Ik zou hem 200 uur schoffelen geven.quote:Op vrijdag 21 november 2014 19:53 schreef chroestjov het volgende:
Overigens ook niet handig van die vader om zo agressief te reageren in de rechtszaal en een stoel in het luchtledige gooien is ook niet bepaald effectief.
Als er nu iets zou ''gebeuren'' met de dader of de rechter dan is hij meteen de hoofdverdachte.
Dat was niet mijn punt, dat hij ontevreden is met de uitspraak lijkt mij meer dan logisch maar hij heeft het zichzelf met deze actie een stuk moeilijker gemaakt om buiten de rechtszaal om ''verhaal te gaan halen'' bij de betrokken personen.quote:Op vrijdag 21 november 2014 19:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zou hem 200 uur schoffelen geven.
Hoezo, de dader kan toch 'per ongeluk' 15 keer tegen een muur aanstoten met zijn hoofd?quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:02 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Dat was niet mijn punt, dat hij ontevreden is met de uitspraak lijkt mij meer dan logisch maar hij heeft het zichzelf met deze actie een stuk moeilijker gemaakt om buiten de rechtszaal om ''verhaal te gaan halen'' bij de betrokken personen.
Dat kan iedereen overkomen, maar als dat de dader nu of in de komende tijd zou overkomen dan wordt er meteen naar de vader gekeken.quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Hoezo, de dader kan toch 'per ongeluk' 15 keer tegen een muur aanstoten met zijn hoofd?
Welnee, net zoals het te hard rijden is dit niet te bewijzen.quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:05 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Dat kan iedereen overkomen, maar als dat de dader nu of in de komende tijd zou overkomen dan wordt er meteen naar de vader gekeken.
Fixedquote:Op vrijdag 21 november 2014 19:14 schreef Hoplahopla het volgende:
[..]
Je lach maar. De rechtspraak in Nederland is een farce sinds de bezetting door de wijven in '75-'90.
En een hoop extra aandacht gekregen voor de uitspraak.quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:02 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Dat was niet mijn punt, dat hij ontevreden is met de uitspraak lijkt mij meer dan logisch maar hij heeft het zichzelf met deze actie een stuk moeilijker gemaakt om buiten de rechtszaal om ''verhaal te gaan halen'' bij de betrokken personen.
ik las het ook vandaag, echt triest dat je in 1 klap drie familieleden verliest. het is niet duidelijk of hij te hard reed , heeft hij überhaupt geremd ? zo niet dan waren ze met 80km per uur sws ook wel dood gereden.quote:
ik vind dat het wle uitmaakt als je te hard rijd, die maximale snelheden zijn er namelijk niet voor niks, ook voor veiligheid..als je dat bewust negeert moet de straf zwaarder zijn.quote:Op vrijdag 21 november 2014 17:59 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Hmmmmmm dat maakt het voor een klein deel een ander verhaal. Maar hoeveel mensen rijden vaak niet eens te hard? Mijn pa gisteren nog 150 op de snelweg naar Nijmegen.
Maakt dit het verhaal anders of is het nog steeds een tragisch ongeval en zoeken veel mensen zowel op GS, daar als hier een zondebok? Kon die man er iets aan doen?
quote:Op vrijdag 21 november 2014 17:18 schreef deadprez het volgende:
Zal vast een D66-rechter geweest zijn.
ja, je wilt zoiets ook gewoon niet meemaken ( beide kanten niet)quote:
Madelieff pls.quote:Op vrijdag 21 november 2014 20:58 schreef madeliefff het volgende:
[..]
ik vind dat het wle uitmaakt als je te hard rijd, die maximale snelheden zijn er namelijk niet voor niks, ook voor veiligheid..als je dat bewust negeert moet de straf zwaarder zijn.
op de snelweg ja, daar kom je geen fietsers tegen.quote:Op vrijdag 21 november 2014 21:24 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Madelieff pls.
In Marokko rijden ze veel harder net zoals in Duitsland, in Marokko heb je niet eens hetzelfde systeem.
6 stroken op de A28 en nog steeds maar 100 km/u mogen rijden.![]()
Allemaal voor die money.
We kunnen slechts hopen.quote:Op zaterdag 22 november 2014 10:22 schreef BlauweTijger het volgende:
Het onderzoek leidde tot de conclusie dat bij aanvang van de op het fietspad afgetekende sporren een kans van 99% is dat de snelheid van de BMW hoger was dan 76 km/u en een kans van 99% dat de snelheid van de BMW lager was dan 124 km/u.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zo kan ik ook een onderzoek doen. 99% kans dat ik geen KLB mod wordt maar ook 99% kans dat Mortaxx berooft wordt in Zuid-Amerika.
Dat klopt, dat doet echter niets af aan de feiten die gepresenteerd zijn.quote:Op vrijdag 21 november 2014 18:13 schreef FL_Freak het volgende:
Ik denk dat als het jullie kind was geweest dat jullie ook niet heel leuk hadden gereageerd wanneer die 120 uur taakstraf werd gegeven.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |