Waarom moet dat?quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:17 schreef Googolplexian het volgende:
ROS moet nog uitvallen dit jaar. Hopelijk morgen of in Abu Dhabi. Dan is alles weer in balans.
Het is al geweest.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:18 schreef Nattekat het volgende:
Owacht... Ik dacht dat de kwali om 18:00 was
Ja leuk. Toen deden ze niet mee om de titel.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:19 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Waarom moet dat?
Vorig jaar heeft Rosberg 3x geen punten gescoord door mechanische pech. Hamilton 1x.
Dit jaar 3x Hamilton, Rosberg 2x. Eigenlijk ligt Hamilton dus nog achter.
ik heb liever dat die neger uitvalt en dan het liefst in abu dhabi laatste race rondequote:Op zaterdag 8 november 2014 18:17 schreef Googolplexian het volgende:
ROS moet nog uitvallen dit jaar. Hopelijk morgen of in Abu Dhabi. Dan is alles weer in balans.
Is het dan niet nog leuker als ze bij het wegen merken dat 'ie te licht is en dat 'ie gediskwalificeerd wordt?quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:32 schreef Joene het volgende:
[..]
ik heb liever dat die neger uitvalt en dan het liefst in abu dhabi laatste race ronde
Gezien de genieën die daar de strategieën bedenken, is dat onmogelijk.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:08 schreef opreis het volgende:
Kleine lichtpuntje voor Nico is dat de williams een goede kans lijken te maken om het Mercedes lastig te maken
Hopelijk niet. Ik gin hem van harte een jaar of 10 compleet vruchteloos bij die rooiequote:
Doe maar niet, kans is groot dat ze daar het halve veld op een ronde zetten en dan zal je zien dat Hamilton toch net negende of tiende wordt.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:32 schreef Joene het volgende:
[..]
ik heb liever dat die neger uitvalt en dan het liefst in abu dhabi laatste race ronde
Ik denk nog steeds dat Vettel een bovengemiddeld genie is en dat als hij zou blijven rijden op termijn wel weer een paar tienden sneller zal zijn dan Riciardo. Die schat ik niet beter een, dan hij nu rijdt. Een Massa, Button, Rosbergquote:Op zaterdag 8 november 2014 19:26 schreef Geralt het volgende:
[..]
Hopelijk niet. Ik gin hem van harte een jaar of 10 compleet vruchteloos bij die rooie
Haha, klopt, ik had er vandaag meer van verwacht.quote:Op zaterdag 8 november 2014 18:07 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ik houd het niet voor onmogelijk, maar je snapt best dat ik doel op je stellige overtuiging, en als he dan niet lukt, dat je dan over morgen begint. Beetje flauw.
Er werd volgens mij door opreis zelf gezegd dat het ging om wie op pole kwamquote:
Nee hoor, dat is helemaal niet gezegd.quote:Op zaterdag 8 november 2014 20:22 schreef RingBewoner het volgende:
Er werd volgens mij door opreis zelf gezegd dat het ging om wie op pole kwam.
Dat klopt, maar opreis liet de voorwaarde van een tiende vallen. Toen was de weddenschap 'ik wed dat Hamilton op pole komt' en opreis ging natuurlijk voor Rosberg.quote:Op zaterdag 8 november 2014 20:27 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Nee hoor, dat is helemaal niet gezegd.
De discussie begon dat jij stelde dat Hamilton gewoon weer op pole kwam. Daarna gaven opreis en ik aan dat dat helemaal niet zo normaal is dit jaar, want dat Rosberg regelmatig Hamilton verslagen heeft. Vervolgens hebben jij en opreis erom gewed wie pole zou hebben en verloor je die weddenschap.
Niet nodig, rekeningnummer is ontvangen en geld is onderweg. Ben benieuwd of opreis dat hier nog gaat vermelden als het binnen is.quote:
Precies, alleen neger mag vervangen worden door kut ventjequote:Op zaterdag 8 november 2014 18:32 schreef Joene het volgende:
[..]
ik heb liever dat die neger uitvalt en dan het liefst in abu dhabi laatste race ronde
Dat mag ook. Ik denk echter dat Mercedes die neger niet zal vervangen. Ook niet door welk kut ventje dan ook. Jammer.quote:Op zaterdag 8 november 2014 22:56 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Precies, alleen neger mag vervangen worden door kut ventje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |