eigenlijk spreekt hij nu namens hele forumquote:Op zondag 2 november 2014 00:10 schreef luxerobots het volgende:
''Lieve Zwarte Piet, Bij ons zul je altijd welkom zijn...''
Van mij hoeft Danny zich niet in de discussie te mengen.
FOK! is natuurlijk ook niet een forum wat hip, jong en modern is.quote:Op zondag 2 november 2014 00:28 schreef De_Guidance het volgende:
Mooi, laatste stuiptrekkingen dit.
Spoedig is hij weg.
Niet iedereen zit in 40+, Kingstown.quote:Op zondag 2 november 2014 00:33 schreef Kingstown het volgende:
[..]
FOK! is natuurlijk ook niet een forum wat hip, jong en modern is.
Beetje Libelle 2.0, maar dan met een wat mnder serieus sausje.
Namens het forum gericht aan een fantasie-figuur.quote:Op zondag 2 november 2014 00:29 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
eigenlijk spreekt hij nu namens hele forum
Het is dan ook zijn forum.quote:Op zondag 2 november 2014 00:29 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]
eigenlijk spreekt hij nu namens hele forum
Ik vraag het nog maar een keer, wat is de afgelopen tijd allemaal van de Nederlandse cultuur afgepakt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 19:36 schreef beantherio het volgende:
[..]
Het Sinterklaasfeest blijft evengoed bestaan. En met hetzelfde "knechtje".![]()
Mensen willen niet dat een heel geliefde traditie getoetst en goedgekeurd moet worden door een hele kleine minderheid die (sorry dat ik het zeg) met hele zwakke argumenten komt. En de terloopsheid waarmee je nu zelf reageert (wat iets uitstraalt van "ach doe niet zo moeilijk") is iets wat mezelf (en ik denk heel veel anderen) enorm stoort aan de discussie. Alsof het vasthouden aan Zwarte Piet al bij voorbaat niet serieus wordt genomen en het buigen naar de wensen van die kleine minderheid een automatisme is.
Dat laatste hebben ze bij ons al jaren. Maar wij zijn, na Amsterdam, ook de gemeente met de meeste nationaliteiten.quote:Op zaterdag 1 november 2014 13:52 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Dit zijn de traditionele pepernoten.
[ afbeelding ]
Onder druk van de multiculti zag ik laatst deze potpourri van pepernoten en allerlei regenboogsnoep.
[ afbeelding ]
Stop deze onzin!
Terug naar de normale zak met pepernoten!
Best knap. Zoveel onzin in slechts 1 post.quote:Op zondag 2 november 2014 00:47 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Ik vraag het nog maar een keer, wat is de afgelopen tijd allemaal van de Nederlandse cultuur afgepakt.
En ja, sorry, ik kan mensen die vast willen houden aan de huidige Pieten niet echt serieus nemen. Alsof dat hele Sinterklaasfeest opeens niet meer bestaat als we het uiterlijk van de hulpjes gaan aanpassen. En de grap is dat dat uiterlijk al zo vaak is veranderd. Waarom is dit uiterlijk dan zo heilig? Waarom zijn die oorbellen, rode lippen en kroeshaar zo belangrijk? Wordt het feest voor de kinderen minder leuk als we dat veranderen.
Hij noemt zich dichter/kunstenaar?quote:Op zaterdag 1 november 2014 14:28 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Het valt me op dat zelfs een heleboel lezers van die haatsite Gario inmiddels wel zat zijn. Stukje van Quinsy is dan ook buitengemeen racistisch. Om nog niet eens te spreken van het gebrek aan kwaliteit. Het is bijna onleesbaar. Volkskrant heeft het dan ook geweigerd. Uiteraard is dat ook racisme, volgens Cali..ehhh..Gario
Hij is alleen maar bezig de verhoudingen nog verder op scherp te zetten. Goed bezig.
Als blanke voel ik me gedemoniseerd (jawel: als demon neergezet) en ik overweeg een rechtszaak.quote:Op zaterdag 1 november 2014 16:29 schreef Evertjan het volgende:
http://www.at5.nl/artikel(...)chminkt-zichzelf-wit
een neger die zich wit schminkt het moet niet gekker worden in dit land
Je bent redelijk debiel als je denkt dat het om de verandering gaat en dat mensen verandering niet accepteren.quote:Op zondag 2 november 2014 00:47 schreef Morrigan het volgende:
En de grap is dat dat uiterlijk al zo vaak is veranderd. Waarom is dit uiterlijk dan zo heilig? Waarom zijn die oorbellen, rode lippen en kroeshaar zo belangrijk? Wordt het feest voor de kinderen minder leuk als we dat veranderen.
Dat is waar.quote:Op zondag 2 november 2014 01:27 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je bent redelijk debiel als je denkt dat het om de verandering gaat en dat mensen verandering niet accepteren.
Je mag ook gewoon de vraag beantwoorden.quote:Op zondag 2 november 2014 01:27 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Je bent redelijk debiel als je denkt dat het om de verandering gaat en dat mensen verandering niet accepteren.
Dat is niet erg. Wat wel erg is, is een hele groep uitmaken voor racisten en dan nog boos worden omdat ze niet meer naar je willen luisteren. Oh ja, en je zo opstellen dat je expres het bloed onder de nagels van mensen haalt.quote:Op zondag 2 november 2014 01:31 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dat is waar.
Maar de vraag blijft toch staan: waarom zou het nou zo erg zijn als de traditie aangepast werd?
Kennelijk zijn er twee vragen aan de orde.
Die vraag is niet interessant.quote:Op zondag 2 november 2014 01:34 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Je mag ook gewoon de vraag beantwoorden.
OK, dan ben ik het met je eens.quote:Op zondag 2 november 2014 01:35 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is niet erg. Wat wel erg is, is een hele groep uitmaken voor racisten en dan nog boos worden omdat ze niet meer naar je willen luisteren. Oh ja, en je zo opstellen dat je expres het bloed onder de nagels van mensen haalt.
Het kon mij echt geen fuck schelen als Zwarte Piet wat zou veranderen. Maar als het op deze manier moet dan stikken ze er maar mooi in.quote:Op zondag 2 november 2014 01:52 schreef Kees22 het volgende:
[..]
OK, dan ben ik het met je eens.
Laat ze zich fijn in hun eigen gelijk verslikken.
Wie maakt een hele groep voor racisten uit. Ik zie die propietenfans in dit topic dat regelmatig doen.quote:Op zondag 2 november 2014 01:35 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Dat is niet erg. Wat wel erg is, is een hele groep uitmaken voor racisten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |