waarom drie kwartier?quote:Op zaterdag 8 november 2014 02:50 schreef Landysh het volgende:
[..]
Haal ik dat binnen drie kwartier denk je?
Omdat ik dan de sourcream laag op de cheesecake moet doen.quote:Op zaterdag 8 november 2014 02:52 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
waarom drie kwartier?
Ik ga wel slapen
Dit dusquote:Op zaterdag 8 november 2014 01:44 schreef WammesWaggel het volgende:
Gewoon even een hersenspinseltje:
Een nadeel van voor het eerst op latere leeftijd saampjes gaan wonen lijkt mij dat je beide lang niet zo flexibel meer bent als een late tiener danwel vroege twintiger en dat kan dus ook voor andere spanningen zorgen.
Ik vraag me af of ze is geslaagd voor het juiste theorie-examen.quote:Op vrijdag 7 november 2014 23:05 schreef Santello het volgende:
[..]
Je bent veranderd sinds je theorie.
En het gaat maar door.quote:Op zaterdag 8 november 2014 07:36 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Ik vraag me af of ze is geslaagd voor het juiste theorie-examen.
Crip? Was het echt bij het CBR en voor auto?
Ben je nou de hele nacht bezig geweest met je kwarktaart?quote:Op zaterdag 8 november 2014 02:57 schreef Landysh het volgende:
[..]
Omdat ik dan de sourcream laag op de cheesecake moet doen.
Trusten. X
Vroeger hadden mensen lagere verwachtingen en had je sterk afgebakende rolpatronen, die dmv sociale controle gehandhaafd werd. Dus een man haalde het geld binnen, en de vrouw deed het huishouden en kinderverzorging. Er was eigenlijk niet veel om over te praten en klagen, of om je anders te ontwikkelen dan een man- of vrouw-zijn.quote:Op vrijdag 7 november 2014 23:53 schreef TheMagnificent het volgende:
Wat zijn eigenlijk de onderwerpen waar de meeste huwelijken tegenwoordig op stranden? Kunnen mensen met kennis mij daarover inlichten?Onder Turken en andere allochtonen bedoel ik dan.
Want ik heb het idee dat men tegenwoordig te vaak naar oppervlakkigheden kijkt bij een relatie (uiterlijk, vlotte babbel, etcetera, waarmee ik niet zeg dat dat onbelangrijk is) en dat men karaktereigenschappen waar vooral op gelet zou moeten worden links laat liggen en er pas tijdens het huwelijk achter komt.
Ken je een goed boek dat hierover gaat?quote:Op zaterdag 8 november 2014 09:35 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Vroeger hadden mensen lagere verwachtingen en had je sterk afgebakende rolpatronen, die dmv sociale controle gehandhaafd werd. Dus een man haalde het geld binnen, en de vrouw deed het huishouden en kinderverzorging. Er was eigenlijk niet veel om over te praten en klagen, of om je anders te ontwikkelen dan een man- of vrouw-zijn.
Tegenwoordig willen mensen heel graag een individu zijn, dat houdt in dat jezelf definieert door de redelijk unieke werken die je doet. Dus in plaatst van een man of vrouw ben je meer: een wiskundige, leraar, dokter, vrijwilliger bij een hulporganisatie, of simpelweg het beeld van je CV. Dan krijg je de diffuse situatie waar Unlabeled het over heeft.
Er is ook een ander probleem, omdat rolpatronen niet meer afgebakend zijn, is het niet meer duidelijk waar je partner op uit moet kiezen. En hierdoor maakt de ökuz een hogere kans, dan vroeger, om jouw partner te worden. Dus het meer variabele dan twee (man of vrouw) wat een mens definieert, induceert een chaos, zodat je kunt eindige met een ökuz.
Maar uiteraard naarmate je ouder wordt, leer je door ervaringen op welke variabelen jij moet letten: de variabelen die het beste bij jou passen. En dan kom je terecht in de situatie van de tweede alinea en gaat je relatie stuk.
Neequote:Op zaterdag 8 november 2014 10:01 schreef AbdulMalik het volgende:
[..]
Ken je een goed boek dat hierover gaat?
Heb ik wel gedaan. Ik heb ook direct aan zijn ma gezegd dat ik geen keukenprinses was. Ze vinden mijn eerlijkheid fijn.quote:Op zaterdag 8 november 2014 00:57 schreef TheMagnificent het volgende:
[..]
[..]
Inderdaad, van allebei wat. Maar ben ik zo'n naïef of zou je eigenlijk trekjes die jij als 'öküzlük' (lompheid, tactloosheid, ongemanierdheid) benoemt van te voren kunnen signaleren? Sommige dingen zou je toch niet moeten kunnen verhullen voor een ander (als de ander weet waar op te letten)? Maar goed, door de verliefdheid zie je sommige dingen door de vingers natuurlijk, dat snap ik ook.
Goh, jij ook al? Ik moet over een uurtje twee uur gaan rijden.quote:
Aah... te begin. Altijd mooi.quote:Op zaterdag 8 november 2014 12:53 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Heb ik wel gedaan. Ik heb ook direct aan zijn ma gezegd dat ik geen keukenprinses was. Ze vinden mijn eerlijkheid fijn.
Ja, ik heb ongeveer een uurtje gereden. Hhhh, ging wel goed.quote:Op zaterdag 8 november 2014 13:11 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Goh, jij ook al? Ik moet over een uurtje twee uur gaan rijden.
Het is best koud buiten, wordt nog leuk op de motor dus.
Later krijg ik pollepel op mijn vingers als ik de kisir verpest.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |