Ik denk Corendon. Jac Orie krijgt het vrouwenteam gewoon niet aan de praat. De vrouwen die hij begeleidt staan al jaren stil in hun ontwikkeling.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 08:45 schreef DeeBee het volgende:
Wüst na dit seizoen naar een ander team dus. Zal ze weer bij Kramer en co. willen aanhaken, omdat ze de mannen mist? Of eerder naar Corendon of Anema? Laatste lijkt mij niet echt.
Orie is Lotto-Jumbo.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 10:29 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik denk Corendon. Jac Orie krijgt het vrouwenteam gewoon niet aan de praat. De vrouwen die hij begeleidt staan al jaren stil in hun ontwikkeling.
I know. Ik geef alleen de reden waarom ze niet voor Orie moet kiezenquote:
Dattusquote:Op vrijdag 6 februari 2015 11:06 schreef rubbereend het volgende:
Cor en DonZe kan goed met Verweij, als Blokhuijsen daar straks weg is komt er budget vrij en bij Corendon kunnen ze een goed uithangbord altijd gebruiken gok ik.
quote:Op vrijdag 6 februari 2015 12:22 schreef roos85 het volgende:
[..]
Dattus![]()
Eend, we hebben dezelfde ondertitel
quote:NPO zendt Elfstedentocht 1985 opnieuw uit
De NPO gaat de 13 uur-durende uitzending van Studio Sport over de Elfstedentocht van 1985 opnieuw uitzenden. Op zaterdag 21 februari kunnen mensen zich op de bank nestelen voor 13 uur slow-tv. Dan is het precies 30 jaar geleden dat de tocht werd gereden.
Een goede reden om de historische aflevering van Studio Sport uit de archiefkast te halen, dachten de redacteuren van NPO Best. Het themakanaal NPO Best is aanstaande 21 februari voor de gelegenheid ook te zien voor mensen die geen abonnement hebben op de zender.
De tocht uit '85 was de dertiende Elfstedentocht die werd geschaatst. Schaatsliefhebbers hadden maar liefst twintig jaar gewacht op de tocht, na de laatste in 1963. De 13e tocht werd gewonnen door Evert van Benthem.Hij vestigde destijds een nieuw Elfstedenrecord in 6 uur en 47 minuten.
dat was haar vaste partner ja. Hij is toch ook fysio? Dus het was eigenlijk soort van begeleider. Maar ze trainde ook met alle plezier met Kramer en co mee.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:39 schreef Evertjan het volgende:
ze trainde toch ook altijd met Freddy Wennemars bij TVM?
Coolquote:Op vrijdag 6 februari 2015 17:40 schreef Evertjan het volgende:
http://www.telegraaf.nl/b(...)5_opnieuw_uit__.html
[..]
Wüst en Anema, ik zie het niet gebeuren.quote:Op dinsdag 10 februari 2015 20:12 schreef ultra_ivo het volgende:
Hm, Ter Mors weg bij Clafis en Wüst die een team met mannen zoekt, 1+1=...
quote:De Colombianen komen er aan, óók in het schaatsen
Een schaatsbond bestaat nog niet in Colombia, maar de ambitie om over drie jaar olympisch schaatsgoud te winnen is er al wel geboren. Het olympisch sprintgoud van Michel Mulder, vorig jaar in Sotsji, heeft vele ogen geopend in het mekka van het skeeleren. De eerste Colombiaanse skeelertoppers kregen inmiddels een spoedcursus schaatsen in Friesland.
Michel Mulder maakte succesvol de overstap, met een olympische gouden medaille tot gevolg. En dat wil Pedro Causil, meervoudig wereldkampioen in het skeeleren, ook. Hij kent de broers Mulder uit het skeelercircuit. Toen hij ze op het podium zag staan in Sotsji, wist hij dat hij dat ook wilde. Een nieuwe carrière was geboren.
Desly Hill, bondscoach van de Nederlandse inliners, nam Causil en zijn landgenoten onder haar hoede. ,,Vorige week reed Pedro al zijn eerste 37'er op de 500 meter en Andrés Campo reed binnen zes weken al een 38'er. Dat is bizar snel wanneer je amper twee maanden op schaatsen staat'', aldus Hill.
Hill introduceerde de skeelersport in Colombia. ,,Niemand kon daar in 1994 skeeleren. Nu is Colombia het beste land ter wereld.'' De Australische, zelf wereldkampioene op wieltjes in 1992, gelooft daarom ook heilig in eenzelfde machtsovername op het ijs.
Tsja, die 38-er is ook nooit het probleem voor topatleten uit de skeelersport. Vooral topsprinters als Causil, Munoz, Campo zijn zo getraind en explosief dat een beetje hard gaan geen probleem is. Het gaat juist om die laatste stap naar de absolute top en die kunnen een hoop toch niet maken.quote:
alleen al om dit soort beelden moet er nooit meer een Elfstedentocht gehouden worden. Ik ben bang als er nu een tocht zou worden gehouden alle magie verdwijntquote:Op woensdag 18 februari 2015 16:35 schreef showtimer het volgende:
http://nos.nl/artikel/202(...)eraf-te-stappen.html
hoezo dat?quote:Op woensdag 18 februari 2015 21:17 schreef Evertjan het volgende:
[..]
alleen al om dit soort beelden moet er nooit meer een Elfstedentocht gehouden worden. Ik ben bang als er nu een tocht zou worden gehouden alle magie verdwijnt
ik denk dat de hype te groot zal zijn. Te veel toeschouwers langs de kant en op het ijs. Mensen zijn anders dan 30 jaar of zelfs 20 jaar geleden. Ik ben bang voor idioten net zoals tijdens de TDF in bergetappes die rijders lastig gaan vallenquote:
Jij niet alleen, ik denk dat de organisatie dat ook is. En dus héel dik ijs zal willen hebben. En dat daarmee de kans dat het nog eens gebeurt minimaal is.quote:Op woensdag 18 februari 2015 21:27 schreef Evertjan het volgende:
[..]
ik denk dat de hype te groot zal zijn. Te veel toeschouwers langs de kant en op het ijs. Mensen zijn anders dan 30 jaar of zelfs 20 jaar geleden. Ik ben bang voor idioten net zoals tijdens de TDF in bergetappes die rijders lastig gaan vallen
quote:Sven Kramer heeft besloten na de WK allround in Calgary een punt achter zijn seizoen te zetten. De Fries laat derhalve de World Cupfinale in Erfurt, op 21 en 22 maart schieten.
De schaatser van Team LottoNL-Jumbo maakt in het Worldcupklassement geen aanspraak meer op de eindzege.
Kramer stapt vrijdag, eerder dan gepland, in het vliegtuig richting Canada voor de WK. De Fries is niet te spreken over de ijskwaliteit van de ijsbaan in Dronten waar hij de komende tijd zou trainen.
Op basis van de titel dacht ik dat het van De Speld was, maar dat is dus niet zoquote:Op vrijdag 20 februari 2015 21:27 schreef I.R.Baboon het volgende:
Kramer wil niet langer genomineerd worden voor Friese sportprijzen.
Einde carrière?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 14:44 schreef Evertjan het volgende:
Seizoen schaatsster Gerritsen voorbij
Kan het ook zo zijn, dat Bart Veldkamp nog niet helemaal over de breuk van zijn kortstondige relatie met Anni Friesinger is.quote:Op zondag 22 februari 2015 20:18 schreef Montov het volgende:
Leuk interview met Ids Postma:
http://www.schaatsen.nl/v(...)revanche-1500-meter/
Thomas was al met Veldkamp in Nagano, dat duurde tot 2000 waarna Veldkamp een tijdje de vriend was van Friesinger en Thomas zo ongeveer het hele peloton afwerkte. De Thomas 500 is nog steeds legendarisch.quote:Op woensdag 25 februari 2015 15:16 schreef MiLalaa het volgende:
Wat een leuk interview van stille Ids
en ohja, Anni en Bart. Werd Anni nou daarna ingeruild voor Annamarie, of was dat daarvoor
ja dat mooie verhaal ken ik zekerquote:Op woensdag 25 februari 2015 15:41 schreef Ericr het volgende:
[..]
Thomas was al met Veldkamp in Nagano, dat duurde tot 2000 waarna Veldkamp een tijdje de vriend was van Friesinger en Thomas zo ongeveer het hele peloton afwerkte. De Thomas 500 is nog steeds legendarisch.
Thomas 500??quote:Op woensdag 25 februari 2015 15:41 schreef Ericr het volgende:
[..]
Thomas was al met Veldkamp in Nagano, dat duurde tot 2000 waarna Veldkamp een tijdje de vriend was van Friesinger en Thomas zo ongeveer het hele peloton afwerkte. De Thomas 500 is nog steeds legendarisch.
Rintjequote:Op woensdag 25 februari 2015 15:49 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
ja dat mooie verhaal ken ik zeker. Maar nu ik terugdenk, kom ik alleen nog op Joey Cheek. En verder niet. Zo tam was ze nou toch ook weer niet..?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |