quote:Op zondag 4 januari 2015 20:39 schreef Cee het volgende:
Ik heb evenveel ellebogen als Gert-Jan briefschrijfsters heeft.
Elbowquote:Op zondag 4 januari 2015 20:39 schreef Cee het volgende:
Ik heb evenveel ellebogen als Gert-Jan briefschrijfsters heeft.
quote:
quote:Op zondag 4 januari 2015 20:34 schreef Cee het volgende:
Ik zag in de brief van Annette "eigenares van een chihuahua" staan.
RENNEN, JAN.
Ik heb er twee.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:39 schreef Cee het volgende:
Ik heb evenveel ellebogen als Gert-Jan briefschrijfsters heeft.
Ik zie trouwens liever de ontwikkeling van dit soort boeren dan van die popijopies met 62.000 brieven...quote:Op zondag 4 januari 2015 20:38 schreef Evertjan het volgende:
[..]
allemaal in scene gezet door de KRONCRV
Wie weet hoeveel vrouwen hem achter de schermen benaderen. Soms eindigen ze met iemand die ze later dan via via heeft op weten te sporen. Het kan allemaalquote:Op zondag 4 januari 2015 20:39 schreef elkravo het volgende:
Maar 2? Nou zo'n gekke boer (noch uiterlijk, noch ander dingen) is dit echt niet... Hij is niet het lekkerste ding van Nederland, maar dit is wel een tegenvaller.
Een babe is anders maar je hoeft je er niet voor te schamen.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:39 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
UhhuhHij is zelf toch geen god om te zien
Meisje rechts is niks mis mee.
Dat. Tig meisjes in dit programma die echt niet mooier zijn. Enkel slanker.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Een babe is anders maar je hoeft je er niet voor te schamen.
quote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik wil een soundboard met zijn 'oeh'-tjes.
Deze pakt de specifieke doelgroep van oude vrouwen. Die andere moet concurreren met de rest.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef YazooW het volgende:
Dus die kerel met een superdeluxe splinternieuw boerenbedrijf krijgt 2 brieven, en deze bejaarde krijgt er meer dan 80. Flikker toch op joh. Doorgestoken kaart dit.
Ik versta ze ook nagenoeg allemaal. Ben ik een uitzondering, nee toch?quote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef Chai het volgende:
Hoe verstaat Yvon die boeren toch altijd in 1x ?
Dat is niet zo raar omdat er maar zou weinig ouderen meedoen. Nauwelijks concurrentie in de dames van zijn leeftijdsgroep.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef YazooW het volgende:
Dus die kerel met een superdeluxe splinternieuw boerenbedrijf krijgt 2 brieven, en deze bejaarde krijgt er meer dan 80. Flikker toch op joh. Doorgestoken kaart dit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |