Waarschijnlijk raakt ze in de war met Arctic Monkeysquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:35 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik denk dat mijn zusje niet eens weet wie de Monkees waren
Wekker zetten voor dat ene nummer, wakker worden, mee swingen en als een zombie op bed vallen en verder slapen. Top2000quote:Op dinsdag 25 november 2014 21:12 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik nachtbraak alleen bij meerdere coole nummers in het uur. Dan liever fatsoenlijke nachtrust en 's ochtends weer luisteren.
Jij slaapt 3 uur per nacht goffetommequote:Op dinsdag 25 november 2014 22:39 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Wekker zetten voor dat ene nummer, wakker worden, mee swingen en als een zombie op bed vallen en verder slapen. Top2000
Of gewoon niet slapen
Drie tot vijf uur, niet chronologischquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jij slaapt 3 uur per nacht goffetomme
Ik haal de zes nog wel.
Waarom denk je dat we 'm de rest van 't jaar niet zien? Dan moet 'ie bijslapen.quote:Op dinsdag 25 november 2014 22:42 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Jij slaapt 3 uur per nacht goffetomme
Ik haal de zes nog wel.
Ik slaap dan met de Top2000 op de NPO-app aan via oordopjes om af te kickenquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:44 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Waarom denk je dat we 'm de rest van 't jaar niet zien? Dan moet 'ie bijslapen.
En wat is de invloed van drank?quote:Op dinsdag 25 november 2014 22:48 schreef D. het volgende:
Ik luister als het lot wil dat ik wakker ben
Weinig, denk ikquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:48 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
En wat is de invloed van drank?
haha dat scheelt wel veel jaquote:Op dinsdag 25 november 2014 22:17 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Ho ho, Diaan is bijna een jaar ouder dan ik hoor
quote:Op dinsdag 25 november 2014 18:54 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Mooie lijst hoor.
Telegraph Road en Society
quote:
quote:Op dinsdag 25 november 2014 19:11 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik zat ook nog te denken om Asia op te geven. Best wel cool nummer.Dank iedereen!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En nee HPLC, supernatural zegt me zo niets. Asia is één van de 3 bands waarvan ik niet begrijp waarom het niet in de top 2000 staat. Heat of the moment vindt ik trouwens lang niet hun beste nummer, maar door er op te stemmen lijkt me de kans het grootst dat Asia er ooit in komt.
De andere twee bands waarvan ik niet begrijp waarom ze niet in de top 2000 staan zijn Def Leppard en Rush.
Ik vind het origineel van Deep Purple beterquote:Op woensdag 26 november 2014 09:01 schreef Karina het volgende:
En ik moet bekennen dat ik Fireball van Pitbull ook wel leuk vindAl komt dat misschien meer door de associatie die ik erbij heb.
quote:Op woensdag 26 november 2014 10:25 schreef cafca het volgende:
[..]
Ik vind het origineel van Deep Purple beter
Wie begint er over die uiterst matige Britse drummer?quote:
Die Roger Taylor kan echt niet drummenquote:Op woensdag 26 november 2014 11:14 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Wie begint er over die uiterst matige Britse drummer?
Welke van de twee bedoel je dan?quote:Op woensdag 26 november 2014 11:31 schreef HPLC het volgende:
[..]
Die Roger Taylor kan echt niet drummen
quote:Op woensdag 26 november 2014 09:42 schreef NaturalScience het volgende:
....
De andere twee bands waarvan ik niet begrijp waarom ze niet in de top 2000 staan zijn Def Leppard....
quote:Op woensdag 26 november 2014 11:42 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik zit me al dagen in te houden over die drummer, beginnen jullie weer
Ohoh dat had je niet moeten zeggen Ferdo.quote:Op woensdag 26 november 2014 11:14 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Wie begint er over die uiterst matige Britse drummer?
De verleiding werd te groot.quote:Op woensdag 26 november 2014 12:29 schreef Karina het volgende:
[..]
Ohoh dat had je niet moeten zeggen Ferdo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |