Boh wat een titel en kaft.quote:Op vrijdag 19 december 2014 11:49 schreef Maraca het volgende:
[..]
En anders staat in dit boek (ondanks de tenenkrommende titel) ook nuttige informatie over voeding:
http://www.bol.com/nl/p/e(...)ig/1001004008492010/
Niet alleen vind je, is ook zoquote:Op vrijdag 19 december 2014 11:38 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
En daarbij zegt gewicht ook niet alles vind ik. 60 kg aan spieren of 60 kg aan vet is een wereld van verschil vind ik! Ik ben zeker wel wat van m'n buikje kwijt maar weeg nog altijd tussen de 60-63kg in.. net als voor ik begon met sporten.
Verzadigde vetten niet echtquote:Op vrijdag 19 december 2014 11:40 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Ook die vetten heb je nodig toch?!
quote:Op vrijdag 19 december 2014 11:50 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ha! Welkom!
[..]
1200 is gewoon echt weinig. Dat kun je nooit blijven volhouden waardoor je op een gegeven moment meer gaat eten en je terug jojo'ed. Eetpatroon veranderen, dat is de sleutel
Nee, heb je ook gelijk in. Dan ga je stomweg weer snacken terwijl het hele idee was om dat niet te gaan doen
[..]
Oeh, welke?
Zie een latere post. Die 2 boeken uit de 'voor dummies' serie
[..]
je moet niet je sporten eraf rekenen. Je moet je BMR berekenen, wat je hebt gedaan, die zat op 2250 oid. Dus je moet gewoon rond de 1900 gaan eten. Dan zit je 400 onder wat je nodig hebt en val je mooi rustig af. Zelfs 2000 zou nog kunnen maar ik zou eerst lekker 1900 aanhouden.
Ik zie dat je na je S niks meer hebt, is het een idee om na je S nog wat eiwitten -> kwark te nemen?
Ah, ik dacht al want zo zit ik weer op netto 1.200Maar snap je punt.. Ik heb nog Whey in huis, dat zou ik eventueel ook nog als post-workout in kunnen nemen om aan extra eiwitten te komen
[..]
Ik lees in je vorige post dat je wat strakker wilt worden... is wat krachttraining erbij dan niks voor je?
Krachttraining heb ik in de vorm van 30 day shred. In januari ga ik daar waarschijnlijk wat anders bij doen. Wil iig geen lid meer worden van een sportschool (jaren geweest), dus probeer zoveel mogelijk vanuit huis te doen.
Eet je altijd overigens falafel en een volkoren pita als lunch?
NeeMoest even iets verzinnen en had daar wel zin in
Denk dat ik voornamelijk tijdens de middag maaltijdsalades ga eten. Nu zal ik de komende maanden nog vanuit huis werken (alhoewel, heb nu vakantie
) dus kan ik alles maken wat ik wil. Later ga ik wel kijken hoe ik dat ga doen als ik weer bij klanten of op kantoor ga zitten
Wat zal het zijn aan kcal? Als je mijn lijstje bekijkt? Ik heb echt geen idee.. jij misschien wel?quote:Op vrijdag 19 december 2014 11:50 schreef Qwea het volgende:
Dude, heb je gezien van ik wegwerk? Mijn bmr zit ook op 1550 ofzoIk ben heel benieuwd hoeveel je op een dag naar binnen werkt
Makkelijke manier om aan 30g eiwit te komen, zeker. Nou ja, als je trek hebt iig
anders is een shake nog makkelijker. Maar ik ben ook 100% fan van een bak kwark voor het slapen gaan
![]()
Dan moet je lekker je L zo houden als het je niet tegen staat
Nou ja, het gaat om de theorie en dat is voor mannen hetzelfde als vrouwen. Maar erm... het richt zich wel erg op vrouwen jaquote:Op vrijdag 19 december 2014 11:51 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Boh wat een titel en kaft.
Lijkt zich niet te focussen op de mannelijke helft van de bevolking
Truequote:Op vrijdag 19 december 2014 12:02 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nou ja, het gaat om de theorie en dat is voor mannen hetzelfde als vrouwen. Maar erm... het richt zich wel erg op vrouwen ja![]()
Even sneld ongeveer berekend : 2502quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:02 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Wat zal het zijn aan kcal? Als je mijn lijstje bekijkt? Ik heb echt geen idee.. jij misschien wel?
Ik ben wel altijd slank geweest.. Vroeger wel véél slanker als nu (toen was ik een maatje 34). Heb wel op een later moment 67kg gewogen en was toen maat 40, maar dan kun je nog steeds niet echt spreken over overgewicht. En dat was ook echt een paar maanden toen ik ook niet zo lekker zat in mijn vel en echt heel slecht at (veel McDonaldsquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:03 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
TrueIk vind het over het algemeen wel zo. Zoek op internet en heel veel richt zich op vrouwen, bij mannen is het meer de krachttraining hoek waar je op uitkomt.
Interesse vraagje he: Ben jij 'altijd' gezond slank geweest of kom je vanuit een situatie met overgewicht?
Ik draag tijdens het sporten een hartslagmeter, en dit zijn echt de resultaten. Bij spinning zit ik op 450 kcal (fantastisch) en 30 day shred 200 kcal (even afgerond). Als ik hardloop is het wat minder.quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:05 schreef La_Tramposa het volgende:
Maraca, ik denk dat je de kcal verbranding door sporten ook wel wat overschat. Als je maar 60kg weegt moet je echt wel ruim 1.5 uur op flinke hartslag sporten voordat je 600-700 kcal verbrandt. Maar dat is maar goed ook, want als je echt dagelijks op netto 1200 zit loop je best het risico om om te vallen volgens mij :p
Toch nog 2500?? dan zit ik toch wel aardig in de buurt van de 2800.. had eerlijk gezegd verwacht dat het toch wel minder wasquote:
Tip. Reken 1 keer voor jou 'standaard' porties uit wat de kcal zijn. Heb je dit 1 keer gedaan dan kun je de daarop volgende keren heel gemakkelijk een schatting makenquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:12 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Toch nog 2500?? dan zit ik toch wel aardig in de buurt van de 2800.. had eerlijk gezegd verwacht dat het toch wel minder was
Duidelijk verhaalquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:09 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik ben wel altijd slank geweest.. Vroeger wel véél slanker als nu (toen was ik een maatje 34). Heb wel op een later moment 67kg gewogen en was toen maat 40, maar dan kun je nog steeds niet echt spreken over overgewicht. En dat was ook echt een paar maanden toen ik ook niet zo lekker zat in mijn vel en echt heel slecht at (veel McDonalds) Nu schommel ik tussen 36/38 en dat vind ik wel prima. 't is echt alleen het iets strakker zijn, zodat ik mij wat prettiger voel in een bikini. Hoef echt geen maatje 34 meer te zijn
Ik vind maat 36/38 prima!quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:09 schreef Maraca het volgende:
[..]
Ik ben wel altijd slank geweest.. Vroeger wel véél slanker als nu (toen was ik een maatje 34). Heb wel op een later moment 67kg gewogen en was toen maat 40, maar dan kun je nog steeds niet echt spreken over overgewicht. En dat was ook echt een paar maanden toen ik ook niet zo lekker zat in mijn vel en echt heel slecht at (veel McDonalds) Nu schommel ik tussen 36/38 en dat vind ik wel prima. 't is echt alleen het iets strakker zijn, zodat ik mij wat prettiger voel in een bikini. Hoef echt geen maatje 34 meer te zijn
Banaan is altijd goed! Ik ga zo mijn kip en rijst opwarmen in de magnetron.. was even vergeten dat ik de restjes van gisteravond mee had. Geen kibbeling dusquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:15 schreef CrunchySelf het volgende:
Heb mijn lunch uitgebreid met een extra banaan die ik hier op kantoor vond rondzweven. Honger als een paard, de tering
Ja banaan is lekker, weinig kcal.quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:18 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Banaan is altijd goed! Ik ga zo mijn kip en rijst opwarmen in de magnetron.. was even vergeten dat ik de restjes van gisteravond mee had. Geen kibbeling dus![]()
Bewaren we voor volgende week
Heb al de hele week zin in kibbeling en het komt er gewoon niet van!quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:20 schreef CrunchySelf het volgende:
[..]
Ja banaan is lekker, weinig kcal.
Waarom is dat, dat klinkt mij juist hartstikke lekker.
O op die manierquote:Op vrijdag 19 december 2014 12:25 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Heb al de hele week zin in kibbeling en het komt er gewoon niet van!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |