Nee DL wil graag vliegenquote:Op dinsdag 25 november 2014 14:32 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ga je met de auto? De Ferry Puttgarden-Rodby is goed aan te rijden, houd alleen rekening met drukte in Duitland, wegens file zijn wij twee uur extra onderweg geweest en hebben we de boot gemist(ik had vanuit de auto gebeld, en we konden gelukkig op hetzelfde ticket een boot later nemen, maar daar hadden we mazzel mee, standaard was het niet).
Heb je meer tipsquote:
Wij waren op doorreis naar Zweden, dus over DK geen tipsquote:Op dinsdag 25 november 2014 14:34 schreef bitterend het volgende:
[..]
Nee DL wil graag vliegenen met Transavia is niet zo duur zag ik!
balen van die file zeg! waar waren jullie in DK?
In het hoogseizoen is alles duur.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:11 schreef exode het volgende:
Ook nog op ons lijstje: Noorwegen en Zweden, maar dan als de kleine man iets groter is en lekker buiten kan ravotten.
Overigens maakt het kinderen over het algemeen helemaal niets uit wat voor het weer het is. Het 'probleem' ligt bij de ouders.
Wij blijven niet in Nederland (voorgaande jaren met zijn 2tjes niet en nu met zijn 3tjes ook niet) omdat ik Nederland in het hoogseizoen echt belachelijk duur vind.
Nee hoor....ik schrik me alleen de pleuris als ik in Nederland zoek of dingen met entertainment. Het enige waar je buiten grijpt zijn de zonvakantie aanbiedingen, maar die trekken mij niet bepaald. Maar ik zoek ook wel heel extreem...:) (dat wil zeggen, ik zoek, zoek, zoek en vind en dat kost me zoveel uur dat het wellicht niet eens meer goedkoop is te noemen)quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In het hoogseizoen is alles duur.
Klopt dat het voor kinderen weinig uitmaakt wat voor weer het is, maar we zijn met drieën op vakantie, zij is niet alleen
Ik begrijp je niet helemaal.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:23 schreef exode het volgende:
[..]
Nee hoor....ik schrik me alleen de pleuris als ik in Nederland zoek of dingen met entertainment. Het enige waar je buiten grijpt zijn de zonvakantie aanbiedingen, maar die trekken mij niet bepaald. Maar ik zoek ook wel heel extreem...:) (dat wil zeggen, ik zoek, zoek, zoek en vind en dat kost me zoveel uur dat het wellicht niet eens meer goedkoop is te noemen)
Ik vind het persoonlijk niet erg om geld uit te geven tijdens een vakantie maar wel als een huisje in maart bij wijze van spreken ¤ 200 kost en in juli ¤ 1000. Dan ben je mij kwijt. Maar ja het zit allemaal vol dus ik ben apart denk ikquote:Op dinsdag 25 november 2014 15:20 schreef Fogel het volgende:
Zweden en Noorwegen zijn nou ook weer niet de goedkoopste vakantielanden
Maar een groot voordeel is dat in de skigebieden erg veel leeg staat in de zomer waardoor je voor heel weinig geld apartementen kan huren.
In Noorwegen is voornamelijk de maand juli paradoxaal genoeg laagseizoen (omdat de Noren dan zelf in het buitenland of in hun hut zitten) en de hotelprijzen zijn dan erg schappelijk. Een (junior) suite in een congreshotel kost meestal niet veel meer dan 1000 NOK (zo'n 120 euro) per nacht. Normale hotelkamers in fatsoenlijke hotels boek je voor 500-600NOK.
Dat Nederland echt belachelijk duur is in het hoogseizoen. Wij gaan al 9,5 jaar alleen maar tijdens schoolvakanties op vakantie en ben nog nooit zo geschrokken als afgelopen zomer toen ik dacht: we blijven dichtbij met die kleine.quote:
Tja, als je geen keus hebt...quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:24 schreef exode het volgende:
[..]
Ik vind het persoonlijk niet erg om geld uit te geven tijdens een vakantie maar wel als een huisje in maart bij wijze van spreken ¤ 200 kost en in juli ¤ 1000. Dan ben je mij kwijt. Maar ja het zit allemaal vol dus ik ben apart denk ik
Misschien omdat je het niet verwacht in Nederland? Ik denk dat de prijzen hier niet hoger liggen dan in Frankrijk of Italie, bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:26 schreef exode het volgende:
[..]
Dat Nederland echt belachelijk duur is in het hoogseizoen. Wij gaan al 9,5 jaar alleen maar tijdens schoolvakanties op vakantie en ben nog nooit zo geschrokken als afgelopen zomer toen ik dacht: we blijven dichtbij met die kleine.
Uh... Ook in het buitenland is het belachelijk duur in het hoofdseizoen.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:11 schreef exode het volgende:
Ook nog op ons lijstje: Noorwegen en Zweden, maar dan als de kleine man iets groter is en lekker buiten kan ravotten.
Overigens maakt het kinderen over het algemeen helemaal niets uit wat voor het weer het is. Het 'probleem' ligt bij de ouders.
Wij blijven niet in Nederland (voorgaande jaren met zijn 2tjes niet en nu met zijn 3tjes ook niet) omdat ik Nederland in het hoogseizoen echt belachelijk duur vind.
Het zit vol omdat gezinnen met schoolgaande kinderen nu eenmaal aan die vakantieperiode zijn gebonden. Niet heel apart toch.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:24 schreef exode het volgende:
[..]
Ik vind het persoonlijk niet erg om geld uit te geven tijdens een vakantie maar wel als een huisje in maart bij wijze van spreken ¤ 200 kost en in juli ¤ 1000. Dan ben je mij kwijt. Maar ja het zit allemaal vol dus ik ben apart denk ik
Dat is maar net waar je heengaat en wat je boekt lijkt mij. Het is geen welles-nietes discussie voor mij. Misschien omdat wij Europa bijna altijd uitgingen. Zo gaven wij jaren geleden minder uit aan een vliegticket naar Amrika in augustus dan mijn schoonzus en zwager in mei...etc etc.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Uh... Ook in het buitenland is het belachelijk duur in het hoofdseizoen.
Dan ben ik apart, ik blijf liever thuis dan dat ik ¤ 1000 voor een simpele bungalow in Nederland uitgeef. Zo graag wil ik ook thuis weer niet weg.quote:Op dinsdag 25 november 2014 15:33 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Het zit vol omdat gezinnen met schoolgaande kinderen nu eenmaal aan die vakantieperiode zijn gebonden. Niet heel apart toch.
Nee, maar in het buitenland ben je ook gauw dat bedrag kwijt voor een accommodatie. Qua prijs maakt het niet zoveel uit, duur is het allemaal, maar ik wil zelf ook niet zoveel geld uitgeven aan een accommodatie in Nederland. Dan blijf ik liever in mijn eigen huis en maak uitstapjes. Zo groot is Nederland nietquote:Op dinsdag 25 november 2014 15:36 schreef exode het volgende:
[..]
Dan ben ik apart, ik blijf liever thuis dan dat ik ¤ 1000 voor een simpele bungalow in Nederland uitgeef. Zo graag wil ik ook thuis weer niet weg.
bungalows.nlquote:Op dinsdag 25 november 2014 15:36 schreef exode het volgende:
[..]
Dan ben ik apart, ik blijf liever thuis dan dat ik ¤ 1000 voor een simpele bungalow in Nederland uitgeef. Zo graag wil ik ook thuis weer niet weg.
Ik wil niemand voor het hoofd storen van maar Center Parks krijg ik jeuk, sorry.quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:02 schreef Ticootje het volgende:
[..]
bungalows.nl
zoeken op mystery park van center parks...
Nou ja, je hebt vollop entertainment voor kinderen...quote:Op dinsdag 25 november 2014 16:05 schreef exode het volgende:
[..]
Ik wil niemand voor het hoofd storen van maar Center Parks krijg ik jeuk, sorry.
Maar ik zoek niets in Nederland hoor, ja voor een weekend weg in maart met vrienden maar dat is niet in het hoogseizoen.
Ik heb de afgelopen jaren of geluk gehad met vakanties in het buitenland of ik schrik me de komende jaren de pleuris omdat we andere eisen hebben met die kleine en dus ook de hogere prijzen tegen gaan komen.
Ik zie dit topic omhoog komen en bedacht me dat ik nog iets zou laten weten.quote:Op dinsdag 18 november 2014 10:43 schreef DS4 het volgende:
[..]
Mij lijkt ook dat je een groep met een kleine niet moet willen.
Nou, in ieder geval benieuwd naar jullie ervaring.
Je bedoelt dit vast anders hoor, maar ik denk dat vrijwel iedereen in dit topic wel van plan is zijn kinderen mee te nemen op vakantiequote:Op zondag 21 december 2014 13:00 schreef MaJo het volgende:
Hier een reactie van iemand die als kind overal meeging op vakantie (wellicht zinvol). Vanaf dat ik een paar maanden oud was hebben mijn ouders me overal mee naartoe gesleept en ik denk daar nog steeds met veel positieve gevoelens aan terug! Zo ben ik voor mijn zesde in het voormalige Joegoslavië geweest en in Oost- en West-Berlijn. Dat kunnen weinig van mijn leeftijdsgenoten zeggenIk kan me dit allemaal nog heel goed herinneren. De muur in Berlijn, de oude stadsmuren van Dubrovnik die een paar jaar later vol in het nieuws waren vanwege de oorlog in de Balkan, de vrouwen met hoofddoekjes in Kosovo etc. Ik denk dat een kind meer kan hebben dan mensen denken, ik vond het in ieder geval geweldig!
Ik ben ook van plan om een toekomstig kind lekker mee te nemen op vakantie. Een kind kan zich goed aanpassen. Mijn ouders plande altijd leuke kindactiviteiten in, zo gingen we naar allerlei pretparken. Maar vond van kinds af aan sightseeing dus ook al heel leuk
gewoon zoeken op 2-persoonskamers. de meeste hotels zetten op verzoek een gratis babybedje in de kamer neer. hiervoor kun je ze bellen.quote:Op zondag 21 december 2014 10:48 schreef Roomsnoes het volgende:
Ik heb een stomme vraag
We gaan misschien naar Parijs met onze beeb van dan 5-6 maanden. Als ik dan op expedia bij het zoeken van een hotel aanklik dat ik met een mini van <1 jaar reis, krijg ik bij de resultaten allemaal kamers met 3 bedden. Grote bedden dus. Maar dat 3e grote bed gebruiken we niet, en willen we dus ook neit voor betalen. Liever een babybedje, maar ws slaapt ze gewoon in de wagen.
Kan ik gewoon een 2 pers hotel boeken en met een baby aan komen kakken? Of moet ik voor 3 bedden betalen? Hoe boek ik een baby cot op sites als expedia? /n00b
Dat is die ene die je al had gezien, toch?quote:Op zondag 28 december 2014 12:45 schreef MaLo het volgende:
Wij hebben de eerste week voor de zomervakantie geboekt: camping in Toscane
Nu nog wat verzinnen voor de tweede week "ergens" in de bergen (waarschijnlijk oostenrijk)
Jep, inderdaad die camping die we al hadden gezien. Nu maar geboekt, want de beschikbare data vlogen wegquote:Op zondag 28 december 2014 15:07 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is die ene die je al had gezien, toch?
Wij hebben ook geboekt: eerst een weekje naar een camping bij het meer van Annecy en daarna een weekje vertrouwd Le Pech.
We zoeken alleen nog naar iets voor een paar dagen in de laatste week. S is natuurlijk de 20e jarig en zoals we nu geboekt hebben, zouden we zondags thuiskomen en is 's maandags haar verjaardag. Heel ongezellig met wassen en opruimen en weet ik wat, denk ik. Dus misschien dat we nog iets zoeken voor zo-ma-di., ergens aan de kust van Frankrijk, België of Nederland. Leuk hotelletje voor een paar dagen.
Disney doen we niet dit keer, dat staat voor later op de planning. We hebben wel gedacht aan Efteling met hotel, maar wat is dat toch ongelofelijk duur
http://www.campinglesfontaines.com/nl/quote:Op zondag 28 december 2014 15:12 schreef MaLo het volgende:
[..]
Jep, inderdaad die camping die we al hadden gezien. Nu maar geboekt, want de beschikbare data vlogen weg. De kerstvakantie is ook echt zo'n tijd om je vakantie te boeken
.
Het meer van Annecy lijkt mij ook mooi, staat nog op ons verlanglijstje. Wij houden van bergen en meren. Welke camping heb je daar uitgezocht?
De kust in de zomer is hoe dan ook duur ben ik bang... Wij hebben vorig jaar nog gekeken of we met mijn verjaardag (de 23e) een nachtje naar de kust konden, maar dan waren we met ons drietjes minstens 120 euro kwijt. Voor 1 nacht. Dat werd me te gortig, dus we zijn een dagje op en neer naar het strand geweest.
Efteling is sowieso duurmaar wel heel gaaf.
Ik had toen via weekendjeweg gezocht op strand /kustquote:Op zondag 28 december 2014 15:19 schreef miss_sly het volgende:
[..]
http://www.campinglesfontaines.com/nl/
We willen in ieder geval een tripje naar de eeuwige sneeuw maken vanuit daar.
Waar had je gekeken aan de kust?
Op zich zijn wij niet per se zee-liefhebbers, maar leek me wel leuk om als extraatje een paar nachten nog ergens te doen. Aangezien wij zelf geen kampeerspullen hebben, moeten we huren en in het hoogseizoen kan dat op campings alleen per week. Dus hotelletje aan zee leek me dan een leuke optie.
dat was me al opgevallen ja maar mijn post is om de twijfelaars over de streep te trekkenquote:Op zondag 28 december 2014 14:38 schreef Mineola het volgende:
[..]
Je bedoelt dit vast anders hoor, maar ik denk dat vrijwel iedereen in dit topic wel van plan is zijn kinderen mee te nemen op vakantieMaar goed om te horen dat jij jullie vakanties vroeger geslaagd vond. Goeie bestemmingen in elk geval!
Airbnb? Wij hebben een tijdje geleden in een riant appartement in Oostende gezeten en dat was geweldig: middenin de stad én op loopafstand van de kust. We hebben ook nog een tof appartement in Parijs op het oog om eens naartoe te gaan.quote:Op zondag 28 december 2014 15:07 schreef miss_sly het volgende:
We zoeken alleen nog naar iets voor een paar dagen in de laatste week. S is natuurlijk de 20e jarig en zoals we nu geboekt hebben, zouden we zondags thuiskomen en is 's maandags haar verjaardag. Heel ongezellig met wassen en opruimen en weet ik wat, denk ik. Dus misschien dat we nog iets zoeken voor zo-ma-di., ergens aan de kust van Frankrijk, België of Nederland. Leuk hotelletje voor een paar dagen.
Wij zijn vorig jaar naar de Eifel geweest en dat was dichtbij en heel mooi.quote:Op vrijdag 19 december 2014 21:05 schreef aapieannie het volgende:
Aankomende zomer willen wij graag naar duitsland. In een stacaravan of bungalowtent. Iemand aanraders?
quote:Op vrijdag 19 december 2014 21:05 schreef aapieannie het volgende:
Aankomende zomer willen wij graag naar duitsland. In een stacaravan of bungalowtent. Iemand aanraders?
Moezel en Sauerland zijn ook erg mooie streken en ook dichtbijquote:Op zondag 28 december 2014 16:44 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Wij zijn vorig jaar naar de Eifel geweest en dat was dichtbij en heel mooi.
Genoteerd! Ik moet bekennen dat ik tevoren niet heel enthousiast kon worden van Duitsland, maar ik ben aangenaam verrast. Ik vond het bovendien fijn om geen reisstress te hebben.quote:Op zondag 28 december 2014 16:46 schreef MaLo het volgende:
Moezel en Sauerland zijn ook erg mooie streken en ook dichtbij.
Wij hebben regelmatig korte vakanties of herfstvakanties doorgebracht in Duitsland. Wij zijn wel echte Duitsland-fansquote:Op zondag 28 december 2014 16:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Genoteerd! Ik moet bekennen dat ik tevoren niet heel enthousiast kon worden van Duitsland, maar ik ben aangenaam verrast. Ik vond het bovendien fijn om geen reisstress te hebben.
Rond Milaan hebben we in het pre-kindtijdperk eens een halve dag in de file gestaan. Ik moet daar niet aan denken met kinderen in de auto. Om over vliegellende maar te zwijgen.
Wij zijn zelf niet zo van de wandelvakanties. Als er maar leuke kastelen en stadjes in de buurt liggen, zijn wij blij. En we houden van lekker eten. Duitsland is wel een compromis in dat opzicht, al hebben we op zich prima gegeten vorig jaar (verse vis uit lokale wateren bijvoorbeeld).quote:Op zondag 28 december 2014 17:21 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wij hebben regelmatig korte vakanties of herfstvakanties doorgebracht in Duitsland. Wij zijn wel echte Duitsland-fans. Eifel, Moezel, Sauerland, allemaal mooi. Dichtbij (voor ons max 3 uur rijden), over het algemeen schoon, goed eten voor prima prijzen. En deze streken bieden mooie natuur en leuke plaatsjes.
Als je toch iets verder wilt rijden en je houdt van Duitsland, dan is Oostenrijk in de zomer ook een aanrader. Is in 1 dag aan te rijden en biedt heel veel natuur en heel veel activiteiten voor kinderen. Wij zijn in de zomer al een keer of 5 naar Oostenrijk geweest. De meeste gebieden bieden te gekke (berg-)wandelingen voor kinderen (met speeltuintjes en opdrachtjes onderweg), leuke (water-)speeltuinen op de berg, rodelbanen enzovoorts. Onze dochter houdt niet van wandelen, maar in Oostenrijk kan ze nooit wachten tot we weer een tocht gaan maken.
Voor 2015 overwegen we voor onze tweede vakantieweek Serfaus-Fiss-Ladis, daar zijn ook heel veel dingen te doen voor kinderen.
Ben je toevallig ook wel eens op wintersport geweest n Duitsland? Er schijnt een aantal aardige bestemmingen te zijn voor wintersport met kinderen als je zelf ook niet zo nodig zwarte pistes en drieduizend kilometer aan pistes hoeft te hebben.quote:Op zondag 28 december 2014 17:21 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wij hebben regelmatig korte vakanties of herfstvakanties doorgebracht in Duitsland. Wij zijn wel echte Duitsland-fans. Eifel, Moezel, Sauerland, allemaal mooi. Dichtbij (voor ons max 3 uur rijden), over het algemeen schoon, goed eten voor prima prijzen. En deze streken bieden mooie natuur en leuke plaatsjes.
Als je toch iets verder wilt rijden en je houdt van Duitsland, dan is Oostenrijk in de zomer ook een aanrader. Is in 1 dag aan te rijden en biedt heel veel natuur en heel veel activiteiten voor kinderen. Wij zijn in de zomer al een keer of 5 naar Oostenrijk geweest. De meeste gebieden bieden te gekke (berg-)wandelingen voor kinderen (met speeltuintjes en opdrachtjes onderweg), leuke (water-)speeltuinen op de berg, rodelbanen enzovoorts. Onze dochter houdt niet van wandelen, maar in Oostenrijk kan ze nooit wachten tot we weer een tocht gaan maken.
Voor 2015 overwegen we voor onze tweede vakantieweek Serfaus-Fiss-Ladis, daar zijn ook heel veel dingen te doen voor kinderen.
Nee, wij zijn totaal geen wintersportersquote:Op zondag 28 december 2014 17:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ben je toevallig ook wel eens op wintersport geweest n Duitsland? Er schijnt een aantal aardige bestemmingen te zijn voor wintersport met kinderen als je zelf ook niet zo nodig zwarte pistes en drieduizend kilometer aan pistes hoeft te hebben.
Wij zijn afgelopen zomer naar Schloss Hellbrunn geweest, daar staat Het Prieeltje uit Sound of Music nu in de tuinquote:Op zondag 28 december 2014 17:34 schreef Claudia_x het volgende:
Oh, ik zag afgelopen week de Sound of Music weer en toen had ik wel ineens veel zin in een Oostenrijkvakantie.
Zien!quote:Op zondag 28 december 2014 17:36 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wij zijn afgelopen zomer naar Schloss Hellbrunn geweest, daar staat Het Prieeltje uit Sound of Music nu in de tuin![]()
Ik ben ermee op de foto gegaan
Ik zal wat linkjes plaatsen:quote:Op zondag 28 december 2014 17:42 schreef laziness het volgende:
Salzburg en het meren gebied Salzkammergut er omheen is wel echt![]()
Malo, waar zijn jullie al in Oostenrijk geweest met leuke activiteiten voor kinderen?
Brandnertalquote:Op zondag 28 december 2014 17:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ben je toevallig ook wel eens op wintersport geweest n Duitsland? Er schijnt een aantal aardige bestemmingen te zijn voor wintersport met kinderen als je zelf ook niet zo nodig zwarte pistes en drieduizend kilometer aan pistes hoeft te hebben.
Wow, die glijbanen zien er spectaculair uitquote:Op zondag 28 december 2014 20:45 schreef Vicky het volgende:
Wij hebben onze vakantie geboekt
2w naar Turkije
Die hebben we ook overwogenquote:Op zondag 28 december 2014 20:45 schreef Vicky het volgende:
Wij hebben onze vakantie geboekt
2w naar Turkije
ik heb vroeg geboekt waardoor we ruim 2500 euro korting kregen..quote:Op zondag 28 december 2014 21:20 schreef Fogel het volgende:
[..]
Die hebben we ook overwogen
Maar als we toch besluiten om niet naar Malta, maar naar Turkije te gaan, wordt het waarschijnlijk Pegasos Resort (alwaar je ook de faciliteiten van de buren mag gebruiken: deze en deze)
Oehh ik ga jou tegen die tijd een berichtje sturen voor tips voor de omgeving...quote:Op zondag 28 december 2014 21:17 schreef mikoxx het volgende:
Leuk vicky!! Wij zijn daar afgelopen zomer geweest. Heeeeel leuk gehad! :-):-)
ja he... Vonden wij ook. En we mogen ook gebruik maken van glijbanen van een ander hotel. Totaal iets van 12 glijbanen ofzo... Heb er zin in!! Het duurt alleen nog zo langquote:Op zondag 28 december 2014 21:15 schreef MaLo het volgende:
[..]
Wow, die glijbanen zien er spectaculair uit
Wow. Mijn hele vakantie kost nog een stuk minder dan jouw kortingquote:Op maandag 29 december 2014 11:05 schreef Vicky het volgende:
[..]
ik heb vroeg geboekt waardoor we ruim 2500 euro korting kregen..
[..]
de onze ook, maar wij hebben dan ook geen 12 glijbanen en moeten (niet dat ik dat erg vind) zelf kokenquote:Op maandag 29 december 2014 19:26 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Wow. Mijn hele vakantie kost nog een stuk minder dan jouw korting![]()
(bedoel ik overigens niet lullig hoor, ik snap dat Z-Europa / Turkije in het hoogseizoen veel geld kost)
Nice!quote:Op dinsdag 30 december 2014 18:06 schreef Sjeen het volgende:
[..]
de onze ook, maar wij hebben dan ook geen 12 glijbanen en moeten (niet dat ik dat erg vind) zelf koken
Het wordt zuid Bretagne komend jaar,
waarschijnlijk Le Conleau bij Vannes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |