Waar wou je Ziyech neerzetten dan? Hij is niet een speler die zijn mond houdt als hij op de bank wordt gezet en Immers vind ik in zijn huidige vorm minstens zo goed en voegt verdedigend meer toequote:Op donderdag 11 december 2014 23:16 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik ben er nog niet helemaal over uit. Staat buiten kijf dat Feyenoord een hele goede heeft aan Toornstra alleen in Ziyech zag/zie ik een speler met een groot potentieel die je met winst kan doorverkopen. Toornstra is toch alweer 6 jaar ouder en dat vind ik meer een Eredivisie voetballer. Eigenlijk zou een club als Feyenoord ze gewoon beide moeten kunnen halen ipv 'of'. Maar dat is op dit moment helaas nog niet haalbaar.
Tsjah, nu hebben we wel een stuk ervaring in de basis (Vermeer, Wilkshire, Clasie, El Ahmadi, Immers, Toornstra en Kazim Kazim). Je merkt dat dat erg belangrijk is, zo makkelijk als ze nu een wedstrijd uit kunnen spelen kon onder de jongere elftallen van voorgaande jaren nooit.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:16 schreef Kiid het volgende:
[..]
Ik ben er nog niet helemaal over uit. Staat buiten kijf dat Feyenoord een hele goede heeft aan Toornstra alleen in Ziyech zag/zie ik een speler met een groot potentieel die je met winst kan doorverkopen. Toornstra is toch alweer 6 jaar ouder en dat vind ik meer een Eredivisie voetballer. Eigenlijk zou een club als Feyenoord ze gewoon beide moeten kunnen halen ipv 'of'. Maar dat is op dit moment helaas nog niet haalbaar.
Misschien ook wel voordelig. Ik vrees dat het je aan het eind op had kunnen breken. Maar had uiteraard wel mooier geweestquote:Op donderdag 11 december 2014 23:16 schreef Vasion het volgende:
Toch jammer van die beker uitschakeling, denk dat we dit seizoen wel kansrijker zouden zijn.
Nee. Maar van mij had ie gewoon op 10 gemogenquote:Op donderdag 11 december 2014 23:17 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar denk jij dat Ziyech ook op rechtsbuiten had kunnen presteren?
Een prijs is een prijsquote:Op donderdag 11 december 2014 23:18 schreef jaykop het volgende:
[..]
Misschien ook wel voordelig. Ik vrees dat het je aan het eind op had kunnen breken. Maar had uiteraard wel mooier geweest
Mja, dan had je in het begin met iemand gespeeld die totaal uit vorm was. Lange termijn heb jij ongetwijfeld gelijk, korte termijn geniet ik nu toch wel heel erg van dit elftalquote:Op donderdag 11 december 2014 23:18 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Nee. Maar van mij had ie gewoon op 10 gemogen
neejoh, breekt je spelers alleen maar op.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:16 schreef Vasion het volgende:
Toch jammer van die beker uitschakeling, denk dat we dit seizoen wel kansrijker zouden zijn.
Dat komt omdat nu iedereen mee voetbalt en het niet meer steeds alle ballen op Pelle isquote:Op donderdag 11 december 2014 23:18 schreef Merkie het volgende:
Dit elftal is beter dan de Pelle-jaren.
Jup. Jammer dat we juist nu een goede spits als Pelle missen.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:18 schreef Merkie het volgende:
Dit elftal is beter dan de Pelle-jaren.
Gewoon op 10. Ik vind Immers 3x niksquote:Op donderdag 11 december 2014 23:18 schreef Henrys het volgende:
[..]
Waar wou je Ziyech neerzetten dan? Hij is niet een speler die zijn mond houdt als hij op de bank wordt gezet en Immers vind ik in zijn huidige vorm minstens zo goed en voegt verdedigend meer toe
EL winnen is ook een prijs + volgend jaar dan Champions Leaguequote:
Ik ook. Ik geniet ook zeer van Toornstra. Maar mensen moeten niet doen of Ziyech een slechte aankoop was geweest.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:19 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Mja, dan had je in het begin met iemand gespeeld die totaal uit vorm was. Lange termijn heb jij ongetwijfeld gelijk, korte termijn geniet ik nu toch wel heel erg van dit elftal
Hoe oud ben jij?quote:Op donderdag 11 december 2014 23:19 schreef PizzaGeit het volgende:
Toch heerlijk man, ik heb de eerste jaren dat ik fan werd van Feyenoord alleen maar pure ellende meegemaakt. Nu is het echt genieten geblazen
En dan moet de kampioen verplicht voorronde spelen dus neem je PSV en Ajax anaalquote:Op donderdag 11 december 2014 23:20 schreef Bombvis het volgende:
[..]
EL winnen is ook een prijs + volgend jaar dan Champions League
Nee oke, dat is overdrevenquote:Op donderdag 11 december 2014 23:20 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Ik ook. Ik geniet ook zeer van Toornstra. Maar mensen moeten niet doen of Ziyech een slechte aankoop was geweest.
quote:Op donderdag 11 december 2014 23:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
En dan moet de kampioen verplicht voorronde spelen dus neem je PSV en Ajax anaal
lol, dus jij volgt Feyenoord pas vanaf 2008?quote:Op donderdag 11 december 2014 23:21 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
17, maar voetbal boeide me helemaal niks tot mn ~11e
Meteen bekerwinnaar dit datquote:Op donderdag 11 december 2014 23:21 schreef TC03 het volgende:
[..]
lol, dus jij volgt Feyenoord pas vanaf 2008?
quote:Op donderdag 11 december 2014 23:21 schreef TC03 het volgende:
[..]
lol, dus jij volgt Feyenoord pas vanaf 2008?
Nee toen nog niet.quote:
quote:Boulahrouz (lies) en Kongolo (diarree) uit voorzorg richting zondag gewisseld. Schade valt dus mee voor Feyenoord
23:19 - 11 december 2014
Sproeipoep niet onderschatten hoor.quote:
Tegen Liverpool kun je nog zomaar winnen. Enerzijds omdat ze gewoon keihard overschat zijn, anderzijds omdat ze waarschijnlijk gewoon geen ene fuck geven.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:05 schreef AmaninFull het volgende:
Gefeliciteerd met de overwinning, heel knap. Ik hoop voor feyenoord op Anderlecht, Belgische teams ligfen feyenoord wel en het is ook nog eens een mooier affiche dan de andere zwakke opponenten zoals Trabzonspor, Aalborg of Young Boys. Hoop echt dat ze geen Liverpool of Roma treffen dan is het voorbij, maar voor de rest kan Feyenoord volgens mij ieder team wel hebben.
Jezus, vind dat wel grappig om te lezen. Niet dat ik nou zo oud ben, maar ik ben nog van Fraser, Larsson, van Hanegem als trainer. Ook niet lang geleden met velen vergeleken, maar wel grappig om te lezen, en niets ten nadele hoor.quote:Op donderdag 11 december 2014 23:22 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee toen nog niet.
Eerste wedstrijd die ik me kan herinneren dat ik hem live heb gezien is tegen Kalmar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |