SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb er alleen Nooit meer slapen van gelezen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Manke op 13-01-2015 17:52:43 ]
Maar die boeken zijn vaak ook makkelijker toegankelijk, snap het wel. Ik kees ook geen boeken waar ik me doorheen moet worstelen. Hoef niet interessant te doenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 17:33 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Zo vertelde een bevriende boekhandelaar me dat de meeste mensen die boeken kopen ze niet lezen, maar ze vooral kopen om mee te kunnen praten met hun vrienden dat het zo geweldig is.
Hoe meer literair het is, hoe erger.
Boeken waar literatuurkenners op neer kijken, thrillers als dan brown en tom clancy, etc, die worden letterlijk stuk gelezen.
Die vond ik verrassend leuk, veel leuker dan ik verwacht had, eigenlijk.quote:
Ik heb net het boek van Sophie Hannah uit met Poirot in de hoofdrol. Ik vond er te veel herhaling in zitten, de politieagent is niet erg geloofwaardig en het boek mist gewoon de sfeer die je in het werk van Agatha Christie vindt. Ondanks dat alles heb ik me er eigenlijk best wel mee vermaakt.quote:Op dinsdag 13 januari 2015 10:46 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Pride&Prejudice moet ik nog lezen voor mijn cursus, ben benieuwd.
Ik vond wuthering heights wel heel mooi.
Ik ben blij dat ik al die klassiekers voor m'n studie moest lezen, anders was ik er nooit aan begonnenquote:Op dinsdag 13 januari 2015 15:03 schreef Hartigan het volgende:
Pride and Prejudice is in zekere zin een kritisch commentaar op de Engelse maatschappij van de 19e eeuw, waar vrouwen alleen maar geïnteresseerd waren in het trouwen met rijke mannen. Op momenten dringt de satirische ondertoon van Austen wel door en dan kan het boek best grappig zijn. Maar over het algemeen vond ik het boek aanvoelen als 19e-eeuwse chicklit met golddiggers in de hoofdrol. Ik snap de hele ophef eigenlijk niet zo.
Ik kan er met mijn verstand echt niet bij dat bijna 1,5mln mensen dit boek gemiddeld een 4,23/5 geven op goodreads.com. Ik durf te wedden dat 90% van hen het boek niet gelezen hebben en hun mening baseren op de gelijknamige bbc-serie.
Ik lees het alleen als ik het wil, en dan vooral omdat ik benieuwd ben of ze nu zo goed zijn als dat iedereen altijd schreeuwt, wánt klassieker.quote:Op woensdag 14 januari 2015 16:17 schreef CherryLips het volgende:
Ik lees nu eigenlijk geen zgn literatuur meer, alleen Stephen King, chick lit, young adult en overige thrillers en af en toe een beetje fantasy
Mijn naam is niemand, misschien. Staat op m'n te lezen lijst.quote:Op woensdag 14 januari 2015 16:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik zoek nog wat leuke historisch fictie, om te kijken of dat genre me een beetje zou liggen
Zeer Moedige man, vriend van een neef van me uit ZA.quote:
Leuk dat je laat weten wat je ervan vond!quote:Op woensdag 14 januari 2015 15:03 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
Die vond ik verrassend leuk, veel leuker dan ik verwacht had, eigenlijk.
[..]
Ik heb net het boek van Sophie Hannah uit met Poirot in de hoofdrol. Ik vond er te veel herhaling in zitten, de politieagent is niet erg geloofwaardig en het boek mist gewoon de sfeer die je in het werk van Agatha Christie vindt. Ondanks dat alles heb ik me er eigenlijk best wel mee vermaakt.![]()
Nu ga ik eens kijken wat ik van Modiano's werk vind.
[ afbeelding ]
Ik zal 'm toevoegen op de nog te lezen lijstquote:Op woensdag 14 januari 2015 16:25 schreef Manke het volgende:
[..]
Mijn naam is niemand, misschien. Staat op m'n te lezen lijst.
Het verloren Labyrint van Kate Mosse en Koningin op blote voeten van Ildefonso Falcones zijn twee boeken die mij zijn bijgebleven.quote:Op woensdag 14 januari 2015 16:19 schreef Etcetera het volgende:
[..]
Ik lees het alleen als ik het wil, en dan vooral omdat ik benieuwd ben of ze nu zo goed zijn als dat iedereen altijd schreeuwt, wánt klassieker.
Meestal lees ik fantasy, young adult, science fiction. Chick lit is meer guilty pleasure maar schuw ik niet
Ik zoek nog wat leuke historisch fictie, om te kijken of dat genre me een beetje zou liggen
Ik ben op de helft en het is echt een boek die ik graag wil doorlezen en waar ik vrolijk van word. Mooi hoe iemand met een aardig helder hoofd beleeft hoe het is om oud te worden. Dingen als "Iemand van 80 jaar die de Mount Everest beklimt, en ik kom nauwelijks de stoeprand op."quote:Op woensdag 14 januari 2015 15:03 schreef takkfyrir het volgende:
[..]
Die vond ik verrassend leuk, veel leuker dan ik verwacht had, eigenlijk.
Beide op de leeslijst gezetquote:Op dinsdag 20 januari 2015 11:09 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Het verloren Labyrint van Kate Mosse en Koningin op blote voeten van Ildefonso Falcones zijn twee boeken die mij zijn bijgebleven.
Voornamelijk die van Falcones omdat het echt een heel gaaf verhaal is die je ook daadwerkelijk wat leert over de geschiedenis. Het verloren Labyrint is meer een crossover tussen hedendaags en de geschiedenis maar wel een tof verhaal.
Hij kon erg lekkere page turners schrijvenquote:Op woensdag 21 januari 2015 09:17 schreef davako het volgende:
[ afbeelding ]
Leuk boek, wel wat anders dan de film tot nu toe.
Van Chriton lang geleden alleen Disclosure en Sphere gelezen. Lazen beiden inderdaad lekker weg. Hapklare pageturners, maar met hier en daar genoeg interessante dingen om te stimuleren uitdagendere boeken te gaan lezen. Geen hoogstaande literatuur, maar beiden zeker het aanraden waard.quote:Op woensdag 21 januari 2015 09:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Hij kon erg lekkere page turners schrijven
Ik zou dan de hele trilogie van Kate Mosse aanraden. Ik vond de serie eigenlijk steeds beter worden. Deel 3 (Citadel) is wel wat anders van opzet dan 1 en 2, maar het is zeker de moeite waard om ze alle drie te lezen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 11:09 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Het verloren Labyrint van Kate Mosse en Koningin op blote voeten van Ildefonso Falcones zijn twee boeken die mij zijn bijgebleven.
Voornamelijk die van Falcones omdat het echt een heel gaaf verhaal is die je ook daadwerkelijk wat leert over de geschiedenis. Het verloren Labyrint is meer een crossover tussen hedendaags en de geschiedenis maar wel een tof verhaal.
Ik vond eerlijk gezegd deel drie het minst leuk door de andere insteek, maar inderdaad is de hele trilogie het lezen waard, één en twee zijn sowieso super tof.quote:Op donderdag 22 januari 2015 11:15 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
[..]
Ik zou dan de hele trilogie van Kate Mosse aanraden. Ik vond de serie eigenlijk steeds beter worden. Deel 3 (Citadel) is wel wat anders van opzet dan 1 en 2, maar het is zeker de moeite waard om ze alle drie te lezen.
Ik vond het einde zo gemaakt... Wel erg toevallig dat bepaalde karakters elkaar net optijd tegen komen. Vond het einde ook niet heel sterk op de klif...quote:Op dinsdag 20 januari 2015 11:09 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Koningin op blote voeten van Ildefonso Falcones
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |