Dat was toch gewoon een blunder, wat is daar naar aan?quote:Op donderdag 18 december 2014 10:14 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik las trouwens dat Bruma aan zijn medespelers verontschuldigingen heeft aangeboden vanwege zijn fout bij de 1-0. Dit vind ik enorm kruiperig overkomen, zeker als je gewonnen hebt. Het is altijd een stukje vervelender als je verliest van een ploeg vol nare kereltjes.
Lopen er nu 4 achter als je de wedstrijden 1 op 1 vergelijkt en de degradanten vervangt door de promovendiquote:Op donderdag 18 december 2014 10:04 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
We zijn wel nagenoeg kansloos voor de titel, doorgaans haalt de kampioen ruim boven de 70 punten en dat zie ik ons niet meer lukken. Je mag blij zijn als je hetzelfde aantal haalt als vorig jaar
Het was een blunder ja.. als iedere speler voor een blunder moet gaan kruipen voor zijn ploeggenoten en smeken om vergeving dan ben je daar een dag later nog zoet mee.. vind het overdrevenquote:Op donderdag 18 december 2014 10:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat was toch gewoon een blunder, wat is daar naar aan?
Dus Ajax uit even winnen na de winterstop en dan zitten we aardig op koers.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:24 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
Lopen er nu 4 achter als je de wedstrijden 1 op 1 vergelijkt en de degradanten vervangt door de promovendi
Alsof ie zal hebben gesmeekt voor vergiffenis. "Sorry, dat was nogal onhandig", kan toch gewoon?quote:Op donderdag 18 december 2014 10:26 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Het was een blunder ja.. als iedere speler voor een blunder moet gaan kruipen voor zijn ploeggenoten en smeken om vergeving dan ben je daar een dag later nog zoet mee.. vind het overdreven
Ik was ook niet onder de indruk.. na de 0-1 was het wachten op de 0-2.. had verwacht dat het weer zo'n wedstrijd werd als vorige seizoen. Had niet gedacht dat we ze zo makkelijk om de oren zouden krijgen. Dat is meteen de reden dat PSV de grote kanshebber is voor de titel.. ze schieten de ballen er gewoon het makkelijkst in.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dus Ajax uit even winnen na de winterstop en dan zitten we aardig op koers.
Kan toch niet anders dan dat dit PSV nog punten laat liggen. Ik was niet echt onder de indruk van ze.
Inderdaad.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dus Ajax uit even winnen na de winterstop en dan zitten we aardig op koers.
Kan toch niet anders dan dat dit PSV nog punten laat liggen. Ik was niet echt onder de indruk van ze.
Inderdaad ja, maar Kuipers stak er eerst al een stokje voor en daarna was het verdedigend kut, terwijl dat m.u.v. tegen AZ altijd erg sterk was.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:28 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik was ook niet onder de indruk.. na de 0-1 was het wachten op de 0-2.. had verwacht dat het weer zo'n wedstrijd werd als vorige seizoen. Had niet gedacht dat we ze zo makkelijk om de oren zouden krijgen. Dat is meteen de reden dat PSV de grote kanshebber is voor de titel.. ze schieten de ballen er gewoon het makkelijkst in.
Hij doet overkomen in de media of hij een doodzonde heeft begaan, terwijl het gewoon een mislukte sliding was om op het laatste moment een goal te voorkomen. Eerlijk gezegd vond ik Manu knulliger dan Bruma.. wat ging er door hem heen toen hij die bal tergend zachtjes richting doel schoof.. ik wilde al opspringen om hem te verwensen maar Bruma besliste anders..quote:Op donderdag 18 december 2014 10:27 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Alsof ie zal hebben gesmeekt voor vergiffenis. "Sorry, dat was nogal onhandig", kan toch gewoon?
Ja, ik was ook al opgestaan. Die jongen moet echt beter leren afwerken, want hij krijgt kansen zat en kan ze ook zelf goed creëren, maar normaal gaat zo'n bal er niet in.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:31 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hij doet overkomen in de media of hij een doodzonde heeft begaan, terwijl het gewoon een mislukte sliding was om op het laatste moment een goal te voorkomen. Eerlijk gezegd vond ik Manu knulliger dan Bruma.. wat ging er door hem heen toen hij die bal tergend zachtjes richting doel schoof.. ik wilde al opspringen om hem te verwensen maar Bruma besliste anders..
Haha ik ben ook een keer naar PSV- Feyenoord geweest. Wat een carnaval publiek is dat zegquote:Op donderdag 18 december 2014 10:36 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Zo, dat was dus mijn eerste uitwedstrijd gisteren. Moet zeggen dat ik volop genoten heb, maar wat een triest zooitje is dat PSV zeg. Die heatersdie stadionspeaker
(ik zit toch godverdomme geen bokswedstrijd of american football game te kijken) Dat afscheid van Park
De trommel
De sfeer, de mascotte en ten slotte de Freo fancam
![]()
Doodzonde dat zo'n ploeg met zo'n achterban waarschijnlijk kampioen gaat worden. Wat hoop ik dit ooit nog eens mee te maken met Feyenoord.
"Ajax uit even winnen"quote:Op donderdag 18 december 2014 10:26 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dus Ajax uit even winnen na de winterstop en dan zitten we aardig op koers.
Kan toch niet anders dan dat dit PSV nog punten laat liggen. Ik was niet echt onder de indruk van ze.
Als dit leest alsof ik het meenquote:
De return is volgend jaar, gezelligquote:Op donderdag 18 december 2014 10:36 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Zo, dat was dus mijn eerste uitwedstrijd gisteren. Moet zeggen dat ik volop genoten heb, maar wat een triest zooitje is dat PSV zeg. Die heatersdie stadionspeaker
(ik zit toch godverdomme geen bokswedstrijd of american football game te kijken) Dat afscheid van Park
De trommel
De sfeer, de mascotte en ten slotte de Freo fancam
![]()
Doodzonde dat zo'n ploeg met zo'n achterban waarschijnlijk kampioen gaat worden. Wat hoop ik dit ooit nog eens mee te maken met Feyenoord.
Het kan ja, maar ik zie het niet gebeuren.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:59 schreef H.FR het volgende:
[..]
Als dit leest alsof ik het meen
Maar dat moet in principe mogelijk zijn, gezien het feit dat we tot nu toe met uitzondering van Sevilla uit en de eerste paar wedstrijden altijd de betere partij zijn geweest.
Dat is een ding dat zeker is. Alles hangt af van hoe we uit de winterstop komen, want eerst Twente thuis, dan Ajax uit dan ADO thuis. Allemaal pittige wedstrijden die je MOET winnen om nog een rolletje van betekenis te kunnen spelen.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:00 schreef Brammess het volgende:
[..]
Het kan ja, maar ik zie het niet gebeuren.
Ben wel bang voor het Feyenoord van dit jaar. Maar ik denk dat als we winnen dat jullie gelijk uit de race zijn.
Mocht je van Ajax verliezen dan is de wedstrijd tegen Twente ineens ook extra belangrijk. lijkt me toch de grootste concurrent voor plek 3... Wordt een belangrijke week, gelukkig maar dat El Ahmadi erbij isquote:Op donderdag 18 december 2014 11:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat is een ding dat zeker is. Alles hangt af van hoe we uit de winterstop komen, want eerst Twente thuis, dan Ajax uit dan ADO thuis. Allemaal pittige wedstrijden die je MOET winnen om nog een rolletje van betekenis te kunnen spelen.
Laat het nou alsjeblieft los man.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:05 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dat is een ding dat zeker is. Alles hangt af van hoe we uit de winterstop komen, want eerst Twente thuis, dan Ajax uit dan ADO thuis. Allemaal pittige wedstrijden die je MOET winnen om nog een rolletje van betekenis te kunnen spelen.
Narsingh had zijn arm om Vermeer heen. Belachelijke uitleg van Kuipers. Net zoals bij de 1-1 'ik zag het niet' zeggen, waarvoor heeft die man assistenten? En stond hij met de rug naar de situatie? Echt, de KNVB zou hier even goed naar moeten kijken want hij floot slechter dan die Higler meestal doet. De drol.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:22 schreef Kiid het volgende:
Die 3-2 is wel een beetje raar. Narsingh staat gewoon tegen Vermeer aan en de uitleg die Kuipers geeft is dat hij hem toch niet tegen had gehouden. Maar als iemand wordt neergehaald randje 16 zonder uitzicht op scoren dan is het toch ook een penalty? Beetje omgekeerde wereld.
Ook al verwachtte ik al een nederlaag vind ik de manier waarop toch wel erg frustrerend
Neen, die sla ik over. Is meer een wedstrijd voor dagjesmensen, families en mensen die nog nooit in de Kuip geweest zijn.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:26 schreef MPC60 het volgende:
Gaat er hier iemand naar de benefietwedstrijd tegen Emmen?
Toch is dat frustrerend omdat je in geen wedstrijd weggespeeld bent of de mindere was, hoewel PSV in de 2e helft gisteren wel duidelijk beter was tot ze weer op voorsprong kwamen.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:16 schreef Kiid het volgende:
[..]
Laat het nou alsjeblieft los man.
Feyenoord moet zich richten op plek 3/4 en dat is echt het maximale
Ik ben zelf vaker in de Kuip geweest, laatste keer was tegen dordt, maar ik ga inderdaad allemaal met vrienden die normaal niet eens studio sport kijken.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:27 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Neen, die sla ik over. Is meer een wedstrijd voor dagjesmensen, families en mensen die nog nooit in de Kuip geweest zijn.
Onbegrijpelijk, het is helemaal niet relevant of Vermeer het zou kunnen houden of niet, maar het is gewoon een overtreding. Maar dit heeft toch geen verdere consequenties voor de scheidsrechter. Die 1-1 was ook nog eens een kantelpunt want daarvoor speelde ze als een natte krant. Dan was je 0-2/0-3 de rust in gegaan.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:26 schreef Divje het volgende:
[..]
Narsingh had zijn arm om Vermeer heen. Belachelijke uitleg van Kuipers. Net zoals bij de 1-1 'ik zag het niet' zeggen, waarvoor heeft die man assistenten? En stond hij met de rug naar de situatie? Echt, de KNVB zou hier even goed naar moeten kijken want hij floot slechter dan die Higler meestal doet. De drol.
is niet voor de hardkoor bois hè. Die al 1 uitwedstrijd hebben bezocht. De ekte.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:27 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Neen, die sla ik over. Is meer een wedstrijd voor dagjesmensen, families en mensen die nog nooit in de Kuip geweest zijn.
Bij Feyenoord is het doorgaans ook vrij lastig om in het uitvak te belanden, daar waar de kaarten altijd zijn uitverkocht zelfs al alvorens ze voor de menigte beschikbaar zijnquote:Op donderdag 18 december 2014 11:33 schreef BeamofLight het volgende:
is niet voor de hardkoor bois hè. Die al 1 uitwedstrijd hebben bezocht. De ekte.
Neuh, niet zo interessant. Wel leuke wedstrijd om een keer De Kuip voor het eerst te bezoekenquote:Op donderdag 18 december 2014 11:26 schreef MPC60 het volgende:
Gaat er hier iemand naar de benefietwedstrijd tegen Emmen?
Zijn er serieus heaters daar in het stadion?quote:Op donderdag 18 december 2014 10:36 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Zo, dat was dus mijn eerste uitwedstrijd gisteren. Moet zeggen dat ik volop genoten heb, maar wat een triest zooitje is dat PSV zeg. Die heatersdie stadionspeaker
(ik zit toch godverdomme geen bokswedstrijd of american football game te kijken) Dat afscheid van Park
De trommel
De sfeer, de mascotte en ten slotte de Freo fancam
![]()
Doodzonde dat zo'n ploeg met zo'n achterban waarschijnlijk kampioen gaat worden. Wat hoop ik dit ooit nog eens mee te maken met Feyenoord.
Ghehe.quote:Op donderdag 18 december 2014 11:37 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Bij Feyenoord is het doorgaans ook vrij lastig om in het uitvak te belanden, daar waar de kaarten altijd zijn uitverkocht zelfs al alvorens ze voor de menigte beschikbaar zijn
quote:Op donderdag 18 december 2014 11:41 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Hoewel het hoogtepunt voor mij gisteren toch echt het JAGEN JAGEN was terwijl Vermeer de bal in z'n handen had
Die gedachte heb ik altijd al gehad bij PSV.. doodzonde dat zo'n kunstmatig bedrijfsclubje, het Wolfsburg van Nederland, behoort tot de topclubs.. het zou ieder jaar moeten gaan tussen echte clubs als Feyenoord en Ajaxquote:Op donderdag 18 december 2014 10:36 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Doodzonde dat zo'n ploeg met zo'n achterban waarschijnlijk kampioen gaat worden.
PSVquote:Op donderdag 18 december 2014 12:03 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die gedachte heb ik altijd al gehad bij PSV.. doodzonde dat zo'n kunstmatig bedrijfsclubje, het Wolfsburg van Nederland, behoort tot de topclubs.. het zou ieder jaar moeten gaan tussen echte clubs als Feyenoord en Ajax
Ieder zijn club maar kan zelf niet zo goed begrijpen dat iemand PSV een mooie club kan vinden.quote:
quote:Op donderdag 18 december 2014 12:03 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die gedachte heb ik altijd al gehad bij PSV.. doodzonde dat zo'n kunstmatig bedrijfsclubje, het Wolfsburg van Nederland, behoort tot de topclubs.. het zou ieder jaar moeten gaan tussen echte clubs als Feyenoord en Ajax
Watquote:Op donderdag 18 december 2014 11:22 schreef Kiid het volgende:
Die 3-2 is wel een beetje raar. Narsingh staat gewoon tegen Vermeer aan en de uitleg die Kuipers geeft is dat hij hem toch niet tegen had gehouden. Maar als iemand wordt neergehaald randje 16 zonder uitzicht op scoren dan is het toch ook een penalty? Beetje omgekeerde wereld.
Ook al verwachtte ik al een nederlaag vind ik de manier waarop toch wel erg frustrerend
Zou goed zijn als we zo'n wedstrijd met arbitraal falen eens zouden winnen.quote:Op donderdag 18 december 2014 12:12 schreef H.FR het volgende:
[..]
Watdat mag je toch niet zo uitleggen, bizar weer. 2-ledige nederlaag dus. Enerzijds domme eigen fouten, anderzijds weer keihard genaaid.
Zeker, zou goed zijn. Zou ook goed zijn als ze een keer niet falen, of een keer de andere kant op falenquote:Op donderdag 18 december 2014 12:15 schreef BoxeurDesRues het volgende:
[..]
Zou goed zijn als we zo'n wedstrijd met arbitraal falen eens zouden winnen.
Natuurlijk niet. Dat is het hele probleem van Feyenoord.quote:Op donderdag 18 december 2014 12:23 schreef Antaris het volgende:
Maar zou Feijenoord het lukken om dit team bij elkaar te houden voor het volgende seizoen?
Als Clasie zo blijft spelen is die weg. Verder zou ik haast zeggen van wel.quote:Op donderdag 18 december 2014 12:23 schreef Antaris het volgende:
Maar zou Feijenoord het lukken om dit team bij elkaar te houden voor het volgende seizoen?
Clasie ga je simpelweg niet behouden. Wat is die jongen goed zeg, ongelofelijk. Zal gisteren ongetwijfeld vol gezeten hebben met scouts. Die jongen kan zo meedraaien met de Europese subtop.quote:Op donderdag 18 december 2014 12:23 schreef Antaris het volgende:
Maar zou Feijenoord het lukken om dit team bij elkaar te houden voor het volgende seizoen?
Dit inderdaad. Als je Clasie wél kunt behouden MOET je kampioen worden. Want er is dan weer budget genoeg voor nieuwe spelers, je speelt dan al een jaar met een goed team. Maargoed, laat ik niet op de zaken vooruit lopenquote:Op donderdag 18 december 2014 12:27 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
Clasie ga je simpelweg niet behouden. Wat is die jongen goed zeg, ongelofelijk. Zal gisteren ongetwijfeld vol gezeten hebben met scouts. Die jongen kan zo meedraaien met de Europese subtop.
Verder zullen de spelers die deze zomer erbij kwamen niet vertrekken neem ik aan. En dat zijn dan ook nog je sterkhouders: Toornstra, Vermeer, El Ahmadi. Ook voor Boëtius komt geen interesse waarschijnlijk, dus die is er volgend jaar ook nog wel bij. Kongolo en Van Beek gaan ook niet weg deze zomer neem ik aan. (als ze enigszins slim zijn)
Dan heb je in ieder geval je beste spelers die nog blijven (m.u.v. Clasie), de rest is toch makkelijk inwisselbaar.
Er moet wél gekeken worden, maar wat mij betreft kun je heel kieskeurig zijn. In de winterstop ga je echt niks vinden in ieder geval. Als hij nog 1/2 stappen maakt dan mag hij van mij blijven en met een andere nieuwe spits om die plek concurreren. Te Vrede uiteraard afserveren.quote:Op donderdag 18 december 2014 12:34 schreef BoxeurDesRues het volgende:
Ik hoor eigenlijk niemand meer over de spits. Vond Kazim gisteren vrij veel balverlies lijden, maar was toch weer wel belangrijk met zijn goal. Ik denk dat een Kramer niets toevoegt aan dit team. Moet er nog wel gekeken worden voor een spits?
Dacht ik inderdaad bij aanvang vorig seizoen ook, toen we alles en iedereen behielden, zelfde trainer, met dezelfde ingeslepen patronen spelen, verloor je de 1e 3 potjesquote:Op donderdag 18 december 2014 12:34 schreef H.FR het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Als je Clasie wél kunt behouden MOET je kampioen worden. Want er is dan weer budget genoeg voor nieuwe spelers, je speelt dan al een jaar met een goed team. Maargoed, laat ik niet op de zaken vooruit lopen
Ja, zo gaat dat al een tijdje hè?quote:Op donderdag 18 december 2014 12:37 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
Dacht ik inderdaad bij aanvang vorig seizoen ook, toen we alles en iedereen behielden, zelfde trainer, met dezelfde ingeslepen patronen spelen, verloor je de 1e 3 potjes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |