Soms welquote:
Zou Nederland zich dan ineens plaatsen ofzo?quote:Op maandag 11 april 2016 10:46 schreef Nattekat het volgende:
Ik gun Brazilië wel een dopingschandaaltje.
Iemand moet die twee plekken overnemen.quote:Op maandag 11 april 2016 10:48 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zou Nederland zich dan ineens plaatsen ofzo?
Soms is karma geen bitchquote:Op maandag 11 april 2016 10:48 schreef heywoodu het volgende:
En de Franse mannen gaan zó snoeihard op de pijnbank gelegd worden in die groep
quote:Op maandag 11 april 2016 10:48 schreef heywoodu het volgende:
En de Franse mannen gaan zó snoeihard op de pijnbank gelegd worden in die groep
quote:Op maandag 11 april 2016 14:19 schreef DeeBee het volgende:
Fontijn er gelijk uit op het OKT boksen?!
Zowel in de dressuur, het springen als de eventing heeft Nederland het maximale aantal startbewijzen gehaaldquote:Op maandag 11 april 2016 14:30 schreef Amarantha het volgende:
Weet iemand hoe het met de paardensport zit? Doen er nog een aantal Nederlanders mee?
Oh nicequote:Op maandag 11 april 2016 14:31 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Zowel in de dressuur, het springen als de eventing heeft Nederland het maximale aantal startbewijzen gehaald(4 per onderdeel)
De Dominicaanse Republiek, Palestina, Qatar, Taiwan en Zimbabwe maken trouwens hun olympisch debuut in de paardensport komende zomer, maar dat geheel terzijdequote:Op maandag 11 april 2016 14:33 schreef Amarantha het volgende:
Was al van plan het te volgen maar als ons eigen landje ook mee doet is het nog leuker.
Oh dat is ook wel leuk om te weten.quote:Op maandag 11 april 2016 14:36 schreef heywoodu het volgende:
[..]
De Dominicaanse Republiek, Palestina, Qatar, Taiwan en Zimbabwe maken trouwens hun olympisch debuut in de paardensport komende zomer, maar dat geheel terzijde
Op de Wereldruiterspelen van 2014 werden in alle disciplines direct tickets voor Rio veilig gesteld.quote:Op maandag 11 april 2016 14:30 schreef Amarantha het volgende:
Weet iemand hoe het met de paardensport zit? Doen er nog een aantal Nederlanders mee?
Er komt zo'n soort olympische Netflix waarbij je alles nog in zijn geheel terug kan kijken oo elk gewenst moment toch?quote:Op zaterdag 9 april 2016 22:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Geen idee, ik weet alleen dat het de dag na de openingsceremonie begint en dat het op de dag van de sluitingsceremonie () eindigt
Dat olympische tv-kanaal? Dat zou als het goed is ergens dit jaar moeten komen, maar ik weet niet of dat er zo uit komt te zien als je hier schetstquote:Op maandag 11 april 2016 15:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er komt zo'n soort olympische Netflix waarbij je alles nog in zijn geheel terug kan kijken oo elk gewenst moment toch?
Olympic Broadcasting Services (OBS) is een onderdeel van het IOC en zorgt voor de registratie van de Olympische Spelen, zodat niet elke twee jaar een nieuwe (lokale) uitzendoperatie opgetuigd hoeft te worden. OBS beschikt over een rijk archief. "En deze archieven gaan straks open, elk kampioenschap is terug te kijken. OBS heeft de meest fantastische wedstrijdbeelden gedigitaliseerd. Maar ook de prachtigste sportdocumentaires”, vertelt Eurlings.quote:Op maandag 11 april 2016 15:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat olympische tv-kanaal? Dat zou als het goed is ergens dit jaar moeten komen, maar ik weet niet of dat er zo uit komt te zien als je hier schetst
Ik hoop echt dat het zo gaat zijn, maar het is volgens mij al zo lang angstvallig stil rondom dat hele projectquote:Op maandag 11 april 2016 15:22 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Olympic Broadcasting Services (OBS) is een onderdeel van het IOC en zorgt voor de registratie van de Olympische Spelen, zodat niet elke twee jaar een nieuwe (lokale) uitzendoperatie opgetuigd hoeft te worden. OBS beschikt over een rijk archief. "En deze archieven gaan straks open, elk kampioenschap is terug te kijken. OBS heeft de meest fantastische wedstrijdbeelden gedigitaliseerd. Maar ook de prachtigste sportdocumentaires”, vertelt Eurlings.
SPT / [OKT] Boksen #1 Zes Nederlanders, hoeveel in Rio?quote:Op maandag 11 april 2016 14:19 schreef DeeBee het volgende:
Fontijn er gelijk uit op het OKT boksen?!
absurd dat er zoveel meer mannenploegen mee doen dan vrouwenquote:Op maandag 11 april 2016 10:45 schreef heywoodu het volgende:
De waterpologroepen op de Spelen:
Mannen
Groep A
Australië
Brazilië
Griekenland
Hongarije
Japan
Servië
Groep B
Kroatië
Frankrijk
Italië
Montenegro
Spanje
VS
Vrouwen
Groep A
Australië
Brazilië
Italië
Rusland
Groep B
China
Hongarije
Spanje
VS
er is nog een route via het komende WKquote:Op maandag 11 april 2016 14:19 schreef DeeBee het volgende:
Fontijn er gelijk uit op het OKT boksen?!
Er zijn effectief ook maar 9 landen met een team dat een beetje leuk mee kan doenquote:Op maandag 11 april 2016 18:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
absurd dat er zoveel meer mannenploegen mee doen dan vrouwen
quote:Op maandag 11 april 2016 23:22 schreef heywoodu het volgende:
Kort uitstapje naar het worstelen in Iran, wat daar een van de grote landen is. In gewichten met meerdere kandidaten worden trials gehouden om onderling te bepalen wie naar Rio mag. Tweevoudig wereldkampioen Reza Yazdani is geblesseerd geraakt en dus hebben ze de trials in zijn gewicht gewoon verschoven in de hoop dat hij alsnog mee kan doen
Ghasem Rezaei, olympisch goud in Londen, is eveneens geblesseerd en ook voor hem zijn de trials verschoven, maar men hoopt dat hij redelijk snel weer fit is.
Op zich wel terecht, ik zie nu dat het meer een soort "wrestle-off" is tussen twee worstelaars over drie gevechtenquote:
En definitief, Momota mag niet naar de Spelen.quote:Op donderdag 7 april 2016 09:41 schreef heywoodu het volgende:
Kento Momota, de nummer 2 van de wereld, zit in de problemen:
Topbadmintonner gesnapt in casino, dreigt Spelen te missen
Kenichi Tago ook, de voormalig nummer 3 van de wereld, maar die was toch al niet op weg om een ticket voor Rio te winnen.
Over worstelen gesproken Abdulrashid Sadulaev 19 jaar oud gaat gegarandeerd een gouden medaille winnenquote:Op maandag 11 april 2016 23:22 schreef heywoodu het volgende:
Kort uitstapje naar het worstelen in Iran, wat daar een van de grote landen is. In gewichten met meerdere kandidaten worden trials gehouden om onderling te bepalen wie naar Rio mag. Tweevoudig wereldkampioen Reza Yazdani is geblesseerd geraakt en dus hebben ze de trials in zijn gewicht gewoon verschoven in de hoop dat hij alsnog mee kan doen
Ghasem Rezaei, olympisch goud in Londen, is eveneens geblesseerd en ook voor hem zijn de trials verschoven, maar men hoopt dat hij redelijk snel weer fit is.
Niks is gegarandeerd natuurlijk, maar ik zie dat hij wel heel erg dominant is de laatste jaren jaquote:Op dinsdag 12 april 2016 17:23 schreef Sjors. het volgende:
[..]
Over worstelen gesproken Abdulrashid Sadulaev 19 jaar oud gaat gegarandeerd een gouden medaille winnen
Li Jie doet ook mee, die mag alleen later instromen vanwege haar ranking.quote:Op dinsdag 12 april 2016 10:34 schreef heywoodu het volgende:
Het Europees OKT voor de tafeltennissers is vandaag van start gegaan in Zweden, met voor Nederland alleen Britt Eerland. Een plek bij de beste tien levert een olympisch startbewijs op.
Groepsindeling dames:
http://www.ittf.com/compe(...)etition_ID=2631&rnd=
Eerland komt over een kleine vier uur voor het eerst in actie en vanavond nog een keer, dan morgen de laatste groepswedstrijd.
Oh, ik dacht dat ze zo zeker was van plaatsing via de ranking dat ze niet meedeed ofzoquote:Op dinsdag 12 april 2016 22:11 schreef Max23 het volgende:
[..]
Li Jie doet ook mee, die mag alleen later instromen vanwege haar ranking.
Nope en aangezien Li Jiao al geplaatst is en er maar twee per land naar Rio mogen, zijn Eerland en Jie dus concurrenten dit toernooi.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:12 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat ze zo zeker was van plaatsing via de ranking dat ze niet meedeed ofzo
Oh jaquote:Op dinsdag 12 april 2016 22:22 schreef Max23 het volgende:
[..]
Nope en aangezien Li Jiao al geplaats is en er maar twee per land naar Rio mogen, zijn Estland en Jie dus concurrenten dit toernooi.
Maakt niet uit. Ze gaan in principe alle drie meedoen aan de landenwedstrijd (moeten ze zich officieel nog voor plaatsen via de ranking, maar dat is geen probleem). En dan mag een land inderdaad 2 vrouwen laten meedoen aan het individuele toernooien en dat zullen gewoon Li Jiao en Li Jie worden. Dit toernooi van Eerland is leuk voor de bühne, maar meer niet.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:23 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Oh ja
Jammer, ik zie in principe liever Eerland, maar Jie heeft natuurlijk meer kans op een goed resultaat..
Dus als Eerland Jie hier zou verslaan heeft ze daar niks aan?quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:43 schreef TheArt het volgende:
[..]
Maakt niet uit. Ze gaan in principe alle drie meedoen aan de landenwedstrijd (moeten ze zich officieel nog voor plaatsen via de ranking, maar dat is geen probleem). En dan mag een land inderdaad 2 vrouwen laten meedoen aan het individuele toernooien en dat zullen gewoon Li Jiao en Li Jie worden. Dit toernooi van Eerland is leuk voor de bühne, maar meer niet.
Oh jawel, dan wel denk ik. Maar dat gaat niet gebeuren, als ze al tegen elkaar moeten. Kans van 1 op 8.quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:47 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dus als Eerland Jie hier zou verslaan heeft ze daar niks aan?
Leuk om te zien waar de zegetocht van Mathieu plaats gaat vinden!quote:Op dinsdag 12 april 2016 22:52 schreef TheArt het volgende:
[..]
Oh jawel, dan wel denk ik. Maar dat gaat niet gebeuren, als ze al tegen elkaar moeten. Kans van 1 op 8.
Filmpje van het olympische MTB-parcours. Eerste deel van het parcours vind ik maar niets, maar daarna is het
Is het 2 enkelspelers naast Li Jiao, of 1 maximaal naast Li Jiao? Kan zijn dat Europese Spelen ticket niet landgebonden is ofzo. Zie je nog wel eens bij sporten.quote:Op donderdag 14 april 2016 09:04 schreef heywoodu het volgende:
Eerland speelt om 11:30 tegen de Slovaakse Barbora Balazova, de nummer 81 van de wereld. Bij winst om 16:30 normaal gesproken tegen Shen Yanfei, de Spaanse nummer 38 van de wereld. Nog een keer winnen - vermoedelijk tegen Liu Jia uit Oostenrijk - zou haar om 19:30 dan het olympisch ticket kunnen bezorgen (even buiten Li Jie gerekend).
Kleine notitie: De 52-jarige Ni Xialian, dubbel wereldkampioene in 1983 (!), doet namens Luxemburg mee in dezelfde groep als Eerland
Li Jie begint om 10:30 tegen Egle Stuckyte uit Litouwen, moet ze simpel winnen. Om 15:30 dan, normaal gesproken, Daniele Monteiro Dodean uit Roemenië (ITTF-69). Om 19:30 wacht tot slot waarschijnlijk de Portugese nummer 41 van de wereld Yu Fu in de strijd om het plekje in Rio. Ik hoop stiekem dat Natalia Partyka, drievoudig paralympisch kampioen, met haar één arm voor een kleine verrassing kan zorgen en het in elk geval tot de beslissende wedstrijd kan schoppen.
In welke sporten zie je dat voor de Spelen?quote:Op donderdag 14 april 2016 14:41 schreef franklop het volgende:
[..]
Is het 2 enkelspelers naast Li Jiao, of 1 maximaal naast Li Jiao? Kan zijn dat Europese Spelen ticket niet landgebonden is ofzo. Zie je nog wel eens bij sporten.
Eerland verloor kansloos met 4-0 van Balazovaquote:Op donderdag 14 april 2016 14:53 schreef heywoodu het volgende:
[..]
In welke sporten zie je dat voor de Spelen?
Per land mogen er in elk geval maximaal twee meedoen in het enkelspel, dus óf Eerland óf Jie naast Jiao.
Hoe bedoel je?quote:Op donderdag 14 april 2016 16:06 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Lijkt me dat ze het via de ranking sowieso wel gaat halen?
Er worden ook nog 22 plekken via de wereldranglijst vergeven. Li Jie staat daarop 24e, maar er vallen nog de nodige Aziatische dames tussenuit vanwege het maximum per land en vanwege de op de Aziatische en Europese OKT's vergeven tickets.quote:Op donderdag 14 april 2016 16:27 schreef Max23 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je?
Ze verliest trouwens met 1-4
Zaterdag de laatste kans voor iedereen in een groot knockout toernooi. Twee tickets dan nog beschikbaar.
Precies. Li Jie haalt het sowieso wel. Daarnaast is er ook een hele grote kans dat het team zich plaatst, dus dan gaat Eerland ook (niet individueel natuurlijk).quote:Op donderdag 14 april 2016 16:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Er worden ook nog 22 plekken via de wereldranglijst vergeven. Li Jie staat daarop 24e, maar er vallen nog de nodige Aziatische dames tussenuit vanwege het maximum per land en vanwege de op de Aziatische en Europese OKT's vergeven tickets.
Maar dan speelt Eerland dus voor Piet snot hier. Want die mag dus nooit individueel naar Rio. Want Jie op basis van de ranking is de 2e Nederlandse dus. En meer mogen er niet.quote:Op donderdag 14 april 2016 16:39 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Er worden ook nog 22 plekken via de wereldranglijst vergeven. Li Jie staat daarop 24e, maar er vallen nog de nodige Aziatische dames tussenuit vanwege het maximum per land en vanwege de op de Aziatische en Europese OKT's vergeven tickets.
Ik ben inderdaad benieuwd wat er zou gebeuren als Eerland hier een ticket pakt en Jie niet.quote:Op donderdag 14 april 2016 16:47 schreef Max23 het volgende:
[..]
Maar dan speelt Eerland dus voor Piet snot hier. Want die mag dus nooit individueel naar Rio. Want Jie op basis van de ranking is de 2e Nederlandse dus. En meer mogen er niet.
Dan gaat Eerland en niet Jie het individuele toernooi spelen, aangezien het ticket op naam is.quote:Op donderdag 14 april 2016 16:58 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad benieuwd wat er zou gebeuren als Eerland hier een ticket pakt en Jie niet.
maar gaat een plek hier pakken boven een plek pakken via de ranking?quote:Op donderdag 14 april 2016 19:45 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dan gaat Eerland en niet Jie het individuele toernooi spelen, aangezien het ticket op naam is.
Oh op die fiets. Denk dat het plek voor de ranking dan doorschuift aangezien Nederland dan al 2 individuele startbewijzen zou hebben.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:48 schreef franklop het volgende:
[..]
maar gaat een plek hier pakken boven een plek pakken via de ranking?
Willen ze niet naar de Spelen ofzo?quote:Op donderdag 14 april 2016 21:26 schreef heywoodu het volgende:
Zuid-Afrika is echt een kutland wat olympische kwalificatie betreft. In nagenoeg elke sport accepteren ze de startbewijzen van continentale OKT's niet, wat op zich niet dramatisch is, maar ze doen er wel aan mee
Vandaag was het weer raak: schermster Juliana Barrett won de finale op het OKT en dus het startbewijs, maar die zal Zuid-Afrika niet accepteren
Wel goed nieuws voor Ivoorkust, dat nu voor het eerst vertegenwoordigd is in het schermen
Niet via continentale OKT's. Goed, dat staat ook letterlijk zo in de documenten van het comité, maar laat je atleten dan niet meedoen aan een OKTquote:Op donderdag 14 april 2016 21:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Willen ze niet naar de Spelen ofzo?
Waarom laat je ze dan meedoen inderdaadquote:Op donderdag 14 april 2016 21:38 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niet via continentale OKT's. Goed, dat staat ook letterlijk zo in de documenten van het comité, maar laat je atleten dan niet meedoen aan een OKT
Nu wint zo'n atleet het toernooi en dus het ticket, maar is het echt voor Jan Lul, en dat is zeker niet de eerste keer in de laatste maanden.
Jij bent hier de speurneus, dus we moeten je wel geloven natuurlijk!quote:Op vrijdag 15 april 2016 22:01 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Overigens zijn ze bij het NOC*NSF al begonnen met het voeren van gesprekken met de (geplaatste) sporters. Dat heb ik uit zeer betrouwbare bron vernomen
Mijn verwachtingen zijn ook behoorlijk getemperd. De usual suspects Vos, Epke en Ranomi lijken het moeilijk te krijgen. Dan heb je de judoka's die ook verder weg lijken van een podiumplek dan in Londen (al is vorm van de dag daar vaak allesbepalend).quote:Op vrijdag 15 april 2016 22:01 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Benieuwd hoe Nederland het gaat doen op deze Spelen,
Vooral ook omdat herhaling van gouden medailles laag is op dit moment (op basis van vorm). Dus het zal gedeeltelijk moeten komen van verbeteringen tov vorige spelen.
Verder zijn er ook nieuwe mogelijkheden zoals een Schippers, Dumoulin en de handbalsters (om maar wat te noemen).
Als het meezit zal het wel weer een top 15 plaats worden (maar dan moeten ze bij het judo en roeien wat beter doen dan 4 jaar terug), en anders misschien net een top 20 notering. Zal vooral afhangen van een Vos en Kromowidjojo.
Overigens zijn ze bij het NOC*NSF al begonnen met het voeren van gesprekken met de (geplaatste) sporters. Dat heb ik uit zeer betrouwbare bron vernomen
Ik denk ook zoiets, met name het aantal gouden plakken zal denk ik gaan tegenvallen, maar des te leuker als veel straks toch raak is.quote:Op vrijdag 15 april 2016 22:22 schreef heywoodu het volgende:
Ik ga voor 20 medailles waarvan 4 keer goud![]()
quote:FIBA bans Slovenia and Spain from Eurobasket 2017
FIBA decided to use the “nuclear solution” and banned the Slovenian and the Spanish men’s national team from Eurobasket 2017. A total of 14 teams is expected to be banned with only France from the moment staying out of this mess.
This is the saction that FIBA has decided to impose to every national federation which has a club playing in Eurocup. According to reports similar letters have been send to Croatia, Bosnia, Serbia, Montengro and FYROM, the countries which have teams in the Adriatic League. It’s also reported that Spain has received such a letter and next in line should be Spain, Russia, Greece, Turkey, Lithuania, Italy, Poland, Israel and every other country with a team which has commited to play next season in Eurocup.
The national federations can “explain themselves” until the 20th of April, which probably means putting more pressure to the local clubs. It remains to be seen how this will end, since Serbia, Croatia, Italy, Greece, Serbia, Israel, Lithuania, Spain and Turkey have already qualified to the 2017 tournament and FIBA with this move its practically hurting its own tournament. The qualification games for the open spots start on the 31st of August. In theory Spain and Lithuania are also in danger of being banned from the upcoming Olympic Games and that may mean also bans for other teams from the pre-Olympic tournaments.
Dat hele Champions League vs Euroleague verhaal is wel een van de meest trieste voorbeelden van slecht bestuur in lange tijd in de sportquote:
Ha ha ha dit is echt......:Dquote:Op zaterdag 16 april 2016 06:37 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat hele Champions League vs Euroleague verhaal is wel een van de meest trieste voorbeelden van slecht bestuur in lange tijd in de sport
Jaquote:
Bedankt voor de uitleg.quote:Op zaterdag 16 april 2016 19:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ja
Ik heb hier vanmorgen geprobeerd het een beetje uit te leggen:
Knetterende ruzie in basketbal, toplanden mogelijk van EK geschopt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |