Of hij nu wel of niet discrimineert met `minder Marokkanen willen' (is dat een vraag?quote:Op dinsdag 9 december 2014 14:49 schreef ems. het volgende:
[..]
Hij zegt "waaronder" Marokkanen. Dus hij discrimineert tenminste niet in zijn discriminatie
En als jij een tent vol mensen zover krijgt dat meermaals te scanderen beland je wat mij betreft ook gewoon in een cel.quote:[..]
Dat de beste man een hoop domme dingen zegt zal ik nooit ontkennen. Ik ben geen fan, verder. Wel ben ik van mening dat minder Islam een land alleen maar goed kan doen.
Dan moet je het dus hebben over criminelen en niet criminele Marokkanen, of welke groep dan ook. Doe je dat wel dan loop je op een heel dun randje wat betreft ethiek, een propere rechtstaat, en discriminatie; en Wilders, het mag duidelijk zijn, gaat regelmatig over de schreef.quote:[..]
Een "lieve" Marokkaan hoeft zich, als ik Wilders mag geloven, ook nergens druk om te maken. Verder lijkt het me ook voor Marokkanen wenselijk als criminele elementen uit de samenleving worden gefilterd. Dat ze toevallig dezelfde afkomst hebben maakt niet zoveel uit. Als Indonesiërs (of zoals Wilders al aankaart; Canadezen) zich gaan misdragen in Nederland mogen ze wat mij betreft op exact dezelfde manier aangepakt worden als Marokkanen. Hell, ik als Indo zijnde zou juist dolblij zijn als de kutte elementen van mijn "vaderland" geweerd worden.
...
Dat heeft de GBL gewoon overgeschreven uit het SP-programma.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:27 schreef EttovanBelgie het volgende:
Laat Wilders' sociaal-economische programma nu het enige zijn wat ik nog enigszins kan slikken; ware het niet dat het een exclusivistisch programma is.
Lees je eens in. Het politieke gedachtegoed van de PVV is nationaal-socialistisch.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:26 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
Want de nazi's riepen dat ook? Wat een quatsch
Iedereen behalve jij begrijpt wat ik bedoel.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:26 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ah, je hanteert de infantiele definitie van 'rechts/links'.
Lekker figuur ben jij. Iemand in de cel gooien om het gebruiken van de vrijheid van meningsuiting.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:27 schreef trancethrust het volgende:
En als jij een tent vol mensen zover krijgt dat meermaals te scanderen beland je wat mij betreft ook gewoon in een cel.
Nee, maar wel alles met het soort nationalisme wat je bij de nationaal-socialisten uit de jaren 30 zag.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, want moskeeen weg willen hebben heeft alles met socialisme te maken.
Man, man, man.
Oh zeker... je hebt weer een stok om 'de Marokkaan' en de landverraderlijke biodikpap elite mee te slaan. Gefeliciteerd.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:28 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Iedereen behalve jij begrijpt wat ik bedoel.
Ja? Valt wel mee hoor. Wilders verheft zich nooit tegen de invloeden van VSAmerikanisering.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:29 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Nee, maar wel alles met het soort nationalisme wat je bij de nationaal-socialisten uit de jaren 30 zag.
Ik vraag mij echt af of je nu écht zo blind bent of gewoon maar zo doet om te trollen.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja? Valt wel mee hoor. Wilders verheft zich nooit tegen de invloeden van VSAmerikanisering.
De stok is me in de hand gedrukt. Dat doen ze helemaal zelf.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:29 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Oh zeker... je hebt weer een stok om 'de Marokkaan' en de landverraderlijke biodikpap elite mee te slaan. Gefeliciteerd.
Voor iemand die zijn mond vol heeft over het behoud van de Nederlandse cultuur(wat die ook moge zijn) is het vreemd dat hij nooit tekeer gaat over Israëlische en Amerikaanse invloeden.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:29 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja? Valt wel mee hoor. Wilders verheft zich nooit tegen de invloeden van VSAmerikanisering.
Tuurlijk, dat rechtvaardigt het beoordelen van mensen puur op afkomst...quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:31 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De stok is me in de hand gedrukt. Dat doen ze helemaal zelf.
Dat doen we allemaal. Ik neem aan dat jij ook vindt dat mensen zonder Nederlands paspoort hier bijvoorbeeld geen uitkering mogen krijgen.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:31 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Tuurlijk, dat rechtvaardigt het beoordelen van mensen puur op afkomst...
Het wel of niet hebben van een paspoort geeft geen waardeoordeel over mensen. Slecht voorbeeld, try again.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:33 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dat doen we allemaal. Ik neem aan dat jij ook vindt dat mensen zonder Nederlands paspoort hier bijvoorbeeld geen uitkering mogen krijgen.
Nee, dat doen we niet. En al helemaal niet op FOK, getuige de Zwarte Piet discussie. Wordt er over Neerlands minder verheffende geschiedenis gesproken, is men er als jongen van Jan de Wit als de kippen bij om te roepen 'dat dat heel lang geleden is!' en dat hij persoonlijk 'noooooit een slaaf heeft gehad' en dat zijn voorouders 'gewone mensen' waren.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:33 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dat doen we allemaal. Ik neem aan dat jij ook vindt dat mensen zonder Nederlands paspoort hier bijvoorbeeld geen uitkering mogen krijgen.
Ja, en dat dus. Wat een voorbeeld idd...quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het wel of niet hebben van een paspoort geeft geen waardeoordeel over mensen. Slecht voorbeeld, try again.
Jullie doen wel alsof jullie moreel ver boven pvv'ers uitsteken. Maar het enige verschil tussen jou en mij is een papiertje. Ik kan ook wel zeggen: bah wat ben jij nationaal-socialistisch, Nederlanders mogen van allerlei diensten hier gebruik maken en mensen die in Afrika wonen niet.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het wel of niet hebben van een paspoort geeft geen waardeoordeel over mensen. Slecht voorbeeld, try again.
Moreel verheven?quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:38 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Jullie doen wel alsof jullie moreel ver boven pvv'ers uitsteken. Maar het enige verschil tussen jou en mij is een papiertje. Ik kan ook wel zeggen: bah wat ben jij nationaal-socialistisch, Nederlanders mogen van allerlei diensten hier gebruik maken en mensen die in Afrika wonen niet.
Tot zover de inhoudelijke reacties van El_Troll.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:22 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk. Pleit hem maar vrij. Is het je baas?
Dan snap je niet wat nationaal-socialisme als politieke stroming precies inhoudt.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:38 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Jullie doen wel alsof jullie moreel ver boven pvv'ers uitsteken. Maar het enige verschil tussen jou en mij is een papiertje. Ik kan ook wel zeggen: bah wat ben jij nationaal-socialistisch, Nederlanders mogen van allerlei diensten hier gebruik maken en mensen die in Afrika wonen niet.
Het is juist andersom. Ik hoor hier constant dat je niet trots mag zijn op Nederland vanwege allerlei wantoestanden in het verleden maar als we het hebben over bijvoorbeeld vrouwenonderdrukking in de islamitische wereld dan wordt er gezegd dat die cultuur niet slechter is maar anders.quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat doen we niet. En al helemaal niet op FOK, getuige de Zwarte Piet discussie. Wordt er over Neerlands minder verheffende geschiedenis gesproken, is men er als jongen van Jan de Wit als de kippen bij om te roepen 'dat dat heel lang geleden is!' en dat hij persoonlijk 'noooooit een slaaf heeft gehad' en dat zijn voorouders 'gewone mensen' waren.
Gaat het om Marokko, moet de Nederlands-Marokkaanse gemeenschap kennelijk als geheel continu verantwoording afleggen wanneer een lid ervan zaken uitvreet die niet horen.
Kroegracisme van het laagste soort.
Van wie mag je niet trots zijn, precies?quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:43 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Het is juist andersom. Ik hoor hier constant dat je niet trots mag zijn op Nederland vanwege allerlei wantoestanden in het verleden maar als we het hebben over bijvoorbeeld vrouwenonderdrukking in de islamitische wereld dan wordt er gezegd dat die cultuur niet slechter is maar anders.
Bestaat er ook zoiets als intelligent-racisme?quote:Op dinsdag 9 december 2014 16:37 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, dat doen we niet. En al helemaal niet op FOK, getuige de Zwarte Piet discussie. Wordt er over Neerlands minder verheffende geschiedenis gesproken, is men er als jongen van Jan de Wit als de kippen bij om te roepen 'dat dat heel lang geleden is!' en dat hij persoonlijk 'noooooit een slaaf heeft gehad' en dat zijn voorouders 'gewone mensen' waren.
Gaat het om Marokko, moet de Nederlands-Marokkaanse gemeenschap kennelijk als geheel continu verantwoording afleggen wanneer een lid ervan zaken uitvreet die niet horen.
Kroegracisme van het laagste soort.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |