dan kan je echt niet de Islam schuld geven van dit allesquote:Op dinsdag 23 december 2014 02:01 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
True. Uiteindelijk dank gaat dan naar
[ afbeelding ]
?
Nee, overduidelijk. Waar zijn de demonstraties tegen T-rex en consorten?quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:05 schreef Triggershot het volgende:
dan kan je echt niet de Islam schuld geven van dit alles
De sprookjes van Grimm, maar zeker die van Hans Christiaan Andersen bevatten allen een moraal, of is je dat ontgaan?quote:Op dinsdag 23 december 2014 01:42 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Ik zeg dan ook niet dat sprookjes geen moraal kunnen hebben he.
Daar heb je flink wat lef voor nodig vrees ik.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:06 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Nee, overduidelijk. Waar zijn de demonstraties tegen T-rex en consorten?
Nog vele jaren dan maar hè...quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:07 schreef DrDentz het volgende:
Ik hoop niet dat ik verbannen word door dat plaatje hier bovenaan want morgen ben ik 10 jaar lid van FOK en dat wil ik groots vieren.
Ja, dat is het probleem met die vergelijking. God wordt binnen de islam niet geportretteerd als een wezen.quote:
Je citeert nota bene een stukje waarin ik zeg dat sprookjes niet zonder een moraal hoeven te komen en jij vraagt mij of de moraal in X en Y is ontgaan, gast.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:06 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
De sprookjes van Grimm, maar zeker die van Hans Christiaan Andersen bevatten allen een moraal, of is je dat ontgaan?
Als men over religie zegt dat het een sprookje is, dan doelt men vooral op het feit dat de centrale figuur in die religies: God, Allah of Jahweh een sprookjesfiguur is, net zoals bijv. feeën, kabouters, trollen en noem maar op in sprookjes en sagen. Imaginaire wezens, die mensen zelf verzonnen hebben om op die manier uiting te geven aan bepaalde psychologische behoeften, angsten etc...
Nee, het is een soort alles doordringende kracht van de natuur idd. Daar waar de God der Joden idd meer een persoon voorstelt. Het Christendom en Jodendom zou je kunnen zeggen doet daardoor ook meer beroep op de logos dan de mythos. Misschien kun je je er daardoor al redenerende weg makkelijker van los maken dan zo'n in principe vrij esoterische kracht, die eigenlijk alleen van je vraagt om je aan hem/het te onderwerpen.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:08 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ja, dat is het probleem met die vergelijking. God wordt binnen de islam niet geportretteerd als een wezen.
Maar dan was Jurassic Park wel apart geweest.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:06 schreef LelijKnap het volgende:
T-rex leek overigens veel meer op een kip dan voorheen gedacht.
Hij zag er gewoon zo uit als in Jurassic Park, klaar.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:12 schreef LelijKnap het volgende:
Hoe dan ook, T-rex leek meer op dit;
[ afbeelding ]
of [ afbeelding ]
of
[ afbeelding ]
Tussen alle bekende godheden is Allah dan ook wel een unieke, gematigder vergeleken met het Jahweh beeld, minder hippy dan Jezus, dat moet men wel toegevenquote:Op dinsdag 23 december 2014 02:10 schreef LelijKnap het volgende:
Allah valt buiten tijd en ruimte maar/en is overal en altijd.
Dit topic gaat over dino's.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:15 schreef Taraxia het volgende:
Als je kijkt naar het aantal conflicten in de wereld, hoe groot is het percentage moslimgerelateerd?
quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:15 schreef Taraxia het volgende:
Als je kijkt naar het aantal conflicten in de wereld, hoe groot is het percentage moslimgerelateerd?
Hoe ziet ie r eigenlijk uit in de nieuwe?quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:13 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar dan was Jurassic Park wel apart geweest.
Exact. Het Godsconcept van Allah is vrij goed afgesloten wat dat betreft.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:13 schreef Ryan3 het volgende:
Nee, het is een soort alles doordringende kracht van de natuur idd. Daar waar de God der Joden idd meer een persoon voorstelt. Het Christendom en Jodendom zou je kunnen zeggen doet daardoor ook meer beroep op de logos dan de mythos. Misschien kun je je er daardoor al redenerende weg makkelijker van los maken dan zo'n in principe vrij esoterische kracht, die eigenlijk alleen van je vraagt om je aan hem/het te onderwerpen.
Sowieso moet je zijn boodschap onderverdelen in 2 perioden, Mekka en Madinah, volgens veel historici is er niemand in de geschiedenis wiens leven zo goed gedocumenteerd is tot in de kleinste details als hij, je komt er bijzonder interessante dingen in tegen.quote:Op dinsdag 23 december 2014 02:15 schreef LelijKnap het volgende:
Toch is het interessant om je af te vragen hoe Mohammed in elkaar zat en met welke intenties hij zijn woorden tot mensen bracht.
- Of hij was daadwerkelijk een profeet
- Of hij was psychotisch
- Of hij was een leugenaar met lust naar invloed/macht
- Of hij was een leugenaar met het verlangen van een geordende samenleving (ook na z'n tijd)
- Of ...
- Of een combinatie van bovenstaande
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |