De broek is pas na 3 maanden oid gevonden meen ik, ga je nu beweren dat al die tijd geen mens daar door dat gebied heeft gelopen? De koeien moeten eten hebben, de indianen moeten hun kleding wassen.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:33 schreef El_Matador het volgende:
Ja joh, maak er een heel Center Parcsverhaal van.![]()
- Er woont geen hont
- Het regende pijpenstelen
Wanneer alle getuigen zich vergissen op de dag cq het uur dat ze Kris en Lisanne gezien hebben (zoveel is zeker) waarom is het dan onmogelijk dat deze persoon zich vergist?quote:Sure, hij vergist zich. Of nee, liegt. En ook tegen de ouders. Zit je nou echt te zoeken?
Dat zeg je nu al een paar keer, maar je wilt maar niet delen wat de tussenliggende vegetatie jou geleerd heeft.quote:Het traject is van belang. En alles wat daarbij hoort, o.a. vegetatie.
Dat laatste lieg je.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:43 schreef Za het volgende:
[..]
De broek is pas na 3 maanden oid gevonden meen ik, ga je nu beweren dat al die tijd geen mens daar door dat gebied heeft gelopen? De koeien moeten eten hebben, de indianen moeten hun kleding wassen.
En what about al die narcotraffickers?, het is hun enige route volgens jou!
Ik zeg niet dat het onmogelijk is, hoe kom je daarbij.quote:Wanneer alle getuigen zich vergissen op de dag cq het uur dat ze Kris en Lisanne gezien hebben (zoveel is zeker) waarom is het dan onmogelijk dat deze persoon zich vergist?
Die ken ik toch niet? Daarom vroeg ik ook aan Geruisloos om de mogelijke routes te plotten, dan kan je dat a.h.v. Google Earth en Bing aardig inschatten.quote:Dat zeg je nu al een paar keer, maar je wilt maar niet delen wat de tussenliggende vegetatie jou geleerd heeft.
quote:Op woensdag 10 december 2014 02:47 schreef El_Matador het volgende:
Dat laatste lieg je.
Ik zei "de enige route door de jungle". Dichter bij Changuinola wordt de vegetatie lager, het gebied veel drukker en vlakker.
quote:Op maandag 1 december 2014 18:12 schreef El_Matador het volgende:
Wat onze Montenegrijnse Plinio voorstelt, is lang zo gek nog niet. Op zoek naar een kerstvakantie (ja, lekker laat), met de kaart van Centraal-Amerika voor me (Boquete is nog langsgekomen als optie maar wordt hem toch niet...), is de enige route voor drugssmokkel van Colombia naar Mexico door de onherbergzame jungle van Alto Romero.
Ten zuiden van de CD is het te vlak en druk bevolkt met David en omgeving. De noordelijke kust is Bocas en Changuinola en andere drukke, met DEA en politie bevolkte plekken.
De enige route loopt dus precies door het Parque La Amistad.
quote:Op woensdag 10 december 2014 02:27 schreef Perico het volgende:
[..]
Hallo Matteo,
Ja, een iPhone heeft meer een vissenoog perspectief, maar op die foto van Kris zijn alle verhoudingen wel juist. Die plant, de cyathea albomarginata, met die tentakels, is overigens daar ongeveer net zo groot als op de foto van Lisanne.
Op de foto van Kris zie je duidelijk dat de rode struik in het achterland, ver weg is.
Lisanne's foto is niet gezoomd. Die cyathea plant is bijna net zo groot, maar ze staat er zelf van erg dichtbij op, plus dat die rode struik een stuk dichterbij is, zonder te zoomen.
Dat valt gewoon op. Een verschil in camera maakt wel wat uit, maar naast een grote Lisanne en een rode struik die naarvoren is gehaald zonder te zoomen staat er ook nog eens veel van de omgeving ter linkerzijde op, terwijl Lisanne wel heel dichtbij is.
Intuitief wringt dat allemaal wat, omdat de bergen in het achterland wel exact qua grootte over elkaar heen kunnen worden gelegd. Maar het kan net zo goed aan mij liggen, daar niet van..
Hier het vergelijk:Ha Perico,SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eerder maakte ik deze vergelijking:
http://s8.photobucket.com(...).jpg.html?sort=3&o=9
De foto's zijn hier qua achtergrond vergelijkbaar gemaakt om een hoekverschil tussen canon en iPhone op te sporen, maar het kan ook dienen voor ons vraagstuk. Duidelijk is dat wanneer de achtergrond vergelijkbaar gemaakt wordt, Lisanne dichter bij de camera staat dan Kris. voor de achtergrond maken die paar meters niet uit.
Bovendien neemt de iPhone met een kleinere beeldhoek meer van de lengte van Kris --> dus verderaf. nmbm althans.
Welk geschetst pad is dat? Die blauwe lijn loopt ver ten westen van waar ze zich bevonden, niet?quote:Op woensdag 10 december 2014 02:20 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Dezelfde denk ik. Zie hier een detail met geschetst pad (in blauw)
http://s8.photobucket.com(...).jpg.html?sort=3&o=0
In het gebied naar de huizen 12 en 13 zijn m.i. alle opties doorzocht. Staan ook heel veel helikopters geplakt.
ik bedoel dat het goed kan dat een derde de foto heeft gemaakt.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:43 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dus je roept maar wat?
Ik vroeg toch, in welk scenario dan ook? Denk er dieper over na, wat bedoel je ermee, hoe kan het, wie, wat, wanneer, etc.
Kris is nu juist de startaanwijzing, nu redeneer je in een cirkel.
Wat ik zei. Dat jij niet wil lezen, is niet mijn fout.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:50 schreef Za het volgende:
Centraal-Amerika voor me (Boquete is nog langsgekomen als optie maar wordt hem toch niet...), is de enige route voor drugssmokkel van Colombia naar Mexico door de onherbergzame jungle van Alto Romero.
Ten zuiden van de CD is het te vlak en druk bevolkt met David en omgeving. De noordelijke kust is Bocas en Changuinola en andere drukke, met DEA en politie bevolkte plekken.
De enige route [tussen de drukke kust en de CD] loopt dus precies door het Parque La Amistad.
Dag 'Mata'quote:Op woensdag 10 december 2014 02:51 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Welk geschetst pad is dat? Die blauwe lijn loopt ver ten westen van waar ze zich bevonden, niet?
De rode lijnen heeft SINAPROC gevolgd, bij hut 12 zijn ze volgens mij niet geweest en na Hut 13 naar het oosten afgebogen, waar Kris en Lisanne naar het noorden gevonden zijn...
Die helikoptervluchten heb ik in de OP samengevat. Die begonnen pas op 8 april overdag.
ja nee duidelijk. Als er gevraagd wordt naar uitleg, haak je af. "Dat boeit me niet".quote:Op woensdag 10 december 2014 02:53 schreef Marrije het volgende:
[..]
ik bedoel dat het goed kan dat een derde de foto heeft gemaakt.
Jij vraagt wie dat was, ja duh, als we dat wistenEn wanneer, nou wanneer de foto is gemaakt.
Ik ga geen verhaal ophangen uit de grote duim of dat nou angelo was die door de dames onbedoeld werd betrapt toen hij bezig was met een drugstransport, deal, blabla... Of dat het pablo was die dacht aan die meiden vergrijp ik mij en daarna what to do what to do blabla.
De fotos zijn snachts gemaakt, en mijn onderbuik zegt dan, lekker stiekem.
En daar hoeft verder geen heel verhaal om heen. Een los stukje kan een schakel zijn.
Dat zijn hele andere locaties maar hij kent het gebied. Maar dan dus nog verder van SINAPROC vandaan...quote:Op woensdag 10 december 2014 02:59 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Dag 'Mata'
De blauwe lijn loopt globaal over het pad zoals Baru dat in zijn vogelvluchtkaart op bing heeft aangetekend. Dat is ook een 'ongeveer', maar wel de beste die er nu is, en hij komt bij de 1e kabelbrug uit.
Ik vind het allemaal best, maar jij zegt dat er geen hond is in het gebied, en tegelijkertijd vind je het helemaal geen gek idee dat Kris en Lisanne narcotraffickers zijn tegengekomen.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:47 schreef El_Matador het volgende:
Dat laatste lieg je.
Ik zei "de enige route door de jungle". Dichter bij Changuinola wordt de vegetatie lager, het gebied veel drukker en vlakker.
Aan de David-kant is ook een route. Ik had het specifiek over ten noorden van de cordillera die door heel Centraal-Amerika loopt.
Trek een route van San Pedro Sula door Nicaragua en Costa Rica en blijf in de jungle. Waar kom je langs in Panama?
Die getuigen die Kris en Lisanne hebben gezien kennen het gebied ook, en Sigrid kende hen persoonlijk, toch komen zij met verkeerde tijden, net zoals Angel Palacios zich kan vergissen in de locatie.quote:Ik zeg niet dat het onmogelijk is, hoe kom je daarbij.
Ik zie er geen enkele aanleiding voor, hij maakt deel uit van het team en kent het gebied.
OK wat zeggen de kaarten en satellietkaarten je mbt het tussenliggende gebied (post # 126)quote:Die ken ik toch niet? Daarom vroeg ik ook aan Geruisloos om de mogelijke routes te plotten, dan kan je dat a.h.v. Google Earth en Bing aardig inschatten.
Nou, daar heb je je langverwachte antwoord.quote:Op woensdag 10 december 2014 03:01 schreef Za het volgende:
[..]
Ik vind het allemaal best, maar jij zegt dat er geen hond is in het gebied, en tegelijkertijd vind je het helemaal geen gek idee dat Kris en Lisanne narcotraffickers zijn tegengekomen.
Eerst die mogelijke routes zien meisje. Rustig aan.quote:OK wat zeggen de kaarten en satellietkaarten je mbt het tussenliggende gebied (post # 126)
ik begrijp best dat iemand niet alles leest en of alles kan onthouden, maar ik ga ook niet alles aan elkaar plakken.quote:Op woensdag 10 december 2014 02:59 schreef El_Matador het volgende:
[..]
ja nee duidelijk. Als er gevraagd wordt naar uitleg, haak je af. "Dat boeit me niet".
Dan kan je van alles blijven roepen. Niemand die het kan weerleggen want uileg hoe of wat geef je niet. Je gooit gewoon een stelling erin; hop, bewijs maar dat het niet klopt.
Ik weet dat we in BNW zitten waar dat soort "hier heb je mijn complot'theorie' en slik het maar"-retoriek allemaal moet kunnen, maar vind je het zelf, na al die maanden niet wat makkelijk worden?
Als je met Kris op de foto op 8 april nog steeds halsstarrig vast blijft houden aan vermoord op 1 april, na al die maanden, gewoon blind vooruit, wat schiet je dan op?
Niet alleen tegen jou, jackie doet dat ook.
Nieuwe feiten bieden nieuwe mogelijkheden. Maar wat is de meerwaarde van "een idee droppen en de hele hoe of wat of waarom van het idee maakt me niks uit" over "ik heb een droom zus en zo gehad" of "de ziener heeft dit en dat "gezien""?
Valse sporen uitzetten
Foto-expert
Telefoongegevensvervalsexpert
Niet geinteresseerd in geld
Ook niet in waardevolle spullen
Verstopt rugzakken
Hakt lichamen in stukken en verspreid ze zonder sporen van geweld achter te laten langs de rivier
Psycho
Sterk
Kan goed liegen
Heeft vriendjes bij het OM
Heeft een boot
En een capuchon
En scopolamine
En een hypercomputer om foto's mee te bewerken
Ja, kijk, leuk, die criminelen, maar bouw je een A- of B-film of toch een belachelijke Z-film?
Nee, waarom zouden narcotraffickers (die zich daar volgens jou niet ophouden in geval van regen) een broek gaan verplaatsen door de jungle?quote:Op woensdag 10 december 2014 03:04 schreef El_Matador het volgende:
Nou, daar heb je je langverwachte antwoord.
Tijd om naar bedje te gaan Za, je begint nu echt compleet te raaskallen.quote:Op woensdag 10 december 2014 03:11 schreef Za het volgende:
[..]
Nee, waarom zouden narcotraffickers (die zich daar volgens jou niet ophouden in geval van regen) een broek gaan verplaatsen door de jungle?
Mocht deze optie desondanks bestaan IYO, in hoeverre is de tussenliggende vegetatie dan nog van belang inzake de vindplek van de broek en de Quebrada?
Je beseft dat ik alleen vraag de "info" waar jij mee komt te verklaren?quote:Op woensdag 10 december 2014 03:13 schreef El_Matador het volgende:
Tijd om naar bedje te gaan Za, je begint nu echt compleet te raaskallen.
Nee, want je lult maar een eind raak. Je projecteert jouw eigen scenario op mij "dat broekje is van hand tot hand gegaan -door narcos?-".quote:Op woensdag 10 december 2014 03:22 schreef Za het volgende:
[..]
Je beseft dat ik alleen vraag de "info" waar jij mee komt te verklaren?
Kan het zijn dat de 1 denkt dat de -lange-rode lijn het Pianista pad is en de ander meent dat het de blauwe is?quote:Op woensdag 10 december 2014 02:20 schreef matteo_111 het volgende:
[..]
Dezelfde denk ik. Zie hier een detail met geschetst pad (in blauw)
http://s8.photobucket.com(...).jpg.html?sort=3&o=0
In het gebied naar de huizen 12 en 13 zijn m.i. alle opties doorzocht. Staan ook heel veel helikopters geplakt.
Ben het met je eens maar daar kunnen misschien bepaalde redenen voor zijn.quote:Op woensdag 10 december 2014 11:06 schreef BertV het volgende:
Het zou veel makkelijker zijn om hier een dakloze Zuid-Amerikaan voor te gebruiken dan twee Nederlandse toeristen.
Alleen al het gedoe met het vervoer, de te verwachte media heisa etc.
Maar dan hebben ze dus de operaties uitgevoerd, en daarna de lichaamsdelen weer teruggebracht om het een verdwaling te laten lijken? Bij een zwerver hoef je die moeite niet eens te doen. Hoe naar dat ook klinkt. En nog een keer naar de plaats van delict rijden is wel heel veel risico nemen.quote:Op woensdag 10 december 2014 11:11 schreef gynaika het volgende:
[..]
Ben het met je eens maar daar kunnen misschien bepaalde redenen voor zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |