
Eh nee :) Wat een spark-gap maakt zijn ook gewoon radiogolven.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  woensdag 14 januari 2015 @ 23:57:26 #244
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148696390
-edit-...de transient vervorming is van die diemnesie/lading

[ Bericht 35% gewijzigd door Lavenderr op 15-01-2015 11:39:41 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  donderdag 15 januari 2015 @ 00:23:12 #245
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148697251
quote:
0s.gif Op woensdag 14 januari 2015 23:57 schreef DeMolay het volgende:
....de transient vervorming is van die diemnesie/lading
Zeg dat ja, :')

[ Bericht 2% gewijzigd door Lavenderr op 15-01-2015 11:40:02 ]
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  vrijdag 16 januari 2015 @ 00:40:22 #246
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148735615
ok...het non herzian heb je dus nog steeds niet gelezen.
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 16 januari 2015 @ 01:01:37 #247
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148736039
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 00:40 schreef DeMolay het volgende:
ok...het non herzian heb je dus nog steeds niet gelezen.
Jij bent duidelijk niet bekend met het werk van Hertz, anders had je de bovenstaande dingen niet gepost.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  vrijdag 16 januari 2015 @ 01:02:53 #248
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148736071
klopt..dan zijn we weer klaar
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 16 januari 2015 @ 01:21:45 #249
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148736427
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 januari 2015 01:02 schreef DeMolay het volgende:
klopt..dan zijn we weer klaar
Yep, want dan is het in ieder geval duidelijk dat je geen flauw idee hebt waar je het over hebt :Y
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  vrijdag 16 januari 2015 @ 01:33:28 #250
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148736628
yup.....ben je nu blij ?
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 16 januari 2015 @ 21:31:38 #251
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148760609
quote:
0s.gif Op woensdag 14 januari 2015 23:04 schreef DeMolay het volgende:
Manke ik heb dit "boekje" ook liggen erg interesant

http://www.tfcbooks.com/tesla/1900-06-00.htm
bedankt, best interessant, hij was z'n tijd ver vooruit.
Het interessantste is het versturen van elektrisch vermogen over een enkele draad, zonder 'return' lijn.

Zou dit echt zijn?

[ Bericht 15% gewijzigd door Manke op 16-01-2015 22:55:54 ]
  vrijdag 16 januari 2015 @ 23:08:03 #252
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148764192
mijn russisch is nie zo goed :) plus die gesloten dozen
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  vrijdag 16 januari 2015 @ 23:11:37 #253
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148764317
Nog 1 van een Rus, met commentaar in het engels:
  vrijdag 16 januari 2015 @ 23:14:07 #254
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148764394
vooordat ik m afgekeken heb "buizen" is het pad te gaan ivm harmonische vervorming .......een transistor doet die "ordes" niet

Ik zie op het eerste gezicht een circuit dat met coil getriggered is op bruikbare signalen en het dan in de coil opslaat om in de diodes te ontladen.

Vroegah ook wel met een gloeilampje voor elkaar kunnen krijgen.

iemand close up van de TTL IC ?

[ Bericht 23% gewijzigd door DeMolay op 16-01-2015 23:34:25 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zaterdag 17 januari 2015 @ 21:32:38 #255
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148788315
Nog een Rus met zo'n apparaat, met vertaling:
  zondag 18 januari 2015 @ 01:36:03 #256
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148796107
ik kan daar niks mee....als ze het circuit verduizelen kan je er alles mee

ik zou het op dollard zetten

hairpin is beter

waarom blijf je over getriggerde circuits doorgaan ?

[ Bericht 18% gewijzigd door DeMolay op 18-01-2015 01:46:07 ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zondag 18 januari 2015 @ 01:56:59 #257
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148796572
http://en.wikipedia.org/wiki/Hermann_Oberth

werd ook als octagram magnetische deskundige gezien

mischien kan A tuin hek hier over uitwijden
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zondag 18 januari 2015 @ 14:39:13 #258
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148805273
quote:
0s.gif Op zondag 18 januari 2015 01:36 schreef DeMolay het volgende:
ik kan daar niks mee....als ze het circuit verduizelen kan je er alles mee

ik zou het op dollard zetten

hairpin is beter

waarom blijf je over getriggerde circuits doorgaan ?

Dollard had geen vrije energie. Als zo'n circuit werkt zonder verdere input naast de trigger, en het blijft werken, dan vind ik dat interessant.

Volgens mij zijn ze gebaseerd op Kapanadze, daar is wel het een en ander over te vinden.

[ Bericht 1% gewijzigd door Manke op 18-01-2015 14:50:31 ]
  zondag 18 januari 2015 @ 17:24:53 #259
121348 Erasmo
f/8 and be there.
pi_148811498
quote:
1s.gif Op zondag 18 januari 2015 14:39 schreef Manke het volgende:
Volgens mij zijn ze gebaseerd op Kapanadze, daar is wel het een en ander over te vinden.
Hee maar dat is leuk spul :)
  zondag 18 januari 2015 @ 21:47:07 #260
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148821978
weer geen openheid in het system gebruikt..perpetuum mobile is dan ook wat anders...deze energie komt vanuit het princiepe wat nog niet erkend is in het huidige model .
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  maandag 19 januari 2015 @ 17:11:06 #261
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148846307
Nog 1 www.dailymotion.com/video(...)y-vasmus-part-7_tech

Als ze het zo goed kunnen bouwen, waarom maken ze nooit duidelijke how-to?
  maandag 19 januari 2015 @ 18:37:43 #262
40150 Manke
'tis but a scratch
  maandag 19 januari 2015 @ 18:50:46 #263
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148849627
Het geheim zit (oa) in het elimineren van de wet van Lenz (tegenreactie op verandering)
http://www.hyiq.org/Downl(...)0Bucking%20Coils.pdf

[ Bericht 3% gewijzigd door Manke op 19-01-2015 19:08:57 ]
  maandag 19 januari 2015 @ 23:41:21 #264
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148861969
Interesant materiaal...Lorentz en Lenz hebben hun naam wel mee
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  maandag 19 januari 2015 @ 23:49:05 #265
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_148862192
quote:
Here in lies a very serious problem! It’s not bought up anywhere as far as I can tell. This definition does NOT explain how Mechanical Rotational Energy is converted into Electrical Energy on the Output Terminals. Energy in the form of Mechanical Rotation simply is not the actual causality of the Energy on the Output Terminals!
E.G: I could spend all day rotating a Shaft and get not a single microwatt of Electrical Energy out of the shaft, only with the correct configuration of Conductors and Iron Stators and Rotors will I get output Power! So Mechanical Energy is NOT the Source of the Energy Generation!
he sounds like tesla
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  maandag 19 januari 2015 @ 23:54:36 #266
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_148862345
quote:
1s.gif Op maandag 19 januari 2015 17:11 schreef Manke het volgende:
Nog 1 www.dailymotion.com/video(...)y-vasmus-part-7_tech

Als ze het zo goed kunnen bouwen, waarom maken ze nooit duidelijke how-to?
Omdat ze dan door de mand vallen?
Er staat nog een vraag voor u open!!
  dinsdag 20 januari 2015 @ 12:59:38 #267
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148871502
quote:
0s.gif Op maandag 19 januari 2015 23:54 schreef theguyver het volgende:

[..]

Omdat ze dan door de mand vallen?
Dat is misschien nog wel de duidelijkste hint dat het onzin is ja. Eerder werd hier al een link geplaatst met het complete archief van Tesla's werk. Wat houd een handigere knutselaar dan nog tegen om deze magische apparaten te bouwen en gebruiken?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
  dinsdag 20 januari 2015 @ 14:54:31 #268
40150 Manke
'tis but a scratch
pi_148875119
quote:
0s.gif Op maandag 19 januari 2015 23:41 schreef DeMolay het volgende:
Interesant materiaal...Lorentz en Lenz hebben hun naam wel mee
heb jij ervaring met bouwen?
Ik niet echt, maar wil toch die bucking coil experiment proberen.
pi_148881239
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 januari 2015 12:59 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Dat is misschien nog wel de duidelijkste hint dat het onzin is ja. Eerder werd hier al een link geplaatst met het complete archief van Tesla's werk. Wat houd een handigere knutselaar dan nog tegen om deze magische apparaten te bouwen en gebruiken?
Ho, ho, niet alles is vrijgegeven.

Beetje vreemd ook dat ze zelf zeggen:

quote:
Despite longstanding reports and rumors, the FBI was not involved in searching Tesla’s effects, and it never had possession of his papers or any microfilm that may have been made of those papers.
http://www.fbi.gov/news/stories/2008/july/myths_072408
En vervolgens:
http://vault.fbi.gov/nikola-tesla
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
  dinsdag 20 januari 2015 @ 23:28:10 #270
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_148894519
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 januari 2015 17:59 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Ho, ho, niet alles is vrijgegeven.

Beetje vreemd ook dat ze zelf zeggen:

[..]

En vervolgens:
http://vault.fbi.gov/nikola-tesla
Dus eigenlijk is er helemaal geen bewijs, anders dan dat iemand ooit geschreven heeft dat hij dit kan?
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_148903959
Uitvinder van de biersmiley.
  woensdag 21 januari 2015 @ 16:10:16 #272
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_148911964
Wat een bazenspel was dat! O+
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 21 januari 2015 @ 16:15:54 #273
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_148912183
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 januari 2015 17:59 schreef Resonancer het volgende:

[..]

Ho, ho, niet alles is vrijgegeven.

Beetje vreemd ook dat ze zelf zeggen:

[..]

En vervolgens:
http://vault.fbi.gov/nikola-tesla
En je punt is?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_148913295
quote:
0s.gif Op woensdag 21 januari 2015 11:52 schreef dimmak het volgende:
[ afbeelding ]
hmmm sweet memories
Kleine geheimen dienen beschermd te worden.
Grote geheimen worden beschermd door publiek ongeloof.
  woensdag 11 februari 2015 @ 21:03:31 #275
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_149582945
Gebruikte Nikola Tesla dezelfde principes als de Egyptenaren al deden?
Zeer interessant filmpje over de gelijkenis tussen de Piramides en de Wardencliff Tower.
Dit filmpje verondersteld dat de Egyptenaren ook al beschikten over vrije draadloze energie.
Er is al eens een poging gedaan om de gouden capstone in ere te herstellen, maar werd op het laatste moment afgeblazen. De missing link?

If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_149588431
Sorry als 't teveel off-topic is en ik heb geen interesse in fast cars maar deze is wel grappig vond ik.
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  Moderator woensdag 11 februari 2015 @ 23:36:59 #277
45833 crew  Fogel
pi_149588553
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 23:33 schreef Tingo het volgende:
Sorry als 't teveel off-topic is en ik heb geen interesse in fast cars maar deze is wel grappig vond ik.
Voor deze keer vergeef ik het je ;)

Inderdaad leuke reacties :D
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroati, Sloveni, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan
  donderdag 12 februari 2015 @ 00:01:26 #278
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_149589404
quote:
0s.gif Op woensdag 11 februari 2015 23:33 schreef Tingo het volgende:
Sorry als 't teveel off-topic is en ik heb geen interesse in fast cars maar deze is wel grappig vond ik.
Geen wonder dat die zo hard accelereert, de motor van de Tesla auto is gebaseerd op de techniek
en een patent van Nikola Tesla (niet off-topic dus Tingo) ;)

At the same time, Tesla’s motor engineering team developed our own custom 3-phase AC induction motor
based on Tesla’s patents, based on the EV-1 motor, based on the AC Propulsion motor. Like Tesla’s motors,
the EV-1 motor, and the AC Propulsion motor, ours gets its incredible efficiency largely due to its copper rotor.

http://my.teslamotors.com/de_AT/node/3926
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_149590396
quote:
2s.gif Op donderdag 12 februari 2015 00:01 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Geen wonder dat die zo hard accelereert, de motor van de Tesla auto is gebaseerd op de techniek
en een patent van Nikola Tesla (niet off-topic dus Tingo) ;)

At the same time, Tesla’s motor engineering team developed our own custom 3-phase AC induction motor
based on Tesla’s patents, based on the EV-1 motor, based on the AC Propulsion motor. Like Tesla’s motors,
the EV-1 motor, and the AC Propulsion motor, ours gets its incredible efficiency largely due to its copper rotor.

http://my.teslamotors.com/de_AT/node/3926
Ik vraag me af hoe lang is dit soort hi-tech bekend(door bepaalde grote organisaties)
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
  donderdag 12 februari 2015 @ 01:10:44 #280
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_149590717
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2015 00:49 schreef Tingo het volgende:

[..]

Ik vraag me af hoe lang is dit soort hi-tech bekend(door bepaalde grote organisaties)
Al zo lang als de uitvindingen van Nikola Tesla oud zijn.
Meteen na zijn dood is al zijn werk vernietigd en heeft de FBI alle documenten van Tesla in
beslag genomen en als geheim verklaard, ook had Tesla delen van zijn ideen en uitvindingen
verdeeld over diverse overheden in de wereld met als doel dat ze moesten samenwerken om de uitvindingen te kunnen realiseren. Ik weet zeker dat er technieken van Tesla gebruikt zijn de afgelopen eeuw.
Ook zijn kennis om vrije energie op te wekken uit de Ether is in de doofpot gestopt.
Maar alle kennis van Tesla en hoe het te laten werken is ongetwijfeld bekend bij geheime diensten. :{
Maar ik ben ervan overtuigd dat er in de nabije toekomst mensen zijn die de uitvindingen van Tesla nieuw leven in gaan blazen. Het is een kwestie van tijd. ;)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  donderdag 12 februari 2015 @ 06:36:35 #281
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_149592253
:D
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_149593977
quote:
14s.gif Op woensdag 11 februari 2015 21:03 schreef Izzy73 het volgende:
Gebruikte Nikola Tesla dezelfde principes als de Egyptenaren al deden?
Zeer interessant filmpje over de gelijkenis tussen de Piramides en de Wardencliff Tower.
Dit filmpje verondersteld dat de Egyptenaren ook al beschikten over vrije draadloze energie.
Er is al eens een poging gedaan om de gouden capstone in ere te herstellen, maar werd op het laatste moment afgeblazen. De missing link?

Wat gaat een gouden plaat op een massa stenen doen qua energie dan?
"Een menschenhater, menschenschuwend mensch, die niet gaarne andere menschen ziet; een wonderlijk, ongezellig mensch, vijand van alle vrolijkheid.'
"My voice is nothing, my thoughts are nothing, in many respects I'm like you; nothing"
pi_149601488
quote:
2s.gif Op donderdag 12 februari 2015 01:10 schreef Izzy73 het volgende:
Ook zijn kennis om vrije energie op te wekken uit de Ether is in de doofpot gestopt.
Kun je in het kort uitleggen hoe dit zou moeten werken? :?
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
pi_149602881
quote:
14s.gif Op woensdag 11 februari 2015 21:03 schreef Izzy73 het volgende:
Gebruikte Nikola Tesla dezelfde principes als de Egyptenaren al deden?
Zeer interessant filmpje over de gelijkenis tussen de Piramides en de Wardencliff Tower.
Dit filmpje verondersteld dat de Egyptenaren ook al beschikten over vrije draadloze energie.
Er is al eens een poging gedaan om de gouden capstone in ere te herstellen, maar werd op het laatste moment afgeblazen. De missing link?

Dat filmpje komt van dezelfde islamitische creationist vandaan die je in het evolutietopic al citeerde. Hij beweert dat evolutie dicteert dat vroege samenlevingen veel primitiever moeten zijn geweest (dat klopt niet, heeft ook niets met evolutie te maken), en denkt blijkbaar dat als hij 'bewijst' dat ze bepaalde technologien hadden dit op een of andere manier evolutie onderuithaalt. Dat is de achtergrond, zie onderstaande quote uit het filmpje:

quote:
The idea that civilizations progress from a primitive state to a more advanced one is a fallacy that evolutionists try to apply to history.
Claims in het filmpje:

quote:
Electricity was efficiently generated and widely utilized in ancient Egypt.
Dit wordt hier beneden uitgewerkt, maar nauwelijks gesubstantieerd. Ook wel bijzonder dat hier geen enkel archeologisch of historisch bewijs voor is gevonden.

quote:
The Baghdad battery and the first arc lights were used at that time.
De 'Baghdad-batterijen' dateren van duizenden jaren later en komen van duizenden kilometers verderop, dus niet bepaald een sterk verhaal. Los daarvan werden deze hoogstwaarschijnlijk niet als 'batterij' gebruikt, daar is in ieder geval geen enkele aanwijzing voor, maar als houders van perkament- of papyrusrollen.

quote:
No soot has been found in the corridors of the pyramids or the tombs of the kings because these areas were lit using electricity.
Hier levert de verteller geen bewijs voor (het is volgens mij ook niet waar), maar het zegt verder ook niets. De tombes werden in daglicht gemaakt, en het dak werd er aan het einde pas op gebouwd. Ze hadden dus geen fakkels nodig (na de bouw werden ze hermetisch afgesloten).

quote:
Relief carvings show that the Egyptians used hand-held torches powered by cable-free power sources.
De tekeningen die hij laat zien lijken verdacht veel op wapens, scepters, etc. Ik zie er echt geen lampen of antennes in.

quote:
The arc lamp used in the Lighthouse of Alexandria is further proof that electricity was used in ancient Egypt. The energy required to power the Lighthouse of Alexandria for 24 hours a day could only have been supplied by a regular electrical source.
Echt? Alleen door electriciteit? Zoals alle vuurtorens tot in de 19e eeuw werkte de Pharos gewoon met vuur.

quote:
The shafts inside the pyramid were lined with granite. Granite, as a conductor, is a slightly radioactive substance and permits the ionization of the air inside these shafts.
Formeel gezien is graniet een geleider, praktisch gezien de meest nutteloze geleider die je kunt bedenken, een aantal miljard keer minder geleidend dan gebruikelijke materialen die je hiervoor zou toepassen. Wat hij met die ionizatie wil is me niet duidelijk, wil hij beweren dat de lucht zodanig geionizeerd raakt dat het de electriciteit goed geleidt? Dat gaat een blok graniet niet lukken.

quote:
The Giza Plateau where the pyramids stand is full of underground water channels. The pyramids rise above limestone layers, the spaces between them being full of water. These special layers of rock that transmit electricity upward as they carry underground water to the surface are known as AQUIFERS. The high volume flow of the River Nile that passes through these aquifers produces an electric current. This is known as physio-electricity.
Physio-electricity? :? Dat bestaat niet. Hoe het water de benodigde stroom zou opwekken is dan ook niet duidelijk.

quote:
An identical form of this technology, employed in Egypt 5,000 years ago, was used by Nikola Tesla, an inventor of electric technology in the early 1900s, in a tower he constructed in the United States of America.
Wordt geen bewijs voor geleverd.

quote:
An empty stone chest was found on the central axis of the pyramid that archeologists call the King’s Chamber. They claimed that this contained the coffin of the pharaoh, but that since this had been stolen it was now empty. But examination of the dimensions of the stone chest and the special location in which it was installed reveals a different state of affairs. That point is just where the missing part of the pyramid’s conductive structure ,and whole design, suggest it should be. If a superconductive material was installed here, the pyramid could manufacture enough electricity for all of Egypt. This superconductor is thought to have been the Ark of the Covenant, which was known to have been in Egypt in ancient times, and whose dimensions are just right to fit inside the stone chest.
Geen berekening, maar uiteraard gewoon 'just where it should be'. En natuurlijk is er middenin het gebouw een klein stukje supergeleider nodig, want dan wordt er meer energie opgewekt. :? En genoeg voor heel Egypte, want de verteller weet blijkbaar precies hoeveel electriciteit er nodig was en hoeveel er precies kon worden opgewekt. Echt totale onzin dit. Overigens zou de ark van hout en goud zijn gemaakt, niet bepaald een supergeleider, en zou deze pas zijn gebouwd bij het verlaten van Egypte. En ook nog eens lang na de bouw van de piramiden.

quote:
Historic references’ also show that Egyptian civilization reached its peak during the reign of Ramses II, who lived at the same time as the Prophet Moses (pbuh).
Mozes heeft waarschijnlijk niet bestaan, laat staan dat we weten wanneer dat eventueel zou zijn geweest (volgens de meeste schattingen eerder dan Ramses). En Ramses leefde meer dan duizend jaar na de bouw van de piramiden.

quote:
But those civilizations collapsed in less than 10 years after Ramses II, and Giza was even abandoned. The city, once the center of the civilization, remained deserted until the nest dynasty settled there.
Dit is onzin. Ten eerste bedoelt hij vermoedelijk Memphis, niet Gizeh, aangezien Gizeh nooit een grote stad was in het oude Egypte. Ten tweede was er na Ramses II geen vervalperiode maar werd Memphis juist steeds belangrijker.
pi_149606775
@Chrysippus bedankt voor de uitleg.
  zaterdag 14 februari 2015 @ 00:12:12 #286
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_149653584
oude link

[ Bericht 61% gewijzigd door DeMolay op 14-02-2015 00:14:50 (te snel) ]
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
  zaterdag 14 februari 2015 @ 01:09:43 #287
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_149654973
quote:
0s.gif Op donderdag 12 februari 2015 15:39 schreef Chrysippus het volgende:

[..]

Dat filmpje komt van dezelfde islamitische creationist vandaan die je in het evolutietopic al citeerde. Hij beweert dat evolutie dicteert dat vroege samenlevingen veel primitiever moeten zijn geweest (dat klopt niet, heeft ook niets met evolutie te maken), en denkt blijkbaar dat als hij 'bewijst' dat ze bepaalde technologien hadden dit op een of andere manier evolutie onderuithaalt. Dat is de achtergrond, zie onderstaande quote uit het filmpje:

[..]

Claims in het filmpje:

[..]

Dit wordt hier beneden uitgewerkt, maar nauwelijks gesubstantieerd. Ook wel bijzonder dat hier geen enkel archeologisch of historisch bewijs voor is gevonden.

[..]

De 'Baghdad-batterijen' dateren van duizenden jaren later en komen van duizenden kilometers verderop, dus niet bepaald een sterk verhaal. Los daarvan werden deze hoogstwaarschijnlijk niet als 'batterij' gebruikt, daar is in ieder geval geen enkele aanwijzing voor, maar als houders van perkament- of papyrusrollen.

[..]

Hier levert de verteller geen bewijs voor (het is volgens mij ook niet waar), maar het zegt verder ook niets. De tombes werden in daglicht gemaakt, en het dak werd er aan het einde pas op gebouwd. Ze hadden dus geen fakkels nodig (na de bouw werden ze hermetisch afgesloten).

[..]

De tekeningen die hij laat zien lijken verdacht veel op wapens, scepters, etc. Ik zie er echt geen lampen of antennes in.

[..]

Echt? Alleen door electriciteit? Zoals alle vuurtorens tot in de 19e eeuw werkte de Pharos gewoon met vuur.

[..]

Formeel gezien is graniet een geleider, praktisch gezien de meest nutteloze geleider die je kunt bedenken, een aantal miljard keer minder geleidend dan gebruikelijke materialen die je hiervoor zou toepassen. Wat hij met die ionizatie wil is me niet duidelijk, wil hij beweren dat de lucht zodanig geionizeerd raakt dat het de electriciteit goed geleidt? Dat gaat een blok graniet niet lukken.

[..]

Physio-electricity? :? Dat bestaat niet. Hoe het water de benodigde stroom zou opwekken is dan ook niet duidelijk.

[..]

Wordt geen bewijs voor geleverd.

[..]

Geen berekening, maar uiteraard gewoon 'just where it should be'. En natuurlijk is er middenin het gebouw een klein stukje supergeleider nodig, want dan wordt er meer energie opgewekt. :? En genoeg voor heel Egypte, want de verteller weet blijkbaar precies hoeveel electriciteit er nodig was en hoeveel er precies kon worden opgewekt. Echt totale onzin dit. Overigens zou de ark van hout en goud zijn gemaakt, niet bepaald een supergeleider, en zou deze pas zijn gebouwd bij het verlaten van Egypte. En ook nog eens lang na de bouw van de piramiden.

[..]

Mozes heeft waarschijnlijk niet bestaan, laat staan dat we weten wanneer dat eventueel zou zijn geweest (volgens de meeste schattingen eerder dan Ramses). En Ramses leefde meer dan duizend jaar na de bouw van de piramiden.

[..]

Dit is onzin. Ten eerste bedoelt hij vermoedelijk Memphis, niet Gizeh, aangezien Gizeh nooit een grote stad was in het oude Egypte. Ten tweede was er na Ramses II geen vervalperiode maar werd Memphis juist steeds belangrijker.
Het is duidelijk dat je uitgaat van wat er in de geschiedenisboekjes staat en denkt volgens onze normen.
Wanneer je je wat meer verdiept in de materie kom je er achter dat degenen die de piramide's gebouwd hebben een heel andere logica hadden dan nu en op een hoger niveau.
De huidige wiskunde en wetenschap kan dit inderdaad niet verklaren en bevatten.
Maar wanneer je de taal en wiskundige kennis van degenen die dit gebouwd hebben kan lezen blijkt dat ze veel geavanceerder waren dan wij. En een hogere vorm van wiskundige kennis hadden dan de gebruikte wiskunde van nu. Jij denkt dat het onzin is, maar ik acht het niet onmogelijk.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  zaterdag 14 februari 2015 @ 08:58:49 #288
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_149656997
quote:
2s.gif Op zaterdag 14 februari 2015 01:09 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het is duidelijk dat je uitgaat van wat er in de geschiedenisboekjes staat en denkt volgens onze normen.
Wanneer je je wat meer verdiept in de materie kom je er achter dat degenen die de piramide's gebouwd hebben een heel andere logica hadden dan nu en op een hoger niveau.
De huidige wiskunde en wetenschap kan dit inderdaad niet verklaren en bevatten.
Maar wanneer je de taal en wiskundige kennis van degenen die dit gebouwd hebben kan lezen blijkt dat ze veel geavanceerder waren dan wij. En een hogere vorm van wiskundige kennis hadden dan de gebruikte wiskunde van nu. Jij denkt dat het onzin is, maar ik acht het niet onmogelijk.
:D
Wat een bullshit
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_149664074
We must guard against the aquisition of unwarranted influence, whether sought or unsought, by the military-industrial complex.
We must never let the weight of this combination endanger our liberties or democratic processes.
Eisenhower1961.
pi_149664995
quote:
2s.gif Op zaterdag 14 februari 2015 01:09 schreef Izzy73 het volgende:

Het is duidelijk dat je uitgaat van wat er in de geschiedenisboekjes staat en denkt volgens onze normen.
Onze kennis van de Egyptische geschiedenis komt voor een groot deel van hun eigen geschriften en inscripties (die je neem ik aan wel betrouwbaar acht dan), geverifieerd door archeologisch bewijs.

De maker van het filmpje sleept gewoon van alles bij elkaar om er een mooi verhaal van te maken. De piramiden zijn meer dan 2000 jaar ouder dan de 'Baghdad-batterijen' en de vuurtoren van Alexandri, en meer dan duizend jaar ouder dan Ramses II en de ark des verbonds (als die bestaan heeft). Alleen dat maakt het verhaal al ongeloofwaardig. Los daarvan klopt het natuurkundig totaal niet.

Prima als hij zegt dat piramiden n of andere magische kracht hebben die niemand kan bevatten of iets dergelijks, maar als hij er natuurkunde en geschiedenis bij gaat halen dan kunnen we die methoden ook gebruiken om zijn ongelijk aan te tonen.

quote:
Wanneer je je wat meer verdiept in de materie kom je er achter dat degenen die de piramide's gebouwd hebben een heel andere logica hadden dan nu en op een hoger niveau.
De huidige wiskunde en wetenschap kan dit inderdaad niet verklaren en bevatten.
Ik heb er wel redelijk wat over gelezen, maar die conclusie kan ik toch echt niet trekken. Ik zou ook niet weten hoe een heel andere logica op een hoger niveau eruit zou moeten zien. Het klinkt allemaal nogal abracadabra.
quote:
Maar wanneer je de taal en wiskundige kennis van degenen die dit gebouwd hebben kan lezen blijkt dat ze veel geavanceerder waren dan wij. En een hogere vorm van wiskundige kennis hadden dan de gebruikte wiskunde van nu. Jij denkt dat het onzin is, maar ik acht het niet onmogelijk.
Heb je hier voorbeelden van? Want de teksten die ik ken komen niet verder dan wiskunde van middelbare school niveau. Voor die tijd zeker geavanceerd, maar we zijn toch wel echt een heel stuk verder inmiddels (dat is een understatement). Ik heb ook nog nooit een wiskundige dit zien beweren.

En ook al zouden ze meer wiskundige kennis hebben gehad, dan zie ik niet hoe dat de claims in het filmpje geloofwaardiger maakt.
  dinsdag 10 maart 2015 @ 23:32:44 #291
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150516494
It’s Time For A Change



“The day science begins to study non-physical phenomena, it will make more progress in one decade than in all the previous centuries of its existence.” – Nikola Tesla

“All perceptible matter comes from a primary substance, or tenuity beyond conception, filling all space, the akasha or luminiferous ether, which is acted upon by the life giving Prana or creative force, calling into existence, in never-ending cycles all things and phenomena.”- Nikola Tesla, Man’s Greatest Achievement

“Ere many generations pass, our machinery will be driven by a power obtainable at any point in the universe. This idea is not novel…We find it in the delightful myth of Antheus, who derives power from the earth; we find it among subtle speculations of one of your splendid mathematicians….Throughout space there is energy. Is this energy static, or kinetic? If static our hopes are in vain; if kinetic – and this we know it is, for certain – then it is a mere question of time when men will succeed in attaching their machinery to the very wheel work of nature.” – Nikola Tesla

What We Know Now (Today) About Free Energy

These concepts have been proven in hundreds of laboratories throughout the world and yet they have not really seen the light of day. If these technologies were to be set free worldwide, the change would be profound, it would be applicable everywhere. These technologies are absolutely the most important thing that have happened in the history of the world.” – Brian O’leary, Former NASA Astronaut and Princeton Physics Professor

Net zoals de uitvindingen van Nikola Tesla zijn er na hem meerdere mensen geweest die
manieren uitgevonden hebben om vrije energie op te wekken.
Telkens werden deze uitvindingen in beslag genomen door de FBI e.d. of verdwenen deze mensen op mysterieuze wijze.
De grote geldmachines die geld verdienen aan wereldwijde energie willen geen vrije energie beschikbaar voor de mensheid. Ze zijn enkel genteresseerd in geld verdienen.
De welvaart van de mensen en de Aarde boeit ze niet. It's always about the money. ;(



http://csglobe.com/the-in(...)idea-of-free-energy/
http://csglobe.com/scientists-confirm-reality-free-energy/
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  dinsdag 10 maart 2015 @ 23:54:09 #292
337465 Bram_van_Loon
Jeff, we can!
pi_150517192
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 16:32 schreef Izzy73 het volgende:
Nikola Tesla de Legende, de Mythe, de Mad Scientist.

Want Tesla mogen we, zonder blikken of blozen, gerust een van de grootste uitvinders aller tijden noemen.
Leonardo da Vinci zou geen schaamte voelen door in een adem met Nikola te worden genoemd
en Benjamin Franklin zou een diepe buiging voor hem moeten maken.

[ afbeelding ]

Nikola Tesla werd geboren in het toenmalige Oostenrijkse Keizerrijk op 9 of 10 juli 1856.
Zijn geboorteplaats Smeljin ligt in het huidige Kroati. Hij overleed in de tweede wereldoorlog op 7 Januari 1943.
Tesla bracht zijn laatste jaren door in het New Yorker Hotel in Manhattan.
Er is nog een complottheorie over de verdwijning van zijn aantekeningen die hij in een kluisje in zijn hotelkamer bewaarde

Een Gigantisch inbeeldingsvermogen

Nikola Tesla heeft elke uitvinding die hij ooit gebouwd heeft eerst in zijn gedachten ontworpen. Zijn brein ging zo ver,
dat hij een drie-dimensionale afbeelding kon maken. Onderdelen kon hij in gedachten vervangen of aanpassen.
Hij kon zelfs testen of de nog te bouwen machine zou gaan werken. Als het concept in zijn hoofd was goedgekeurd, bouwde hij vrij snel het daadwerkelijke apparaat. In de meeste gevallen werkten de apparaten precies zoals hij ze verzonnen had

[ afbeelding ]

Nikola Tesla heeft meer dan 700 patenten op zijn naam staan.

En is de grondlegger van bijna alle hedendaagse technieken.
Een aantal van zijn uitvindingen:
- Draadloze communicatie en ongelimiteerde gratis energie
- Afstandsbediening
- Licht, (hij ontdekte hoe je licht kunt vergaren en kunt verspreiden)
- Neon verlichting
- Laser
- Rntgenstralen
- Robotica
- Elektrische motor - De Inductiemotor
- Wisselstroom
- Radio
- De Tesla-eenheid (T), De natuurkundige term staat voor de magnetische fluxdichtheid.
Het is een natuurkundige eretitel.

Enkele van zijn projecten:

1895 Niagara Falls Powerplant.
De eerste waterkrachtcentrale ter wereld werd uitgevonden en gebouwd door Tesla samen met George Westinghouse.
1882 Roterend magnetisch veld. Deze ontdekking werd gedaan terwijl hij in een park in Budapest wandelde.
De ontdekking staat in de top tien van de grootste ontdekkingen aller tijden
1901-1905 De Wardenclyffe Tower.
n van zijn grootste uitvindingen, maar nooit in de praktijk gebracht. Via de toren was Tesla in staat om elektriciteit over te brengen, zonder gebruikt te maken van een netwerk.

Het werk van Tesla is te veelomvattend om in zijn geheel samen te vatten in een OP.

Tesla beweerde ook dat de relativiteitstheorie van Einstein niet klopte.
Volgens Einstein bestaat de Ether niet.
Maar Nikola Tesla beweerde van wel, hij ging uit van het bestaan van de Ether.
En baseerde zijn dynamische theorie der zwaartekracht hier op.
http://www.bovendien.com/(...)an-de-aarde-de-ether
http://www.bovendien.com/(...)OiJhc2NlbnRpZSI7fQ==

Tesla heeft enige apparaten nagelaten, die werken volgens onbegrijpelijke principes voor de natuurkunde, zoals de ether-electronen-generator (een mealen bol die onophoudelijk stroom produceert) en een motor die werkt op zwaartekrachtgolven afkomstig van planeten in ons zonnestelsel, wanneer deze een bepaalde constellatie hebben.

Deze apparaten bevestigen de mogelijkheden om vrije energie te maken, dat wil zeggen energie die niet via brandstoffen omgezet hoeven te worden in energie, die op hun beurt weer vervuiling in de lucht brengen, of in geval van kernenergie levensgevaarlijk kunnen zijn. T. Henry Moray, een andere uitvinder, bouwde een apparaat waarmee hij een vermogen van 50 kilowatt uit de ether trok.

Terug naar Tesla. De Multiple-Wave-Oscillator (MWO), is bedacht door Lakhovsky en met behulp van Tesla gebouwd. Het is hoogfrequente hoogspanning. Het bestaat uit een zender en een ontvangen resonator, welke beide dusdanig zijn opgeteld dat in het nabijheid een elektromagnetisch veld wordt gecreerd. Toepassingen voor waterzuivering en behandeling van ziekten.

Bijna alle uitvindingen van Nikola Tesla zijn geheim en niet publiekelijk toegankelijk. Waarom?
Heel veel geheime technologien die heden ten dage in complottheorien voorkomen
stammen af van de ideen en uitvindingen van Nikola Tesla.
Zoals HAARP - Mindcontrol - Weermodificatie.
http://www.anarchiel.com/(...)e_technische_middele
http://martinvrijland.com(...)ding-en-mindcontrol/


Tesla ontwikkelde de Death Ray,
In the 1930s, Tesla claimed to have invented a particle beam weapon, or, as some called it, a "peace ray." The device was, in theory, capable of generating an intense, targeted beam of energy and sending it across great distances to demolish warplanes, foreign armies, or anything else you'd rather didn't exist. Tesla shopped the plans around to various national militaries, but never found anyone to finance its construction. It isn't known if Tesla ever developed a working prototype, and the plans for his death ray were never found after his death.

Het Philadelphia-experiment is een vermeend Amerikaans marine-experiment in de marinehaven van Philadelphia uit 1943 om (radar)onzichtbaarheid van een marineschip te bewerkstelligen door manipulatie van magnetische velden. Er zouden allerlei vreemde effecten opgetreden zijn zoals verdwijning van bemanningsleden, tijdreis-effecten en zelfs teleportatie van het schip.
Aan Project rainbow zouden o.a. Albert Einstein en Nikola Tesla hun geheime medewerking hebben verleend

Hij had zou zelfs een technologie hebben ontwikkeld waarmee hij planeten kon verplaatsen.

De lijst is eindeloos en roept vele vragen op.
-Zijn de uitvindingen van Tesla gebruikt door het leger en overheden om geheime wapens
mee te maken en om de gedachtes en gemoedstoestand van mensen mee te benvloeden?
-Mogen we het bestaan van de Ether niet weten?
http://mindbendingtruth.com/tag/the-aether/
-Hoe kan het dat een wetenschapper van dit kaliber niet besproken wordt in het onderwijs?

Enkele links naar websites over Nikola Tesla:
http://www.anarchiel.com/dossiers/tesla
https://dennisboots.wordp(...)en-van-nikola-tesla/
http://aetherforce.com/?s=tesla
http://www.evawaseerst.be/tesla.htm
http://www.ufowijzer.nl/tekstpagina/NikolaTesla.html
Hoezo zou Tesla (inderdaad een geniale man waarvan te weinig mensen weten hoe geniaal hij was) krediet krijgen voor de LASER? :?
Het concept wat de basis vorm voor de LASER komt van Einstein, de eerste praktische laser is decennia later gemaakt door iemand anders dan de beide heren.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  woensdag 11 maart 2015 @ 00:14:01 #293
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150517812
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 maart 2015 23:54 schreef Bram_van_Loon het volgende:

[..]

Hoezo zou Tesla (inderdaad een geniale man waarvan te weinig mensen weten hoe geniaal hij was) krediet krijgen voor de LASER? :?
Het concept wat de basis vorm voor de LASER komt van Einstein, de eerste praktische laser is decennia later gemaakt door iemand anders dan de beide heren.
Einstein heeft de theorie uitgevonden voor laser volgens wikipedia.
Maar het patent staat op naam van Gordon Gould.
Ik kan zo snel niet vinden wat de link is met Tesla, het is inderdaad een omstreden uitvinding.
Misschien zit de verwarring in de Tesla's "Death Ray" machine, sommige zeggen dat het werkte met een laser en anderen beweren dat het een particle beam accelerator was.
Tesla had ook niet veel interesse in patenten, hij wilde gewoon dingen creren. De rest was bijzaak.
http://www.bibliotecapleyades.net/tesla/esp_tesla_2.htm
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
pi_150518706
quote:
2s.gif Op woensdag 11 maart 2015 00:14 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Einstein heeft de theorie uitgevonden voor laser volgens wikipedia.
Maar het patent staat op naam van Gordon Gould.
Einstein heeft het trucje bedacht waarmee de LASER (afkorting) werkt, Gould was zo handig om dit op een praktische manier te vertalen. Ik vraag me af of dat iemand kon voorzien hoe extreem belangrijk de LASER zou worden voor onze technologie, economie en gezondheidszorg.
ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
  woensdag 11 maart 2015 @ 19:31:26 #295
235357 TitusPullo
Sehr feierlich, aber schlicht
pi_150539327
quote:
2s.gif Op zaterdag 14 februari 2015 01:09 schreef Izzy73 het volgende:

[..]

Het is duidelijk dat je uitgaat van wat er in de geschiedenisboekjes staat en denkt volgens onze normen.
Wanneer je je wat meer verdiept in de materie kom je er achter dat degenen die de piramide's gebouwd hebben een heel andere logica hadden dan nu en op een hoger niveau.
De huidige wiskunde en wetenschap kan dit inderdaad niet verklaren en bevatten.
Maar wanneer je de taal en wiskundige kennis van degenen die dit gebouwd hebben kan lezen blijkt dat ze veel geavanceerder waren dan wij. En een hogere vorm van wiskundige kennis hadden dan de gebruikte wiskunde van nu. Jij denkt dat het onzin is, maar ik acht het niet onmogelijk.
Goed, ze hadden een hogere vorm van wiskunde dan de huidige, met zijn veldvergelijkingen, getaltheorie en algebra. En waar gebruiken ze die voor? Om graftomben te bouwen. Doet me denken aan die buitenaardse wezens die hier het graan komen boetseren en weer vertrekken.
The crowning attainment of historical study is a historical sense - an intuitive understanding of how things do not happen. - Lewis Namier
  vrijdag 20 maart 2015 @ 22:49:30 #296
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150867670
THE ELECTRIC UNIVERSE

Nikola Tesla about the deception of mathematical physics.

Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality. (Nikola Tesla)

Sadly, our present state of mathematical physics shows just how correct Tesla was, where mathematical concepts like the Big Bang, Wormholes and time travel, String Theory, etc. now dominate physics (and have no relation to physical reality).

He found ways to transfer energy through Space using resonance, based upon his belief that Space existed and propagated waves. As Tesla wrote;

“My wireless transmitter does not use Hertzian waves, which are a grievous myth, but sound waves in the aether…” (Nikola Tesla)

Dit filmpje gaat niet over Tesla, maar over the Electric Universe Theory.

If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  zaterdag 21 maart 2015 @ 14:31:53 #297
293036 DeMolay
Asmodeus & Me
pi_150882089
Primer Fields !
TTT [img]http://symboldictionary.net/library/graphics/symbols/tripletau.jpg[/img]
Δημοσθένης
http://www.youtube.com/watch?v=18FgnFVm5k0&fmt=37&hd=1&autoplay=1
pi_150886479
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 maart 2015 22:49 schreef Izzy73 het volgende:
THE ELECTRIC UNIVERSE

Nikola Tesla about the deception of mathematical physics.

Today’s scientists have substituted mathematics for experiments, and they wander off through equation after equation, and eventually build a structure which has no relation to reality. (Nikola Tesla)

Sadly, our present state of mathematical physics shows just how correct Tesla was, where mathematical concepts like the Big Bang, Wormholes and time travel, String Theory, etc. now dominate physics (and have no relation to physical reality).

He found ways to transfer energy through Space using resonance, based upon his belief that Space existed and propagated waves. As Tesla wrote;

“My wireless transmitter does not use Hertzian waves, which are a grievous myth, but sound waves in the aether…” (Nikola Tesla)

Dit filmpje gaat niet over Tesla, maar over the Electric Universe Theory.

Als je iets kunt beschrijven als 'a structure which has no relation to reality' of 'hav[ing] no relation to physical reality' is het wel de ether. Het idee van een ether werd er vroeger af en toe bijgesleept om gaten in de toenmalige kennis te dichten, maar het bestaan ervan is nooit aangetoond (en de eigenschappen ervan moesten steeds veranderen om het als verklaring voor observaties bruikbaar te houden). Het was een beetje de 'god of the gaps' van de natuurkunde, een noodzakelijk kwaad dat uiteindelijk een totaal overbodig concept bleek.
We kunnen het Tesla niet heel erg kwalijk nemen omdat hij een product was van zijn tijd, maar als iemand tegenwoordig over de ether begint kun je daar toch wel flinke vraagtekens bij zetten.
  zaterdag 21 maart 2015 @ 19:02:38 #299
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150889141
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 maart 2015 17:32 schreef Chrysippus het volgende:

[..]

Als je iets kunt beschrijven als 'a structure which has no relation to reality' of 'hav[ing] no relation to physical reality' is het wel de ether. Het idee van een ether werd er vroeger af en toe bijgesleept om gaten in de toenmalige kennis te dichten, maar het bestaan ervan is nooit aangetoond (en de eigenschappen ervan moesten steeds veranderen om het als verklaring voor observaties bruikbaar te houden). Het was een beetje de 'god of the gaps' van de natuurkunde, een noodzakelijk kwaad dat uiteindelijk een totaal overbodig concept bleek.
We kunnen het Tesla niet heel erg kwalijk nemen omdat hij een product was van zijn tijd, maar als iemand tegenwoordig over de ether begint kun je daar toch wel flinke vraagtekens bij zetten.
Haha, echt een typische reactie van Scientism gelover.
De hele wetenschap hangt van verzinsels en theorien aan elkaar die nooit zijn vastgesteld en/of bewezen.
Telkens weer wordt er iets nieuws verzonnen om de gaten te dichten in de theorien zoals zwarte gaten,
dark matter en dark energie. Geen enkele wetenschapper weet wat dark energy is.
Alles om het bestaan van de Ether te ontkennen. En dan nog durven zeggen dat Tesla niet beter wist.
Een man die vele malen briljanter was dan Einstein die in dezelfde periode leefde.
Erkenning van de Ether kan vele complexe moeilijkheden verklaren in de huidig gebruikte modellen.
Er zijn steeds meer wetenschappers met een andere visie dan de mainstream wetenschappers.
Het zal niet lang meer duren voordat de theorie die de afgelopen 100 jaar is gebruikt verworpen zal worden.
Het is een onhoudbare situatie.
Ik kan me haast niet voorstellen dat iemand die beweerd verstand te hebben van wetenschap niet van deze nieuwe theorien op de hoogte is. Dus vraag ik me af waarom je zo stellig het bestaan van de Ether verwerpt.
Het universum is een oceaan van levende energie
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  zaterdag 21 maart 2015 @ 19:08:28 #300
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150889318


Nikola Tesla had een obsessie met de getallen 3, 6 en 9.
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
  zaterdag 21 maart 2015 @ 19:08:43 #301
435304 Izzy73
Read the signs!
pi_150889326
Einde deel 1 :)
If you are ready to wake up, you are going to wake up.
If you're not you are going to stay pretending that you are just a poor little me.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')