quote:Google werkt aan slimme mail-app
Door NOS-techredacteur Rachid Finge
E-mail zoals we dat nu kennen werd ruim dertig jaar geleden uitgevonden. Ondanks dat de wereld sindsdien enorm is veranderd, is e-mail gewoon e-mail gebleven: aan het stokoude systeem is al die tijd bijna niets gewijzigd.
De laatste jaren verschijnen er steeds meer apps die e-mail proberen te verbeteren door anders met de inbox om te gaan. Apps als Mailbox en Boxer proberen de information overload in een postvak hanteerbaar te maken. Google gaat zich nu ook nadrukkelijk met die strijd bemoeien met een nieuwe app, met de weinig onthullende naam Inbox.
Intelligentie
Inbox werkt uitsluitend met Gmail-accounts en moet een hoop intelligentie toevoegen aan e-mail. Zo worden berichten met hetzelfde thema automatisch gecategoriseerd. Ook wordt de belangrijkste informatie uit een e-mail naar boven gehaald en meteen getoond in het berichtenoverzicht. Dat geldt bijvoorbeeld voor e-mails met fotobijlages. Blijkbaar is het doel dat veel e-mails niet eens meer geopend hoeven te worden.
De app kan ook extra informatie bij een e-mail tonen, zoals het adres en telefoonnummer van een restaurant dat in het bericht wordt genoemd. Gebruikers kunnen ook aangeven dat een bepaalde e-mail op een later tijdstip nog eens onder de aandacht gebracht moet worden en naar aanleiding van berichten herinneringen instellen. Die twee functies kennen we al uit andere geavanceerde mail-apps.
Privacy
Om een app als Inbox mogelijk te maken, moeten servers van Google de mailberichten van gebruikers scannen en interpreteren. Alleen zo kan bijvoorbeeld de naam van een restaurant worden afgeleid en het telefoonnummer erbij worden gezocht. Het scannen van mailberichten is niets nieuws: Gmail is er groot mee worden. Door e-mailberichten op hun inhoud te scannen, kan Google bijpassende advertenties tonen.
Sinds een paar jaar gaat dat verder. Google's virtuele assistent, Google Now, kan bijvoorbeeld vluchtinformatie uit e-mails vissen en vlak voor aankomst of vertrek gegevens over die vlucht tonen op een mobiele telefoon, zonder enige tussenkomst van de gebruiker.
Hoe Inbox precies omgaat met privacy, is niet duidelijk. Het ligt voor de hand dat de app gebruik gaat maken van dezelfde technologie als Google Now, maar zolang de privacyvoorwaarden niet bekend zijn gemaakt, is daar niet veel met zekerheid over te zeggen.
Op uitnodiging
De nieuwe mail-app van Google werkt niet alleen in de browser, maar is ook verkrijgbaar voor Android- en iOS-apparaten. Nog lang niet iedereen kan het gebruiken: voorlopig vereist Inbox een uitnodiging. Alleen al daarom zullen veel mensen het willen proberen, zo zagen we niet lang geleden.
Wie de app uitprobeert, behoudt overigens ook toegang tot zijn mail via het traditionele Gmail.
Sinds men er een leuk labeltje op wil plakken. Had je het wel prima gevonden als hij 'Computersmurf' genoemd werd?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:03 schreef Loveless85 het volgende:
Sinds wanneer is deze omhooggevallen rifaap ineens 'tech redacteur'
Je bedoelt gisteren?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:10 schreef PeterRusso het volgende:
Terechte klacht!
Ze vertellen me altijd wat ik een week eerder al op iculture kan lezen.
Precies, internet of things, dit dat, altijd online zus zo, een telefoon is geen belijzer meer, maar een mobile companion.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:14 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Deze heren geven toch een stukkie awareness over social media en de 24/7 economy waarin we tegenwoordig leven. De statische media hebben plaats gemaakt voor instant en dynamische communication waarmee je mensen kunt enthousiasmeren.
Met vriendelijke groet,
L-ascorbinezuur.
Social Media Expert.
Klöppingquote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:22 schreef Waterdrinker het volgende:
Sowieso die blije techhippie die bij DWDD altijd zit.Hoe heet ie ook alweer¿
Dat is de root of all evil. Fuckin' Alexander Klopping. Met puntjes op de o.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:22 schreef Waterdrinker het volgende:
Sowieso die blije techhippie die bij DWDD altijd zit.Hoe heet ie ook alweer¿
Ja het is echt zo'n luchtfietserij. Ik heb serieus een kennis die is afgestudeerd op 'iets met Twitter'. Analyseren van trends ofzo. En dan denk je misschien 'oh, leuk, hij doet iets wiskundigs'. Nee heur, een of andere creabea studie waar je schijnbaar (universitairquote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:29 schreef LXIV het volgende:
Het mooie is dat al die mediabazen totaal geen verstand hebben van social media, en dat iedereen die weet hoe je een twitter-account moet registreren door hen als een expert gezien wordt.
Pas nog een site van zo'n expert gezien met de prijslijst. Voor 40 euro (koopje!) regelt hij voor jou ook een twitter-account!
Wat is er mis met hippe plaatjes uit 2009 ? Je kan ook elke keer opnieuw het wiel uitvinden, lutser.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:28 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Wow, je weet hoe je plaatjes moet posten die in 2009 hip waren. Hier heb je een medaille;
[ afbeelding ]
Nou ja, ik verwacht in topics als deze toch wel minstens een lean and mean, iOS8.1 & Android Lollipop compatible, Cloudbased, nieuw herontworpen plaatje, approved door een van eerder genoemde techexperts.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:33 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat is er mis met hippe plaatjes uit 2009 ? Je kan ook elke keer opnieuw het wiel uitvinden, lutser.
Ik ben 29quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:40 schreef MPC60 het volgende:
En toch, toch lees dit topic alsof het van een gefrustreerde dertiger af komt die nooit zijn eigen dromen waar heeft kunnen maken.ja maar ik ben ook heel hip en zo hoor.
en plaatjes van katten die allemaal schattige dingen zeggen met taalfoutenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:36 schreef NightH4wk het volgende:
Over 2 jaar zullen ze vast ontdekken dat het internet vol staat met filmpjes over grappige katten!
Dat staat ook gewoon in de TT hoor. Hoezo zou je niet mogen klagen over redacteurs?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:59 schreef Homijn het volgende:
Onterechte klacht. TS weet het verschil niet tussen een redacteur en een journalist / correspondent. De mensen die hij afzeikt, doen gewoon hun werk als redacteur.
Omdat de klacht van TS er eentje is uit de categorie "De tuinman maait het gras", terwijl grasmaaien gewoon iets is dat een tuinman doet.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:02 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat staat ook gewoon in de TT hoor. Hoezo zou je niet mogen klagen over redacteurs?
Haha, dolletjes. Wat een grappige mensen on-line.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:46 schreef Deetch het volgende:
[..]
en plaatjes van katten die allemaal schattige dingen zeggen met taalfouten
lijkt dat je hoe langer je online bent hoe dommer je wordtquote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:06 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
Haha, dolletjes. Wat een grappige mensen on-line.
En er bestaat niet zoiets als 'de tuinman maait het gras slecht'?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:05 schreef Homijn het volgende:
[..]
Omdat de klacht van TS er eentje is uit de categorie "De tuinman maait het gras", terwijl grasmaaien gewoon iets is dat een tuinman doet.
TS mekkert over het feit dat de redacteur bronnen van elders gebruikt, die content vertaalt en daar een nieuw artikeltje van maakt. Laat dat nou net het werk zijn van een redacteur...
Dat is niet wat TS schrijft. De klacht van TS is meer zoiets als: "De tuinman maait het gras op de gangbare manier, terwijl er ook hypermoderne methodes bestaan die haast nog niemand kent."quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:26 schreef 2dope het volgende:
[..]
En er bestaat niet zoiets als 'de tuinman maait het gras slecht'?
Als er specifiek over een 'tech-redacteur' wordt gesproken mag je toch hopen dat enige kennis en affiniteit wel aanwezig is.
Ik ken die gasten uit de OP overigens niet, maar wil me ook wel eens ergeren aan blije hipsters die 'tech' bespreken. Met tech worden dan apps, social media, smileys en widgets bedoelt
jij zit in de tech businessquote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:30 schreef Homijn het volgende:
[..]
Dat is niet wat TS schrijft. De klacht van TS is meer zoiets als: "De tuinman maait het gras op de gangbare manier, terwijl er ook hypermoderne methodes bestaan die haast nog niemand kent."
TS is kennelijk nogal ingevoerd in de tech-sector en gaat eraan voorbij dat de redacteur zijn artikel voor een breed publiek schrijft, niet voor een paar nerds op hun zolderkamer.
Nee, dat is de klacht niet, aangezien in jouw voorbeeld bv. een AndroidPolice het gras maait. Vervolgens komt de 'redacteur', die smijt het gemaaide gras even in het rond, gaat op z'n maaier zitten, en zegt 'Zo, dat heb ik ff lekker gemaaid!'. Dat is de klacht. Ze pretenderen verstand van zaken te hebben (anders wordt je geen redacteur neem ik aan), maar het is eigenlijk ctrl+c / ctrl+v en een beetje Google Translate.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:05 schreef Homijn het volgende:
[..]
Omdat de klacht van TS er eentje is uit de categorie "De tuinman maait het gras", terwijl grasmaaien gewoon iets is dat een tuinman doet.
TS mekkert over het feit dat de redacteur bronnen van elders gebruikt, die content vertaalt en daar een nieuw artikeltje van maakt. Laat dat nou net het werk zijn van een redacteur...
op dat vlak valt niks te bereikenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:09 schreef piekartz87 het volgende:
Die Rachid is heeft toch gewoon zijn master in mass communications? Wat hebben jullie op dat vlak allemaal bereikt dan?
Hun doelgroep zijn ook niet de hard-core tweakers..
Mensen die computers zijn gaan gebruiken "omdat het wel heel handig is dat facebook" zijn meer hun doelgroep.
Dat is het punt niet, prima dat ze het begrijpbaar maken voor Henk en Ingrid en de 'grote massa', maar zet dat dan op je LinkedIn, of weet ik wat; stukjesvertaler voor domme mensen. Kom niet met allerlei kreten alsof je de nieuwe Steve Jobs of Bill Gates bent, terwijl je eigen inbreng richting het nulpunt gaat, en je eigenlijk Amerikaanse techblogs in de gaten houdt, en hun content vertaalt, zowel naar het Nederlands, als naar begrijpelijke taal voor H&I.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:09 schreef piekartz87 het volgende:
Die Rachid is heeft toch gewoon zijn master in mass communications? Wat hebben jullie op dat vlak allemaal bereikt dan?
Hun doelgroep zijn ook niet de hard-core tweakers..
Mensen die computers zijn gaan gebruiken "omdat het wel heel handig is dat facebook" zijn meer hun doelgroep.
Daar ben ik het wel mee eens, maar toch leuk voor ze dat ze zo hun geld kunnen verdienen. Eigenlijk wel een droombaantje. Beetje de techniek in de gaten houden, beetje met een oculus rift klooien voor meneertje van Nieuwkerk. Lijkt me ook wel wat.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:17 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat is het punt niet, prima dat ze het begrijpbaar voor Henk en Ingrid en de 'grote massa', maar zet dat dan op je LinkedIn, of weet ik waar; stukjesvertaler voor domme mensen. Kom niet met allerlei kreten alsof je de nieuwe Steve Jobs of Bill Gates bent, terwijl je eigen inbreng richting het nulpunt gaat, en je eigenlijk Amerikaanse techblogs in de gaten houdt, en hun content vertaalt, zowel naar het Nederlands, als naar begrijpelijk taal voor H&I.
news anchor wuuuuuuuuuuuuuuut?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:16 schreef Loveless85 het volgende:
En als je dan eens gaat kijken, want je verwacht natuurlijk dat dit volk minstens MSc PhD in de informatica is hé, want waarom denken ze anders ons te moeten informeren over technische ontwikkelingen, als ze eigenlijk niet meer verstand er van hebben dan het gemiddelde 'buurjongetje dat zo handig is met de computer'.
Colin van Hoek
Functies;
- Chef Redactie bij NUtech.nl
Vorig
- Columnist Veronica Magazine bij Veronica
- Gadgetkenner bij RTL Nederland
- (Tech)redacteur at NU.nl bij Sanoma Media
Opleiding:
School voor Journalisitek - Bachelor of Journalism (BJ), Journalism - 2006 – 2010
(noot: de typfout is gekopieerd. Een journalist die niet eens de naam van z'n school correct kan schrijven! )
University of Central Lancashire - Journalism - 2008 – 2009
Alfrink College - 2000 – 2006
Rachid Finge:
Functies;
- Social Media Coordinator bij NOS
- Co-founder, Lead Developer bij Deviate
Vorig
- Radio News Presenter bij NOS
- Websites and applications developer bij Rachid.nl
- Trainer, Allround volunteer bij Nationale Jeugdraad
Opleiding;
Radboud University Nijmegen - Master of Science, Mass Communication - 2009 – 2010
Radboud University Nijmegen - Bachelor of Science, Mass Communication - 2005 – 2009
Vlietland College
Extra bonusklacht; de 'titel' van Rachid op z'n LinkedIn:
[ afbeelding ]!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Ben je dom of zo? Met techexpert wordt bedoeld: sociale media, apps, gadgets en andere elektronische consumentenproducten.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 11:48 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nee, dat is de klacht niet, aangezien in jouw voorbeeld bv. een AndroidPolice het gras maait. Vervolgens komt de 'redacteur', die smijt het gemaaide gras even in het rond, gaat op z'n maaier zitten, en zegt 'Zo, dat heb ik ff lekker gemaaid!'. Dat is de klacht. Ze pretenderen verstand van zaken te hebben (anders wordt je geen redacteur neem ik aan), maar het is eigenlijk ctrl+c / ctrl+v en een beetje Google Translate.
Als er een financieel redacteur is, dan is toch ook vaak een fiscalist, econoom, accountant, weet ik wat. Iemand met een opleiding in die richting. Waarom zijn dit dan gewoon journalistiek studentjes die vervolgens zelfbenoemd 'techexpert' zijn geworden.
Volgens mij doet hij het jeugdjournaal voor grote mensen genaamd nos op 3.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 12:29 schreef Faux. het volgende:
[..]
news anchor wuuuuuuuuuuuuuuut?
ik heb die vent nog nooit op tv gezien
Dan is t maar goed dat k em niet kan danquote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:39 schreef TwisterNederland het volgende:
[..]
Volgens mij doet hij het jeugdjournaal voor grote mensen genaamd nos op 3.
Die wilde ik als antiklacht toevoegen, maar ik kon haar niet vindenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:52 schreef WammesWaggel het volgende:
Zijn zus heeft toch die reusachtige memmen met extreem harige tepels?
Prima, maar waarom moeten ze er dan zo onwijs interessant over doen, alsof het echt hogere wiskunde is wat niemand snaptquote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:30 schreef wiskundenoob het volgende:
[..]
Ben je dom of zo? Met techexpert wordt bedoeld: sociale media, apps, gadgets en andere elektronische consumentenproducten.
Iedereen die opgegroeid is met internet en elektronica kan hierover meepraten. Enige wat je nodig hebt is interesse en goede verbale en schriftelijke vaardigheden.
Wat een gehypte BS en grote woorden die eigenlijk je zwakte verhullen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:14 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Deze heren geven toch een stukkie awarenessover social media en de society
waarin we tegenwoordig leven. De statische media hebben plaats gemaakt voor instant en dynamische communication
waarmee je mensen kunt enthousiasmeren.
Met vriendelijke groet,
L-ascorbinezuur.
Social Media Expert.
Zoiets heet uitleggen. Mensen die er naar kijken zijn niet elke dag met zulke dingen bezig. Denk je echt dat iemand van 20 naar deze mensen luisteren? Iedereen die je opnoemde in dit topic ken ik niet eens, behalve die Alexander gast dan, maar dat komt door fok.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:59 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Die wilde ik als antiklacht toevoegen, maar ik kon haar niet vinden
[..]
Prima, maar waarom moeten ze er dan zo onwijs interessant over doen, alsof het echt hogere wiskunde is wat niemand snapt
pics plsquote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:52 schreef WammesWaggel het volgende:
Zijn zus heeft toch die reusachtige memmen met extreem harige tepels?
En jezelf dan allerlei dure titels opplakken en vooral doen alsof je het allemaal zelf hebt uitgevonden. Das het hele punt vooral, niet zozeer dat dat volk het wat simplistisch uitlegt. Nee, dat ze dan doen alsof ze het ook echt verzinnenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:14 schreef Eyip het volgende:
Dus je moet vier jaar over een bachelor doen, daarna twee jaar een master om artikelen uit het engels te vertalen in het nederlands bij een gesubsidieerde bende als NOS?
Dat je met die wetenschap kan leven...
Was dat niet Aicha Marghadi?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 13:52 schreef WammesWaggel het volgende:
Zijn zus heeft toch die reusachtige memmen met extreem harige tepels?
quote:Marghadi Mustafa
ja nieuws van tegenwoordig hequote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:42 schreef Eyip het volgende:
[..]
iedere aap kan tekstjes overtikken uit het engels. Zegt wel wat over de functie.
aan zn klabanus?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:49 schreef PandaDrop het volgende:
[..]
Djeez vertaalt het en maakt daar een eigen draai aan.
Rachid werkt bij NOS en daar is het verboden om een eigen draai aan het verhaal te geven.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:49 schreef PandaDrop het volgende:
[..]
Djeez vertaalt het en maakt daar een eigen draai aan.
daar mag alleen de officiële draai gegeven wordenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 15:58 schreef Eyip het volgende:
[..]
Rachid werkt bij NOS en daar is het verboden om een eigen draai aan het verhaal te geven.
yeah right. Net zoals het nieuws ukraine, rusland en poetin is slecht.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:01 schreef Casiotone het volgende:
[..]
daar mag alleen de officiële draai gegeven worden
@Iwanius Wacht, je dacht toch niet dat ik serieus was he? #durftevragenquote:Op donderdag 23 oktober 2014 14:39 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Wat een gehypte BS en grote woorden die eigenlijk je zwakte verhullen.
Ach ja, Blendle is ook gewoon verdomd handig, dat moet ik helaas toegeven.quote:Op maandag 27 oktober 2014 09:43 schreef zarGon het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)ere-uitbreiding.html.
Die Klöpping is wel een (virtuele) internetmiljonair inmiddels...
Even ochtendfapje doen op die foto'squote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:31 schreef Loveless85 het volgende:
Jullie bedoelen overigens Mustafa Marghadi, ook nieuwslezer bij NOS, en ook Marokkaans. Zijn zus is Aicha Marghadi;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mogen we jouw cv en jouw huidige functie even onder ogen zien? Want dat moet vast fantastisch zijn.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:16 schreef Loveless85 het volgende:
En als je dan eens gaat kijken, want je verwacht natuurlijk dat dit volk minstens MSc PhD in de informatica is hé, want waarom denken ze anders ons te moeten informeren over technische ontwikkelingen, als ze eigenlijk niet meer verstand er van hebben dan het gemiddelde 'buurjongetje dat zo handig is met de computer'.
Colin van Hoek
Functies;
- Chef Redactie bij NUtech.nl
Vorig
- Columnist Veronica Magazine bij Veronica
- Gadgetkenner bij RTL Nederland
- (Tech)redacteur at NU.nl bij Sanoma Media
Opleiding:
School voor Journalisitek - Bachelor of Journalism (BJ), Journalism - 2006 – 2010
(noot: de typfout is gekopieerd. Een journalist die niet eens de naam van z'n school correct kan schrijven! )
University of Central Lancashire - Journalism - 2008 – 2009
Alfrink College - 2000 – 2006
Rachid Finge:
Functies;
- Social Media Coordinator bij NOS
- Co-founder, Lead Developer bij Deviate
Vorig
- Radio News Presenter bij NOS
- Websites and applications developer bij Rachid.nl
- Trainer, Allround volunteer bij Nationale Jeugdraad
Opleiding;
Radboud University Nijmegen - Master of Science, Mass Communication - 2009 – 2010
Radboud University Nijmegen - Bachelor of Science, Mass Communication - 2005 – 2009
Vlietland College
Extra bonusklacht; de 'titel' van Rachid op z'n LinkedIn:
[ afbeelding ]!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Dat is het uiteraard, dat kan ik je verzekeren. Ik treed echter niet als 'kenner' van het een of ander naar buiten, dus het is verder irrelevant voor dit topic.quote:Op maandag 27 oktober 2014 10:52 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Mogen we jouw cv en jouw huidige functie even onder ogen zien? Want dat moet vast fantastisch zijn.
Jij maakt wat mee héquote:Op maandag 27 oktober 2014 11:13 schreef haan33 het volgende:
Op een partij stemmen en dan het geheim houden, laffa hollanders
Ha Dannyquote:Op vrijdag 14 november 2014 00:09 schreef Danneman het volgende:
Ben na het lezen van dit topic wel benieuwd geworden welke bijdrage TS precies aan deze wereld levert in de tijd die hij niet op Fok doorbrengt?
twitter:rachidfinge twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:05:44Ik vind dit prachtig :-) KLB / "Door NOS-techredacteur Rachid Finge" #klapjosti #poephoofd reageer retweet
Al 13 jaar op FOK! en dit is je eerste postquote:Op vrijdag 14 november 2014 00:09 schreef Danneman het volgende:
Ben na het lezen van dit topic wel benieuwd geworden welke bijdrage TS precies aan deze wereld levert in de tijd die hij niet op Fok doorbrengt?
LOL, dat zou wat zijnquote:Op vrijdag 14 november 2014 00:13 schreef Reemi het volgende:
[..]
Al 13 jaar op FOK! en dit is je eerste post
quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:27 schreef Barachem het volgende:
TS klaagt over een vieze kaas en een nepmocro.
[ afbeelding ]
"Hollanders"quote:Op maandag 27 oktober 2014 11:13 schreef haan33 het volgende:
Op een partij stemmen en dan het geheim houden, laffa hollanders
Sinds ik een aantal jaren terug een social media expert bij mijn oude baas over de vloer zag komen die doodleuk voor ¤ 1.700,- Facebook ging *optimaliseren* verbaas ik me nergens meer overquote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:29 schreef LXIV het volgende:
Het mooie is dat al die mediabazen totaal geen verstand hebben van social media, en dat iedereen die weet hoe je een twitter-account moet registreren door hen als een expert gezien wordt.
Pas nog een site van zo'n expert gezien met de prijslijst. Voor 40 euro (koopje!) regelt hij voor jou ook een twitter-account!
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:13:40@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Ho es! Het is het FOK!Forum, niet de nieuwssite hé ;-) reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:16:27@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Nee, maar het zijn niet de makers maar bezoekers die het posten. reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:17:35@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic Reporten, modereren en oplazeren met zulke posts. reageer retweet
Modjes, welke FP-redacteur heeft er TR's ingediend?twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:22:03@wol @rachidfinge (Het rapporteren heb ik inmiddels geregeld. Ik schrijf zelf voor de FP, daarom schiet ik even in het harnas) reageer retweet
Hahahahahahaha! Die LinkedIn van die gast.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:16 schreef Loveless85 het volgende:
Extra bonusklacht; de 'titel' van Rachid op z'n LinkedIn:
[ afbeelding ]!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
!
Goede batsers wel.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:31 schreef Loveless85 het volgende:
Jullie bedoelen overigens Mustafa Marghadi, ook nieuwslezer bij NOS, en ook Marokkaans. Zijn zus is Aicha Marghadi;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Nouhouuuuu, Klöpping is best een aardige gast, doet het op jonge leeftijd niet verkeerd met z'n enorm handige Blendl. Daarvoor had ie ook al wat, maar ik ben te lui om te googlen.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat is de root of all evil. Fuckin' Alexander Klopping. Met puntjes op de o.
[ afbeelding ]
Die noemt zichzelf 'Technoviking'!. Met van die onwijs storende hipstershit als Blendle en Universiteit van NL enzo. Tenenkrommend. Al is Blendle wel handig
![]()
En dan is er nog deze josti, maar ik heb het gevoel dat die een beetje de C-artiest onder de 'Tech-kenners' is;
[ afbeelding ]
Die naar eigen zeggen 'Multidisciplinair internetexpert en jonge ondernemer' is!
ja die knijpwangetjes... hij heeft het wouter bos syndroom.quote:Op vrijdag 14 november 2014 17:11 schreef yvonne het volgende:
Ah, open
[..]
Nouhouuuuu, Klöpping is best een aardige gast, doet het op jonge leeftijd niet verkeerd met z'n enorm handige Blendl. Daarvoor had ie ook al wat, maar ik ben te lui om te googlen.
Ik denk dat het eerder aan DWDD ligt dat ie niet goed uit de verf komt.
Ik heb bij hem altijd het gevoel van een razend enthousiast joch die nog steeds stomverbaasd is dat wat ie doet succesvol is.
En hij heeft leuke knijpwangetjes, ook niet onbelangrijk.
En ik vraag me wel af of alle 'lijdende voorwerpen' uit dit topic nog hebben gereageerd naar vriend Hemmo, want hij heeft ze écht ALLEMAAL getwitterdquote:Blauwe WhatsApp-vinkjes: wat nu?
Een blauw vinkje geeft aan dat het bericht is gelezen
Een hoop Nederlandse WhatsAppers zijn in rep en roer vanwege blauwe vinkjes. Sinds gisteravond kun je daarmee zien of een verzonden bericht is gelezen door de ontvanger. Waarom vinden mensen dat erg? Kun je er iets tegen doen? Vijf vragen aan NOS-techredacteur Rachid Finge.
Wat betekenen de vinkjes in WhatsApp?
Dat wordt uitgelegd op de website van WhatsApp. Kort gezegd: één grijs vinkje betekent dat een bericht is verzonden, twee grijze vinkjes betekent dat het bericht is aangekomen op de telefoon van de ontvanger en twee blauwe vinkjes betekent dat de ontvanger het bericht heeft gelezen. Dat laatste is nieuw.
Waar gaat alle commotie over?
Over de blauwe vinkjes. Als je een appje van iemand hebt ontvangen, kan de verzender vanaf nu zien of je het bericht hebt gelezen. Veel mensen voelen zich nu verplicht om meteen te reageren, terwijl ze daar geen tijd voor of geen zin in hebben. Uitvluchten als "oh, ik had je bericht niet gezien" of "wat gek, ik heb echt niets ontvangen" zijn er nu niet meer bij. Mensen vinden het vervelend dat dit soort veranderingen worden opgedrongen.
Toch kun je je afvragen of de verandering zo groot is. Je kon al zien wanneer de ontvanger voor het laatst online is geweest. Als dat op een later tijdstip was dan het moment waarop je je berichtje had gestuurd, wist je al vrij zeker dat de ontvanger je bericht had gelezen.
Sommige mensen stellen in dat het laatste tijdstip waarop ze online waren verborgen blijft voor anderen, maar daarmee schakel je niet de blauwe vinkjes uit. Deze mensen verliezen aan privacy.
Waarom heeft WhatsApp dit gedaan?
Daar is geen officieel antwoord op, maar een mogelijke reden is dat veel concurrerende chat-apps dit soort leesbevestigingen al lang aanbieden. Dat geldt bijvoorbeeld voor Google Hangouts, Facebook Messenger en Telegram, dat een tijdje enorm populair was toen WhatsApp werd overgenomen door Facebook. Apple's iMessage biedt ook leesbevestigingen, al zijn die standaard uitgeschakeld.
Kan ik leesbevestigingen in WhatsApp uitschakelen?
Nee.
Echt niet?
Ok, je kunt er wel een beetje omheen werken. Als je het overzicht van al je recente chatberichten opent, kun je het eerste deel van iemands bericht zien, zonder dat de ontvanger blauwe vinkjes krijgt.
Nog meer mogelijkheden: vliegtuigmodus inschakelen voordat je een ontvangen bericht opent of bewust een oude versie van WhatsApp blijven gebruiken, al komt dat voor velen te laat.
Natuurlijk kun je ook proberen sneller te antwoorden. En zo erg is het toch ook niet als je wat later reageert?
Nogmaals; ik pretendeer niet de maatschappij even uit te moeten leggen hoe het allemaal zit, dus hoe dat relevant is weet ik niet? Of ben jij ook zo'n type die vindt dat je niet op kandidaten bij de Voice (of insert andere talentenjacht) commentaar mag hebben als je zelf niet beter kan zingen?quote:Op vrijdag 14 november 2014 00:09 schreef Danneman het volgende:
Ben na het lezen van dit topic wel benieuwd geworden welke bijdrage TS precies aan deze wereld levert in de tijd die hij niet op Fok doorbrengt?
Wouter Bos is een engerdquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:13 schreef Pharkus het volgende:
[..]
ja die knijpwangetjes... hij heeft het wouter bos syndroom.
Dat zijn een stel goeie tieten.quote:Op donderdag 23 oktober 2014 16:31 schreef Loveless85 het volgende:
Jullie bedoelen overigens Mustafa Marghadi, ook nieuwslezer bij NOS, en ook Marokkaans. Zijn zus is Aicha Marghadi;
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waarom heb jij een avatar van beverton?quote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:59 schreef Homijn het volgende:
Onterechte klacht. TS weet het verschil niet tussen een redacteur en een journalist / correspondent. De mensen die hij afzeikt, doen gewoon hun werk als redacteur.
Die onderste is Danny Mekic, die was voor z'n 20ste al miljonair, of niet, dat kan ook, hij was iig al jong succesvolquote:Op donderdag 23 oktober 2014 10:25 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dat is de root of all evil. Fuckin' Alexander Klopping. Met puntjes op de o.
[ afbeelding ]
Die noemt zichzelf 'Technoviking'!. Met van die onwijs storende hipstershit als Blendle en Universiteit van NL enzo. Tenenkrommend. Al is Blendle wel handig
![]()
En dan is er nog deze josti, maar ik heb het gevoel dat die een beetje de C-artiest onder de 'Tech-kenners' is;
[ afbeelding ]
Die naar eigen zeggen 'Multidisciplinair internetexpert en jonge ondernemer' is!
Oh van Klopping geloof ik dat wel, op papier tenminste, het zit natuurlijk vaak een onderneming die zogezegd bedragje 'X' waard is. Die Mekic weet ik niet, was een van die gasten ook niet van gaslicht.com ofzo, of zo'n site waar je op iedere pagina met de kop van de bedenker/eigenaar werd geconfronteerdquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:24 schreef yvonne het volgende:
'Multidisciplinair internetexpert en jonge ondernemer
Nope, zo te zien heb je maar 2 postsquote:Op vrijdag 14 november 2014 00:15 schreef Danneman het volgende:
[..]
LOL, dat zou wat zijn.. Nee, ik vermoed dat ergens afgelopen 13 jaar oude posts zijn opgeruimd, maar hoe dat zit kun je beter aan dé Danny (Roodbol) hier vragen
Doen we! Na sinterklaasquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:28 schreef Loveless85 het volgende:
Oh das Ben Woldring. Die ga ik vanavond toevoegen. Dit is toch vreselijk, stel je voor dat Danny dat gaat doen, z'n kale bats in de header en er onder;
FOK! Forum
a Danny Roodbol idea
[ afbeelding ]
Wat een white knightquote:Op vrijdag 14 november 2014 03:45 schreef Szura het volgende:
Ik vraag me nu toch wel af wie deze gast is:twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:13:40@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Ho es! Het is het FOK!Forum, niet de nieuwssite hé ;-) reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:16:27@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Nee, maar het zijn niet de makers maar bezoekers die het posten. reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:17:35@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic Reporten, modereren en oplazeren met zulke posts. reageer retweet
Modjes, welke FP-redacteur heeft er TR's ingediend?twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:22:03@wol @rachidfinge (Het rapporteren heb ik inmiddels geregeld. Ik schrijf zelf voor de FP, daarom schiet ik even in het harnas) reageer retweet
Ik vond het wel schattigquote:
Nou, er zijn heel wat lui die op de FP hebben meegeholpen en later op leuke plekken terecht gekomen zijn.quote:Op vrijdag 14 november 2014 17:35 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Wil later zeker zelf 'Tech'redacteur worden bij NOS
Ajb niet vermelden dat het idee via mij kwamquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:30 schreef yvonne het volgende:
[..]
Doen we! Na sinterklaasGoed idee wel.
Dat maakt je ook zo schattigquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:35 schreef yvonne het volgende:
Oh god
ik begin aan een leuke-wangetjes-knijp-syndroom te lijden
Waarschijnlijk iemand die zich vanavond weer huilend in slaap fapt.quote:Op vrijdag 14 november 2014 03:45 schreef Szura het volgende:
Ik vraag me nu toch wel af wie deze gast is:twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:13:40@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Ho es! Het is het FOK!Forum, niet de nieuwssite hé ;-) reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:16:27@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic @foknieuws Nee, maar het zijn niet de makers maar bezoekers die het posten. reageer retweet
twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:17:35@wol @rachidfinge @colinvanhoek @alexandernl @dannymekic Reporten, modereren en oplazeren met zulke posts. reageer retweet
Modjes, welke FP-redacteur heeft er TR's ingediend?twitter:hemmofa twitterde op vrijdag 14-11-2014 om 00:22:03@wol @rachidfinge (Het rapporteren heb ik inmiddels geregeld. Ik schrijf zelf voor de FP, daarom schiet ik even in het harnas) reageer retweet
Ik zei dat het schattig wasquote:Op vrijdag 14 november 2014 18:02 schreef pijltjegooien het volgende:
[..]
Waarschijnlijk iemand die zich vanavond weer huilend in slaap fapt.
Dat was ik.quote:Op vrijdag 14 november 2014 18:06 schreef pijltjegooien het volgende:
[..]
Heb jij geen zwak voor snikkende Fok!kers?
Gebeurt nog steeds, ik zie nog steeds anti-virusdingetjes verkocht worden voor heul veul geld.quote:Op vrijdag 14 november 2014 00:31 schreef Proximo het volgende:
[..]
Sinds ik een aantal jaren terug een social media expert bij mijn oude baas over de vloer zag komen die doodleuk voor ¤ 1.700,- Facebook ging *optimaliseren* verbaas ik me nergens meer over
Ja maar het is RTL Nederland toch zwaar aan te rekenen dat ze zo iemand nodig hebben? eetje kennis van zaken mag je toch wel hebben. En als daar dan slim zo'n joch inspringt geef ik 'm groot gelijk.quote:Op vrijdag 14 november 2014 18:21 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Staat later ongetwijfeld ook op zijn grafsteen.
Wat vind je van heroïne dealers, mogen zij er flink aan verdienen?quote:Op vrijdag 14 november 2014 19:30 schreef yvonne het volgende:
[..]
Gebeurt nog steeds, ik zie nog steeds anti-virusdingetjes verkocht worden voor heul veul geld.
Zolang de verdere rest van Nederland nog te simpel is om zelf iets aan te leren, hebben knullen als Klöpping en cs het grootste gelijk van de wereld en mogen ze van mij er flink aan verdienen.
Maar het ging eik over Rachid Finge en daar weet ik he-le-maal niets over te zeuren
Appelsquote:Op vrijdag 14 november 2014 19:37 schreef vigilant7 het volgende:
[..]
Wat vind je van heroïne dealers, mogen zij er flink aan verdienen?
Dat geloof ik graag, er zijn toch wel vrij veel carrieremogelijkheden bij zulke dingen. Zelf schreef ik ook ooit voor een site en daar merkte ik toch dat je hier en daar stappen kan maken.quote:Op vrijdag 14 november 2014 17:36 schreef yvonne het volgende:
[..]
Nou, er zijn heel wat lui die op de FP hebben meegeholpen en later op leuke plekken terecht gekomen zijn.
Niet dat ze ooit vermelden dat ze jaren dagelijks voor FOK! geschreven hebben. Maar dat is voer voor een ander KLB topic.
Whu?quote:
In het kader van #freebevertonquote:Op vrijdag 14 november 2014 17:22 schreef hairybeardyman het volgende:
[..]
Waarom heb jij een avatar van beverton?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |