Zag dat de link niet goed was: http://www.banggood.com/O(...)tphone-p-934911.htmlquote:Op maandag 5 januari 2015 15:06 schreef BoyB het volgende:
Wat betreft oordoppen:
In het verleden diverse malen bij mp4nation.net Brainwavz Alpha's en Beta's gekocht ruim onder de ¤10.
Ze bevielen bijzonder goed, maar werden in de tijd rap duurder waarmee de aantrekkelijkheid afnam.
Daarna overgestapt op MEElectronics: de M2P en de M9. Gekocht op Ebay zonder transportkosten weer ruim onder de ¤10 . Nu alleen nog met transportkosten via de eigen website te verkrijgen waardoor de prijzen weer substantieel stijgen. Ook deze doppen bevielen bijzonder goed.
Natuurlijk ook de Awei ES800 gekocht: geweldige waar voor het geld, maar wel van duidelijk mindere kwaliteit dan de Brainwavz's en de MEElectronics's.
Wie tips voor echt goede doppen onder de ¤10? Graag zonder overdreven bas, maar meer neutraal wat betreft karakter. Ik heb van Xiaomi natuurlijk de Pistons gezien, maar die zijn aanmerkelijk duurder. Maar deze Xiaomi's zag ik voor het eerst:http://www.banggood.com/O(...)tphone-p-934911.html Iemand hier ervaring mee?
Vind Brainwavz Delta nog steeds erg veel waar voor hun geld bieden: http://www.mp4nation.net/brainwavz-delta-iem-earphonesquote:Op maandag 5 januari 2015 15:06 schreef BoyB het volgende:
Wat betreft oordoppen:
In het verleden diverse malen bij mp4nation.net Brainwavz Alpha's en Beta's gekocht ruim onder de ¤10.
Ze bevielen bijzonder goed, maar werden in de tijd rap duurder waarmee de aantrekkelijkheid afnam.
Daarna overgestapt op MEElectronics: de M2P en de M9. Gekocht op Ebay zonder transportkosten weer ruim onder de ¤10 . Nu alleen nog met transportkosten via de eigen website te verkrijgen waardoor de prijzen weer substantieel stijgen. Ook deze doppen bevielen bijzonder goed.
Natuurlijk ook de Awei ES800 gekocht: geweldige waar voor het geld, maar wel van duidelijk mindere kwaliteit dan de Brainwavz's en de MEElectronics's.
Wie tips voor echt goede doppen onder de ¤10? Graag zonder overdreven bas, maar meer neutraal wat betreft karakter. Ik heb van Xiaomi natuurlijk de Pistons gezien, maar die zijn aanmerkelijk duurder. Maar deze Xiaomi's zag ik voor het eerst:http://www.banggood.com/O(...)tphone-p-934911.html Iemand hier ervaring mee?
Van Apple zelf? Heb je tenminste garantie.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:21 schreef attaxia het volgende:
Iemand een tip voor een goedkope iPhone 6 lightning kabel die niet binnen 2 weken kapot is?
altijd waard om het even te checken voor verkoopquote:Op maandag 5 januari 2015 14:36 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Banggood, buyincoins, tomtop en nog een aantal anderen zijn ook actief op Ebay.
Ook vaak betere prijzen dan in de shop. Moet je nagaan hoeveel vet er nog van de prijzen kan als ze Ebay betalen.
Erg apart als je ineens pakjes krijgt van deze shops via Ebay
beta vond ik prima, deze heb ik na een uur weggeven.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:30 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Vind Brainwavz Delta nog steeds erg veel waar voor hun geld bieden: http://www.mp4nation.net/brainwavz-delta-iem-earphones
Ze waren met kerst 2 voor 20 dollar. Maar voor 15 per stuk is het nog steeds een aardige deal.
Het is wel duidelijk minder bass-minded dan de Beta's. Maar die zijn weer schandalig duur tenzij je ze in 3-pack koopt.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:47 schreef Catch22- het volgende:
[..]
beta vond ik prima, deze heb ik na een uur weggeven.
Aan mijn vriendin die steeds mijn dopjes pakte en op willekeurige plekken teruglegde. Ze gebruikt ze overigens al best een tijd en ze lijken nog heel.
Neuh, de a2 airmouse is bagger, dx is bagger en de plus versie heeft slechts een ander merk gpuquote:Op maandag 5 januari 2015 14:48 schreef wootahH het volgende:
[..]
wel de plus halen met a2 muis voor 142 bij dx
Is het iets? Ik zocht ook nog een polijst set.quote:Op maandag 5 januari 2015 14:54 schreef Goddelijker het volgende:
Vandaag na 26 dagen het pakketje van BangGood binnen, waarvan ik testraks zei dat het toch wel lang duurde.
Deze binnen gekregen: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
Ziet er wel aardig uit.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:16 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Is het iets? Ik zocht ook nog een polijst set.
De foto's van BG zijn duidelijk genoeg. Het gaat meer om het vingergevoelquote:Op maandag 5 januari 2015 16:17 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ziet er wel aardig uit.
Kan evt. vanavond wel even wat foto's schieten? Kun je zelf oordelen.
Ik wil(de) hem hebben om paar kleine krasjes/plekjes weg te krijgen van m'n auto. Niet om de hele auto mee te doen, want dat is wel een monnikenwerk met dit formaat.
Mja, ik vind 10 dollar niet zo duur voor fatsoenlijke oordopjes.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:51 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Het is wel duidelijk minder bass-minded dan de Beta's. Maar die zijn weer schandalig duur tenzij je ze in 3-pack koopt.
Ja, zover ben ik nog niet gekomen. Het is niet echt het weer om hem even uit te proberen.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:19 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
De foto's van BG zijn duidelijk genoeg. Het gaat meer om het vingergevoel
Maar waar zijn de gebobbelde schuimen precies voor?
Waar haal je ze voor 10 dollar incl verzenden dan?quote:Op maandag 5 januari 2015 16:21 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Mja, ik vind 10 dollar niet zo duur voor fatsoenlijke oordopjes.
o daar keek ik even snel. Maar mp4nation heeft om de haverklap aanbiedingen toch?quote:Op maandag 5 januari 2015 16:23 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Waar haal je ze voor 10 dollar incl verzenden dan?
Weet dat ze bij Amazon.com voor die prijs te vinden zijn, maar daar komen dan nog flinke verzendkosten bovenop.
+ een Gbit poort & ac wifiquote:Op maandag 5 januari 2015 15:55 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
Neuh, de a2 airmouse is bagger, dx is bagger en de plus versie heeft slechts een ander merk gpu
Mwah soms dus, niet al te vaak. Zo'n 3 pack is altijd wel te halen voor 40 dollar, maar los kosten ze iets van 25 geloof ik.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:30 schreef Catch22- het volgende:
[..]
o daar keek ik even snel. Maar mp4nation heeft om de haverklap aanbiedingen toch?
Das waar, maar is niet echt nodig. Je kunt nu ook prima films streamen, laat staan dat een gezin 100mbit/s haalt op een kabel: laat staan wifi. Komt ook nog eens bij dat het vaak na 3/4 jaar vaak tijd is om hem weer te vervangen met wat wellicht dan wel de x9 of 10 is.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:34 schreef wootahH het volgende:
[..]
+ een Gbit poort & ac wifi
lijkt me meer future proof voor een paar euro meer.
Zelfde merk GPU.quote:Op maandag 5 januari 2015 15:55 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
Neuh, de a2 airmouse is bagger, dx is bagger en de plus versie heeft slechts een ander merk gpu
Ik heb me op een gegeven moment zelfs afgemeld van hun nieuwsbrief omdat ik er zot van werd. En omdat ze geen service wouden verlenen. Ik had een beta (geloof ik) die niet werkt met de iphone, omdat de miccontrol de hele tijd Siri triggerde.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:42 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Mwah soms dus, niet al te vaak. Zo'n 3 pack is altijd wel te halen voor 40 dollar, maar los kosten ze iets van 25 geloof ik.
haalt die niet nee, maar toch wel ongeveer het dubbele van wat de x8-h haalt.quote:Op maandag 5 januari 2015 16:44 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Zelfde merk GPU.
Verschillen zijn zover ik zie:
- Andere WIFI chipset (AC)
- Andere Ethernet controller
- Licentie voor H.265
Wellicht zou het, mits het niet hardware is zelfs H.265 op de oude kunnen inschakelen. Maar de kans is dat het hardwarematig is uitgeschakeld op de oude chipset.
De volle gigabit is natuurlijk leuk voor papier, gok dat de chipset dat niet aankan.
Ik had hetzelfde alleen dan met een HTC One S, bij mijn Xiaomi Mi2S doet hij het wel goed. Volgens mij doet hij het bij Samsungs en andere HTC's ook gewoon goed. Volgens mij richten ze zich meer op Android qua micbuttons.quote:Op maandag 5 januari 2015 17:02 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik heb me op een gegeven moment zelfs afgemeld van hun nieuwsbrief omdat ik er zot van werd. En omdat ze geen service wouden verlenen. Ik had een beta (geloof ik) die niet werkt met de iphone, omdat de miccontrol de hele tijd Siri triggerde.
Zet je dat ding dan op je accutol ofzo?quote:Op maandag 5 januari 2015 14:54 schreef Goddelijker het volgende:
Vandaag na 26 dagen het pakketje van BangGood binnen, waarvan ik testraks zei dat het toch wel lang duurde.
Deze binnen gekregen: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
Zolang jij bluetooth op je laptop hebt welquote:Op maandag 5 januari 2015 18:46 schreef Tjacka het volgende:
m.banggood.com/Wholesale-Syllable-G15-Bluetooth-Noise-Reduction-Headphones-For-iPhone-Cellphone-p-52047.html
Kan ik deze ook gewoon voor laptop gebruiken?
Als je laptop bluetooth heeft ja. Zo niet, dan kun je altijd een bluetooth dongeltje halen voor een paar euro.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:46 schreef Tjacka het volgende:
m.banggood.com/Wholesale-Syllable-G15-Bluetooth-Noise-Reduction-Headphones-For-iPhone-Cellphone-p-52047.html
Kan ik deze ook gewoon voor laptop gebruiken?
Laatste wat ik las was dat de daling door zou gaan tot de ¤1 = $1. Maar de dollar laat zich even goed voorspellen als het weer....quote:Op maandag 5 januari 2015 18:36 schreef davedavy het volgende:
[ afbeelding ]
Ik meende te lezen een aantal maanden terug dat de daling voort zou zetten en daarna weer rustig aan op zou bouwen. Hopen dat nu de opbouw periode aanbreektAls die überhaupt aanbreekt.
quote:Op maandag 5 januari 2015 18:01 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Zet je dat ding dan op je accutol ofzo?
Ik laat producten boven de 22 euro altijd in twee delen verzenden. Vraag of die chinees 't dan doormidden wil snijden.quote:Op maandag 5 januari 2015 19:48 schreef defokkingfoker het volgende:
Hoe doen jullie dat eigenlijk met producten boven de 22 euro? Nemen jullie gwn een gokje en hopen jullie dat je geen Btw en Inklaringskosten hoeft te betalen? Of is er een manier om daar onderuit te komen?
TYquote:Op maandag 5 januari 2015 19:51 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ik laat producten boven de 22 euro altijd in twee delen verzenden. Vraag of die chinees 't dan doormidden wil snijden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben geil
quote:Op maandag 5 januari 2015 19:55 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
TY
Zal het bij mijn volgende order dus ff aangeven.Serieus:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je de order in meerdere delen kan splitsen, doen.
Spreid je winkansen!
Is het één ding dat duurder is dan 22 euro: neem de gok.
Je hebt kans dat je moet betalen, maar (afhankelijk van de manier van verzenden, grootte van pakket) de kans is groter dat je niet hoeft te betalen.
Thx voor de tv moet ik dan nog een bluetooth dongle hebben. Of heb ik daar een transmitter voor nodig?quote:Op maandag 5 januari 2015 18:50 schreef igi0n het volgende:
[..]
Zolang jij bluetooth op je laptop hebt wel
edit: je kan hem ook bedraad gebruiken, dus ja sowieso op je laptop te gebruiken
De kans is erg klein als je de standaard langzame verzending neemt en het formaat/gewicht niet al te groot is. De douane heeft graag 100% succes met te weinig personeel. Ze grijpen natuurlijk de grotere zaken uit de stapel.quote:Op maandag 5 januari 2015 19:48 schreef defokkingfoker het volgende:
Hoe doen jullie dat eigenlijk met producten boven de 22 euro? Nemen jullie gwn een gokje en hopen jullie dat je geen Btw en Inklaringskosten hoeft te betalen? Of is er een manier om daar onderuit te komen?
vraag of ze er minder op wille nzetten andersquote:Op maandag 5 januari 2015 19:48 schreef defokkingfoker het volgende:
Hoe doen jullie dat eigenlijk met producten boven de 22 euro? Nemen jullie gwn een gokje en hopen jullie dat je geen Btw en Inklaringskosten hoeft te betalen? Of is er een manier om daar onderuit te komen?
Iedere valuta toch?quote:Op maandag 5 januari 2015 18:53 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Laatste wat ik las was dat de daling door zou gaan tot de ¤1 = $1. Maar de dollar laat zich even goed voorspellen als het weer....
Na de Grexit (mocht die komen) daalt hij vast even flink, na het dieptepunt van de koers komt het nieuwe schuldenplafond in de U.S weer in beeld (dat gaat komen) en dan gaat het wel weer omhoog denk ik
En anders maar gewoon over op [insert ander lagelonenland]
Had ik daar nog geen foto van geplaatstquote:Op maandag 5 januari 2015 21:50 schreef Shefkee het volgende:
[..]
Iedere valuta toch?
Maarre Robert, heb jij toevallig je Ipega Controller al binnen?
Ik ben eerder benieuwd hoe je hem precies werkend heb gekregenquote:Op maandag 5 januari 2015 21:53 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Had ik daar nog geen foto van geplaatst
* RobertNL gaat zich schamen in een hoekje
Zal deze week nog even een foto posten
Ging gewoon plug en play op Android. Getest met onder andere GTA:SAquote:Op maandag 5 januari 2015 22:12 schreef Shefkee het volgende:
[..]
Ik ben eerder benieuwd hoe je hem precies werkend heb gekregen
True that! En nu ook trackable met 17track, met 'n eigen 'tile' op de frontpage.quote:Op maandag 5 januari 2015 23:08 schreef Goddelijker het volgende:
YanWen is wel een fijne verzender, duidelijk trackbaar.
persoonlijk zal ik bij de chineese zaken niet zo snel direct met CC betalen, eerder als uitzondering, eerst gewoon met paypal en via PP met CC betalenquote:Op dinsdag 6 januari 2015 01:22 schreef MAHL het volgende:
Heb ook maar een creditcard binnen nu. Wat van AliExpress besteld, benieuwd hoe het aankomt. Hoe veilig wordt er met creditcard gegevens omgegaan? Raden jullie mee aan om toch zvm met PayPal te werken? (Wat helaas bij AliExpress niet mogelijk was, dus vandaar).
Hoe werkt dat, via PP met CC?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 01:32 schreef mschol het volgende:
[..]
persoonlijk zal ik bij de chineese zaken niet zo snel direct met CC betalen, eerder als uitzondering, eerst gewoon met paypal en via PP met CC betalen
betaaloptie Paypal kiezen en in je Paypalaccount een Creditcard toevoegen:quote:
Aquote:Op dinsdag 6 januari 2015 01:45 schreef mschol het volgende:
[..]
betaaloptie Paypal kiezen en in je Paypalaccount een Creditcard toevoegen:
de webshop krijgt alleen paypal gegevens en geen creditcard gegevens
allen worden in dit topic wel behandeld, ik heb 1x via Aliexpress wat besteld en dat beviel ook..quote:Op dinsdag 6 januari 2015 01:50 schreef MAHL het volgende:
[..]
A
AH, handig. Vond het hele tijd overboeken naar PayPal toch iets te omslachtig. Welke webshops raadt je me aan?
Zit net ook een phone te zoekenquote:Op dinsdag 6 januari 2015 02:21 schreef Kenzi het volgende:
Je hebt ff paar dagen vakantie en ze zitten alweer 11 pagina's in het volgende deel :p
ontopic, als iemand nog een Elephone P6000 willen bestellen:
8% off met " like6k " bij Tinydeal
met " ny6off " krijg je 6% korting op een groot aantal toestellen (op de lopende acties na)quote:
Hij wordt hier op deze site aangeboden voor ¤109quote:Op dinsdag 6 januari 2015 02:27 schreef Kenzi het volgende:
[..]
met " ny6off " krijg je 6% korting op een groot aantal toestellen (op de lopende acties na)
Voor de Lenovo K30-T moet ik je helaas teleurstellen, die is hier in China al vrij lastig te krijgen. Alleen JD.com (online retailer) verkoopt hem en dan nog alleen pre-order in kleine aantallen.
http://sale.jd.com/act/KfzsobMI5Bx.html
Je weet dat ie TD-SCDMA / TD-LTE is? En geen support voor WCDMA dus zal 3G en 4G niet werken in Nederland.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 02:49 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Hij wordt hier op deze site aangeboden voor ¤109
Interessante telefoon, met veel specs, hoop dat ik hem binnen 14 dagen binnen heb
Echt? ik las Support G4/G3/G2 dus dacht zit wel goed.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 04:19 schreef Kenzi het volgende:
[..]
Je weet dat ie TD-SCDMA / TD-LTE is? En geen support voor WCDMA dus zal 3G en 4G niet werken in Nederland.
Vergeet voor de kleinere onderdelen etc. ebay niet, die verzenden zeer snel en als er wat mis is krijg je meteen je zin ondat die shops erg op feedback gericht zijn, ze hebben een reputatie hoog te houden. (99% positieve feedback meestalquote:Op dinsdag 6 januari 2015 01:55 schreef mschol het volgende:
[..]
allen worden in dit topic wel behandeld, ik heb 1x via Aliexpress wat besteld en dat beviel ook..
voor de rest o.a. bij DX, Tinydeal, banggood besteld
wat prima ervaringen waren.. geen van allen staken ergens echt positief (of negatief) hoog bovenuit..
http://tweakers.net/productreview/103122/weloop-tommy-zwart.htmlquote:Op dinsdag 6 januari 2015 00:19 schreef badschaap het volgende:
iemand hier die ervaring heeft met chinese smart watches?
Ja daar is mijn telefoon net te breed voor vree ik.quote:Op maandag 5 januari 2015 12:58 schreef Jonmen het volgende:
[..]
Daarom dat ik vraag hoe groot zijn telefoon is. Die ventilatie-smartphone-houder kan 7,2 cm open, maar om je telefoon er toch gemakkelijk in te doen is 5 inch (of 5.1) wel het maximum
Doe maar linkjes zonder referlinkjes.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 02:25 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Zit net ook een phone te zoeken
De Lenovo Lemon K3
Ja, dat zou ik wel doen.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 11:02 schreef tharonny het volgende:
Mn paypal geschil loopt tot morgen. Zal ik hem maar opwaarderen tot een claim dan? Echt boeiende spullen hebben ze namelijk niet in die webshop.
Gedaan maar kreeg helaas niks voor elkaar. Nu via amazon.com besteld. Komt hopelijk over twee weken aan.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:04 schreef Erasmo het volgende:
@adapter: Als je zo'n ebay toko aanschrijft is er meestal wel wat te regelen qua verzending.
[..]
Misschien kan je hier inspiratie opdoen en het uiteindelijk bij Ebay ofzo bestellen (ali mag ook maar weet niet of je cc hebt).quote:Op dinsdag 6 januari 2015 09:17 schreef ridsel het volgende:
[..]
Ja daar is mijn telefoon net te breed voor vree ik.
Zou een handige houder willen voor in de auto('s).
Ik heb zeker interesse in een video. De professionele setjes zjin vrij prijzig, dus ben benieuwd hoe goed dit werkt!quote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:32 schreef Goddelijker het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Artikel: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
SKU: SKU183450
Prijs: US$ 5.99
Warehouse: CN
Shop: BangGood
Link: http://www.banggood.com/6(...)Buffer-p-959655.html
[ afbeelding ]
De set bevat het volgende:
4x Oranje 3" Polijstpad, waarvan 2x glad oppervlakte, 2x gebold oppervlakte voor meer koeling en minder wrijving.
1x Wollenpad, voor meer polijstkracht.
1x Backingplate 3"
1x Schroef van backingplate naar boormachina/accu-schroeftol
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Pluspunten:
- Pads voelen goed aan.
- Klittenband lijkt de pad goed vast te houden.
- Backingplate is voorzien van een schuimlaag, voor meer demping.
- Accu-schroeftol heeft goed grip op de schroef.
Minpunten:
- Backingplate is niet overal even netjes afgewerkt.
- Maar 3" groot, dus niet heel geschikt voor grote oppervlakten.
[ afbeelding ]
Hij krijgt 4 van de 5 ©opyrights.
Hij voelt goed en ziet er goed uit, maar ik heb hem nog niet in de praktijk gebruikt. Hopelijk werkt hij goed voor de kleine klusjes, zoals kleine krassen wegwerken. Er is op eBay ook veel keuze in pads, dus voor elke klus is er een passende pad te vinden voor weinig geld.
Als ik hem gebruikt heb, zal ik nog wel een video (en foto's) posten, voor als iemand ook evt. interesse heeft.
Heb ik vaker. Gewoon de hele boel opnieuw openen en het is opgelost. (tot nu toe althans)quote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:38 schreef Jimbo het volgende:
staat er ergens een center tag niet gesloten op deze pagina?
Heel mn fok is opeens gecenterd sinds halverwege hier :
[ afbeelding ]
bij tinydeal met coupon code.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:38 schreef l0lownkill het volgende:
Waar is de 10400 Xiaomi PB op dit moment het goedkoopst? De 'acc75a' coupon van BG werkt niet meer.
Goed bezig.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:37 schreef Goddelijker het volgende:
[ afbeelding ]
Oké, toch maar even snel getest (let op, heb niet heel uitgebreid de tijd genomen en alle materialen die ik heb..., dus de resultaten kunnen zeker beter).
Zie hierboven...
Monello Mezzo.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 15:17 schreef G-NiLES het volgende:
[..]
Goed bezig.
Ziet er prima uit.
Wat voor spul smeer jij er tussen?
gewoon car polish van turtle wax oid? Of echte macguire spul?
Heb hem net al ontvangenquote:vr 26 dec. 2014
08:19
De zending is aangemeld bij PostNL en wordt volgbaar
Ja.. de tracking van PostNL international is bijna de ergste die ik mee heb mogen maken. Die blijft ergens hangen en het pakketje komt ineens aan. Erg dat die van Singapore Post beter werkt eigenlijk..quote:Op dinsdag 6 januari 2015 16:04 schreef Goddelijker het volgende:
Wat ook leuk is:
RC**NL-code geeft alleen het volgende:
[..]
Heb hem net al ontvangen
Dus heb mijn gratis Griffin autoladers binnen.
Zolang 't maar binnen komt.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 16:24 schreef Dromer het volgende:
[..]
Ja.. de tracking van PostNL international is bijna de ergste die ik mee heb mogen maken. Die blijft ergens hangen en het pakketje komt ineens aan. Erg dat die van Singapore Post beter werkt eigenlijk..
Klinkt wel interessant. Wat voor spul gebruik je dan als polijstmiddel? Ook maar bestellen.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:32 schreef Goddelijker het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Artikel: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
SKU: SKU183450
Prijs: US$ 5.99
Warehouse: CN
Shop: BangGood
Link: http://www.banggood.com/6(...)Buffer-p-959655.html
quote:Op dinsdag 6 januari 2015 16:57 schreef Skiet het volgende:
[..]
Klinkt wel interessant. Wat voor spul gebruik je dan als polijstmiddel? Ook maar bestellen.
quote:
Cranenbroek 4force (oid) accuboorquote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:32 schreef Goddelijker het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Artikel: 6PCS Polishing Buffing Pad Kit For Car Polishing Buffer
SKU: SKU183450
Prijs: US$ 5.99
Warehouse: CN
Shop: BangGood
Link: http://www.banggood.com/6(...)Buffer-p-959655.html
Je moet gewoon even kijken naar wat een 'normale' rotary aan rotaties/min haalt.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 17:49 schreef monkeybrain het volgende:
[..]
Cranenbroek 4force (oid) accuboor![]()
Toch maar kopen want ziet er goed uit. Ook handig als je iets heel mooi wilt schilderen om het te polijsten voor spiegelglad resultaat.
Kijken wat de oplossing is van de verkoper. Als die het goed oplost gewoon goede feedback geven.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:57 schreef CafeRoker het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met ebay feedback? Ik heb bijvoorbeeld wat printplaatjes binnengekregen die tijdens transport geplet zijn. De componenten zitten er scheef op al doen ze het waarschijnlijk na rechtbuigen wel nog. Het plastic zakje dat er omheen zat beschermde niet echt.
Als ik het goed begrijp telt zelfs 'neutral' feedback wel erg zwaar mee voor verkopers. Maar als iedereen alleen maar juicht schiet het ook niet op natuurlijk. Het is allemaal niet zo erg maar een goede waardering voor de verpakking is ook niet terecht. Ik heb sowieso de verkoper al gemaild maar wat doen julllie met dit soort dingen?
Ja, rotary vs Dual-Action. Daar ben ik mij (zeer zeker) van bewust.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:01 schreef Giel_gssl het volgende:
let wel op dat de 'draaivorm' anders is, als je het leuk vind je auto een keer te poetsen met een machine koop dan zoiets voor ¤10,- op marktplaats.
[ afbeelding ]
Kan ik die ook in een tv stoppen? Of heb ik daar iets anders voor nodig.quote:Op maandag 5 januari 2015 18:51 schreef l0lownkill het volgende:
[..]
Als je laptop bluetooth heeft ja. Zo niet, dan kun je altijd een bluetooth dongeltje halen voor een paar euro.
Andere vraag: waar is de 10400 Xiaomi PB op dit moment het goedkoopst?
Pas op als je aan de slag gaat. Met rotary heb je nogal een risico op een duidelijke richting van de polijstkrasjes waardoor je plaatselijk een vreemde glans over je auto krijgt (als je het plaatselijk doet om krassen weg te krijgen)quote:
Hologrammenquote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:25 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Pas op als je aan de slag gaat. Met rotary heb je nogal een risico op een duidelijke richting van de polijstkrasjes waardoor je plaatselijk een vreemde glans over je auto krijgt (als je het plaatselijk doet om krassen weg te krijgen)
Ja? Kun je die weer wegkrijgen? mompelt iets over proefondervindelijkquote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:27 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Hologrammen
Gewoon met de hand na-polijsten met een minder grove combinatie.
Ja, met een rotary met een grove combinatie maak je eigenlijk nog kleine krasjes in één richting (vandaar rotary, draait één kant op rond). Als je deze nog nabewerkt met een lichtere combinatie (pad, polijstmiddel) dan haal je deze er weer uit. Kijk anders eens op het forum van CarClean.nl.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:29 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Ja? Kun je die weer wegkrijgen? mompelt iets over proefondervindelijk![]()
Maar dat is wel mooi dan. Ik merkte namelijk wel dat je buiten die hologrammen met zo'n rotary behoorlijke beschadigingen nog weg kunt krijgen. De auto is ondertussen vertrokken dus ik kan het niet meer testen maar het is goed om in het achterhoofd te houden.
2 dingen besteld op 11/12/14quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:37 schreef ManageTheAnger het volgende:
Banggood zit weer op gemiddeld 3 a 4 weken, meer mensen die hier last van hebben?
Zal binnenkort even een lijstje maken met recent aangekochte items.
Vraag meestal om een replacement als het half stuk is. Lossen ze het netjes op = 5 star.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:57 schreef CafeRoker het volgende:
Wat doen jullie eigenlijk met ebay feedback? Ik heb bijvoorbeeld wat printplaatjes binnengekregen die tijdens transport geplet zijn. De componenten zitten er scheef op al doen ze het waarschijnlijk na rechtbuigen wel nog. Het plastic zakje dat er omheen zat beschermde niet echt.
Als ik het goed begrijp telt zelfs 'neutral' feedback wel erg zwaar mee voor verkopers. Maar als iedereen alleen maar juicht schiet het ook niet op natuurlijk. Het is allemaal niet zo erg maar een goede waardering voor de verpakking is ook niet terecht. Ik heb sowieso de verkoper al gemaild maar wat doen julllie met dit soort dingen?
Valt hier mee. Veel dingen hebben wel wat vertraging op het moment. Gewoon door de uitval met kerst denk ik. Af en toe nog wat snel binnen maar ook genoeg dat er 3/4/5 weken over doet (niet alleen Banggood).quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:37 schreef ManageTheAnger het volgende:
Banggood zit weer op gemiddeld 3 a 4 weken, meer mensen die hier last van hebben?
Zal binnenkort even een lijstje maken met recent aangekochte items.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |