abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL donderdag 1 januari 2015 @ 00:26:39 #151
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148205829
gefeliciteerd met de geboorte van koffielepel junior!!

en iedereen een happy new year !!! ~:)
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_148206043
Gefeliciteerd. *O*

En allemaal een gelukkig nieuw jaar! *O*
pi_148206223
Gefeliciteerd Koffielepel! *O*
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_148206228
Kusjes en knuffels voor jullie allemaal! w/ :* *;
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_148206497
happy new year! Dit jaar worden jullie allemaal (opnieuw) mama O+ of papa O+
S. 2014
J. 2016
pi_148206796
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 00:04 schreef koffielepel het volgende:
Dames en heren, gelukkig nieuwjaar namens mijzelf, mevrouw koffielepel en koffielepel junior.

Om acht uur is onze zoon geboren, Daniël. 3000gr. Alles gezond en goed en voorspoedig :Y

Morgen meer, nu terug naar mijn zoon :)

c_/
gefeliciteerd!!
Schudden voor gebruik
pi_148208241
Gefeliciteerd meneer en mevrouw koffielepel! Of is het Vrouwtje Theelepel :) ?

Verder voor iedereen de beste wensen en dat er maar veel mooie kinderen geboren mogen worden!

Ik heb vanavond, in al mijn enthousiasme, de naam van de baby uitgesproken terwijl mijn moeder naast me zat. "Is dat de naam????? Oh wat leuk!!!" *stuiter stuiter*. Ships :( Maar wat was ze blij :) Voor haar een mooi begin van het nieuwe jaar en ach, ze is gelukkig goed in geheimen :)
  donderdag 1 januari 2015 @ 02:43:27 #158
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148208649
Gefeliciteerd Koffielepel!!

MevrouwCactus, das wel een :@, momentje! Hopelijk kan ze het foed voor zich houden.

Wij hebben weinig meegemaakt van O&N. Buurt is extreem rustig dus Draak sliep er doorheen, manlief en ik zijn op tijd in bed gedoken.

Vraagje voor de medicatiekenners hier: In hoeverre kjn je bijwerkingen hebben van Omeprazol?
Om 20.00uur 1x10mg gepakt en sindsdien misselijk, rillingen, moe en nog steeds veel last van maagzuur.
Pak ik 2 Rennies erbij dan zakt iig het maagzuurgehalte.
De vraag is nu dan ook of dit een bijwerking is of dat ik juist niet reageer op de werkzame stof?
pi_148209269
Gelukkig nieuwjaar!

NTS mij is verteld door de arts de omeprazol een halfuur voor het ontbijt in te nemen. Maar ik ben geen deskundige.
pi_148209972
Gelukkig nieuwjaar allemaal :*

Balen mevrouwCactus! Hier zijn we nog niet uit een naam, scheelt weer dat we ons dan ook niet kunnen verspreken...

Koffielepel gefeliciteerd *O*
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_148209983
NTS geen ervaring mee...
Bij Lola had ik trouwens regelmatig echo's, om de 2 weken ofzo en elke keer gaven ze aan dat ze erg groot was, oa ook een reden om te kiezen voor een kz ipv stuitbevalling, maar achteraf bleek ze maar 47 cm dus het viel echt reuze mee met hoe groot ze was....
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
pi_148210005
NTS, ik gebruik t al jaren maar die bijwerkingen zijn mij niet bekend, ook niet tijdens zwangerschap.
S. 2014
J. 2016
pi_148210066
Koffielepel, gefeliciteerd! Een oliebolletje voor jullie!

Gelukkig nieuwjaar allemaal! Een jaar waarin we (opnieuw) ouder(s) gaan worden! Ineens klinkt april erg dichtbij, haha
pi_148210321
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 02:43 schreef NotTheSame het volgende:
Gefeliciteerd Koffielepel!!

MevrouwCactus, das wel een :@, momentje! Hopelijk kan ze het foed voor zich houden.

Wij hebben weinig meegemaakt van O&N. Buurt is extreem rustig dus Draak sliep er doorheen, manlief en ik zijn op tijd in bed gedoken.

Vraagje voor de medicatiekenners hier: In hoeverre kjn je bijwerkingen hebben van Omeprazol?
Om 20.00uur 1x10mg gepakt en sindsdien misselijk, rillingen, moe en nog steeds veel last van maagzuur.
Pak ik 2 Rennies erbij dan zakt iig het maagzuurgehalte.
De vraag is nu dan ook of dit een bijwerking is of dat ik juist niet reageer op de werkzame stof?
copy/paste, de bijwerkingen die bekend zijn van het fk.

quote:
Bijwerkingen

Vaak (1-10%): misselijkheid, braken, diarree, obstipatie, buikpijn en flatulentie. Hoofdpijn. Soms (0,1-1%): verstoring transaminasespiegels, jeuk, huiduitslag, dermatitis, urticaria, perifeer oedeem, malaise.(Draai)duizeligheid, paresthesieën. Slapeloosheid, slaperigheid. Fracturen van heup, pols of wervelkolom. Zelden (0,01-0,1%): toegenomen transpiratie, overgevoeligheidsreacties: verhoogde lichaamstemperatuur, angio-oedeem, bronchoconstrictie, anafylactische shock, allergische vasculitis en koorts. Leukopenie, trombocytopenie. Spierpijn, gewrichtspijn, hyponatriëmie. Rusteloosheid, verwardheid en depressie. Bronchospasme. Visus- en smaakstoornissen, droge mond, stomatitis, gastro-intestinale candidiasis, microscopische colitis. Hepatitis met of zonder geelzucht. Fotosensibilisatie, haaruitval. Interstitiële nefritis. Zeer zelden (< 0,01%): pancytopenie, agranulocytose. Spierzwakte, hypomagnesiëmie die in ernstige gevallen kan leiden tot hypocalciëmie, gynaecomastie. Hallucinaties, agressie. Leverfalen en encefalopathie bij reeds bestaande leverziekte. Erythema multiforme, Stevens-Johnsonsyndroom of toxisch epidermale necrolyse. Bij parenterale toediening zijn geïsoleerde gevallen van blindheid en doofheid gerapporteerd.

Misselijkheid en vermoeidheid kunnen dus bij de bijwerkingen horen net als braken. Rillingen, heb je er ook koorts of iets bij? Dat lijkt me wel een reden om je arts te bellen. Sowieso kun je even overleggen want er zijn best wat andere middelen nog die je kunt gebruiken. Het middel moet niet erger zijn dan de kwaal natuurlijk; )
:)
pi_148210338
Koffielepel en mevrouw, van harte met jullie kleintje O+
:)
  donderdag 1 januari 2015 @ 10:36:13 #166
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148210488
*MELD*

Het was inderdaad net alsof ik koorts had gisteravond en vannacht. Inmiddels gaat het al wat beter, ben nog wel heel misselijk.
Op de verpakking staat ook dat ik ze 1x pd. 'S ochtends op nuchtere maag moet pakken, maar zowel de gyn als de apothekersassistente gaven aan dat ik ze 's avonds mocht pakken, juist omdat ik 's avonds en 's nachts de meeste problemen heb.
Ik heb zojuist maar de 2e dosering gepakt, op nuchtere maag, misschien dat dit beter werkt (en hopelijk werkt het vannacht dan ook nog). Anders kap ik er per direct mee en zing ik die 2 weken nog wel uit zonder meds.

[ Bericht 1% gewijzigd door NotTheSame op 01-01-2015 11:05:55 ]
pi_148210857
Gefeliciteerd met jullie zoontje koffielepel en mevrouw koffielepel! *O*

Gelukkig nieuwjaar allen! :W
pi_148210895
Oh, naar van je vader NTS! Hopelijk is verder alles goed en kan operatie snel doorgaan! Die rillerigheid en koorts lijkt me niet normaal bij omeprazol.. Misselijk was ik er wel de eerste dagen van (is alweer jaren terug, kwam niet door zwangerschap). Even opletten dat de koorts niet weer terugkomt na het innemen, dan zou ik inderdaad even stoppen en contact opnemen met de arts!
Ik nam het geloof ik ook 's ochtends in, dan werkte het 's avonds ook nog wel. Zie wel op farmacotherapeutisch kompas dat het na 1-4 uur maximaal in je bloed is opgenomen, dus misschien dat 'S avonds innemen toch iets beter helpt dan 's ochtends. Al dacht ik dus dat dat weinig uitmaakt ;).
pi_148210990
*O*. Een klein Koffielepeltje, gefeliciteerd!


Weet uit m'n apotheektijd nog wel dat tussen 4-8 gewoon goed is inderdaad, Kwak :). Heb helemaal niet het idee gehad dat ik zwangerschapsdiabetes zou hebben en kind lag steeds precies op schema qua groei. Schrok alleen dat ie toch in de buurt van de grens kwam, had zelf verwacht dat ie wat lager zou zitten ;).

Wat een rust weer buiten! Kat net lekker weer naar buiten, slaap nu een stuk lichter, dus paar keer wakker geworden van hem. Hij begon onrustig te worden omdat ie weer naar buiten wilde! Arme beest was gister weer helemaal uit z'n doen, het is dan ook best een watje :P. Ook kat van m'n ouders is uiteindelijk nog voor 12 uur teruggekomen, gelukkig!
  Moderator donderdag 1 januari 2015 @ 12:27:24 #170
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_148212211
Ontlurkt om iedereen een heel fijn 2015 te wensen! Dat er maar veel mooie kindjes geboren mogen worden O+ En hopelijk mogen zich hier een aantal van WAHTS gaan melden dit jaar *O*
5 - 28 februari Thailand O+
pi_148213166
Gefeliciteerd met koffielepel junior! *G*

O+ En iedereen een gezond en gelukkig 2015 gewenst! Dat het nieuwe jaar veel mooie kindjes op mag leveren! O+

Oh, da's zonde van het verspreken Cactus! Maar als je moeder goed geheimen kan bewaren, komt het vast goed! Schoonzus had dat ook tijdens haar zwangerschap; die riep ook opeens de naam van hun kleine, terwijl zelfs het geslacht niet algemeen bekend was. Toen wist tante Twist het dus allebei :+ Maar ik heb ook netjes m'n mond gehouden hoor ;)

Ik ben zelf ook heel bang dat ik me een keer verspreek. Dus we zeggen sowieso tegen iedereen dat we nog geen naam hebben, dat helpt al wel wat. En als er andere mensen bij zijn, gebruiken we zoveel mogelijk een andere naam als "werktitel" (een naam die we nooit echt zouden kiezen) :)
  donderdag 1 januari 2015 @ 13:38:23 #172
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_148214480
We hebben onze baby's nu even spekkie en sproet genoemd. Lekker makkelijk als je het er over hebt. Die koosnamen blijven we maar gebruiken. Dan kunnen we ons niet verspreken.
pi_148216279
Hihi, Spekkie en Sproet!

Balen van het verspreken MwCactus! Wij noemen het kind onderling meestal "kleintje" of iets in die richting, dus hoop dat we ons niet zo snel gaan verspreken.
Hoewel m'n vriend op zijn werk wel eens een naam waar we serieus over dachten in de groep heeft gegooid om te zien wat de reacties waren. Inmiddels is dat wel de naam die al behoorlijk vast staat! Maar wel fijn om te weten dat iedereen daar em leuk vond :P
pi_148216337
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 12:27 schreef MaJo het volgende:
Ontlurkt om iedereen een heel fijn 2015 te wensen! Dat er maar veel mooie kindjes geboren mogen worden O+ En hopelijk mogen zich hier een aantal van WAHTS gaan melden dit jaar *O*
Dank je! Goede kans dat 1 of meerdere van WOHTS dit jaar zelfs 2 topics op kan schuiven! En dat diegene daar nu nog totaal geen weet van heeft, vind ik wel een grappig idee :)
  donderdag 1 januari 2015 @ 15:20:26 #175
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148217066
Happy New Year!

Ik denk dat wij maar voor een werktitel gaan. Wat denken jullie: Harry, Delano of Priscilla, waarmee krijg ik mensen het meest op de kast :D :P

Nog een paar dagen, en dan de echo, maar eerst morgen de tweede verjaardag van mijn zoon *O*
pi_148218165
Gelukkig nieuwjaar! Het jaar waarin wij allemaal ons kindje gaan ontmoeten O+.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148218399
Gelukkig nieuw jaar allemaal!

Mousemicky, aangezien mijn vader Harry heet zou dat hier een aparte werktitel zijn. Wel probeert hij ons te overtuigen kind Harry te noemen ( :') ). Sterker nog, hij wil graag dat het kind Harry Huub gaat heten, de naam van mijn schoonvader erbij. Toen hij erachter kwam dat de initialen dan H.H. [HaHa] zouden worden, werd dat alleen nog maar erger.

Man heeft hier op dag 1 baby 'little puppet' genoemd. Die is blijven hangen.
Want het leven is niet meer dan een sprookje
  donderdag 1 januari 2015 @ 16:13:33 #178
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148218619
Hier geen (schoon)vaders die Harry heten ;)

We noemen J. nu wel eens muppet, muppet en puppet klinkt ook wel grappig :D
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL donderdag 1 januari 2015 @ 16:18:24 #179
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148218724
Toen ik net zwanger was, vroeg ik geert eens wat er in mama's buik groeide. Zijn antwoord was vol overtuiging "een spekkie". Dus daar heb ik het voor de buitenwereld maar bij gelaten :P

Jongste ligt trouwens compleet en volledig uitgeteld te slapen op de bank. Knalrode wangen van vermoeidheid. Oudste is (legaal) behang aan het scheuren in z'n kamer. Meneer had toch al de helft er vanaf gepulkt, dus dan nu alles maar en morgen aan de bewindvoerder vragen om geld voor een paar emmers latex. Dat krijgt hij er niet zo makkelijk vanaf (hoop ik :') )
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  donderdag 1 januari 2015 @ 16:21:22 #180
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_148218823
Als er ooit een baby bij zou komen wil ik zodra het geslacht zeker is het wel bij de naam gaan noemen. Ik vond het zo sneu voor de mini dat ik hem ook na de zwangerschap de eerste weken 'de baby' bleef noemen. Ik moest zo erg wennen aan zijn naam gebruiken dat ik dat nu anders wil doen. :D
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_148219163
Wij hebben nog geen naam met 32+4 dus dat zou ook niet echt handig zijn :+. Hier gewoon baby, hoe origineel :').
Venus in pocketformaat
© loveli
  donderdag 1 januari 2015 @ 17:04:27 #182
374533 purebliss
gepromoveerd in weetnietkunde.
pi_148219988
Zoon 2 heette hier gedurende de hele zwangerschap Elvis, dus toen ik wat vrienden voor de grap 'elvis had left the belly' stuurde na de bevalling, kregen we felicitaties met: 'gefeliciteerd met jullie zoon en broertje Elvis' oeps _O-
pi_148220227
Eerste echo stond 'kindje achternaam' en dat is er hier in blijven hangen, later werd het 'meisje achternaam'
De naam hardop zeggen durf ik niet, straks verraad ik het. Maar mijn zusje heeft het al geraden (al weet ze dat zelf niet)
Nog 9 weken, dan mag het echt hardop.

Rust die de vk me voorschreef is een beetje scheef gelopen. Man werd weer zieker en heeft met mij de hele nacht wakker gelegen overdag had ik ook mijn dutje niet gepakt, dus was toen ineens bijna 24 uur wakker. We 'sliepen' bij zusje, en we zijn om 6 uur maar opgestaan, gegeten en naar huis. Was niet het plan, maar ja. Thuis nog van 10 tot 3 geslapen, ben nog steeds moe, dus vanavond ook weer vroeg erin. Morgen weer huisarts, want ze vonden niks in het bloedonderzoek en ook niks op de echo. Gek vind ik dat. Misschien is het wel deels in zijn hoofd nu, dat hij zich onbewust druk maakt om de komst van de baby ofzo. Maar we zien wel. Ik stuur hem overigens met zijn moeder naar de huisarts, dan kan ik langer liggen. Even egoistisch zijn voor ons kindje, die moet nu wel gaan groeien.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_148222349
Wij hebben nog geen naam, maar wel een werknaam. Ik hoop tzt ook de echte namen (we willen zelf het geslacht niet weten) niet per ongeluk te verklappen.

Zag vandaag in een babynamen app de naam Dai-Jentley. Zouden die ouders dat van tevoren wel eens hardop uitgesproken hebben? ;(
pi_148223116
risu, is het niet "gewoon" pds bij je man? Ik heb ook onwijs lopen klote voordat dr pds uit kwam.
S. 2014
J. 2016
pi_148223226
R. heette (Nico) Tinus.
J. was B2 (baby2)
De eerste miskraam was B3, maar R noemde hem Jonathan en dat gingen wij ook doen.
De tweede miskraam was B4
en deze is dus B5 :)

De naam ligt nu zo goed als vast, maar we blijven hem gewoon B5 noemen :Y
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  donderdag 1 januari 2015 @ 20:07:10 #187
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_148224874
Ik ben zo benieuwd naar jullie ventje *;
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_148225227
Werktitel hadden wij ook moeten doen... Nja, eerst was het Sjaak ofzo, toen werd het Kees en toen raakten we zo gewend aan z'n echte naam dat we die hier thuis nu altijd al gebruiken.
Mijn moeder heeft beloofd om haar mond te houden, vandaag nog een keer. En dat geloof ik wel. Zelfs in ons bijzijn spreekt ze de naam niet uit, om er niet gewend aan te raken ^O^

quote:
1s.gif Op donderdag 1 januari 2015 18:24 schreef Selvaria het volgende:
Wij hebben nog geen naam, maar wel een werknaam. Ik hoop tzt ook de echte namen (we willen zelf het geslacht niet weten) niet per ongeluk te verklappen.

Zag vandaag in een babynamen app de naam Dai-Jentley. Zouden die ouders dat van tevoren wel eens hardop uitgesproken hebben? ;(
Dai-Jentley... Wat verschrikkelijk! Ik heb het net hardop uitgesproken en ik kan gewoon geen manier bedenken waarop het mooi klinkt...

quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 17:14 schreef Risu het volgende:
Eerste echo stond 'kindje achternaam' en dat is er hier in blijven hangen, later werd het 'meisje achternaam'
De naam hardop zeggen durf ik niet, straks verraad ik het. Maar mijn zusje heeft het al geraden (al weet ze dat zelf niet)
Nog 9 weken, dan mag het echt hardop.

Rust die de vk me voorschreef is een beetje scheef gelopen. Man werd weer zieker en heeft met mij de hele nacht wakker gelegen overdag had ik ook mijn dutje niet gepakt, dus was toen ineens bijna 24 uur wakker. We 'sliepen' bij zusje, en we zijn om 6 uur maar opgestaan, gegeten en naar huis. Was niet het plan, maar ja. Thuis nog van 10 tot 3 geslapen, ben nog steeds moe, dus vanavond ook weer vroeg erin. Morgen weer huisarts, want ze vonden niks in het bloedonderzoek en ook niks op de echo. Gek vind ik dat. Misschien is het wel deels in zijn hoofd nu, dat hij zich onbewust druk maakt om de komst van de baby ofzo. Maar we zien wel. Ik stuur hem overigens met zijn moeder naar de huisarts, dan kan ik langer liggen. Even egoistisch zijn voor ons kindje, die moet nu wel gaan groeien.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goed dat je op het laatst toch nog je rust hebt gepakt, heel slim van je! 24 uur wakker is ook wel veel te lang, ook zonder zwanger te zijn ;) Ik ben toch echt wel benieuwd wat er mis is met je man hoor... Misschien zijn het ook hormonen of inderdaad spanning.
pi_148225566
Wij grapten al ver vóór we überhaupt aan het proberen waren over de vreselijke namen die we onze kinderen willen geven. Lekker de schoonouders op de kast jagen. ;) Dus mijn vent gebruikt nu de werknaam Kanwulf, en mochten we over een paar weken horen dat het een meisje wordt gaan we denk ik Brunhilde gebruiken. ;)
pi_148226079
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 20:07 schreef Moppert het volgende:
Ik ben zo benieuwd naar jullie ventje *;
Ik ook! O+
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  donderdag 1 januari 2015 @ 20:48:08 #191
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_148226465
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 20:24 schreef lunapuella het volgende:
Wij grapten al ver vóór we überhaupt aan het proberen waren over de vreselijke namen die we onze kinderen willen geven. Lekker de schoonouders op de kast jagen. ;) Dus mijn vent gebruikt nu de werknaam Kanwulf, en mochten we over een paar weken horen dat het een meisje wordt gaan we denk ik Brunhilde gebruiken. ;)
Geweldige namen :)
pi_148232657
quote:
1s.gif Op donderdag 1 januari 2015 20:48 schreef Shopaholic1984 het volgende:

[..]

Geweldige namen :)
not sure if serious....

hier was de werktitel, draakje/muppet of saar als we thuis waren
S. 2014
J. 2016
  vrijdag 2 januari 2015 @ 00:20:17 #193
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_148233472
quote:
1s.gif Op donderdag 1 januari 2015 23:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

not sure if serious....

hier was de werktitel, draakje/muppet of saar als we thuis waren
Ik vind ze als werknamen bijzonder geweldig ja :D en kan me voorstellen dat Shop de humor er ook van inziet. :+

Onze werknaam wasnoverigens Chantasmeralda/Jaydendelano O+
Kwak
  vrijdag 2 januari 2015 @ 02:56:10 #194
360012 Shopaholic1984
Girls just wanna have fun!
pi_148235499
quote:
1s.gif Op donderdag 1 januari 2015 23:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

not sure if serious....

hier was de werktitel, draakje/muppet of saar als we thuis waren
Ok, geweldige werknamen. Zoiets zou ik mijn kinderen nooit aandoen. :) Als werknaam super, maar in het echt neeeee :)

[ Bericht 9% gewijzigd door Shopaholic1984 op 02-01-2015 07:32:13 ]
  vrijdag 2 januari 2015 @ 07:27:16 #195
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148236373
* MELD *

Niks loos!

Omeprazol werkt 's nachts ook aardig als je het 's ochtends pakt, en de misselijkheid werd ook minder naar mate de dag vorderde dus misschien dat we het er even in houden nog.

Werktitels waren hier Draak en Piranha, of als er een naam geroepen werd, dan was het Sjefke, bij beide zwangerschappen.

Zometeen maar eens opstaan en boodschappen doen. Voorraadje aan gaan leggen :P .
  vrijdag 2 januari 2015 @ 08:13:00 #196
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_148236509
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 00:20 schreef kwakz0r het volgende:
Onze werknaam wasnoverigens Chantasmeralda/Jaydendelano
Werktitel hier: Destiny & Cherony
En dan nog reacties van "wat leuk dat jullie de namen al gebruiken" en het ook echt leuke namen vonden :')
pi_148237507
quote:
0s.gif Op donderdag 1 januari 2015 20:16 schreef MevrouwCactus het volgende:
Dai-Jentley... Wat verschrikkelijk! Ik heb het net hardop uitgesproken en ik kan gewoon geen manier bedenken waarop het mooi klinkt...
(Op z'n Engels) Die gently. ;( |:(

Straks om 11 uur SEO! Ik ben best zenuwachtig, maar vind het superleuk om weer even te gluren. O+
pi_148237813
Spannend selvaria! Succes zo :)

Iemand ervaring met voorhoofdholte ontsteking tijdens zwanger zijn?
Vanmiddag bij de huisarts langs, ben benieuwd of ze wat voor kunnen schrijven, want lig nu al een paar dagen plat met snotkop en knallende hoofdpijn :(
Geboren om voor altijd lief te hebben... O+ Roan & Senna O+
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL vrijdag 2 januari 2015 @ 10:39:30 #199
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148237928
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 10:31 schreef klumsy het volgende:
Spannend selvaria! Succes zo :)

Iemand ervaring met voorhoofdholte ontsteking tijdens zwanger zijn?
Vanmiddag bij de huisarts langs, ben benieuwd of ze wat voor kunnen schrijven, want lig nu al een paar dagen plat met snotkop en knallende hoofdpijn :(
ik kreeg van de huisarts beclometason voorgeschreven maar dat haalde bij mij niets uit. Via de kno werd ik teruggezet naar de avamys, al is dat niet het eerste middel wat ze bij zwangerschap voorschrijven. Volgens de KNO is de kans dat de baby daar iets van binnenkrijgt minder dan minimaal, en aangezien ik op de avamys meteen reageerde, houd ik het daar maar bij.
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
pi_148237938
Nog een gelukkig nieuwjaar allemaal!

Klumsy, geen ervaring mee, beterschap!

Hier ook nog steeds hoesten, snot, oorpijn, bluh!
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')