Het viel mij eerder ook al op dat hier veel meer over pace wordt gesproken dan vroeger. Volgens mij komt dat vooral door de horlogelopers.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:35 schreef raptorix het volgende:
Overigens wat me opvalt is dat tegenwoordig alle apps gemiddelden laten zien gerekend per kilometer, ben ik enige die dat niet gewent is? Ik vind veel handiger om te weten of je 12, 13 of 14 km/u loopt dan dat je kilometer splits, 4, 5 of 6 minuten zijn....
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:37 schreef wyccie het volgende:
[..]
Hey, je bent geen vrouw, dus het mag.![]()
Ik benomdat ik niet mag lopen. Lukt het me eindelijk iets sneller te lopen en begin ik het nog leuk te vinden ook, blesseer ik me. Ben bang dat zelfs de 7H niet gaat lukken.
Ja dat is waar, ik denk dat ik zelf een Garmin horloge ga kopen, gewoon goedkoop model.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:41 schreef wyccie het volgende:
[..]
Het viel mij eerder ook al op dat hier veel meer over pace wordt gesproken dan vroeger. Volgens mij komt dat vooral door de horlogelopers.
Bij uitslagen van wedstrijden zie ik namelijk altijd snelheden, nooit paces.
Overigens kun je in de meeste apps instellen of je pace of snelheid wilt zien.
Mijn Runkeeper geeft standaard snelheid aan.
Wat is er mis met kattenvrouwtjes?quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:48 schreef wyccie het volgende:
Quoi, die koe.![]()
Ik vind het ook altijd zo leuk om bijvoorbeeld onderweg katten tegen te komen. Ik praat dan met ze. (Nee, ik ben geen kattenvrouwtje.)
Tijdje terug was ik aan wielrennen, stond er gewoon koe midden op de weg, nu ben ik qua grote beesten geen held, al helemaal niet toen ie op me af kwam rennen en me 200 meter volgde, toen kwamen er 2 boerenjongens van jaar of 11, die pakten de koe en stopten en hem weer in zijn kooi.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:48 schreef wyccie het volgende:
Quoi, die koe.![]()
Ik vind het ook altijd zo leuk om bijvoorbeeld onderweg katten tegen te komen. Ik praat dan met ze. (Nee, ik ben geen kattenvrouwtje.)
Niks.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:51 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Wat is er mis met kattenvrouwtjes?
Maar dat is het dus. Die 0,3 is op 10km al 2 minuten verschil en dat is aanzienlijk.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:40 schreef raptorix het volgende:
Mjah dat is denk ik questie van wenning, ik weet meestal vrij goed hoe hard ik loop, kan dat meestal wel tot 0.3 km/u aanvoelen,
Thanks!quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:40 schreef Quoi het volgende:
[..]
Zo, hier spat de positieve energie af!Goed gelopen!
Hihiquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:53 schreef wyccie het volgende:
[..]
Niks.![]()
Ik ben allergisch voor katten, en ik heb een hekel aan kattenhaar. Maar zo'n rondzwervend katje vind ik vaak wel lief.
Beetje zoals met kinderen: leuk als ze van een ander zijn.
Je kan best wat lopen maar ik zou t rustig aan doen. Zeker als je ziekjes bent, zolang dat t geval is zou ik heeeel rustig aan doen.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:12 schreef RunnerAdd het volgende:
Ben vanaf woensdag al wat ziekjes, maar volgende week de Erasmusronde dus wilde vandaag nog wel lopen.
Uiteindelijk 7.5km gelopen in 6min/km. Hoop dat ik me volgende week beter voel.
Heb besloten volgende week weg te gaan op 6min/km en na 5km eventueel iets te versnellen. Het doel is onder het uur lopen.
Is het verstandig om volgende week maandag en woensdag nog te lopen? En wat voor trainingen?
Dankjequote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:45 schreef Murmeli het volgende:
Quoi: netjes gelopen! Jammer dat je jezelf in de stress hebt gelopen door snel te starten
Jij voert trouwens dezelfde gesprekken met jezelf als iken je schrijfstijl is geweldig
ik was gewoon plaatsvervangend nerveus hoe het afliep
Maar je kan wel sneller. Wanneer gaan wij elkaae naar een sub56 hazen?
Jaja, dit is herkenbaarquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:48 schreef wyccie het volgende:
Quoi, die koe.![]()
Ik vind het ook altijd zo leuk om bijvoorbeeld onderweg katten tegen te komen. Ik praat dan met ze. (Nee, ik ben geen kattenvrouwtje.)
Ja, maar als ik zie dat ik 12.3 loop, en ik weet dat ik normaal 12.5 loop op de afstand die ik wil, dan zie ik gelijk mijn verval, als je ziet dat je 6 seconden trager loopt op een kilometer vind ik dat lastiger rekenen als je dat moet terugrekenen naar je te lopen traject.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 19:57 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Maar dat is het dus. Die 0,3 is op 10km al 2 minuten verschil en dat is aanzienlijk.
Dat is omdat jij dat zo gewend bentquote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja, maar als ik zie dat ik 12.3 loop, en ik weet dat ik normaal 12.5 loop op de afstand die ik wil, dan zie ik gelijk mijn verval, als je ziet dat je 6 seconden trager loopt op een kilometer vind ik dat lastiger rekenen als je dat moet terugrekenen naar je te lopen traject.
Kwestie van wennen, en uiteindelijk rekent het makkelijker.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ja, maar als ik zie dat ik 12.3 loop, en ik weet dat ik normaal 12.5 loop op de afstand die ik wil, dan zie ik gelijk mijn verval, als je ziet dat je 6 seconden trager loopt op een kilometer vind ik dat lastiger rekenen als je dat moet terugrekenen naar je te lopen traject.
Jij legt het veel beter uit. Als je per 1.00 wil lopen op de 10km, moet je dus zorgen dat je 6.00 blijft lopen gemiddeld. Doe je 6.01 dan haal je het niet, terwijl je horloge dan dus wel heel de tijd 10,0 km/u aan staat te geven.quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:32 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Dat is omdat jij dat zo gewend bent![]()
In principe is elke seconde boven je gewenste pace ook een seconde hoger op je eindtijd, dus dat rekent uiteraard makkelijker dan omrekenen van km/u
Maar goed, je kan het dus instellen zoals je wilt.
oja, das waar! We zien wel. Mijn hazen op de 15 km en ik wisten het ook niet van elkaar. Toch weet ik zeker dat ik zonder hen een slechtere tijd had gelopen. Dus wie weet...quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 20:23 schreef Quoi het volgende:
[..]
DankjeWie weet, doen we een keertje een 10 km samen
Alhoewel ik me had voorgenomen niet meer aan haaspraktijken te doen
[..]
Jaja, dit is herkenbaar
quote:Op zaterdag 25 oktober 2014 21:15 schreef rechtsedirecte het volgende:
voor degenen die nog steeds niet overtuigd is dat ultra-running leuk is...
http://www.nakedonsharppo(...)st-like-sex.html?m=1
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |