Voorstellen dat moslims niet meer in het beveiligde gedeelte van schiphol mogen werken ?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Misschien discrimineren ze met het minder minder verhaal. Dat moet nog uitgewezen worden. Voor de rest komen ze vaak zat met onderbouwingen door middel van onderzoek, wat discriminerend wordt opgevat.
Voor de rest vind ik iets zoals wat er van de zomer gebeurde in de schilderswijk erger dan de hele pvv. Daar worden groepen weggezet en opgeroepen tot haat en moord tegen homo's en joden.
Het feit dat ze af en toe aan komen zetten met een statistiekje die de ernst van de situatie zou aangeven en daarmee de discriminerende maatregelen zou 'legitimeren', maakt nog niet dat die maatregelen niet discriminatoir zijn.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:13 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Misschien discrimineren ze met het minder minder verhaal. Dat moet nog uitgewezen worden. Voor de rest komen ze vaak zat met onderbouwingen door middel van onderzoek, wat discriminerend wordt opgevat.
Voor de rest vind ik iets zoals wat er van de zomer gebeurde in de schilderswijk erger dan de hele pvv. Daar worden groepen weggezet en opgeroepen tot haat en moord tegen homo's en joden.
Een zinnig argument tegen zelfbeschikking zou kunnen zijn dat veel van die euthanasiewensen voorkomen kunnen worden door meer te investeren in de zorg. Blijft een partij na het debat overtuigd van de juistheid van dat argument en is die partij niet overtuigd, dan stemt die partij terecht tegen.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:13 schreef keste010 het volgende:
[..]
Precies, ze tellen evenveel mee als anderen. Dat betekent dus juist dat we ze gelijk behandelen. Ik snap je punt dan ook niet?
In het debat kan je overigens niet een argument enkel afkeuren op basis van de politieke motivatie van de indiener. Juist dan zou je naar discriminatie neigen.
En jij denkt dat mensen die homo's haten vanwege hun religie, plots van gedachten veranderen als je hun geloof verbiedt?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:12 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Dat ligt er maar aan.
Religies als het christendom en de islam zijn wel tegen homorechten.
Stel Nederland is ineens weer 70% gelovig, denk je dan niet dat die homorechten weer lekker de deur uit gaan? Iedere gelovige is in die zin een bedreiging.
'Noodzaak'... Er is ook geen noodzaak om seks in het openbaar te verbieden, terwijl dat maatschappelijk geen enkele invloed heeft.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:13 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Die noodzaak zie ik niet, dan zou je elk gedrag waaraan iemand zicht ergert moeten gaan verbieden of zo. Het lijkt mij juist van belang om zoveel mogelijk de mensen vrij te laten en alleen te verbieden als er een maatschappelijke noodzaak voor is.
Islam over niet moslims (kaffirs), homo's, vrouwen en islamkritiek.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:08 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Kenmerk van het fascisme is dat de je vrijheden van individuen gaat beknotten om een bepaalde cultuur af te dwingen. Als je dus dingen wil verbieden met geen andere reden dan dat jij vindt dat het niet bij onze cultuur past dan valt dat wat mij betreft dus onder fascisme.
Alleen het normale debat gaat nergens meer over als je met de zwarte vlag gaat zwaaien, moslimonderwijs eist, geen vrouw meer een hand wil geven, weigert aan de normale samenleving mee te doen en ieder grijntje van kritiek beantwoord met 'jullie willen zeker aanslagen'.quote:Natuurlijk is het geen fascisme als jij eigendommen beschermt en op een normale manier het debat voert. Het argument "volgens mij mag dat niet want het hoort niet bij mijn cultuur" is natuurlijk ook geen enkel argument om tegen een religie te zijn.
Ik verwacht nog wel dat de Islam, die jij zo innig omarmt, er in de toekomst voor gaat zorgen dat hier en daar een warenhuis of iets dergelijks opgeblazen wordt. 76 zetels zullen ze dan nog steeds niet halen maar partijen als cda en vvd zullen dan ook wat naar rechts opschuiven.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:52 schreef keste010 het volgende:
[..]
Wat mij nou altijd zo opvalt aan de PVV en hun aanhangers is dat ze hard lopen te schreeuwen dat we "nog wel zullen zien" en dat ze binnenkort de grootste zouden worden e.d. Maar tegelijkertijd nemen weinig PVV'ers de moeite hun tegenstanders te overtuigen en zetten ze ze continu weg als geindoctrineerd, dubbele agenda e.d. Het is dus continu het in het gezicht slaan van je tegenstander. Vertel mij dan eens: hoe wil de PVV die meerderheid die ze nodig hebben ooit gaan behalen? Je bent je ervan bewust dat de PVV een ontzettende hate it or love it-partij is en dat dus het potentiële electoraat erg klein is?
Het hoofddoekjes verbod was 100% discriminatie op basis van geloof.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:13 schreef Red_85 het volgende:
Voor de rest komen ze vaak zat met onderbouwingen door middel van onderzoek, wat discriminerend wordt opgevat.
quote:Een onmiddellijk hoofddoekjesverbod dus, weg met dat voor vrouwen vernederende islamitische symbool. En voor alle helderheid: dat geldt dus niet voor kruisjes of keppeltjes want dat zijn symbolen van religies die behoren tot onze eigen cultuur en niet zoals hoofddoekjes een teken zijn van een onderdrukkende totalitaire ideologie.
Maar wat is je punt nou? Als we voor elke stemming in de kamer eerst zouden gaan toetsen of het argument achter die stemming wel klopt dan houdt de PVV geen stemrecht meer over joh. Ook slechte argumenten moeten verkondigd kunnen worden in de kamer, het is juist de taak in het debat om hen ervan te overtuigen.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:16 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Een zinnig argument tegen zelfbeschikking zou kunnen zijn dat veel van die euthanasiewensen voorkomen kunnen worden door meer te investeren in de zorg. Blijft een partij na het debat overtuigd van de juistheid van dat argument en is die partij niet overtuigd, dan stemt die partij terecht tegen.
Een christelijke partij die stelt tegen te zijn omdat het (simpel gezegd) niet mag van god moet zich daar helemaal niet mee bemoeien. Ze houden tenslotte uiteraard gewoon het recht om geen euthanasie te plegen.
Alleen diegenen die "hun" cultuur willen beschermen door iedere moslim op één hoop te vegen met de extremistische exemplaren, worden zo weggezet.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:18 schreef Red_85 het volgende:
De mensen die hier bang voor zijn en daarop reageren en hun cultuur willen beschermen door normaal debat te voeren, zijn dit dus duidelijk niet. Waarom worden ze dan wel zo weggezet?
Dit is serieus die typische maar zij doen het ook. De voorbeelden die je nu geeft zijn extremen.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:18 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Islam over niet moslims (kaffirs), homo's, vrouwen en islamkritiek.
Just saying.
[..]
Alleen het normale debat gaat nergens meer over als je met de zwarte vlag gaat zwaaien, moslimonderwijs eist, geen vrouw meer een hand wil geven, weigert aan de normale samenleving mee te doen en ieder grijntje van kritiek beantwoord met 'jullie willen zeker aanslagen'.
Hoezo met 2 maten meten? Als ik dit zo lees is er maar 1 fascistische cultuur hier in het westen en dat is de extremere versie van de islam die hier is geïntroduceert door de jaren heen.
De mensen die hier bang voor zijn en daarop reageren en hun cultuur willen beschermen door normaal debat te voeren, zijn dit dus duidelijk niet. Waarom worden ze dan wel zo weggezet?
welk hoofddoekjes verbod? hebben we dat gehad in nl?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:19 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Het hoofddoekjes verbod was 100% discriminatie op basis van geloof.
[..]
Fingers crossed.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:19 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik verwacht nog wel dat de Islam, die jij zo innig omarmt, er in de toekomst voor gaat zorgen dat hier en daar een warenhuis of iets dergelijks opgeblazen wordt. 76 zetels zullen ze dan nog steeds niet halen maar partijen als cda en vvd zullen dan ook wat naar rechts opschuiven.
Dat klopt. Daar heb je een goed punt.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:20 schreef keste010 het volgende:
[..]
Maar wat is je punt nou? Als we voor elke stemming in de kamer eerst zouden gaan toetsen of het argument achter die stemming wel klopt dan houdt de PVV geen stemrecht meer over joh. Ook slechte argumenten moeten verkondigd kunnen worden in de kamer, het is juist de taak in het debat om hen ervan te overtuigen.
Als je het dus onzin vindt van een christelijke partij om hier tegen te zijn moet je het debat aangaan en voor de achterban aantonen dat het argument niet klopt. Niet hen procedureel gaan uitsluiten.
Want jij bent al een partij tegengekomen in ons parlement die dit soort dingen stelt en daar een achterban voor heeft? Tot nu toe zie ik maar één fascistische partij in het parlement, die nota bene zijn fascisme legitimeert door te stellen dat je daarmee een andere fascistische beweging voorkomt.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:18 schreef Red_85 het volgende:
Alleen het normale debat gaat nergens meer over als je met de zwarte vlag gaat zwaaien, moslimonderwijs eist, geen vrouw meer een hand wil geven, weigert aan de normale samenleving mee te doen en ieder grijntje van kritiek beantwoord met 'jullie willen zeker aanslagen'.
Omdat Wilders geen discussie voert over religieus onderwijs maar alleen over islamitisch onderwijs waarbij zijn argument steeds weer is dat het hier niet hoort. Zoals je eerder kon lezen ben ik niet voor religieus onderwijs omdat ik vind dat ouders daarmee hun kinderen een richting op kunnen sturen en bepaalde informatie kunnen onthouden. Zodra Wilders over dergelijke zaken een mening gaat vormen verandert de PVV voor mij op cruciale punten.quote:
Verlichte geest of niet. Er is maar 2 meningen die echt tellen in dit land, gelukkig.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:16 schreef keste010 het volgende:
[..]
Het feit dat ze af en toe aan komen zetten met een statistiekje die de ernst van de situatie zou aangeven en daarmee de discriminerende maatregelen zou 'legitimeren', maakt nog niet dat die maatregelen niet discriminatoir zijn.
Daarnaast heeft een verlichte geest als jij toch geen uitspraak van de rechter nodig om te oordelen over of een oproep tot minder mensen van een bepaalde afkomst discriminatie is?
Het voorstel van de PVV en de toespraak in Almere hebben we inderdaad gehad.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:20 schreef SuperFood het volgende:
[..]
welk hoofddoekjes verbod? hebben we dat gehad in nl?
Wanneer zijn ze te ver gegaan dan volgens jou ?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:24 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Verlichte geest of niet. Er is maar 2 meningen die echt tellen in dit land, gelukkig.
Die van je moeder en die van de rechter. Ik vind ook dat de pvv soms over het randje gaat. Alleen is het jammer dat dat af en toe nodig is in den haag om een punt kracht bij te zetten. Had liever gezien dat er een gematigdere partij tussen zou zitten. Maar maakt ze dat tot een stel nazi's? Bij lange na niet.
minder minder oa.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:24 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wanneer zijn ze te ver gegaan dan volgens jou ?
Aha, ja dat hoor ik wel vaker. PVV'ers die menen dat ze mensen niet hoeven te overtuigen omdat een toekomstige aanslag dat wel zal doen. Ben je je ervan bewust dat dergelijke aanslagen al eerder zijn gepleegd? Dat we de oorlog van de ISIS al meemaken? En dat dat mensen dus niet overtuigt?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:19 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik verwacht nog wel dat de Islam, die jij zo innig omarmt, er in de toekomst voor gaat zorgen dat hier en daar een warenhuis of iets dergelijks opgeblazen wordt. 76 zetels zullen ze dan nog steeds niet halen maar partijen als cda en vvd zullen dan ook wat naar rechts opschuiven.
Iedere vluchteling die gevaar loopt mag hier blijven. Er zijn zat mensen die gevaar lopen en die we op kunnen halen.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:56 schreef Re het volgende:
[..]
niet iedere vluchteling blijft of krijgt een verblijfsvergunning en er dan de gehele wereldproblematiek bijhalen heeft niets met dit te maken dus een vals argument
Waarom is dat een argument daarvoor? Ik dacht juist dat ik het argument tegen het politiek uitsluiten op basis van religie gaf.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:22 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Dat klopt. Daar heb je een goed punt.
Aan de andere kant zou dat ook als argument kunnen gelden om geen religieuze partijen meer tot de politiek toe te laten.
Waarom zie ik die extremen dan zo vaak langskomen? Zijn het soms altijd dezelfde die de media halen en de samenleving ondermijnen?quote:Op zondag 4 januari 2015 19:20 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Dit is serieus die typische maar zij doen het ook. De voorbeelden die je nu geeft zijn extremen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |