quote:Trijntje Oosterhuis presenteert Songfestivallied Walk Along
Trijntje Oosterhuis heeft donderdag het nummer bekendgemaakt waarmee ze Nederland op het Eurovisie Songfestival in 2015 zal gaan vertegenwoordigen. Het nummer heet Walk Along. Het lied werd geschreven door Anouk, die in 2013 al meedeed aan het Eurovisie Songfestival.
Volgens Oosterhuis kreeg ze veel 'kracht' van Anouk, die haar tijdens de opnames van het nummer bijstond. "Ze gaat ook zeker mee naar het Songfestival", onthult Oosterhuis. "Ze is enorm betrokken."
"Waarom niet nu?", zegt Oosterhuis over haar eigen deelname. "Ik vond het super cool wat Anouk gedaan heeft en Ilse en Waylon. Ik durf het nu ook. Het is wel best spannend."
'Alles geven'
De zangeres is zeer positief over het nummer Walk Along, waarop Anouk meezingt in de koortjes. "Je moet alles geven. Wat ik ook altijd zeg als coach bij The Voice: je moet niks komen halen, je moet het brengen. Hopelijk krijg je dan de plek waar je recht op hebt."
Oosterhuis vindt het nummer fris, catchy en anders dan je van haar zou verwachten. De eerste keer dat het nummer op de radio te horen was, noemt ze een mooi moment. "Het is zo spannend, maar tegelijkertijd ook zo leuk.'' Na het liedje brak er luid applaus uit in de studio in Hilversum van AvroTros.
De zangeres heeft veel zin in het liedjesfestijn, dat in mei plaatsvindt. "Ik heb hele leuke verhalen gehoord van collega's.'' Daarnaast vindt de zangeres het een eer om ons land te vertegenwoordigen. En: "Als zangeres hoort een keer meedoen aan het songfestival er gewoon bij.''
Winnen
Ook programmamaker en songfestivalkenner Cornald Maas is bijzonder enthousiast over het nummer van Trijntje Oosterhuis. "Het zou best kunnen winnen", zo is hij van mening. "Dat heb ik in jaren niet gehad dat ik dat onmiddellijk bij een Nederlandse inzending had."
"In tegenstelling tot Birds (waarmee Anouk zelf meedeed, red.) is dit nummer heel catchy", aldus songfestivalcommentator Jan Smit. Hij prijst Anouk voor de compositie en hij vergelijkt het met oude songfestivalhits. Dit jaar was Smit erg kritisch over The Common Linnets.
Misschien heeft Trijntje die #TeamTotalTouch TT van mij ook gelezen en te serieus genomen...quote:Op donderdag 11 december 2014 13:32 schreef Mani89 het volgende:
Het klinkt een beetje gedateerd, als een popliedje uit de jaren '90 ofzo, een niemendallerig top 40 nummertje.
Nou ja misschien groeit het nog.
Zet alsjeblieft deze in de OP zodat de mensen bij de volgende delen een fatsoenlijke versie horen:quote:
Moet te doen zijn.quote:Op donderdag 11 december 2014 14:25 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb opeens zo'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen!
Ik maakte de vergelijking met de Backstreet Boys, dus er is nog hoop!quote:Op donderdag 11 december 2014 14:43 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Misschien heeft Trijntje die #TeamTotalTouch TT van mij ook gelezen en te serieus genomen...
Ik neem de schuld wel op mij. Leave Trijntje alone, she's a human!
Ik heb hem aangepast Bram_van_Loon, graag gedaan.quote:Op donderdag 11 december 2014 14:46 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Zet alsjeblieft deze in de OP zodat de mensen bij de volgende delen een fatsoenlijke versie horen:
De geluidskwaliteit van het filmpje wat jij hier plaatst is rotslecht. Dat heeft dus te maken met overdreven compressie of een slechte registratie.
Volgend jaar zenden we Trijntje weer in met Everybody (Trijntje's back)!quote:Op donderdag 11 december 2014 14:47 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik maakte de vergelijking met de Backstreet Boys, dus er is nog hoop!
[..]
Ik heb hem aangepast Bram_van_Loon, graag gedaan.
Godver.quote:Op donderdag 11 december 2014 14:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
Nee, zonder gekkigheid, hier doet het me enorm aan denken:
Geef haar een baard dan wint ze!quote:Op donderdag 11 december 2014 14:28 schreef Dizer het volgende:
Nee. Niet voor mij. Common Linnets was het beste wat we afgelopen 20 jaar hebben gestuurd. Gaan we niet meer evenaren.
quote:Op donderdag 11 december 2014 14:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
Nee, zonder gekkigheid, hier doet het me enorm aan denken:
Finale al zeker, ja? Ik weet het nog niet hoor. Zal vooral ook afhangen van hoeveel soortgelijke typische songfestivalnummers er in onze semi zitten.quote:Op donderdag 11 december 2014 15:34 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet in op een plek tussen 7-15 in de finale
10 uur lang.quote:Op donderdag 11 december 2014 14:56 schreef johannes_vermeer het volgende:
Nee, zonder gekkigheid, hier doet het me enorm aan denken:
Dat zou een heel mooie uitslag zijn. Finale geloof ik ook wel, maar daarna gaat het van heel veel factoren afhangen of het wel of geen Top 10 wordt. Voorlopig denk ik eerder aan de range 10-20.quote:Op donderdag 11 december 2014 15:34 schreef TheVulture het volgende:
Ik zet in op een plek tussen 7-15 in de finale
JUICHEN!quote:Op donderdag 11 december 2014 14:25 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb opeens zo'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen!
Is dit de moeder van Jan Slagter?quote:Op donderdag 11 december 2014 16:16 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
Ze zou zo het boegbeeld kunnen zijn van 50Plus.
Is goed Jackquote:Op donderdag 11 december 2014 14:25 schreef Mani89 het volgende:
Ik heb opeens zo'n gevoel dat we in de halve finale gaan komen!
Dit vergelijken met de 3J's is onterecht Greys, foei!quote:Op donderdag 11 december 2014 16:07 schreef Greys het volgende:
Oh en ik vind het niet 'retro', dan had het meer duidelijk retro moeten zijn. Nu is het iets dat modern-ish wil zijn maar stiekem oubollig klinkt. Dan kan je het leuk retro noemen, maar dan waren de 3Js ook retro![]()
![]()
Dit is meer Bonnie Tyler oubollig.
Heb het nu 2,5 keer gehoord, en het krimpt alleen maarquote:Op donderdag 11 december 2014 13:32 schreef Mani89 het volgende:
Het klinkt een beetje gedateerd, als een popliedje uit de jaren '90 ofzo, een niemendallerig top 40 nummertje.
Nou ja misschien groeit het nog.
Ja hier ook, maar als ik een nummer van de Backstreet Boys opzet begint alles te groeien, slecht teken.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:26 schreef Guanabana het volgende:
[..]
Heb het nu 2,5 keer gehoord, en het krimpt alleen maar
Ah ja. Sorry, heren Jeesquote:Op donderdag 11 december 2014 16:23 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Dit vergelijken met de 3J's is onterecht Greys, foei!
Oh gatver.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:16 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
Ze zou zo het boegbeeld kunnen zijn van 50Plus.
Vrouwen kunnen ook nooit eens aardig voor elkaar zijn.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:35 schreef Guanabana het volgende:
Ik wil niet weer meedoen in het uiterlijk-bashen hoor, maar ze is 41, dan hoef je er echt nog niet zo uit te zien
Nou jij ziet er nog goed uit hoor schat, haha!quote:Op donderdag 11 december 2014 16:36 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Vrouwen kunnen ook nooit eens aardig voor elkaar zijn.
Al staat je hond er naast te huilen ik zou het zo doen hoor hohohoho! Maar Trijntje lijkt zo een beetje op die actrice, Sally Spectra, vind je niet?quote:Op donderdag 11 december 2014 16:37 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nou jij ziet er nog goed uit hoor schat, haha!
Aan je posts te zien ben je jong van geest, en Trijntje wordt nooit zo oud als ze eruit ziet hahaha.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:40 schreef Greys het volgende:
Ik riep weken dat Trijntje te oud én te ouwelijk is voor het songfestival.
Daarna bleek ze uit mijn geboortejaarDus ik durf daar in elk geval niks meer over te zeggen.
Ik weet niet wie dat is, dus dat is ongetwijfeld voor mijn tijd.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:39 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Al staat je hond er naast te huilen ik zou het zo doen hoor hohohoho! Maar Trijntje lijkt zo een beetje op die actrice, Sally Spectra, vind je niet?
Trijntje is zo jong als ze zich voelt maar ze wordt nooit zo oud als ze er uit ziet!quote:Op donderdag 11 december 2014 16:40 schreef Greys het volgende:
Ik riep weken dat Trijntje te oud én te ouwelijk is voor het songfestival.
Daarna bleek ze uit mijn geboortejaarDus ik durf daar in elk geval niks meer over te zeggen.
Ja, die grap deed ik net.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:41 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Aan je posts te zien ben je jong van geest, en Trijntje wordt nooit zo oud als ze eruit ziet hahaha.
Ja je had nu natuurlijk moeten zeggen, ohhh die is dood hè? En dan zou ik zeggen, JA NOU ZO ZIET ZE ER OOK UIT HOHOHAOHOHAOHOquote:Op donderdag 11 december 2014 16:41 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ik weet niet wie dat is, dus dat is ongetwijfeld voor mijn tijd.
We worden een tikkeltje voorspelbaar merk ik.quote:Op donderdag 11 december 2014 16:42 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Ja, die grap deed ik net.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |