NOSquote:In de Tweede Kamer is het tot een harde aanvaring gekomen tussen de PVV en andere fracties. PVV-Kamerlid De Graaf gebruikte zijn spreektijd in een debat over integratie voor het opsommen van redenen waarom Nederland beter af zou zijn zonder islam en zonder moslims. Andere fracties vonden hem regelmatig te ver gaan.
PVV-Kamerlid De Graaf: "Moslims veranderen niet, assimileren niet, integreren niet. Nee, ze verbouwen op onze kosten Nederland tot hun eigen huis, met al die moskeeën." De PVV is bang dat Nederland "volledig wordt geïslamiseerd" en wijst de PvdA aan als 'schuldige' partij.
De PvdA moet zich schamen dat de partij heeft voorgesteld de Palestijnse staat te erkennen, vindt De Graaf. "Het gaat te ver om de PvdA een antisemitische partij te noemen, maar het lijkt er wel op dat ze steeds meer tegemoet willen komen aan de antisemitische opvattingen van hun moslimkiezers."
"Voorzitter, dit kan niet wat hier gezegd wordt in deze zaal", reageerde PvdA-Kamerlid Vermeij. "Ik vraag aan de heer De Graaf om hier afstand van te nemen!" Tijdens deze discussie riep PVV-Kamerlid Bosma iets vanuit zijn bankje, waarop de voorzitter zei: "Meneer Bosma, als u iets te melden heeft, er is een microfoon." De Graaf nam geen afstand van zijn uitspraak.
Baarmoeder
De Graaf vervolgde zijn betoog. "Ons staat in Nederland een demografische ramp te wachten. Een ongewenste culturele omwenteling die zijn weerga niet kent, via de vervanging van de bevolking." Eerder maakte De Graaf een opmerking over het aantal geboortes en dat dat volgens hem bij "moslims een stuk hoger ligt dan bij Nederlanders".
Volgens De Graaf is de naam Mohammed (en afgeleiden daarvan) de op één na populairste naam in Nederland. "Niet alleen in de bezette gebieden in de grote steden, dat geldt voor heel Nederland."
PVV-Kamerlid De Graaf: lawine aan kinderen die Mohammed heten
De Nederlandse eigenheid, identiteit en cultuur worden via immigratie en de baarmoeder om zeep geholpen
PVV-Kamerlid De Graaf
"De scholen zien een lawine aan kinderen tegemoet die vernoemd zijn naar Mohammed. De Nederlandse eigenheid, identiteit en cultuur worden via immigratie en de baarmoeder om zeep geholpen. Diverse islamitische leiders zeiden dat letterlijk, zoals Kadhafi."
"Ballen tonen"
Kamerlid Schouten van de ChristenUnie onderbrak De Graaf tegen het eind van zijn betoog: "Ik heb nu een half uur naar de tirade van de heer De Graaf geluisterd. Hij loopt heel stoer allerlei dingen te roepen, ik weet niet wat voor woorden ik daaraan moet geven, maar dan moet 'ie ook ballen tonen en roepen dat 'ie die mensen het land uit wil hebben. Maar dat durft hij niet."
De Graaf reageerde door te zeggen dat wat hem betreft iedereen mag meedoen die wil meedoen, maar dat van mensen met een dubbele nationaliteit het Nederlandse paspoort moet worden afgepakt na een strafbaar feit.
Schouten en SP-Kamerlid Karabulut gaven aan dat zij vooral geshockeerd waren door de opmerking over de baarmoeder. "Ik ben onwel geworden door de uitspraken over de baarmoeder en de aanvallen op alle kindjes die hier geboren en getogen zijn." De Graaf: "O ja, heel zielig."
Geen islam in Nederland
D66-Kamerlid Weijenberg wilde weten of de PVV met het betoog wil zeggen dat je in Nederland in alles mag geloven behalve de islam. "Het is een gevaarlijke totalitaire ideologie. Als de heer Weijenberg met een stukje aluminiumfolie onder zijn capuchon op zijn hoofd wil blijven lopen, D66'ers zijn nogal bang voor aardstralen, dan moet hij dat doen."
Toen Van Weijenberg zijn vraag herhaalde zei De Graaf: "Inderdaad, wij willen geen islam in Nederland."
Ondervoorzitter Arib, die het debat leidde, zegt dat zij de gang van zaken tijdens het debat op verzoek van de meerderheid zal bespreken in het Presidium van de Tweede Kamer.
Origineel argumenttwitter:khadijaArib twitterde op woensdag 26-11-2014 om 17:24:28Vandaag heeft 't debat over integratie een dieptepunt bereikt. Schamteloos werd n groep op basis van afkomst geschoffeerd#hoediepkunjezinken reageer retweet
Waarschijnlijk ook teveel woorden voor pvvee om te onthouden.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:17 schreef Janneke141 het volgende:
Partij voor de Vrijheid Voor Mensen Die Hetzelfde Denken Als Geert. Maar dat paste niet op de kieslijst.
dit is wel zo'n ontzettend terechte klacht. Waarom zou je van iets afstand kunnen nemen wat je zelf heb gezegd?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:09 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Tweede Kamerleden die telkens eisen dat hij afstand neemt van zijn eigen uitspraken
Ferguson is een goed voorbeeld wat ons te wachten staat.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:23 schreef MouzurX het volgende:
Ben het er eigenlijk wel mee eens.
(met: "Ons staat in Nederland een demografische ramp te wachten. Een ongewenste culturele omwenteling die zijn weerga niet kent, via de vervanging van de bevolking.)
We willen geen één Europa want dan verloochenen we de verschillende Europese culturen/talen door deze samen te persen in 1 identiteit. Echter laten we wel ladingen niet-westerse immigranten toe onder het nom van de multi-culturele samenleving. Met een geboortecijfer van 1,8 en een positief immigratiesaldo uit niet-westerse landen is het simpel afwachten totdat de hele bevolking vervangen is.
Altijd goed als mods op fok kindermishandeling met een mes aanmoedigenquote:Op woensdag 26 november 2014 20:16 schreef zarGon het volgende:
Mmm, besneden piemels in arische vagina's. [ afbeelding ].
toneelspel duhquote:Op woensdag 26 november 2014 20:27 schreef MouzurX het volgende:
"Schouten en SP-Kamerlid Karabulut gaven aan dat zij vooral geshockeerd waren door de opmerking over de baarmoeder. "Ik ben onwel geworden door de uitspraken over de baarmoeder en de aanvallen op alle kindjes die hier geboren en getogen zijn."
Geschockeerd om dat?
Vertel. Pak ik de tissues vast want dat wordt janken.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:26 schreef hoas het volgende:
[..]
Ferguson is een goed voorbeeld wat ons te wachten staat.
En met nazi's en communisten krijg je tenminste nog een fatsoenlijke, eerlijke kogel in je achterhoofd in plaats van die overdreven onthoofdingen.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:30 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik snap niet precies wat het nou zo schokkend maakt als een politicus andere gedachtegoeden verachtelijk vindt. Een land met veel praktiserende moslims is net zo onwenselijk als een land vol communisten of nazi's.
De enige maatregel die hij geeft is het terugsturen van mensen met een dubbel paspoort wanneer ze een misdaad begaan. Ik zou zelfs nog verder gaan: een complete immigratiestop, tenzij zeer hoog opgeleid. Een beetje zoals de VS doet.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:29 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Tja, het is goed dat ze problemen benoemen, maar die gasten van de PVV slaan wel erg door.
Ligt er een beetje aan wat je onder integreren verstaat.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:31 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben geen PVV-stemmer maar de man heeft wel gelijk dat moslims niet integreren hier en dat ook niet willen.
Die kans lijkt me niet zo groot.. heb geen cijfers bij de hand maar naar verhouding is het aantal moslims in Nederland niet bepaald groot te noemen volgens mij.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:31 schreef Arthur_Spooner het volgende:
De islam is een middeleeuws gedachtengoed dat volkomen haaks staat op onze waarden. Dat gedachtengoed mag dus nooit de boventoon gaan voeren.
Ja inderdaad maar dat mag niet van Brussel. Wat dat betreft is Nederland sowieso al een zinkend schip.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:32 schreef MouzurX het volgende:
[..]
De enige maatregel die hij geeft is het terugsturen van mensen met een dubbel paspoort wanneer ze een misdaad begaan. Ik zou zelfs nog verder gaan: een complete immigratiestop, tenzij zeer hoog opgeleid. Een beetje zoals de VS doet.
Wat doen we dan met de vijfde colonne in ons land? Zoals De Graaf al aangeeft: de islamisering is reeds een feit.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:32 schreef MouzurX het volgende:
[..]
De enige maatregel die hij geeft is het terugsturen van mensen met een dubbel paspoort wanneer ze een misdaad begaan. Ik zou zelfs nog verder gaan: een complete immigratiestop, tenzij zeer hoog opgeleid. Een beetje zoals de VS doet.
9/10%, valt wel mee met die invasiequote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Die kans lijkt me niet zo groot.. heb geen cijfers bij de hand maar naar verhouding is het aantal moslims in Nederland niet bepaald groot te noemen volgens mij.
Geen terrorist zijn.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat je onder integreren verstaat.
We kunnen beginnen met ze uit te sluiten van de Sociale Zekerheid.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:34 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wat doen we dan met de vijfde colonne in ons land? Zoals De Graaf al aangeeft: de islamisering is reeds een feit.
Ja, wat gaat het hier enorm slecht en wat hebben we het enorm slecht hierquote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ja inderdaad maar dat mag niet van Brussel. Wat dat betreft is Nederland sowieso al een zinkend schip.
quote:De PVV is bang dat Nederland "volledig wordt geïslamiseerd" en wijst de PvdA aan als 'schuldige' partij.
Moslims doen geen afstand van hun geloof en weigeren om 's winters boerenkool te eten.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat je onder integreren verstaat.
Laag opgeleide pvv'erts ook in kampen stoppen graag.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:32 schreef MouzurX het volgende:
[..]
De enige maatregel die hij geeft is het terugsturen van mensen met een dubbel paspoort wanneer ze een misdaad begaan. Ik zou zelfs nog verder gaan: een complete immigratiestop, tenzij zeer hoog opgeleid. Een beetje zoals de VS doet.
Dat ligt eraan. Neuken die meer dan hardwerkende Nederlanders?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:34 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]![]()
Er zijn ook steeds meer motorclubs. Moeten we niet bang zijn dat straks heel Nederland bestaat uit motorclubleden?
Terug naar het censuskiesrecht.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:35 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Laag opgeleide pvv'erts ook in kampen stoppen graag.
quote:Op woensdag 26 november 2014 20:11 schreef ems. het volgende:
Hij heeft wel gelijk. Helaas vergeet hij christenen enzo ook te noemen.
quote:Op woensdag 26 november 2014 20:23 schreef MouzurX het volgende:
Ben het er eigenlijk wel mee eens.
(met: "Ons staat in Nederland een demografische ramp te wachten. Een ongewenste culturele omwenteling die zijn weerga niet kent, via de vervanging van de bevolking.)
quote:Op woensdag 26 november 2014 20:23 schreef JagerJanssen het volgende:
Als ik zo eens kijk naar de grote steden dan maak ik mij wel zorgen over de toekomst van Nederland. Zoveel 'allochtone' kinderen waarvan je nu al kan zeggen dat daar later niets goeds van gaat komen.
En ze moeten eens niet zo'n grote mond hebben. Ze mogen altijd een grote bek hebben en zodra er iemand tegenin gaat is diegene gelijk aan het discrimineren. Als wij in Marokko zouden zitten en daar zo'n grote bek hebben worden we afgemaakt.
quote:Op woensdag 26 november 2014 20:30 schreef Glazenmaker het volgende:
Ik snap niet precies wat het nou zo schokkend maakt als een politicus andere gedachtegoeden verachtelijk vindt. Een land met veel praktiserende moslims is net zo onwenselijk als een land vol communisten of nazi's.
Speciaal voor jou:quote:Op woensdag 26 november 2014 20:31 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben geen PVV-stemmer maar de man heeft wel gelijk dat moslims niet integreren hier en dat ook niet willen.
Deze quotes omschrijven wel aardig wat ik vind en denk.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het is altijd wel handig je eigen mening erbij te zetten als je het halve topic quote.
Vermenging in de zin van halfbloedkindjes makenquote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat je onder integreren verstaat.
Nope.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:37 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
Ik ben sceptisch over de pvda,vvd,d66,pvv en de cda.
Ben ik de enige?
Hoeveel moslims ken jij?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:31 schreef Pleun2011 het volgende:
Ben geen PVV-stemmer maar de man heeft wel gelijk dat moslims niet integreren hier en dat ook niet willen.
Ach, neuken in eigen kring is onder de meeste bevolkingsgroepen vrij gebruikelijk.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:37 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Vermenging in de zin van halfbloedkindjes maken
Een zinkend schip kan er nog perfect goed uit zien, terwijl het water al naar binnen aan het stromen is.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:34 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja, wat gaat het hier enorm slecht en wat hebben we het enorm slecht hierNederland is echt een vreselijk kutland om in te wonen idd
Hoho, eten doe je maar met het bord op schoot voor de televisie. Die gezelligheid aan tafel moeten we niet willen met z'n allen.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:38 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Hoeveel moslims ken jij?
Ik ken er een aantal en dat zijn hele gewone mensen die gewoon geïntegreerd zijn. Ja ze houden er nog steeds rare gewoontes op na, zoals heel vaak met de hele familie afspreken en samen eten en zo. Echt heel eng.
Best veel.. zelfs relatie mee gehad. Ben eerlijk gezegd wel een liefhebber van moslima's, alleen jammer van dat kutgeloof van zequote:Op woensdag 26 november 2014 20:38 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Hoeveel moslims ken jij?
Is het weer de schuld van 'links' ja?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:40 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Een zinkend schip kan er nog perfect goed uit zien, terwijl het water al naar binnen aan het stromen is.
Persoonlijk zou ik het trouwens ook als een groot verlies beschouwen wanneer de gehele bevolking zou worden vervangen en er dus geen blond haar/blauwe ogen meer zou voorkomen. Maar dat zal door de linkse kliek natuurlijk direct als racistisch worden beschouwd, alhoewel dit alleen het verlies van diversiteit in enkele uiterlijke genen betreft maar dat terzijde.
Wat loop je nou toch allemaal te bazelen man?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:40 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Een zinkend schip kan er nog perfect goed uit zien, terwijl het water al naar binnen aan het stromen is.
Persoonlijk zou ik het trouwens ook als een groot verlies beschouwen wanneer de gehele bevolking zou worden vervangen en er dus geen blond haar/blauwe ogen meer zou voorkomen. Maar dat zal door de linkse kliek natuurlijk direct als racistisch worden beschouwd, alhoewel dit alleen het verlies van diversiteit in enkele uiterlijke genen betreft maar dat terzijde.
Sinds wanneer is moslim een ras?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Tja je kan nu moeilijk Erdogan weerspreken over racisme in Nederland.
Deze quotes beschrijven mijn mening wel aardig. Maar ik zal even een edit voor je doen.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Het is altijd wel handig je eigen mening erbij te zetten als je het halve topic quote.
SP is links toch? Die vonden de uitspraken van de Graaf al schokkend dus deze post dan waarschijnlijk ook hè.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:41 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Is het weer de schuld van 'links' ja?
Gelukkig spreekt die De Graaf niet voor de gehele Nederlandse bevolking.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Tja je kan nu moeilijk Erdogan weerspreken over racisme in Nederland.
'Afshin Ellian ', gestopt met lezenquote:Op woensdag 26 november 2014 20:42 schreef LTVDK het volgende:
In zijn boodschap zit natuurlijk wel een kern van waarheid, maar hij (en z'n partij) zijn niet degenen die het moeten brengen, en zeker niet de manier waarop.
Achtergrondinfo betreffende integratie:
http://www.elsevier.nl/Ne(...)?masterpageid=158566
Afshin Elian praat altijd onzin.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:42 schreef LTVDK het volgende:
In zijn boodschap zit natuurlijk wel een kern van waarheid, maar hij (en z'n partij) zijn niet degenen die het moeten brengen, en zeker niet de manier waarop.
Achtergrondinfo betreffende integratie:
http://www.elsevier.nl/Ne(...)?masterpageid=158566
Heb je nog bewijs voor die culturele take-over en de teloorgang van ons geweldige ras?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:43 schreef MouzurX het volgende:
[..]
SP is links toch? Die vonden de uitspraken van de Graaf al schokkend dus deze post dan waarschijnlijk ook hè.
Klompen gebruikenquote:Op woensdag 26 november 2014 20:33 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ligt er een beetje aan wat je onder integreren verstaat.
Want 1 mafklapper verwoordt natuurlijk de mening van een heel land.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:41 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Tja je kan nu moeilijk Erdogan weerspreken over racisme in Nederland.
Zo denkt men in die hele partij er over. En die hele partij heeft op dit moment iets van 10% van de stemmen in Nederland. Gooi daar boven op dat SGP/CU tuig en de VVD lust er ook wel worst van.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:46 schreef Perrin het volgende:
[..]
Want 1 mafklapper verwoordt natuurlijk de mening van een heel land.
Die redenering laten wij toch ook los op Erdogan/Turkije?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:46 schreef Perrin het volgende:
[..]
Want 1 mafklapper verwoordt natuurlijk de mening van een heel land.
Ja, maar wij mogen dat. Wij zijn superieur.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:50 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Die redenering laten wij toch ook los op Erdogan/Turkije?
Wie?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:51 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Dit bewijst overigens weer waarom men alert moet zijn op geforceerde assimilatie van de Nederlandse overheid etc.. Men wil maar al te graag culturele genocide plegen.
Officiële kritiek vanuit Nederland richt zich op Turks beleid en uitingen vanuit de Turkse regering. Wat heeft dat te maken met het betichten van een heel land als racistisch?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:50 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Die redenering laten wij toch ook los op Erdogan/Turkije?
De nu opgroeiende jeugd heeft ook niet gevraagd om zich straks uit de naad te werken voor een schamel loon om het luxe leventje van gepensioneerde babyboomers te kunnen bekostigen, maar daar hoor je de hoge heren in Den Haag niet over.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:49 schreef Proximo het volgende:
Er gaat werkelijk niets verloren als de islam morgen ophoudt te bestaan. De nu opgroeiende jeugd heeft helemaal niet gevraagd om een multi-culti gezwel waarvan we iedere dag weer de zure vruchten kunnen plukken.
Wrijf je die ook in je ogen? o:quote:Op woensdag 26 november 2014 20:16 schreef zarGon het volgende:
Mmm, besneden piemels in arische vagina's. [ afbeelding ].
Deze kritiek richt zich ook op beleid en uitingen van de overheid.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:53 schreef Perrin het volgende:
[..]
Officiële kritiek vanuit Nederland richt zich op Turks beleid en uitingen vanuit de Turkse regering. Wat heeft dat te maken met het betichten van een heel land als racistisch?
Volgens mij was de uitgever Duits.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:52 schreef El_Matador het volgende:
Elk land zou beter af zijn zonder islam, maar om nu 1.000.000+ mensen te deporteren, is nou ook weer zo wat. De PVV'er in kwestie heeft een bepaald Oostenrijks boekje gelezen? Stouterd.
+1quote:Op woensdag 26 november 2014 20:23 schreef JagerJanssen het volgende:
Als ik zo eens kijk naar de grote steden dan maak ik mij wel zorgen over de toekomst van Nederland. Zoveel 'allochtone' kinderen waarvan je nu al kan zeggen dat daar later niets goeds van gaat komen.
En ze moeten eens niet zo'n grote mond hebben. Ze mogen altijd een grote bek hebben en zodra er iemand tegenin gaat is diegene gelijk aan het discrimineren. Als wij in Marokko zouden zitten en daar zo'n grote bek hebben worden we afgemaakt.
Tell me more.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:23 schreef JagerJanssen het volgende:
Als ik zo eens kijk naar de grote steden dan maak ik mij wel zorgen over de toekomst van Nederland. Zoveel 'allochtone' kinderen waarvan je nu al kan zeggen dat daar later niets goeds van gaat komen.
En ze moeten eens niet zo'n grote mond hebben. Ze mogen altijd een grote bek hebben en zodra er iemand tegenin gaat is diegene gelijk aan het discrimineren. Als wij in Marokko zouden zitten en daar zo'n grote bek hebben worden we afgemaakt.
Daar hebben we de hoogblonde eenmanspartij voor hequote:Op woensdag 26 november 2014 20:48 schreef thom_05 het volgende:
Grappig dat niemand hier democratie komt brengen.
Je naamsverandering heeft je discussiemethodes duidelijk doen verbeteren, gefeliciteerd Guido.quote:
ClapClap vermengde dat met de uitspraken van die PVVert om Nederland als geheel als racistisch te bestempelen.. Ik reageerde daarop in een poging enig onderscheid te maken tussen de uitspraken van een kamerlid van bedenkelijke intelligentie en de mening van een heel land, voor zover zoiets bestaat.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:54 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Deze kritiek richt zich ook op beleid en uitingen van de overheid.
Want? Een ras is toe te schrijven op uiterlijke kenmerken als huidskleur en lichaamsbouw. Een moslim kan net zo goed een neger, blanke of aziaat zijn. Net als elk ander geloof overigens.quote:
Als je het over baarmoeders hebt heb je het over mensen. Of dat wel of niet onder de term 'racisme' valt (sowieso bestaan menselijke rassen niet eens) is verder geheel irrelevant.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:57 schreef El_Matador het volgende:
Baghwani, vegetariers of zionisten haten is ook geen racisme. En die lui delen ook bepaalde ideologische opvattingen. Die racismekaart wordt getrokken uit wanhoop. De islam dient ten alle tijd bekritiseerd te kunnen worden, wat zullen we nou krijgen?
Het is vooral een enorm vermoeiend en kinderachtig argument.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Want? Een ras is toe te schrijven op uiterlijke kenmerken als huidskleur en lichaamsbouw. Een moslim kan net zo goed een neger, blanke of aziaat zijn. Net als elk ander geloof overigens.
Dat is dan nog altijd discriminatie of vervolging, geen racisme.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:59 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Het is vooral een enorm vermoeiend en kinderachtig argument.
Als jij alle moslims over de kling wil jagen of deporteren is het even erg irrelevant of dat nou wel of geen racisme is.
Steeds meer mensen vallen in simpele haatzaaitrucjes en beeldvorming, wees maar trots dat je er ook voor bent gevallen.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:58 schreef Automatisch het volgende:
Nooit gedacht dat ik het zou zeggen maar hij heeft gelijk, het wordt steeds erger en gelukkig beginnen steeds meer mensen dat door te krijgen, het duurt alleen erg lang.
Heeft ie dat gezegd in het parlement?quote:Op woensdag 26 november 2014 20:59 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Als jij alle moslims over de kling wil jagen of deporteren is het even erg irrelevant of dat nou wel of geen racisme is.
Rassen bestaan wel maar zijn inmiddels aardig vermengd geraakt.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:59 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Als je het over baarmoeders hebt heb je het over mensen. Of dat wel of niet onder de term 'racisme' valt (sowieso bestaan menselijke rassen niet eens) is verder geheel irrelevant.
Uiteraard staat geen enkele religie/overtuiging buiten discussie. Over de islam mag je alles zeggen.
Mooi.quote:Op woensdag 26 november 2014 21:00 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Dat is dan nog altijd discriminatie of vervolging, geen racisme.
Dit gaat wel wat verder dan kritiek uiten. De taal die de PVV bezigt heeft meer weg van het dehumaniseren van moslims.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:57 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Je naamsverandering heeft je discussiemethodes duidelijk doen verbeteren, gefeliciteerd Guido.
Baghwani, vegetariers of zionisten haten is ook geen racisme. En die lui delen ook bepaalde ideologische opvattingen. Die racismekaart wordt getrokken uit wanhoop. De islam dient ten alle tijd bekritiseerd te kunnen worden, wat zullen we nou krijgen?
Het gaat erom dat het niet boeit of het wel of geen racisme is. Het is haat.quote:Op woensdag 26 november 2014 21:00 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heeft ie dat gezegd in het parlement?
Je loopt wel wat hard van stapel hoor. Er zijn nergens massagraven en die gaan er ook niet komen.quote:Op woensdag 26 november 2014 21:01 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Mooi.
Het is wel genocide, maar geen racisme, dus we kunnen weer rustig slapen.
Racisme kan omschreven worden als een ideologie waarbij uitgegaan wordt van de superioriteit van de ene etnische groep ten opzicht van de andere groep.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Want? Een ras is toe te schrijven op uiterlijke kenmerken als huidskleur en lichaamsbouw. Een moslim kan net zo goed een neger, blanke of aziaat zijn. Net als elk ander geloof overigens.
Bang zijn voor religie.quote:Op woensdag 26 november 2014 21:02 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Ik vind christelijken met hun Jezus dit en Jezus dat, veel enger.
Jij loopt wel hard van stapel door gelijk met genocide te gaan roepen, ik ken bepaalde mensen die een bewezen genocide nog kunnen ontkennen...quote:Op woensdag 26 november 2014 21:01 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Mooi.
Het is wel genocide, maar geen racisme, dus we kunnen weer rustig slapen.
Het is mij niet duidelijk wat er precies steeds erger wordt. Ja er wonen hier moslims, maar ik zie ze geen grote problemen veroorzaken of naar de macht grijpen. Wat ik wel zie is dat er behoorlijk wordt gestookt door meerdere media, onder andere door rapporten al dan niet bewust verkeerd te interpreteren. Volgens mij is dat de reden dat mensen ongerust worden.quote:Op woensdag 26 november 2014 20:58 schreef Automatisch het volgende:
Nooit gedacht dat ik het zou zeggen maar hij heeft gelijk, het wordt steeds erger en gelukkig beginnen steeds meer mensen dat door te krijgen, het duurt alleen erg lang.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |