Hier kan ik me wel in vinden. Ben aardig gek van Temples ook.quote:Op vrijdag 14 november 2014 10:46 schreef Gehenna het volgende:
Nou het was echt zoeken naar 10 nummers zeg, maar ik kwam er net aan..
Birth Of Joy - Mad Men
Death From Above 1979 - Trainwreck 1979
Temples - Shelter Song
Traumahelikopter - Alone
Typhoon - Zandloper
The War On Drugs - Under The Pressure
Lorde - Tennis Court (Flume remix) (oh wacht dat is die suffe remix, ik bedoelde 'team' hier)
Lana Del Rey - West Coast
Aphex Twin - Minipops 67
Warpaint - Love Is To Die
Ik denk dat ik die maar eens moet draaien danquote:Op vrijdag 14 november 2014 18:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Je hebt gelijk qua Function & Vatican Shadow, heb hem nog een keer geluisterd en het is heel rustig. Voelde hem nu niet zo maar eerder wel.
Als je echt van dat brute industriele geluid houd is Emptyset wel gruwelijk
Moet ik wel echt in de stemming voor zijn
Emptyset is erg tofquote:Op zaterdag 15 november 2014 00:34 schreef Gehenna het volgende:
[..]
Ik denk dat ik die maar eens moet draaien dan(niet dat ik alleen maar zulke herrie draai, maar af en toe is dat wel fantastisch
)
Ja gisteren Crossing Borderquote:Op zaterdag 15 november 2014 12:06 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ook live gezien ja? Afgelopen donderdag in Merleyn was in elk geval erg tof.
Dit is wel tof hoorquote:Op vrijdag 14 november 2014 18:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Je hebt gelijk qua Function & Vatican Shadow, heb hem nog een keer geluisterd en het is heel rustig. Voelde hem nu niet zo maar eerder wel.
Als je echt van dat brute industriele geluid houd is Emptyset wel gruwelijk
Moet ik wel echt in de stemming voor zijn
Dit bandje al gehoord? Debuutplaat (volgens mij) net uitgebracht. Volgens mij wel iets wat eventueel in jouw straatje ligt.quote:
quote:Op vrijdag 14 november 2014 09:59 schreef Norrage het volgende:
Damien Rice - It Takes A Lot To Know A Man
Die had ik er graag bij gestemd, maar ik ga geen vrije keuzes doen die er toch niet in komen, in deze 3fmlijst. 3voor12radio is echt 3x niks meer.quote:
Best een leuk zangeresje bij een 80's new wave liedje, maar echt bijzonder vind ik het niet. Het is heel veel van hetzelfde wat mij betreft.quote:Op zaterdag 15 november 2014 10:35 schreef ranja het volgende:
Hm.... voor ik ging stemmen gister kende ik Echosmith nog niet. Nu wel. Die had er wel in gemoeten.
quote:Op zondag 16 november 2014 08:06 schreef CoJackso het volgende:
Groot fan van Strand of Oaks/Timothy Showalter is wat mij betreft één van de beste tekstschrijvers die ik ken. New Paris is het grote meesterwerk, maar andere oude nummers als Sister Evangeline, Daniel's Blues, Kill Dragon zijn eveneens fantastisch.
Best leuk inderdaad en daardoor in de dramalijst van 3voor12 toch zeker een klein hoogtepuntjequote:Op zondag 16 november 2014 08:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Best een leuk zangeresje bij een 80's new wave liedje, maar echt bijzonder vind ik het niet. Het is heel veel van hetzelfde wat mij betreft.
Ik kan wel wat met de rustigere nummers uit die vage dansmuziek die nu populair is (een Chimes vind ik heerlijk), dat redt het een beetje. 7/10 nummers zouden ook top 15 in mijn eindlijst halen van dit jaar denk ik. Dus Echosmith staat daar toch nog wel een stuk onder, al heb ik m even overwogen.quote:Op zondag 16 november 2014 11:02 schreef ranja het volgende:
[..]
Best leuk inderdaad en daardoor in de dramalijst van 3voor12 toch zeker een klein hoogtepuntje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |